خدمات سئو چیست

سئو محتوا

معرفی مهمترین خدمات سئو

در پاسخ به این سوال که خدمات سئو چیست، می توان گفت که خدمات سئو شامل مواردی است که به طور مستقیم و غیر مستقیم به سئو سایت ربط دارد. حتی تبلیغات تلویزیونی که بسیاری از شرکت ها انجام می دهند با هدف بهبود سئو سایت شان می باشد. این هم جزئی از خدمات سئو سایت به حساب می آید. به دلیل نداشتن اطلاعات نادرست بعضی ها فکر می کنند که خدمات سئو فقط شامل لینک بیلدینگ و تولید محتوا ست. اما در واقع اصلا اینطور نمی باشد. شاید این دو مورد بخش بزرگی را در سئو به خود اختصاص دهد، ولی همه چیز سئو نیست. اکثر دوستانی که از سئو اطلاعات دقیقی ندارند، سئو را در لینک سازی و تولید محتوا خلاصه می دانند. به همین دلیل درک درستی از خدمات سئو ندارند. ما به عنوان کارشناسان سایت سئو محتوا، در این مقاله قصد دارم شما را با خدمات سئو آشنا کنیم و همچنین به معرفی مهمترین خدمات سئو بپردازیم. همینطور در مورد هزینه خدمات سئو و خدمات مشاوره سئو که از موارد حائز اهمیت در انتخاب شرکت طرف قرارداد است، نیز اطلاعاتی ارائه دهیم. خدمات سئو یا همان خدمات بهینه سازی سایت به طور کلی شامل فرآیندی می باشد که وب سایت مورد نظر را در جایگاه های بالا در موتور جست و جوی گوگل قرار خواهد داد. ارائه دهنده ی این خدمات، معمولا متخصصین سئو و شرکت های خدمات سئو از جمله سایت سئو محتوا می باشند. این فرآیند شامل سئو داخلی یعنی تولید محتوا، لینک سازی داخلی، اصول برچسب گذاری تا سئو خارجی یعنی لینک بیلدینگ و برندسازی در سئو ست. معمولا خدمات سئویی که شرکت های سئو ارائه خواهند داد، شامل مواردی از قبیل سئو تکنیکال، سئو درون صفحه یا سئو خارجی، سئوی محلی و مشاوره سئو ست.

سئو محتوا

سئو محتوا

خدمات سئویی از نوع کلاه سیاه وجود داشته که به طور ناخود آگاه بسیاری از دوستان در دام شرکت های ارائه دهنده این نوع خدمات می افتند. به طور کلی خدمات seoکلاه سیاه، شامل هر فعالیتی می باشد که بر روی سایت مشتری با هدف کسب رتبه خوب در گوگل در مدت زمان کوتاه انجام پذیر است. معمولا شرکت هایی که خدمات سئو کلاه سیاه را به مشتریان شان ارائه می دهند، شرکت های قابل اطمینانی نمی باشند. اکثرا این شرکت ها از روش های خطرناک و منسوخ شده در سئو برای افزایش رتبه سایت در گوگل استفاده می کنند. به همین دلیل اکثر پروژه های سئو آن ها با مشکلات زیادی در آینده رو به رو می شود و در نتیجه روز به روز به مشتریان ناراضی آن ها افزوده می شود. همین مسئله مستقیما بر روی کاهش اعتماد مردم به شرکت های درستکار در ارائه خدمات سئو سایت تاثیر گذار بوده است. در ادامه ی مقاله ی خدمات سئو چیست، به معرفی مهمترین خدمات سئو می پردازیم. به طور کلی خدمات سئو سایت شامل آنالیز و بررسی رقبا، تدوین استراتژی سئو، تدوین استراتژی تولید محتوا، طراحی یو آی و یو ایکس، لینک بیلدینگ، سئو تکنیکال، سئو محلی، برندسازی در سئو و مشاوره سئو می باشد. البته خدمات seo ارائه شده توسط شرکت های سئو، با توجه به حوزه کاری شما و نوع کسب و کارتان متنوع می باشد. به عنوان مثال سئو محلی برای برخی از کسب و کارها مفید می باشد. مثل کسب و کارهایی که خدمات خاصی را در شهرهای مختلف کشور ارائه می نمایند. همینطور خدمات سئو ارائه شده توسط شرکت ها با توجه به درخواست شما قابل تغییر خواهد بود. مثلا اگر سایت شما قدیمی است و چند سال از فعالیت شما گذشته است، شاید نیازی به تدوین استراتژی تولید محتوا یا آنالیز کلمات کلیدی کسب و کارتان نباشد. البته بسیاری هم تمایل به خرید پکیج کامل خدمات سئو شرکت های سئو دارند. سایت سئو محتوا عرضه کننده ی این پکیج می باشد. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در مورد معرفی مهمترین خدمات سئو، با سایت ستو محتوا تماس حاصل فرمایید.


قبل از هر چیز آنالیز و بررسی رقبای فعلی شما در سئو بسیار مهم است. معمولا شرکت های سئو اولین و مهمترین کاری که باید انجام دهند بررسی وضعیت سئو رقبای شما می باشد. این مهمترین کار و قدم اول در انجام خدمات سئو ست. چرا که تا بررسی رقبای فعلی به درستی انجام نشود، نمی توان مراحل بعدی یعنی تدوین استراتژی سئو را برای سایتی پیاده سازی نمود. همه چیز به رقبا مربوط می شود. اینکه آن ها چگونه و چرا در جایگاه فعلی خوبی هستند. بررسی سئو سایت های رقبا نیز، از بررسی محتوا و ساختار سایت گرفته تا لینک های داخلی و لینک سازی خارجی و میزان محبوبیت در شبکه های اجتماعی، همه بر عهده شرکت ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت خواهد بود. اگر وب سایت شما تازه تاسیس بوده و قصد دارید از خدمات سئو سایت استفاده نماید، این بخش از خدمات بهینه سازی سایت برای شما بسیار مهم و حیاتی می باشد. چون پایه و اساس کار سئو و کلا دیجیتال مارکتینگ بررسی رقبا ست. سایت سئو محتوا، در دوره های آموزش سئوی خود با داشتن کارشناسان خبره در حوزه ی خدمات seo، به شرح اینکه خدمات سئو چیست و چه سودی برای کسب و کار شما دارد، می پردازد. همچنین تیم پشتیبانی سایت سئو محتوا، معرفی مهمترین خدمات سئو را برای نشان دادن حسن نیت کاری خود انجام می دهد. در صورت نیاز، با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

