طراحی گرافیک سایت

طراحی گرافیک سایت - سئو محتوا

از دیرباز تا کنون، انسان ها برای اینکه بتوانند خود و یا کسب و کار شان را به دیگران معرفی کنند تلاش داشته اند تا از جنبه های بصری به بهترین شکل بهره گیری نمایند. از دوران ماقبل تاریخ بشر مدرن تا به امروز در ابتدای قرن بیست و یکم این رویه ادامه دار بوده است. از دیوارنگاره های انسان نخستین تا به امروز تغییراتی شگرف را می توان در این حوزه خاص مشاهده نمود. امروزه طراحی گرافیک سایت به یکی از اصلی ترین خواسته های صاحبان کسب و کار بدل شده است. اصولا طراحی گرافیکی سایت که به صورت حرفه ای انجام گرفت باشد می تواند یک سایت فروشگاهی یا سایت خدماتی را از دید گوگل و یا کاربران متمایز گرداند. نمی توان کتمان کرد اهمیت طراحی گرافیک سایت را در کسب و کار های امروزی. به لحاظ فنی و از دید گرافیست ها می توان بیان کرد که طراحی گرافیک یعنی هنر ارتباط بصری از طریق عکس های متنی، نمادها و کارهای هنری که وظیه انجام آن به عهده یک طراح گرفیک خواهد بود. برای اینکه طراحی گرافیک سایت را به خوبی درک کنیم باید بدانیم که در واقع طراحی گرافیکی زمانی پدید آمد و از آن سخن به میان خواهد آمد که این افراد توانایی های خود را با ما به اشتراک گذارند. از نظر کارشناسان امر، طراحی گرافیک چیزی نیست که در سال های اخیر بوجود آمده باشد بلکه همانطور که اشاره داشتیم در گذشته نیز وجود داشته است اما در قرن بیست و یکم به اوج کمال و جمال خود دست یافته است. طراحی گرافیک سایت امروزه به یکی از شاخه های اصلی طراحی گرافیک بدل شده و بسیاری افراد در حال خدمات رسانی در این حوزه خاص هستند. طراحی بنر سایت، طراحی لوگو سایت، موکاپ طراحی سایت، و ... را می توان از جمله کارهایی دانست که گرافیست ها برای طراحی گرافیکی سایت در نظر دارند و به منصه ظهور می رسانند.

طراحی گرافیکی سایت - سئو محتوا

طراحی گرافیک وب سایت - سئو محتوا

برای اینکه بتوانید طراحی گرافیک سایت را به خوبی درک کنید می بایست بیان کرد طراحان گرافیک، مفاهیم بصری را با استفاده از نرم افزار کامپیوتری و یا دست ایجاد می کنند. این متخصصان با این عمل تلاش می کنند تا ایده های الهام بخش خود را پیاده سازی نموده و در اطلاع رسانی و ارتباط با مصرف کنندگان و زیباسازی دنیای پیرامون بهره گیری نمایند. آنها طراحی و توسعه هویت بصری شرکت ها و مؤسسات و کسب و کار های بزرگ و کوچک در اختیار دارند. خلق دنیایی زیبا از رسالت های یک طراح گرافیک است. البته نمی باید از یاد برد که طراحی لوگو برای سایت، طراحی بنر برای سایت، و در کل طراحی گرافیک وب سایت به نیت افزایش بازدید سایت و در پی آن افزایش سدوآوری نیز اجرا می شود زیرا عدم موفقیت در دستیابی به سود مناسب می تواند یک کسب و کار را به راحتی از داره رقابت خارج کرده و به نابودی کشاند. پس به هنگام سفارش طراحی گرافیکی سایت به یک تیم باید به این مورد توجه داشت که نتیجه کار می بایست منجر به افزایش درآمد گردد. برای اینکه بتوانید در این زمینه گام های مطمئنی را بردارید می توانید با تیم تخصصی سئو محتوا در ارتیاط باشید تا خاص ترین مشاوره ها در رابطه با طراحی گرافیکی سایت، سئو سایت، تولید محتوا سایت، طراحی وب سایت و ... را دریافت فرمائید. تیم سئو محتوا در زمینه ارائه خدمات طراحی گرافیک سایت، طراحی بنر گرافیکی، طراحی گرافیک وب، طراحی موشن گرافیک حرفه ای، طراحی گرافیک آنلاین، طراحی موشن گرافیک ارزان، طراحی اسم گرافیکی انلاین فارسی، کارت ویزیت طراح گرافیک، و آموزش و اجرای اصول طراحی گرافیک وب سایت پیشتاز بوده و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین شرکت طراحی گرافیک در بین کاربران شناخته می شود.


دلایل اهمیت گرافیک سایت بر همگان مشخص شده است زیرا که اولین چیزی که یک کاربر پس از ورود به سایت با آن مواجه خواهد شد، گرافیک وب سایت می باشد. طراحی گرافیک وب یا به عبارتی دیگر طراحی گرافیک سایت باعث ایجاد علاقه ‌مندی و رغبت کاربر به جستجوی برند و نوع کسب و کار در دنیای دیجیتال و پر هیاهو امروز خواهد گردید. از نظر کارشناسان سایت سئو محتوا این گرافیک باید مرتبط با کسب و کار بوده و در عین فنی بودن از نظر زیبایی شناختی حس فوق العاده ای را به کاربران منتقل کند. برای اینکه بتوان به یک طراحی گرافیک سایت با کیفیت و مؤثر دست یافت باید به نکاتی توجه داشت که کاربردی باشد. به عنوان مثال در گرافیک طراحی سایت و طراحی گرافیک وب سایت، رنگ‌ بندی مناسب با نوع کسب و کار و چیدمان صحیح فاکتور ها بسیار اهمیت دارد. یک گرافیست صفحات وب باید آشنایی کلی با ساختار سایت و کارکرد های آن داشته باشد. بسیاری از طراحان هستند که تجربه کار در وب را ندارند و در نتیجه نخواهند توانست اصول طراحی گرافیک وب سایت را به اجرا گذارند و خدمات گرافیکی را به کارفرما ارائه دهند. از نظر کارشناسان تیم سئو محتوا گرافیک یک صفحه وب باید با توجه به موضوع و کارایی آن طراحی گردد و اصول طراحی گرافیک وب سایت (مانند رنگ بندی تمامی منو ها، هدر، فوتر، سایزبندی تصاویر، رنگ ‌ها و اندازه المان ‌ها، تغییراتی مانند رنگ دکمه ‌ها که با اشاره کاربر بر روی یک المان انجام می گردد، نوع و سایز قلم‌ ها، تم پس ‌زمینه و رنگ، و ...) در آن به درستی لحاظ گردد. این نکته را نباید از یاد برد که چنانچه محتوای گرافیکی تولید شده از کیفیت لازم برخوردار نباشد و یا نتواند به اندازه کافی مخاطب را جذب و راضی نگه دارد، بلاشک نخواهد توانست کشش لازم را در ترغیب کاربر برای دنبال کردن ادامه محتوا داشته باشد. تولید محتوا متنی، تولید محتوا گرافیکی، تولید محتوا صوتی، تولید محتوا ویدئویی، و ... را می توایند به تیم تخصصی سئو محتوا بسپارید تا بهترین نتایج را مشاهده فرمائید. تیم سئو محتوا خاص ترین خدمات طراحی گرافیکی سایت را به همراه رعایت اصول طراحی گرافیک وب سایت تقدیم حضور تان خواهد کرد.