سئو محتوا

سئو محتوا

در ادامه ی معرفی مهمترین خدمات سئو، به تدوین استراتژی سئو می پردازیم. بعد از بررسی و آنالیز سئو سایت های رقبا، می توانید استراتژی سئو را بر اساس اطلاعات جمع آوری شده از بررسی هایی که انجام شده تدوین نمایید. یکی از مهمترین کارهایی که در این بخش توسط شرکت های سئو به مانند سایت سئو محتوا باید انجام شود، آنالیز و بررسی کلمات کلیدی از نظر میزان محبوبیت و میزان رقابت و سختی آن ها ست. شاید هر کلمه کلیدی که مربوط به حوزه کاری شما باشد و جست و جوی بالایی هم دارد کسب رتبه در آن سودی برای شما به همراه نیاورد. شاید سرمایه گذاری بلند مدت روی آن اشتباه باشد. شاید کلمه کلیدی دیگری که در بین رقبا محبوبیت ندارد، برای شما سودمند باشد. این دقیقا چیزی است که شرکت های خدمات سئو و بهینه سازی سایت، باید متوجه آن باشند. مهمترین بخش که برای کسب و کارتان ضرورت دارد و سرمایه گذاری شما روی آن است، انتخاب کلمات کلیدی هدفمند و نحوه بهینه سازی سایت تان برای آن خواهد بود. این بخش هم در سئو بسیار مهم می باشد. چون از طریق آن می توان برنامه ریزی صحیحی برای سئو یک سایت داشت. به عنوان مثال، اگر رقبای شما در فلان کلمه کلیدی جایگاه خوبی دارا هستند، شما چطور می توانید به آن جایگاه دست پیدا نمایید. این دقیقا مربوط به بررسی های انجام شده توسط شرکت ارائه دهنده خدمات سئو خواهد بود که طبق آن، استراتژی سئو را برای کسب رتبه سایت شما تدوین نمایند. برای اینکه بدانید خدمات سئو چیست و کلمات کلیدی چه نقشی در انجام بهتر خدمات تخصصی سئو دارد، می توانید بر روی کمک کارشناسان سایت سئو محتوا حساب باز نمایید. به طور کلی در این بخش از خدمات سئو سایت، شرکتی که بهینه سازی سایت شما را بر عهده دارد، باید برنامه ریزی دقیقی برای کسب رتبه در کلمات کلیدی هدف شما به انجام رساند. از ساخت دسته بندی ها و لینک های داخلی گرفته تا نحوه گرفتن رتبه در هر عبارت کلیدی بر عهده این شرکت ها خواهد بود. شاید رتبه گرفتن در یک عبارت کلیدی نیازمند بهینه سازی یک دسته بندی بوده یا شاید با یک مقاله جامع بتوان در آن عبارت رتبه کسب کرد. این دقیقا کاری است که شرکت سئو شما باید تعیین نماید.


بعد از معرفی مهمترین خدمات سئو، مشخص شدن تدوین استراتژی سئو و اینکه با چه برنامه ریزی باید سایت تان در کلمات کلیدی هدف تان بهینه سازی شود، نوبت به تدوین استراتژی تولید محتوا خواهد رسید. این بخش از حیاتی ترین بخش ها در سئو و بهینه سازی یک سایت می باشد. به جرات می توان گفت اهمیت محتوا در سئو به شدت پیش رفت داشته است. در این بخش شرکت ارائه دهنده خدمات سئو با توجه به کلمات و عبارات کلیدی مورد نظر باید استراتژی تولید محتوای سایت شما را تدوین نماید. در واقع بازاریابی محتوا نیز مربوط به این بخش خواهد بود. اینکه چه طور محتوایی تولید شود که هم جذب کننده مخاطب بوده و هم عامل خرید محصولات و خدمات باشد. البته تولید محتوا هم از طریق کارشناسان تولید محتوای شرکت های سئو و هم توسط کارمندان و تولید کنندگان محتوای مربوط به سایت مورد نظر، انجام پذیر است. چون در بسیاری از مواقع موضوعاتی که برای تولید محتوا وجود دارد تخصصی بوده و اکثرا سایت هایی که تخصصی هستند، از تولید کننده محتوا، به اندازه کافی برخوردار هستند. به همین دلیل این قسمت باید زیر نظر کارشناس تولید محتوای شرکت ارائه دهنده خدمات سئو انجام پذیرد. در این صورت تولید محتوا زیر نظر کارشناسان تولید محتوای شرکت سئو توسط تولید کنندگان محتوای سایت مورد نظر انجام می شود. برای تدوین این استراتژی، متخصصان سایت سئو محتوا، در خدمت شما می باشند. همچنین سئو محتوا با برگزاری دوره های ویژه یادگیری سئو، به شما کمک می کند تا با مفاهیمی از قبیل اینکه خدمات سئو چیست، بیشتر آشنا شوید.

سئو محتوا
سئو محتوا

از دیگر خدماتی که شرکت های ارئه دهنده خدمات سئو حرفه ای ارائه می دهند طراحی یو آی و یو ایکس سایت می باشد. شاید از دید خیلی ها طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری چیز مهمی نیست و ارتباطی هم به سئو نخو.اهد داشت. اما باید بدانید طراحی رابط کاربری و به ویژه تجربه کاربری در سایت بسیار مهم می باشد و یکی از مهمترین عواملی است که کاربران را درگیر وب سایت مورد نظر خواهد کرد.. میزان درگیری مخاطبان با سایت هم یکی از مهمترین فاکتورهای سئو است. پس طراحی رابط کاربری سایت و تجربه کاربری در سایت، نیاز به طراحی مجدد سایت دارد. بسیاری از شرکت های سئو، همانند سایت سئو محتوا در صورت نیاز طراحی مجدد را برای شما انجام خواهند داد. البته این نوع از خدمات سئو برای همه سایت ها خیلی هم ضروری نخواهد بود. معمولا سایت هایی که از ابتدا می خواهند سئو و بهینه سازی شوند در طراحی آن نیز، این موارد لحاظ شده است تا تجربه کاربری هر چه بهتر در آن ها دیده شود. اگر با سایت سئو محتوا تا به حال تماس گرفته بوده باشید، در هنگام معرفی مهمترین خدمات سئو از جانب تیم پشتیبانی این سایت، متوجه شده اید که طراحی رابط کاربری سایت در فهرست خدمات ارائه شده قرار داشته است.


یکی از مهمترین خدماتی که در سئو ارائه می شود، ساخت بک لینک یا همان پروسه لینک بیلدینگ می باشد که باید به درستی انجام پذیرد. بسیاری از شرکت ها خدمات لینک سازی کلاه سیاه ارائه می دهند. باید مطمئن باشید که شرکتی که می خواهد خدمات لینک بیلدینگ به شما عرضه کند، از روش های سیاه برای این کار استفاده ننماید. چون عملیات لینک سازی مهمترین بخش در سئو سایت خواهد بود و در صورتی که اشتباه انجام پذیرد، ضرر های جبران ناپذیری را در آینده به وب سایت مشتری منتقل خواهد کرد. این موضوع به قدری حیاتی است که حتی بسیاری از سایت هایی که لینک سازی شان به درستی انجام نشده، بعد از چند سال جریمه شده اند و رتبه های خود نتو.انسته اند بازپس گیرند. معولا شرکت های قابل اطمینانی که خدمات تخصصی سئو را ارائه می دهند، از روش های سئو کلاه خاکستری برای این کار استفاده می نمایند. روش هایی مثل خرید رپورتاژ آگهی از روش های لینک بیلدینگ کلاه خاکستری است. البته برنامه ریزی برای ساخت بک لینک در فواصل زمانی مختلف بسیار مهم است. این کار هم توسط شرکتهایی از جمله سئو محتوا، که به معرفی مهمترین خدمات سئو می پردازند و خدمات سئو را نیز انجام می دهند، انجام خواهد پدیرفت. همچنین حذف لینک های مخرب و گزارش آن به گوگل از دیگر خدماتی است که در این بخش انجام می پذیرد. این بخش از جمله کاربردی ترین قست های مقاله ی خدمات سئو چیست، می باشد.