اصول طراحی گرافیک وب سایت - سئو محتوا

خدمات طراحی گرافیکی سایت

خدمات طراحی گرافیکی سایت - سئو محتوا

در رابطه با موضوع خدمات طراحی گرافیکی سایت به صورت اجمالی با شما سخن خواهیم گفت زیرا که پرداختن به اصل موضوع خدمات طراحی گرافیکی سایت نیاز به بررسی های فراونی دارد که در جای خود به آن خواهیم پرداخت. سلسله مقالاتی در رابطه با خدمات طراحی گرافیکی سایت و دیگر موارد مشابه در منو مقالات سایت سئو محتوا وجود دارند که می توانید به آن ها رجوع کنید. باید بیان کرد خدمات طراحی گرافیکی سایت شامل مواردی گوناگون می شود که توسط تمامی شرکت های فعال در زمینه وب ارائه می گردد. تیم تخصصی سئو محتوا نیز به مانند سایر شرکت ها خدمات طراحی گرافیک سایت را به صورت عمومی، اختصاصی، و ویژه عرضه می نماید. خدمات طراحی گرافیکی سایت بسیار حائز اهمیت است. زیرا که گرافیک یک زبان بین المللی برای ارتباط انواع کسب و کار با مشتریان می باشد. ترجمه پیام‌ های بازاریابی و تبلیغات به این زبان، هنری ست که یک طراح گرافیک دارد. خروجی ‌های گرافیکی خلاق و مؤثر جز با شناخت مخاطب و بازار حاصل نمی ‌شوند و اگر خلاقیت طراح با دانش بازار همراه نشود، تلاش های سازمان نتیجه ای در پی نخواهد داشت. واژه طراحی گرافیک برای بسیاری از افراد یک رشته یا شغل جذاب پر از خلاقیت و رنگ را تداعی می کند. البته این تعریف و تداعی چیزی دور از انتظار و واقعیت این رشته نیست. اما اگر بخواهیم به طور دقیق تر نگاه کنیم می توانیم بگوییم که، طراحی گرافیک سایت هنر ایجاد محتوای تصویری برای ایجاد ارتباط با مخاطبان می باشد. به اطلاع شما عزیزان و هموطنان می رساینم که مراحل اجرایی خدمات گرافیک تجاری در سایت سئو محتوا متشکل از سه قسمت اصلی برنامه ریزی گرافیک، طراحی گرافیک و تولید خدمات گرافیکی سایت می بشد. در مرحله برنامه ریزی با تکیه بر چارچوب درخواست کارفرما، ایده کلی پروژه در رابطه با نحوه برخورد بصری با پروژه، قطع کار، و یا ساختار اولیه پروژه ساخته و پرداخته خواهد شد سپس پروژه ماهیت بصری پیدا کرده و پس از پرداخت های تکنیکی، نهایی می شود. در آخرین مرحله، بعد از نهایی شدن پروژه، طراحی گرافیکی برای ورود به مرحله چاپ نیاز به پردازش دارد که به علت وجود ظرافت های صنعت چاپ، بطور مشترک توسط متخصص چاپ و طراح گرافیک فرآیند تولید انجام می گیرد. در این رابطه باید بدانید که تیم سئو محتوا علاوه بر فعالیت در زمینه وب، به صورت آنالوگ نیز قادر به خدمات رسانی ست. سایت نوروچاپ یکی از زیرمجموعه های سایت سئو محتوا می باشد که در زمینه های مختلف طراحی گرافیکی مشغول به فعالیت به صورت سراسری ست. تیم سئو محتوا بر آن است تا خدمات وب و آنالوگ خود را به تمامی هموطنان در سراسر کشور ارائه دهد.


همانطور که بیان کردیم از خدمات دیگر تیم سئو محتوا طراحی گرافیک وب سایت می باشد. طراحی تم های ویژه و اختصاصی سرویس های مدیریت محتوا تا طراحی اختصاص لوگو، کارت ویزیت گرافیکی، هدر، طراحی موشن گرافیک حرفه ای، طراحی پوستر گرافیکی، بنر های وب سایت، موکاپ طراحی سایت، طراحی اسم گرافیکی انلاین فارسی، طراحی بنر برای سایت، تصاویر و گالری های تصاویر و طراحی تمامی اجزای وب سایت را می توان از سری شاخه های طراحی گرافیک سایت به شمار آورد. شاید بهتر باشد برای درک بهتر خدمات طراحی گرافیکی سایت به این نکته اشاره شود که طراحی گرافیک امروزه اهمیت بیشتری از قبل دارد. می دانیم که با رشد اینترنت و فضای مجازی دیگر حضور آنلاین نه یک امکان بلکه یک ضرورت به شمار می رود. در فضای دیجیتال قرن حاضر تمامی برند های کوچک فرصت بسیار کمی برای دیده شدن دارند. در واقع یا برند شما در نگاه اول مخاطب را جذب می کند و یا شانس خود را در رقابت از دست داده و از دور رقابت خارج می گردد. طراحی یک لوگو جذاب، هویت بصری و پوستر قسمت هایی مهم از یک پلن بازاریابی تأثیرگذار به شمار می آیند. با سپردن پروژه‌ های خدمات گرافیک خود به گرافیست های حرفه ای و استخدام طراح گرافیک دورکار و غیر حضوری از طریق کار فریلنسر با صرف کمترین هزینه بهترین نتیجه را حاصل کنید.

خدمات طراحی گرافیک سایت - سئو محتوا

انواع طراحی گرافیکی سایت

انواع طراحی گرافیکی سایت - سئو محتوا

طراحی گرافیک به واقع یک دنیای متنوع و پر پیچ و خم می باشد که در هر کدام از این زمینه ها می بایست از متخصصان امر بهره گیری نمود. تیم سئو محتوا با اطلاع از این موضوع تلاش کرده است تا از مجرب ترین و خبرعه ترین گرافیست ها و طراحان در سایت خود بهره گیری نماید. تلاش ما بر این است تا در مورد انواع طراحی گرافیکی سایت با شما اندکی سخن بگوئیم. لازم به ذکر است که انواع طراحی گرافیکی سایت را می توانید از تیم سئو محتوا بخواهید تا به هر آنچه در زمینه طراحی گرافیکی سایت نیاز دارید دست یابید. در ابتدا اشاره می کنیم که انواع طراحی گرافیکی سایت از یک منظر به طراحی موشن گرافیک حرفه ای، طراحی گرافیک آنلاین، کارت ویزیت طراح گرافیک، طراحی اسم گرافیکی، طراح گرافیک پروژه ای، طراحی بنر گرافیکی، موکاپ طراحی سایت، طراحی پوستر گرافیکی، طراحی لوگو گرافیکی، طراحی اسم گرافیکی انلاین فارسی، و ... تقسیم خواهد شد. سئو محتوا توانسته است تمامی این نمونه خدمات طراحی گرافیکی سایت را با بالاترین کیفیت عرضه کند و کاربران خود در سراسر کشور را با لبخند رضایت راهی گرداند. برای اینکه بتوان در مورد انواع طراحی گرافیکی سایت به خوبی صحبت کرد باید بیان شود طراحی گرافیک به کار بردن سلسله ‌مراتب بصری و تکنیک ‌های ترکیب‌ بندی صفحه است. لازم است بیان گردد که طراحان گرافیک از تایپوگرافی و تصاویر استفاده می ‌کنند تا نیازهای خاص کاربران را برآورده کرده و بر منطق نمایش عناصر در طراحی‌های تعاملی تمرکز نموده و در انتها تجربه کاربر را بهینه تر نمایند. تیم سئو محتوا می تواند در این زمینه به شما عزیزان ارائه خدمات تماید. در ادامه با ذکر عناوینی به تشریح انواع طراحی گرافیکی سایت خواهیم پرداخت.


طراحی لوگو
از منظر تخصصی می توان بیان کرد طراحی لوگو یکی از گرایش‌های طراحی گرافیک است و از آنجایی که می ‌تواند در چند ثانیه روی ذهن مخاطب از برند شما تأثیر بگذارد، طراحی آن اهمیت بالایی دارد. طراحی گرافیک لوگو را می توانید از تیم سئو محتوا بخواهید. لوگو در برند سازی بسیار حائز اهمیت می باشد. هزینه کردن برای لوگو را می توان به عنوان یک سرمایه گذار ارزشمند دانست. برای اطلاع از تعرفه گرافیت سایت و یا قیمت طراحی لوگو با تیم سئو محتوا تماس حاصل کنید. به عقیده کارشناسان، لوگو ها نماد و معرفی کننده برند شما هستند. طراحی لوگو سایت را می توان از انواع طراحی گرافیکی سایت عنوان کرد. از یاد نبرید طراحی لوگو حرفه ای برای شروع یک کسب و کار اهمیت بسیاری دارد. بسیاری از افراد بر این امر اعتقاد دارند که یک برند قوی نیازمند یک لوگو خاص است و اینجا است که نقش طراحی پررنگ می‌ گردد. نکته حائز اهمیت این است که طراحی گرافیک لوگو اهمیت خاصی در ایجاد و معرفی بهتر هویت بصری برند ها دارد. یک لوگوی حرفه ای علاوه بر ایجاد جذابیت بصری نمایانگر هویت و شخصیت یک برند است. یک طراح لوگو حرفه ای باید علاوه بر تسلط بر نرم افزارهای گرافیکی مانند فوتوشاپ بر آخرین گرایش های هنر های بصری نیز اشراف فراوانی داشته باشد. این نکته ای ست که تفاوت یک طراح حرفه ای و با کیفیت را با یک فرد غیر حرفه ای و کپی کار مشخص می سازد.
لوگوموشن
در تبلیغات دیجیتال امروزی استفاده از لوگو انیمیشن در ابتدا و انتهای یک تیزر، فیلم و کلیپ ضروری به حساب می آید. چه بسا استفاده از این تکنیک باعث جلب توجه و به یاد ماندن آن لوگو در ذهن مخاطب می گردد. طراحی لوگو موشن به فایل تصویری کوتاهی می ‌گویند که از ترکیب تصاویر لوگو یا آرم با صدا و نمادهای گرافیکی ایجاد می گردد. به زبان ساده تر یک ویدئوی کوتاه که آرم برند یک شرکت را به صورت متحرک نشان دهد، لوگوموشن می گویند. به لوگو موشن، لوگو اینترو و آرم استیشن هم گفته می ‌شود. در واقع لوگوموشن به نوعی زیرمجموعه موشن گرافیک محسوب خواهد شد. لوگوموشن از انواع طراحی گرافیکی سایت می باشد. طراحی موشن گرافیک حرفه ای و لوگوموشن را از سئو محتوا بخواهید. به عقیده کارشناسان سایت سئو محتوا برای اینکه یک برند بر مخاطبان خود اثرگذار باشد بهترین روش تبلیغاتی استفاده از لوگوموشن است. که هرچقدر یک لوگوموشن حرفه ‌ای ‌تر و جذاب ‌تر باشد، در ذهن مخاطبان ماندگارتر خواهد بود و در پی آن تبلیغات مؤثرتر خواهند بود.
طراحی بنر سایت
طراحی بنر سایت نیز از انواع طراحی گرافیکی سایت می باشد. طراحی بنر سایت با توجه به گرافیک سایت صورت می گیرد زیرا هر سایت باید به طور معمول یک بنر داشته باشد و بنرسایت در مرحله اول دید کاربر قرار دارد طراحی بنر سایت باید مناسب با نقطه نظر کاربر و مشتری شما باشد زیرا طراحی بنر سایت باید مناسب و کاربردی باشد و اگر در طراحی بنر سایت دقت لازم را نداشته باشید دچار مشکل شده و کاربران به راحتی از سایت شما خارج می شوند. نکته مهم این است که بنر سایت باید در اولین مرحله توجه کاربران سایت را به خود جلب نماید، پس باید با نقطه نظرات کاربران و مشتریان شما هماهنگی داشته باشد. از یاد نبرید که اگر در طراحی بنر سایت دقت لازم را به کار نبرید به راحتی دچار مشکل خواهید شد و کاربران خود را نیز از دست خواهید داد. زیرا که بنر اولین موردی ست که کاربران مشاهده می کنند. از نظر کارشناسان سئو محتوا یک بنر سایت خوب می تواند کل گرافیک سایت شما و طراحی قالب سایت شما را پاره ای اوقات، درست یا اشتباه جلوه دهد.
تیزر تبلیغاتی
یکی از نکاتی که در تیزر تبلیغاتی باید به آن توجه داشت این است که تیزر تبلیغاتی برای اکثر مخاطبین بسیار جذاب می باشد. تیزر تبلیغاتی، به فیلم کوتاهی گفته می شود که مقصود آن معرفی کالا، برند، خدمت، و ... خواهد بود. در قرن بیست و یک کسب و کارها با رونق تبلیغات خود به حداکثر سودآوری رسیده اند ولیکن عموما نوع تبلیغات متفاوت است تا در ذهن عموم تأثیر مثبتی داشته باشند. بدانید که تیزر تبلیغاتی از انواع طراحی گرافیکی سایت به حساب می آید و این تیزر باید باید در زمانی مشخص به پایان رسد. زمان مشخصی نمی توان برای تیزر در نظر گرفت ولی به طور کلی زمان یک تیزر تبلیغاتی بیش از ده دقیقه نخواهد بود. تبلیغات از نوع تیزر یکی از مؤثرترین راه ها برای نشان دادن ایده های خود به مخاطبین است. تیزر تبلیغاتی را می توان برای پلتفرم های مختلف مثل تلویزیون، شبکه های اجتماعی پرطرفدار، سایت های اینترنتی و ... تولید کرد.