سئو محتوا

سئو محتوا

تکنیکال سئو نیز از خدمات مهم سئو به حساب می آید. اگر به لیست خدمات سئو نگاهی بیندازید، سئو تکنیکال سایت را می توان ابتدایی ترین بخش سئو برشمرد. منظور از سئو تکنیکال همان پشته پرده ای از سئو امی باشد که کاربر نمی بیند. مثل افزایش سرعت سایت، قرار دادن کدهای نشانه گذاری برای نقد و بررسی ها، محصولات، ویدیو ها و مواردی دیگر که یکی از فاکتور های مهم در سئو به حساب می آید. همینطور بهینه سازی کد های قالب سایت که باید طبق اصول و استاندارد های جهانی وب نوشته شوند. مواردی از قبیل بهینه سازی نسخه موبایل وب سایت و همینطور بهینه سازی فایل های مهم وب سایت از جمله مواردی می باشد که شرکت های خدمات سئو انجام می دهند. در واقع شما باید از شرکت های خدمات سئو، از جمله سئو محتوا بخواهید تا سئو تکنیکال سایت شما را نیز بررسی نمایند. چون همان طور که گفته شد، سئو تکنیکال جزء ابتدایی ترین و مهم ترین اصول سئو به حساب می آید. سایتی که مشکلات درونی داشته باشد، در مراحل بعدی سئو به مشکل می خورد و در نهایت پیشرفتی به دست نمی آورد. سئوی محلی از جدید ترین خدمات سئویی می باشد که شرکت های سئو ارائه می دهند. همانطور که عرض شد بسیاری از کسب و کارهای خدمات محور، نیازمند سئو محلی می باشند. توسط سئو محلی شانس دیده شدن سایت تان در جست و جوهای محلی بیشتر خواهد شد. خدمات سئو محلی شامل ثبت سایت در گوگل مپ و گوگل بیزینس خواهد بود. همچنین بهینه سازی و هدف گذاری صفحات داخلی برای نمایش در عبارات مرتبط در جست و جو های محلی از دیگر خدماتی است که مربوط به لوکال سئو می باشد. تا اینجای مقاله، علاوه بر اینکه متوجه شدید که خدمات سئو چیست، با معرفی مهمترین خدمات سئو شرکت سئو محتوا نیز همرا بودید. اما مهمترین قسمت که خدمات مشاوره سئو ست، نباید از قلم بیفتد.


مشاوره سئو، از جمله خدمات شرکت های سئو محسوب می شود. در واقع بعد از انجام و تحویل پروژه سئو به شما، همکاری و ارتباط تان با شرکتی که خدمات سئو و بهینه سازی سایت تان را بر عهده گرفته، نباید قطع شود. روال کار باید به گونه ای باشد که در هر شرایطی بتوانید از یک سئوکار استفاده نمایید همیشه یک مشاوره سئو در شرایط خاص الزامی ست.. به عنوان مثال زمان هایی که با خطا های نا شناخته در گوگل وبمستر تان مواجه می شوید و نمی دانید چه کار باید انجام دهید، حضور یک پشتیبان به عنوان مشاور سئو همیشه در کنارتان وتجب خواهد بود. پس سعی کنید همیشه از یک مشاور سئو خوب طی بهینه سازی سایت تان استفاده نمایید.. مشاور سئو، می تواند یکی از کارشناسان سئو شرکت مربوطه باشد که شما را در ادامه کار همراهی نماید. البته در عقد قرار داد سئو سایت تان، باید به این موضوع اشاره شود و هزینه های لازم برای حضور یک مشاور سئو خوب در نظر گرفته شود. یک مشاور سئو خوب باید اطلاعات کاملی از وضعیت وب سایت تان داشته باشد. باید تمام دسترسی های وب سایت تان را در اختیار او قرار دهید تا بتواند در شرایط خاص وضعیت سایت تان را آنالیز کند. سعی کنید از یک مشاور سئو با تجربه که متخصص سئو است استفاده کنید. اما یکی از خدماتی که از شرکت های سئو باید بخواهید، مواردی می باشد که شامل برندسازی تان در وب است. به جرات می توان گفت که برندسازی در سئو یکی از مهمترین فاکتورهای سئو، از دید متخصصین سئو ست. در حقیقت امروزه برندسازی جزئی از سئو به حساب می آید و در دیده شدن کسب و کارتان سهم عمده ای را اشغال می کند. استراتژی برندسازی در شبکه های اجتماعی و سایت های معتبر از خدماتی است که بعضی از شرکت های خدمات سئو ارائه می دهند. این خدمت از سوی سئو محتوا ارائه شده است. برندسازی در سئو، شامل رپورتاژ خبری و مصاحبه ای در سایت های خبری بزرگ با منشن کردن نام برند و همینطور انتشار نام برند در شبکه های اجتماعی با برنامه ریزی صحیح است. هر چقدر نام برند شما در وب بیشتر تکرار شود، مستقیما روی افزایش قدرت برندتان تاثیر بیشتری می گذارد. برند سازی، آخرین مورد از بخش معرفی مهمترین خدمات سئو بود که تقدیم شد. امیدواریم با توضیحاتی که در این بخش ارائه شد، متوجه شده باشید که خدمات سئو چیست و چرا باید در انتخاب شرکتی که این خدمات را ارائه می دهد، دقت لازم را به خرج دهید.

سئو محتوا

سئو محتوا

مبحثی دیگر که در مقاله ی خدمات سئو چیست، تقدیم می شود، خدمات غیر مستقیم سئو می باشد. به طور کلی استفاده از روش های تبلیغاتی پولی مثل تبلیغات بنری و رپورتاژ آگهی در سایت های مهم خبری جزء خدمات غیر مستقیم در سئو به حساب می آید. عده ی قابل توجهی از این نوع خدمات در سئو اطلاع درستی ندارند. در صورتی که بخش عمده ای از خدماتی که در سئو ارائه می شود مربوط به تبلیغات پولی ست. به عنوان مثال تبلیغات بنری یا کلیکی همسان دو مزیت مهم برای شما در پی می آورد. اول اینکه ترافیک وب سایت تان از طریق لینک را افزایش خواهد داد و دوم اینکه برندتان در وب مطرح می شود. شاید تبلیغات تلویزیونی یا بیلبورد های تبلیغاتی که بعضی از شرکت ها از آن ها استفاده می نمایند را دیده باشید. این نوع تبلیغات نیز، به طور مستقیم روی سئو تاثیر گذار است. چرا که خیلی از مخاطبان کنجکاو می شوند تا سریعا به سایتی که در تبلیغ معرفی شده، مراجعه نمایند و همین باعث می شود ترافیک مستقیم سایت مربوط افزایش یابد. حتی در بسیاری از مواقع در تبلیغات آفلاین مثل بیلبورد های تبلیغاتی یا تبلیغات تلویزیونی هدف اصلی افزایش جستجو نام برند است. در بسیاری از تبلیغات تلویزیونی خبری از آدرس سایت نخواهد بود. به همین دلیل مخاطب برای اطلاعات بیشتر از آن برند، مجبور است اسم آن را در گوگل جستجو نماید. جدیدا جستجوی صوتی با گوشی های همراه نیز افزایش پیدا کرده است. مواردی که به آنها اشاره شد به طور مستقیم روی افزایش اعتبار سایت و برندسازی آن در سئو کمک بسیاری خواهد کرد. مشاوره و آموزش به نیرو های کار در شرکت ها برای جذب و وفادار سازی مشتریان با هدف افزایش بازدید مستقیم و جستجوی نام برند نیز از دیگر خدماتی بوده که توسط برخی از شرکت های خدمات حرفه ای سئو عرضه می شود. همچنین خدماتی از نوع خرید ورودی گوگل یا خرید بازدید مستقیم یا ورودی ارجاعی از دیگر خدمات سئو ست که در برخی از مواقع جزء سئو کلاه سیاه به حساب می آید. سئو محتوا با تجربه ی فراوانی که در عرضه ی خدمات سئو دارد، ضمن معرفی مهمترین خدمات سئو، مشاوره های لازم را نیز در این زمینه ارائه می دهد.

انواع خدمات سئو

خدمات seo، خدماتی هستند که معمولا توسط یک شرکت فعال در حوزه بهینه سازی ارائه می گردد و به موفقیت تجارت شما ختم می شود. سئو به کسب و کار شما کمک می نماید تا رتبه خود را در نتایج برتر موتورهای جستجو فزایش داده و ترافیک بیشتری را جذب نمایید. به این ترتیب با تکنیک های سئو بر نتایج جستجوی مربوط به شرکت، محصولات ،خدمات یا صنعت خود تمرکز خواهید نمود. به عنوان مثال، یک قنادی ممکن است از سئو برای افزایش رتبه خود در جستجو های مربوط به موضوعات شرینی های بدون قند، کوکی های سفارشی و قنادی برای کیک عروسی استفاده نماید. از آنجایی که موتور های جستجو مانند گوگل بیش از دویست عامل را برای تعیین رتبه یا موقعیت یک وب سایت در نتایج جستجو در نظر می گیرند، بنابر این برای موفقیت در سئو به تخصص قابل توجهی نیاز است. به همین دلیل است که بسیاری از مشاغل امروزی که خواهان رشد به سبک تجارت الکترونیکی هستند، با ارائه دهنده خدمات سئو همکاری می نمایند. در سالهایی که موتور های جستجو مانند گوگل و بینگ راه اندازی شده ‌اند، الگوریتم ‌های موتور جستجو به روز رسانی ‌ها و نو آوری های متعددی را تجربه نموده اند. از این روی بسیاری از شرکت های سئو از جمله سئو محتوا خدمات تخصصی سئو را ارائه داده و به موفقیت کسب و کارها در صنایع خاص کمک کرده اند. چند نمونه از رایج ترین خدمات سئو عبارت از سئوی محلی، سئو تجارت الکترونیک، سئو صوتی و حساب رسی سئو می باشد. اینکه از کدام یک از سبک های سئو استفاده کرده و تجارت خود را با چه خدماتی درگیر نمایید، عموما به نوع کسب و کار شما بستگی دارد. به طور مثال اگر شما یک فروشگاه محلی یا تجارتی آنلاین می باشید، خدمات سئو محلی و تجارت الکترونیک یک مزیت رقابتی داشته که می تواند تأثیر استراتژی سئو شما را به حداکثر برساند. در چنین مواردی، خدمات بهینه سازی سایت بر مناطق خاصی از سئو که شامل سئوی داخلی، سئوی خارج از صفحه و سئوی فنیاست، تمرکز می نماید. از آنجایی که بهینه سازی کامل و بی نقص برای موفقیت نیاز به سئوی داخلی،خارج از صفحه و فنی دارد، غیر معمول نیست که شرکت ها نیز به صورت جداگانه روی این خدمات سرمایه گذاری نمایند. اکثر تجارت ها خدمات سئو را به صورت کامل انتخاب می نمایند. یعنی پکیجی که شامل تمام موارد سئوی داخلی ، خارج از صفحه و فنی برای وب سایت است. زیرا چنین برنامه ای یک راه حل همه کاره بوده و نتایج بهتری را به همراه دارد. سئو محتوا، انواع خدمات سئو را به شکل حرفه ای عرضه می نماید. ما ضمن معرفی مهمترین خدمات سئو خودمان به طرف قرارداد، به او کمک می نماییم تا آن دسته از خدماتی که متناسب با کسب و کارش است را انتخاب نماید. برای درک بهتر اینکه انواع خدمات سئو چیست و کدام مناسب کسب و کار شما خواهد بود، به خواندن مقاله ادامه دهید.

سئو محتوا

سئو محتوا

حال که با معنا و مفهموم خدمات سئو آشنا شدید و پی بردید که خدمات سئو چیست، بررسی خدمات ارائه شده توسط شرکت های سئو ضروری می نماید. در حالی که هر شرکت و تیمی عملکردی متفاوت دارد، اما آنچه که باید برای شما دارای اهمیت باشد دریافت کامل خدمات حرفه ای سئو خواهد بود. بنابر این همانطور که آن ها را مقایسه می کنید، روی نوع خدمات نیز تمرکز داشته باشید. سئو محتوا، هفت مورد از جدیدترین و به روز ترین انواع خدمات سئو که ممکن است هر تجارتی به آن نیاز پیدا کند را معرفی می نماید. اولین مورد حساب رسی سئو می باشد. هر شرکت ارائه دهنده خدمات باید دارای خدمات حساب رسی بهینه سازی باشد. در واقع در این بخش ، ارائه دهنده خدمات و سرویس ها نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما خواهن انداخت. حتی اگر هنوز استراتژی سئو برای وب سایت خود ندارید، شرکت طرف قرارداد، سایت شما را ارزیابی و بررسی می نماید که در کجا برتری دارید و در کجا می توانید پیشرفت نمایید. هر چند می توان از ابزار های رایگان بررسی سئو استفاده کرد، اما قطعا یک تیم از متخصصان سئو به طور حرفه ای تر تجارت شما را آنالیز خواهد کرد. به همین دلیل خدمات سئو سایت باید شامل بررسی و آنالیز نیز باشد. توجه داشته باشید که اگر شرکتی در ابتدا وضعیت صفحات شما را بررسی ننماید، نشان دهنده عدم آمادگی و ناپختگی آنها می باشد. از سویی عدم وجود حساب رسی و آنالیز سئو سایت شما، می تواند نشان دهد که این شرکت قصد ایجاد استراتژی سفارشی برای تجارت شما را ندارد. در عوض، آنها از یک الگو ثابت برای تمام تجارت ها استفاده می نمایند. به همین دلیل است که زمانی را به بررسی سایت شما اختصاص نمی دهند. در نتیجه باید در نظر داشت که بهترین استراتژی متناسب با کسب و کار، برند و مخاطبان شما انتخاب شود. اگر به لیست معرفی مهمترین خدمات سئو توسط سئو محتوا نگاه بیندازید، متوجه خواهید شد که حساب رسی سئو در این لیست قرار داده شده است.