انواع طراحی گرافیک سایت - سئو محتوا

تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت

تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت - سئو محتوا

تمامی افراد به هنگامی که قصد دارند خدماتی را دریافت کنند و یا اینکه کالایی را خریداری نمایند در ی دریافتن میزان هزینه ای هستند که می بایست برای دریافت خدمات و خرید کالا پرداخت نمایند. مسلما این نمکته بسیار حائز اهمیت است که بودجه صرف شده برای این امور مشخص گردد. به هنگام دریافت خدمات طراحی گرافیکی سایت، خدمات تولید محتوا سایت، خدمات سئو سایت، خدمات طراحی سایت، و ... نیز مبحث تعرفه و قیمت بسیار اهمیت خواهد یافت. در رابطه با تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت می توانیم نکاتی را گوشزد کنیم به شما همراهان همیشگی سایت سئو محتوا. البته به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم مقالاتی تحت عنوان تعرفه تولید محتوا، گرافیک و سئو، و یا تعرفه گرافیک سایت را مطالعه کنید تا از تمامی این موارد به خوبی اطلاع حاصل کنید. باری تلاش می کنیم تا در این مقال نکاتی چند در رابطه با تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت، قیمت طراحی گرافیک، قیمت طراحی بنر سایت، طراحی موشن گرافیک ارزان، و لیست قیمت طراحی گرافیک را به شما گرامیان گوشزد کنیم. ابتدا باید به این نکته مهم توجه داشته باشید که بازار طراحی گرافیک به صوت اعم و تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت به طور خاص بسیار داغ بوده و ماهانه اشخاص بسیاری (از حرفه ای و مبتدی) در آن مشغول به فعالیت هستند. همین امر موجب رقابت شدید طراحان برای دریافت سفارش شده است. شاید این جمله که هر گرانی بی حکمت نیست در همه جا صدق نکند ولی بلاشک در مباحث خدمات طراحی صدق خواهد نمود. نکته این است که تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت و لیست قیمت طراحی گرافیک در بسیاری از شرکت ها و مراکز طراحی گرافیک بصورت ثابت وجود ندارد. مشاهده شده که بهترین شرکت طراحی گرافیک نیز نتوانسته به این امر فائق آید و تمامی تمهیدات را برای ارائه تعرفه کارهای گرافیکی و تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت بیاندیشد.