دومین مورد از انواع خدمات سئو، تجزیه و تحلیل رقبا ست. مهم نیست که صنعت شما تا چه میزان قدرت دارد، حتی برای قدرتمند ماندن هم باید در خدمات بهینه سازی اقدام به تجزیه و تحلیل رقبا نمود. با کمک تجزیه و تحلیل رقبا، شرکت ارائه دهنده خدمات سئو وب سایت شما، می تواند رقبای آنلاین و آفلاین را کشف نماید. این کشف می تواند به یافتن استراتژی مناسب و آگاهانه کمک کرده و نقاط ضعف و قدرت رقبا را آشکار نماید. در حالی که بسیاری از شرکت های خدماتی سئو، تجزیه و تحلیل اولیه رقبا را انجام می دهند، اما باید با آنهایی وارد معامله شد که تجزیه و تحلیل رقبا را بخشی از یک استراتژی موفق می دانند. چنین تیم هایی به طور مداوم رقبای شما را ارزیابی خواهند کرد و همیشه به دنبال فرصتهای جدید و بهتر خواهند بود. استراتژی سفارشی جزء اصلی تعریف خدمات سئو و بهینه سازی سایت می باشد. هنگامی که رویکردی اختصاصی برای کسب و کار خود دارید، می توانید بازده سرمایه گذاری خود را از سئو حداکثری نمایید. یک استراتژی سفارشی به عنوان تماس ها، سفارشات و بازدید های بیشتر از شرکت شما معنی می شود. در نتیجه اگر برای همکاری با یک شرکت خدمات بهینه سازی سایت اقدام نموده اید، از داشتن استراتژی سفارشی آنها برای تجارت خود اطمینان حاصل نمایید. همچنین از آنها بخواهید تا به معرفی مهمترین خدمات سئو شرکت خود بپردازند. این به این دلیل است که بسیاری از شرکت های خدمات سئو، به ویژه آنهایی که خدمات ارزان را تبلیغ می نمایند، استراتژی های کپی، ضعیف و ناکار آمد را عرضه می کنند. با یک رویکرد عمومی و بدون هیچ گونه نو آوری، قطعا کسب و کار شما حداکثر بازده بازگشت سرمایه را دریافت نخواهد نمود. همچنین در بیشتر موارد، تجارت ها با این سبک از استراتژی در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر نمی شوند و در نتیجه به رشد ارگانیک و واقعی آن ها کمکی نخواهد شد. به همین دلیل تیم شما باید روی خدمات شرکت های سئو که استراتژی های اختصاصی ارائه داده اند، سرمایه گذاری نماید. سئو محتوا از جمله شرکت هایی است که این خدمت را نیز ارائه داده است. تیم متخصصان سئوی ما، می دانند که مهمترین خدمات سئو چیست و هر کدام از این خدمات را در کدامین مرحله از سئو انجام دهند.

سئو محتوا

سئو محتوا

هنگام سرمایه گذاری در خدمات seo باید در پکیج انتخابی شما، بهینه سازی خارج از صفحه یا سئوی خارجی وجود داشته باشد. این سبک از سئو به بهینه سازی خارجی صفحه و عوامل بهینه سازی خارج از وب سایت شما اشاره می نماید و تاثیر به سزایی بر رتبه و اعتبار تجارت شما در نتایج جستجو دارد. به عنوان مثال، دریافت بک لینک از سایت های ارزشمند دیگر می تواند رتبه شما را در نتایج جستجو ارتقا دهد. آنچه که بک لینک های با کیفیت برای شما به همراه دارد، نمایی از کیفیت، ارزشمندی و اعتبار بالای وب سایت و نام تجاری شما می باشد. به عنوان مثال، یک وبلاگ نویس در حوزه غذا می تواند هنگام به اشتراک گذاشتن مطالب و عکس کیک سفارشی خود از یک قنادی، به وب سایت شیرینی فروشی آن ها پیوند دهد. یک شرکت خدمات سئو وب، اغلب مواردی را برای سئوی خارجی ارائه می دهد که شامل این موارد است. تبلیغ محتوای وب سایت شما برای دیگر وبلاگ نویسان و مدیران وب سایت، ایجاد محتوای قابل اشتراک گذاری برای وبلاگ سایت شما، نظارت بر ذکر نام شرکت شما در رسانه های اجتماعی توسط کاربران و افراد تأثیر گذار و در نهایت بهینه سازی نمایه گوگل برای کسب و کار شما. اگر نمی دانید که آیا شرکت منتخبتان به طور اختصاصی و سازمانی بهینه سازی خارج از صفحه را با خدمات سئوی خود ارائه می دهد یا خیر، از آنها تقاضا کنید که معرفی مهمترین خدمات سئو را برای تیم شما انجام دهند. مطمئن شوید که شرکت مد نظر شما، انواع خدمات سئو را ارائه می دهد. به این ترتیب، شما بهتر می توانید هنگام انتخاب شرکت مناسب، تصمیم موفقی اخذ نمایید.


بهینه سازی داخلی صفحه، یکی دیگر از اجزای مهم قابل ارائه در خدمات سئو می باشد. با بهینه سازی داخلی، شرکت خدماتی شما که انواع خدمات سئو را انجام می دهد، بر بهینه سازی ویژگی های وب سایت شما برای موتور های جستجو مانند گوگل متمرکز می شود. شش نمونه از خدمات قابل ارائه برای سئو داخلی عبارتند از، به روز رسانی برچسب های عنوان، توضیحات متا و برچسب های عنوان برای جستجو، بررسی اطلاعات وب سایت شما، تغییر مسیر ها و ساختار پیوند داخلی، ایجاد نقشه سایت، بهینه سازی تصاویر سایت بر اساس بهترین شیوه ها، تحقیق و بهینه سازی وب سایت با کلمات کلیدی ارزشمند و مرتبط، تجزیه و تحلیل قابلیت استفاده و کاربر پسند بودن. در بیشتر موارد، بهینه سازی داخلی بخش قابل توجهی از خدمات سئو سایت شما را تشکیل می دهد. به همین دلیل، اگر یک شرکت، سئو داخلی را در لیست خدمات سئو ندارد، یعنی به طور کلی خدماتی مفید به شما نخواهد داد. این یعنی که تیم شما باید به دنبال نمایندگی دیگری بگردد. شرکت سئو محتوا، پیشنهاد می نماید که در هنگام انتخاب شرکت خدمات سئو، از آنها بخواهید که خدمات سئو وب سایت خود را برشمارند. همچنین با تیم کارشناسی آنها وارد بحث شوید، تا متوجه شوید که آیا با مفاهیمی از قبیل اینکه خدمات سئو چیست، آشنایی دارند یا خیر و در انتهای بحث، تصمیم نهایی را برای عقد یا عدم انعقاد قرارداد با آن شرکت بگیرید.

سئو محتوا
سئو محتوا

مورد دیگر از انواع خدمات سئو، گزارشات ماهانه می باشد. در مورد خدمات بهینه سازی شفافیت ضروری خواهد بود. باید شرکتی را انتخاب نمایید که همانند شرکت سئو محتوا، تیم شما بتواند به آن اعتماد نماید. به همین دلیل، همکاری با مجموعه ای که گزارشات ماهانه منظم را در اختیارتان بگذارد و البنه معرفی مهمترین خدمات سئو را انجام دهد، بسیار مهم است. با گزارش عملکرد، شما می توانید بینشی دقیق و واضح از نتایج استراتژی سئوی کسب و کار خود دریافت نمایید. به عنوان مثال، یک گزارش ممکن است ترافیک ارگانیک وب سایت شما، نرخ تبدیل و رتبه بندی نتایج جستجو را پوشش دهد. علاوه بر دریافت گزارش ماهانه، شرکت خدمات سئو وب باید برای مدیر بخش تجارت الکترونیک زمان اختصاصی در نظر بگیرد. هنگامی که جلسات منظمی با اعضای اصلی مجموعه خدماتی دارید، تیم شما می تواند سوالات خود را بپرسد و گزارشات را به صورت تک به تک و دقیق بررسی نماید. به طور خلاصه، جلسات معمول به شما کمک می نماید تا با شرکت خدماتی منتخب خود در یک مسیر قرار گیرید. مورد آخری که در این بخش از مقاله ی خدمات سئو چیست، عنوان می شود، بهینه سازی مستمر می باشد. سئو، یک استراتژی مداوم است، به همین دلیل در تعریف خدمات سئو عموما بر استمرار همکاری کسب و کار شما با آژانس سئو منتخب تاکید می شود. شما به طور مداوم با یک شرکت همکاری می کنید، در نتیجه روند توسعه کسب و کار شما نیز باید مسیری رو به رشد داشته باشد. با بهینه سازی مداوم، شرکت ارائه دهنده خدمات سئو و بهینه سازی سایت، به طور مداوم سایت شما را بازبینی می نماید. حتی بعد از اینکه سایت شما با استاندارد های پایه سئو مطابقت پیدا کرد، آنها همچنان راه هایی را برای بهبود و ارتقای استراتژی سئو پیدا خواهند کرد. این امر موجب می شود تا کسب و کار شما به طور پیوسته رشد کرده و همواره از رقبا پیش باشد. به عنوان مثال، مدیر خدماتی شما ممکن است کلمات کلیدی جدیدتری را برای کسب و کار شما پیدا نماید. این کشف به محتوای جدیدی تبدیل می شود که منجر به تبلیغ آن محتوا برای وبلاگ نویسان و مدیران وب در صنعت شما می شود. مهم نیست که استراتژی سئوی شما چقدر پیشرفته یا موفق خواهد بود. شرکت خدمات سئو وب می تواند آن را بهبود دهد. از همین روی بسیار مهم خواهد بود که کسب و کار شما میزان کیفیت و ارزش یک شرکت خدمات بهینه سازی سایت را تشخیص داده و سپس با آنها همکاری نماید.


خدمات سئو وردپرس

در سئو محتوا، ما طیف گسترده ای از انواع خدمات سئو را ارائه داده ایم. خواه خدمات سئو وردپرس برای وبلاگ جدید، سایت شرکتی یا فروشگاه تجارت الکترونیک شما باشد، خدمات سئو با روش های استاندارد و سئو فنی انجام پذیر است. متخصصان سئو وردپرس در سئو محتوا، از مهارت ها و تجربیات مورد نیاز شما، برخوردار هستند. ما با صرف وقت برای درک شرکت شما، اینکه چگونه درآمد کسب می نمایید و اینکه چگونه ترافیک ارگانیک می تواند تفاوتی را که نیاز شما در کسب و کار است، ایجاد نماید، موثر ترین خدمات سئو سایت را به شما ارائه خواهیم داد. همانطور که می دانیم چهل و یک درصد وب سایت ها با وردپرس طراحی شده است و شصت و هشت درصد از بازاریابان ادعا می نمایند که موتور های جستجو فروش آنها را سبب می شود. بله حضور در صفحه اول گوگل می تواند میزان بازدید و فروش را متحول نماید. پس یکی از نیاز های مجموعه های کوچک و بزرگ، افزایش رتبه ی خود در گوگل است. رقابت در سئو و بهینه سازی سایت شدید است و انتخاب یک مجموعه حرفه ای می تواند شما را در رسیدن به هدف تان یاری نماید. سئو محتوا، با توجه به تجربه و تخصصی که دارد و علمی که کارشناسانش در مفاهیمی از قبیل اینکه خدمات سئو چیست دارند، خود را بهترین گزینه ی انتخابی برای شما می داند. ما می توانیم وب سایت وردپرس شما را به طور کامل مدیریت نماییم. تجربه ما در مراقبت کامل در وب سایت وردپرس شما، برای افزایش رتبه بندی سئوی سایت شما می باشد. لطفا توجه داشته باشید که ما ضمن معرفی مهمترین خدمات سئو، یک استراتژی متناسب با نیازهای خاص شما طراحی می کنیم و خدمات مرتبط را ارائه داده و با آنالیز سئو و تحلیل گزارشات فرآیند سئو را بهبود می بخشیم.

سئو محتوا

سئو محتوا

اگر یک وب سایت وردپرس تاسیس شده دارید، ما در سئو محتوا یک حساب رسی دقیق سئو انجام خواهیم داد تا مشخص شود چه تغییراتی، اضافات و اصلاحاتی برای افزایش رتبه و دیده شدن شما در موتور های جستجو الزامی ست. وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا ست. از وردپرس می توان برای ساخت سایت های ساده یا پیچیده و حرفه ای استفاده نمود. وردپرس، گزینه مناسبی برای طراحی سایت های شخصی، شرکتی، فروشگاهی و موارد دیگر است. خدمات سئو وردپرس، از تحقیق و آنالیز کسب و کار شما و رقبای شما شروع خواهد شد. اولین قدم تدوین یک استراتژی سئو و تولید محتوا کارآمد و فعالیت های مربوط به بهبود سایت خواهد بود. سئو محتوا با تجربه ای طولانی که در راه اندازی سایتهای وردپرس دارد، بهترین خدمات سئو وردپرس را انجام می دهد. ما می دانیم که برای ارتقای موقعیت موتور جستجوی شما چه کاری باید انجام شود. پس از آنکه وب سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم، یک استراتژی سئو وردپرس سفارشی ایجاد خواهیم نمود. این استراتژی حول اهداف شما و بر اساس صنعت، رقابت و موقعیت های فعلی شما متمرکز شده است. هیچ کمپینی مشابه نیست و ما در سئو محتوا استراتژی کلی را متناسب با نیاز های شما تنظیم خواهیم کرد. ما با توجه به بودجه ی شما، انواع خدمات سئو را ارائه می نماییم. ما به راحتی می توانیم به روزرسانی های فنی داشته باشیم که باعث بهبود رتبه شما شود. از تغییر اصول اولیه مانند برچسب های عنوان و برچسب های هدر گرفته تا کد گذاری صفحات برای تمرکز بر نتایج برجسته گوگل، تیم ما می تواند از هر کار توسعه ای را انجام دهد.


ما مطمئنا ساختار پیوند داخلی سایت های شما را بهبود خواهیم بخشید و فرم جستجوگر ها در سایت شما را به شکل عالی در خواهیم آورد. همچنین، اگر به توسعه صفحه فرود یا برنامه نویسی سفارشی نیاز پیدا کنید، ما این خدمات را ارائه داده ایم. ما از طرفداران سئو در سایت هستیم و خواندن کد شما را برای گوگل آسان می نماییم. در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی در مورد خدمات سئویی که ارائه می دهیم، به بخش معرفی مهمترین خدمات سئو در همین مقاله ی خدمات سئو چیست، مراجعه فرمایید. ایجاد محتوای جدید به طور منظم، صفحه مهمی از یک کمپین مداوم سئو برای وردپرس می باشد. تیم سئوی ما یک تقویم محتوایی ایجاد می نماید که برای رتبه بندی کلمات کلیدی جدید ساخته شده و همچنین رتبه بندی کلمات کلیدی فعلی را افزایش می دهد. تبدیل شدن به یک مرجع در موتور های جستجو بسیار مهم بوده و یک کمپین محتوایی کاملا فکر شده و کاملا پیشرفته به ایجاد موقعیت اقتدار شما کمک خواهد کرد. ما همچنین محتوایی را ایجاد خواهیم نمود که می تواند در وبلاگ های پیشرو صنعت ارسال شود تا پیوندهای خارجی به سایت شما بازگردند. ما در سئو محتوا، خدمات سئو وردپرس را به صورت تخصصی و حرفه ای ارائه داده ایم. با جدیدترین تکنیک های خدمات سئو وردپرس، میزان بازدید وب سایت شما افزایش پیدا می کند. هدف ما تنها افزایش بازدید سایت نمی باشد. ما باید سرنخ های فروش را افزایش دهیم. ما برای حضور پایدار سایت شما در صفحه اول گوگل برنامه ریزی و تلاش خواهیم کرد. ما سایت را با توجه به الگوریتم های گوگل، مدرنیزه خواهیم نمود.