با این حال می توان نکاتی را در این رابطه عرضه داشت تا به کار آید. بدانید که طراحی گرافیکی سایت و طراحی گرافیکی شباهت های زیادی با یکدیگر دارند. از همین موضوع استفاده می کنیم تا در رابطه با تعرفه خدمات طراحی گرافیک سایت نکاتی را بیان نمائیم. برای مثال طراحی گرافیکی سایت و طراحی گرافیکی به درک خوبی از گرافیک، تایپوگرافی، و اصول طراحی نیاز دارند. اصول طراحی گرافیک وب سایت البته تا حدودی اختصاصی تر می باشد که به آن اشاره داشتیم. از نظر کارشناسان سایت سئو محتوا قیاس بین طراحی گرافیکی سایت و طراحی گرافیکی به مانند قیاس تبلت با یک تابلو نقاشی می باشد! هر دو جلوه ‌های بصری زیبایی دارند، اما فقط یکی از آنها تعاملی است. اگر آن را لمس کنید می‌ توانید با آن ارتباط برقرار نمائید. می ‌توان بیان نمود تمرکز طراحی گرافیکی سایت بر این است که چگونه هنرمند توانش را خواهد یافت تجربیاتی را که ایجاد می نماید، فقط ویژگی آن نمایشی نباشد، بلکه افراد بتوانند با آن‌ نیز تعامل داشته باشند. این تعامل می تواند بسیاتر حائز اهمیت باشد. یک طراح گرافیک سایت و یا طراحی موشن گرافیک حرفه ای باید با انجام یک طراحی گرافیکی برای عناصر موجود در سایت مانند تصاویر و آیکون ها، قسمت های سایت را به نحوی در کنار هم قرار دهد که دارای تعامل و قابل ‌استفاده باشند. کاربر باید بتواند به آسانی با اجزا ارتباط برقرار کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید در بهترین دوره های طراحی گرافیک سایت سئو محتوا شرکت کنید و یا اینکه پرسش های خود را با کارشناسان سئو محتوا در میان بگذارید تا پاسخ های شایسته ای را دریافت نمائید. مراحل طراحی گرافیکی سایت را برای شما عزیزان بیان می کنیم تا بدانید با چه مواردی روبرو خواهید شد. این مراحل عبارتند از طراحی لوگوی سایت، طراحی مناسب گرافیکی شعارهای تبلیغاتی مورد نظر، طراحی بنر تبلیغات وب سایت، طراحی کلی رابط گرافیکی پروژه، ساختار بندی سایت از نظر طرح و رنگ.

لیست قیمت طراحی گرافیک - سئو محتوا

تعرفه صنف طراحان گرافیک - سئو محتوا

با این توضیحات، بیان می کنیم که قیمت طراحی گرافیک و یا قیمت طراحی بنر سایت و تعرفه خدمات طراحی گرافیک را می توان با یک فرمول محاسبه نمود. به این نکته کاربردی توجه داشته باشید که فاکتور‌ های طراحی گرافیکی به نوع تولید بستگی خواهند داشت زیرا که در تولیدات گرافیکی دو بخش دستی و کامپیوتری وجود دارد. بخش اول به داخل شرکت، کارگاه و مکان تولیدی اشاره دارد که همیشه به صورت کارت ‌های ویزیت، چاپ بنر با دستگاه مخصوص و ... مربوط می باشد. بخش دوم که کامپیوتری عنوان می ‌شود به عمده فعالیت ‌های گرافیکی تصویر، طراحی سایت، طراحی گرافیکی سایت، ویدئو، و ... اشاره مستقیم دارد. در واقع بخش اول مربوط به طرح ‌های گرافیکی چاپی می باشد که مسلما قیمت بالاتری نسبت به طرح ‌های دیجیتالی خواهند داشت. می بایست بدانید که در طرح ‌های چاپی، شما علاوه بر پرداخت هزینه طراحی باید هزینه چاپ، کاغذ، حمل نقل و ... را نیز پرداخت کنید. ولیکن در بخش دوم یعنی همان طرح ‌های گرافیکی دیجیتال، خبری از هزینه اضافی نخواهد بود. علی‌الخصوص اینکه امروزه مجموعه ‌های زیادی خدمات گرافیک را به صورت آنلاین انجام می دهند. در زمینه چاپ و تبلیغات می تونید به سایت های زیرمجموعه سئو محتوا مانند سایت اوتیس گرافیک و نوروچاپ نیز مراجعه کنید. برای دریافت خدمات طراحی گرافیکی سایت نیز می توانید از تجربه کارشناسان سئو محتوا کمال بهره را ببرید. یکی از مهم ‌ترین عواملی که بیشترین تأثیر را در قیمت طراحی گرافیکی سایت دارد، میزان زمان صرف شده برای طراحی می باشد. این مسأله دو پارامتر اساسی را در بر خواهد داشت که تأثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی کار شما دارند. این دو پارامتر عبارتند از تعداد طرح های اولیه و تعداد دفعات ویرایش. اصولا تمامی شرکت ‌های طراحی، حق انتخابی را در اختیار مشتری قرار می ‌دهند تا بتواند به راحتی به طرح مورد نظر خود برسد اما اگر تعداد دفعات طراحی نمونه اولیه بیش از تعداد مشخص شده باشد قطعا بر روی فاکتور نهایی طرح تأثیر خواهد داشت. دومین پارامتر که با مسئله بالا نیز بی ربط نخواهد بود مربوط به تعداد دفعات ویرایش طرح اصلی است. برای جلوگیری از هر مشکلی در این باره معمولا تعداد دفعات ویرایش طرح را در زمان عقد قرارداد مشخص می ‌کنند. سئو محتوا در این زمینه بسیار دقیق عمل می کند تا ابدا حقی از کارفرما تضیع نگردد. تمامی موارد در رابطه با تعرفه گرافیک سایت را از کارشناسان سایت سئو محتوا جویا شوید.

سفارش طراحی گرافیک سایت

دغدغه بسیاری از کارفرمایان و صاحبان سایت ها در حال حاضر این است که برای سفارش طراحی گرافیک سایت، سفارش تولید محتوا سایت، سفارش سئو سایت به چه تیمی مراجعه کنند. برای اینکه بتوان یک سفارش طراحی گرافیک سایت بی دردسر داشت می بایست نکاتی را مدنظر قرار داد تا از این راه به بهترین شرکت طراحی گرافیک سایت دست یافت و خدمات طراحی گرافیک سایت را دریافت نمود. در خدمت شما عزیزان هستیم تا در مورد سفارش طراحی گرافیک سایت اندکی سخن بگوئیم. با توجه به اینکه کار در عصر دیجیتال به این معنی ست که باید با نرم افزار ها طراحی کرد اما طراحی گرافیک همچنان حول محور اصول مشخصه قدیمی کار می کند. شما باید با طراحی خودتان در نگاه اول مخاطب تان را تحت تأثیر قرار دهید. بنابراین طراحی گرافیک، طراحی احساسی است. به عنوان یک طراح گرافیک، باید درک کاملی از تئوری رنگ شناسی، روانشناسی رنگ و اهمیت انتخاب درست رنگ داشته باشید. با در نظر گرفتن روانشناسی، مهم است که همچنان بر روی برخی از ملاحظات طراحی گرافیکی که اهمیت ویژه ای دارند، متمرکز شویم، یعنی تقارن و تعادل، جریان، ریتم، تکرار، الگو، نسبت طلایی، قانون یک سوم، و تایپوگرافی.