سئو محتوا

سئو محتوا

هزینه خدمات سئو

دانستن هزینه خدمات سئو، در دنیای دیجیتال امروز، امری بسیار ضروری است. هر حرفه ای که در زمینه بازاریابی اینترنتی مشاغل کوچک مشغول به فعالیت است، با نام سئو برخورد داشته است. همچنین ممکن است درک نسبتا درستی از آنچه در ابتدایی ترین سطح به دنبال دارد، داشته باشند. مفهومی همچون خدمات سئو چیست، از این نوع دانسته ها می باشد. آنچه بسیاری از مردم در مورد آن اطلاعاتی ندارند، این است که هزینه خدمات سئو و لیست قیمت سئو چگونه تنظیم می شود. در واقع، قیمت های معمول سئو و آنچه باید برای بودجه آن در نظر گرفته شود، برای بسیاری از شرکت های کوچک تر، ابهام دارد. این ابهام، تنها مختص شرکت های ایرانی نمی باشد. جالب است بدانید شرکت ها در کشورهای بزرگ و به قول معروف جهان اولی نیز دارای این نقطه ابهام هستند. زمانی که یک آژانس بازاریابی معروف در انگلیس به نظرسنجی در این مورد پرداخت. مشخص شد که پنجاه و چهار درصد از شرکت ها برای خدمات سئو بودجه ای در نظر نگرفته بودند. این امر نشان می دهد که شرکت های کوچک در سطح جهان به اهمیت سئو آگاهی ندارند. فقط از طریق گوگل بیش از سه و نیم میلیارد جستجو در روز انجام می شود. اگر شما در جستجو ها در صفحه اول گوگل قرار داشته باشید، چقدر بازدید کننده در روز خواهید داشت؟ شاید شرکت های کوچک نمی دانند چگونه بودجه سئو را تعیین نمایند. این امر نیز به احتمال زیاد به این دلیل است، که آن ها از هزینه های متوسط و لیست قیمت سئو بی اطلاع هستند. قبل از بررسی ساختارهای مختلف قیمت گذاری درگیر در سئو توسط سئو محتوا، مهم است که وقتی گفته می شود که هزینه خدمات سئو، منظور ما دقیقا چه می باشد. هنگامی که در مورد مقدار هزینه سئو یا بودجه آن برای لیست قیمت سئو صحبت می نماییم، در مورد غرق شدن در تبلیغات به ازای هر کلیک صحبت نخواهیم کرد. آنچه به آن اشاره می نماییم، هزینه های افزایش ترافیک ارگانیک به وب سایت از طریق بهینه سازی رتبه بندی آن با موتور های جستجو به ویژه گوگل می باشد.

صدها آژانس خدمات تخصصی سئو در ایران و سطح جهان وجود دارند. آن ها خدمات مختلف سئو را برای وب سایت های خود به افراد و مشاغل ارائه داده اند. آنچه باید قبل از صحبت در مورد هزینه های متوسط خدمات سئو با آن مقابله کنیم نحوه شارژ آن سازمان ها است. به طور معمول، سه ساختار قیمت گذاری مختلف وجود دارد که ممکن است هنگام خرید خدمات جستجوگر ها با آن ها برخورد نمایید. در ادامه ی این بخش از مقاله ی خدمات سئو چیست، ما در سئو محتوا به معرفی انها خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که برای دریافت هزینه های خدمات سئو وردپرس و دیگر هزینه ها، می توانید با واحد پشتیبانی سئو محتوا تماس حاصل فرمایید. ما انواع خدمات سئو را با قیمت های مقرون به صرفه انجام خواهیم داد. برخی از هزینه های جستجوگر ها ممکن است به صورت نرخ ساعتی انجام گیرد. این بر اساس زمانی است که متخصص یا آژانس خدمات سئو در پروژه مورد نظر صرف نموده است. البته خدمات سئو اغلب توسط ارائه دهندگان، به عنوان هزینه ماهیانه سئو قیمت گذاری شده است. این ساختار هزینه ای است که معمولا در آژانس های سئو، به عنوان هزینه سئو لحاظ شده است. در برخی موارد نیز هزینه به صورت پروژه ای محاسبه می شود. گاهی اوقات یک شرکت خدمات سئو و بهینه سازی سایت، قیمت تمام شده یک پروژه خاص سئو را برای یک شرکت در لیست قیمت سئو لحاظ می نماید. برای دامنه و گستردگی پروژه از ابتدا بر اساس اهداف سئوی شرکت و موقعیت صنعت مورد بحث تصمیم گیری انجام می شود. هزینه انجام پروژه به گونه ای که بتواند اهداف را برآورده نماید، محاسبه می گردد. با مراجعه به بخش معرفی مهمترین خدمات سئو در مقاله ی پیش رو، می توانید با خدمات ارائه شده توسط سئو محتوا آشنا شوید و طی تماس با تیم پشتیبانی ما و البته با توجه به نوع خدمتی که انتخاب کرده اید، برآوردی نسبی از هزینه ای که برای سئوی سایت می خواهید انجام دهید، داشته باشید.