سفارش طراحی گرافیک سایت - سئو محتوا

سفارش طراحی گرافیکی سایت - سئو محتوا

فاکتور های با اهمیت در طراحی گرافیک ‌سایت به هنگام درخواست و تکمیل فرم سفارش طراحی گرافیک سایت از سئو محتوا را تشریح خواهیم نمود برای شما عزیزان. به لحاظ تخصصی، هدف اصلی از طراحی و انتشار یک سایت برای یک کسب ‌و کار، بالا رفتن میزان مشتریان و بعد افزایش ترافیک سایت می باشد. این مسأله تا حد زیادی به بخش گرافیکی وب‌ سایت شما بستگی خواهد داشت. تجربه ثابت کرده است هیچ فردی علاقه ‌ای به گشت و گذار در یک سایتی که در کنار بی ‌نظمی زیبا هم نیست ندارد. چنانچه می خواهید خدمات طراحی گرافیکی سایت دریافت کنید به شملا عزیزان پیشنهاد می کنیم با تیم سئو محتوا همراه باشید. انتخاب تم اصلی وب‌ سایت را می توان یکی از مهم ترین گام ها برای طراحی گرافیک سایت و سفارش طراحی گرافیکی سایت دانست. به نظر کارشناسان سایت تولید محتوا اولین گام در طراحی گرافیکی سایت، انتخاب رنگ ‌بندی مناسب و مشخص کردن تم اصلی سایت به شمار می آید. به این نکته توجه داشته باشید باید به عنوان یک مدیر کسب و کار، موضوع فعالیت و نوع کسب و کار خود را در نظر بگیرید. به یاد داشته باشید متناسب با حوزه تخصصی سایت یک رنگ بندی انتخاب کنید. این نمونه تم ها عموما شامل دو الی سه رنگ می ‌باشند، آن را انتخاب کنید و در طراحی رابط گرافیکی سایت آن را به کار ببرید. شرط ابتدایی این کار این است که گرافیست شما با روانشناسی و اصول رنگ ها و نحوه استفاده از رنگ ‌ها با توجه به موضوعات مختلف آشنا باشد. این مورد بسیار حائز اهمیت است و نباید به سادگی از آن گذر کرد. در مورد سفارش کار گرافیکی سایت تجربه کاربری در طراحی گرافیکی سایت نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است و نمی توان آن بی توجه بود. در این مرحله شما باید سایت خود را از طرف نگاه کاربر بررسی کنید. نگاه کاربری از نظر گوگل بسیار مهم بوده و به آن توجهی ویژه دارد. باید کاری کنید که تجربه کاربر از دیدن سایت شما لذت بخش باشد. اطمینان حاصل کنید کاربر به سادگی خواهد توانست از سایت و امکانات شما استفاده کند، باید دسترسی کاربر به بخش های مهم سایت در ساده ترین حالت ممکن باشد. تجربه کاربری خوب زمانی میسر خواهد شد که قابلیت استفاده و تعامل بین محصول و کاربر نهایی شود. باید به رضایت مشتری و وفاداری به آن اهمیت ویژه داد. به هنگام سفارش طراحی گرافیک سایت به رابط کاربری در طراحی گرافیکی وب‌ سایت توجه داشته باشید. هر چیزی که کاربر از ظاهر سایت شما در صفحه نمایش مشاهده می‌کند که شامل تصاویر، ویدئو ها، جداول، ماژول ها، ، متن ها و رنگ ها ست را به اصطلاح رابط کاربری یا UI که مخفف User Interface است، می ‌گویند. به دیگر سخن، رابط کاربری شامل همه چیزهایی است که کاربر با آنها تعامل دارد می شود. ترکیب رعایت معیار های طراحی گرافیکی با رعایت معیار های طراحی رابط کاربری یک تجربه کاربری بی نظیر برای کاربر خواهد ساخت. بنابراین در رابط کاربری تنها ظاهر اهمیت دارد و آیا کاربر از نظر طراحی، صفحات سایت شما را دوست دارد یا خیر. در اینجا وظیفه یک طراح وب این است که تا حد قابل قبولی محیط زیبا و کاربردی را برای وب سایت شما ایجاد کند.


استفاده از تصاویر اختصاصی را از یاد نبرید. تلاش داشته باشید تصاویر انتخابی شما کپی از یک سایت دیگر نباشد. این کار باعث می ‌شود ربات های گوگل محتوای سایت شما را به صورت کپی شناسایی کنند و به آن رتبه کمی بدهند. این یک ضرر بسیار بزرگ برای سایت شما محسوب می گردد. به هنگام سفارش طراحی گرافیک سایت می بایست به نکاتی مهم توجه داشت. اصول طراحی گرافیک وب سایت می گوید صفحه‌ منو سایت را درست طراحی کنید. به لحاظ تخصصی، منوی سایت می ‌تواند یک راهنمای خوب برای کاربران سایت باشد. در طراحی منو و زیرمنو ها تلاش داشته باشید ساختار آن درختی باشد. البته چنانچه سفارش طراحی گرافیک سایت را در دستور کار قرار دهید، این امور توسط شرکت طراحی گرافیک سایت اجرا خواهد شد. به هنگام تکمیل فرم سفارش طراحی گرافیک سایت باید بدانید که تا جایی که امکان دارد خاص ترین خدمات را دریافت نمائید. انتخاب فونت مناسب را به هنگام طراحی گرافیک سایت فراموش نکنید. تیم سئو محتوا به هنگام ارائه خدمات طراحی گرافیک سایت و مسأله سفارش طراحی گرافیک سایت بهترین مشاوره ها را ارائه خواهد داد.

سفارش طراحی گرافیک آنلاین - سئو محتوا