سئو محتوا

سئو محتوا

خدمات مشاوره سئو

آخرین بخش از مقاله ی خدمات سئو چیست، اختصاص به خدمات مشاوره سئو دارد. اینترنت به سرعت در حال گسترش و پیشرفت می باشد، به خصوص گوگل که بخش مهمی از این توسعه ها را در خود جای داده است. اگر شما تولید کننده یک محصول و یا ارائه دهنده خدمات می باشید، به جهت معرفی و فروش بهتر کالا یا خدمات خود در موتور جستجوی گوگل نیاز به سئو خواهید داشت. خدمات مشاوره سئو به کسب و کارها کمک می نماید تا با شناسایی نقاط ضعف وب سایت و برطرف کردن آن ها، ترافیک سایت خود را بالا برند. مفهوم دیگر این کار افزایش سئو سایت می باشد. سرویس مشاور حرفه ای سئو براساس تکنیک های پیشرفته سئو و تکنیک های مدیریت حرفه ای کمپین های تبلیغات کلیکی گوگل طراحی شده است. شغل سئو از آن دسته شغل های تخصصی می باشد که باید با افراد زیادی در تعامل باشیم. اگر شما تیم طراحی سایت دارید ما در سئو محتوا، به صورت تیم با آنها کار خواهیم کرد تا بهینه سازی سایت با سرعت بیشتری به نتیجه رسد. بالا رفتن سرعت کار، باعث کم شدن هزینه خدمات سئو برای شما می شود. خدمات مشاوره سئو ما، برای هر نوع کسب و کار با هر اندازه ای مناسب می باشد. در مقام یک مشاور، بهترین تکنیک های سئو و استراتژی های بازاریابی موتورهای جستجو را در اختیار تیم شما قرار می دهیم. در نهایت شرکت شما را به ابزار هایی مجهز خواهیم نمود که با استفاده از آن ها رقبای خود را شکست دهید. خدمات مشاوره سئو ما شامل همکاری با فروشندگان و سایر منابع شما نیز خواهد بود تا موثر ترین و کارآمد ترین استراتژی سئو در جهت دستیابی به اهداف کسب و کار شما طراحی شود. این سرویس برای کسب و کارهایی طراحی شده که خودشان دارای تیم فنی بوده و تنها به دنبال یک مشاور سئو حرفه ای هستند تا تیم شان را هدایت و رهبری نماید. سئو محتوا علاوه بر مشاوره، انواع خدمات سئو را نیز انجام می دهد که خدمات سئو وردپرس از این جمله می باشد. هدف از نوشتن مقاله ی خدمات سئو چیست، این بوده که از طرف کارشناسان سئو محتوا به تمام سوالهای شما در زمینه ی سئوی سایت پاسخ داده شود. با این وجود، اگر با خواندن بخشهای این مقاله و از جمله بخش معرفی مهمترین خدمات سئو، ابهام شما رفع نشد، می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا به پاسخ مورد نظرتان دست پیدا کنید.


خدمات مشاوره سئو ما شامل موارد این موارد هستند. طراحی استراتژی سئو اختصاصی برای کسب و کار با توجه به منابع شما، مشاوره و راهنمایی جهت یافتن آن دسته از کلمات کلیدی که جستجوی بالا و رقابت کمی برای آنها انجام می شود، مشاوره و راهنمایی تولید محتوای متنی، گرافیکی و مدیا. بررسی سئو فنی سایت، مشاوره و آموزش جهت برطرف نمودن مشکلات سئو سایت، آنالیز رقبا. آنالیز سرعت سایت و پیشنهاد راه کارهایی جهت کاهش سرعت لود سایت شما، آنالیز گزارشات آنالیتیکس و بهینه سازی آن ها، بهینه سازی استراتژی های بازاریابی محتوایی، بهینه سازی نرخ تبدیل سایت شما. مشاوره جهت بهینه سازی طراحی سایت، بررسی سلامت سایت، بهینه سازی تصاویر و ویدیو های سایت. معرفی روش های ایجاد، راهنمایی استفاده از شبکه های اجتماعی، معرفی روش های درست دریافت بک لینک. آموزش یافتن بک لینک های مضر برای سایت و برطرف کردن آنها و در نهایت مشاوره برای نحوه کار با الگوریتم های جدید گوگل. در سرویس خدمات مشاوره سئو، ما به عنوان متخصصان سئو محتوا با فروشندگان و منابعی که بر روی سئوی سایت شما در حال فعالیت هستن در تعامل می باشیم. در طول این پروسه سعی بر این است تا با شرکت شما آشنایی پیدا کنیم و همچنین در مورد تکنیک های سئویی که قبلا در سایت پیاده سازی شده، اطلاعات لازم را به دست آوریم. بعد از اینکه درک کاملی از اهداف شما به دست آوردیم، تحقیق و ارزیابی کامل و همه جانبه ای را بر روی سایت انجام می دهیم.

سئو محتوا

سئو محتوا

به عنوان یک تیم، از مطالبی که در مورد کسب و کار شما به دست آورده ایم، برای طراحی استراتژی سئو سایت شما استفاده می نماییم. در مرحله بعد فرآیند های پیاده سازی و اعمال تغییرات را بر اساس چارچوب های زمانی مشخص خواهیم کرد. سپس راهنمایی های لازم را در طول فرآیند اعمال تغییرات در اختیار تیم فنی سایت قرار می دهیم. بعد از انجام هر تغییری، مجدد پارامتر اصلاح شده را مورد ارزیابی قرار خواهیم داد تا از صحت عملکرد آن اطمینان حاصل نماییم. همچنین استراتژی های بازاریابی جدیدی را برای بهبود بازدید سایت، افزایش رتبه و افزایش نرخ بازگشت سرمایه شما پیشنهاد می دهیم. با توجه به مطالب گفته شده، اگر مایل به انجام خدمات مشاوره سئو از طرف متخصصان ما در سئو محتوا بودید، می توانید با تیم فروش ما تماس حاصل نمایید تا راهنمایی های تکمیلی انجام پذیرد. سئو محتوا با توجه به پاندمی کرونا و بحران اقتصادی موجود، هزینه خدمات سئو را تا حد امکان پایین آورده است. به خصوص خدمات سئو وردپرس ما با قیمتی پایین تر از تصور اعمال شده است تا طیف بیشتری را بتوانیم پوشش دهیم. انواع خدمات سئو با قیمتی رقابتی را کمتر مرکز طراحی سایت و خدمات سئویی انجام می دهد اما سئو محتوا این امر را انجام داده است. اگر به لیست معرفی مهمترین خدمات سئو که توسط ما ارائه شده است، دقت نمایید، خدمتی را نخواهید یافت که بدون مشاوره های رایگان یا قیمت بالا عرضه شده باشد.


سخن پایانی

معمولا پیدا کردن یک شرکت که انواع خدمات سئو را انجام دهد، کار آسانی نیست. با وجود اینکه شرکت ها و سایت های زیادی در ایران هستند که خدمات سئو ارائه می نمایند، اما باز هم اعتماد به آن ها کمی سخت است. ولی به طور کلی شرکت هایی که دم از تضمین رتبه یک نمی زنند، قابل اطمینان می باشند. در طول مقاله ی خدمات سئو چیست، در مورد شرکت های سئو تقلبی هشدار های لازم را داده ایم. شرکت های خدمات سئو سایت قابل اطمینان، معمولا شرح کاملی از خدمات سئو خود ارائه می نمایند و برنامه ریزی دقیقی از نحوه بهینه سازی سایت تان در مدت زمان مشخصی ارائه خواهند داد. همین طور هزینه خدمات سئو آن ها برای موارد خاص کاملا مشخص می باشد. مهمترین موضوع این است که کارشناسان آن ها با آنالیز سایت تان متوجه این خواهند شد که چه خدماتی برای سایت شما لازم خواهد بود. شرکت های خدمات سئو خوب در ایران، دارای مشاوره های سئو حرفه ای نیز هستند که در تمام مراحل سئو و بهینه سازی سایت، همراه تان خواهند بود. به عبارتی هر چیزی که تا الان از خدمات سئو خدمت شما توضیح داده شد، از قبیل خدمات مشاوره سئو و خدمات سئو وردپرس باید در شرکت خدمات سئو انتخابی تان وجود داشته باشد. سئو محتوا با معرفی مهمترین خدمات سئو با مراجعان خود صادق می باشد. در نتیجه مراجعان می توانند با دیدی باز، به انتخاب سرویس انتخابی خود دست زنند. از هر نقطه ی کشور می توانید سفارش طراحی سایت یا خدمات سوی مورد نظرتان را با سئو محتوا در میان گذاشته و با بهترین کیفیت آن را تحویل بگیرید.

سئو محتوا