سفارش سئو

سئو محتوا

سفارش پروژه سئو

برای این که بتوانید سایت خوبی را تجربه نمایید باید از دیجیتال مارکتینگ آگاهی کاملی داشته باشید. سئو یکی از مهم رتین عوامل در دنیای دیجیتالی ست که افراد باید در کسب و کار خود از مناسب ترین روش ها برای داشتن سئو بهتر استفاده کنند. سفارش پروژه سئو از طریق سایت سئو محتوا برای همه شما عزیزان ممکن است. به بیان ساده، استراتژی سئو در مورد ارائه ارتباط و ارزش فوق العاده به جستجوگران است. اما جنبه دیگری از سکه سئو وجود دارد که اغلب نادیده گرفته می شود محافظت از برند. یک رویکرد کل نگر به بهینه سازی موتور جستجوی سازمانی همچنین تضمین می کند که جستجو های مرتبط با برند، مدیران یا محصولات شما مثبت باقی می مانند. یکی از مزایای اصلی یک استراتژی سئو موفق این است که برند شما را در هر مرحله از سفر مشتری به جستجوگران ارائه می دهد. در نتیجه، شرکت شما بدون توجه به مرحله آن ها در قیف خرید، به منبعی قابل اعتماد و آشنا برای مصرف کنندگان تبدیل می شود. مشتریانی که از طریق SEO به دست می ‌آیند، وفادار تر و درگیر تر هستند. در نتیجه، آن ها به ارزش طول عمر مشتری بالاتر CLVمنجر می شوند. سفارش یا خرید سئو برای سایت یکی از کار هایی می باشد که صاحبین کسب و کار های دیجیتال با استفاده از آن بهترین خدمات را برای گرفتن سئو بهتر دریافت می کنند. در دنیای جستجو، ما اغلب موارد قابل تحویل را با استراتژی ترکیب می کنیم. اما، فهرست کلمات کلیدی، یا توصیه های درون صفحه، یا ممیزی های فنی سئو، نمونه هایی از استراتژی های سئو نیستند. آن ها گام هایی در یک برنامه کلی هستند. به طور تصادفی، این سردرگمی نیز یکی از دلایل شکست اکثر استراتژی های بهینه سازی موتور جستجو است. به عبارت دیگر، آن ها بیش از حد پراکنده هستند و به جای تصویر بزرگ، بر معیار های جداگانه و سطح پایین متمرکز هستند. وقتی یک استراتژی سئو را توسعه می ‌دهید، به‌ ویژه برای یک وب ‌سایت، مراحل بسیار بیشتر از آنچه در یک چک لیست اولیه SEO وجود دارد، وجود دارد. بنابراین، به جای ارائه یک الگوی استراتژی SEO که شما را در مسیر اشتباه قرار می دهد، به اصول کلیدی که باید در هنگام ایجاد یک استراتژی جستجوی ارگانیک در نظر بگیرید، نگاهی بیاندازیم. مهم است که این اصول را به درستی دریافت کنید، چه مبتدی باشید و چه متخصص سئو. تعیین اهداف خود قبل از راه اندازی یک ابتکار بهینه سازی موتور جستجو یا سئو بسیار مهم است. به هر حال، بدون اهداف مشخص، فعالیت‌ های سئوی شما بازگشت سرمایه قابل اندازه‌ گیری نخواهند داشت. همچنین مهم است که نتایج سئو را با معیار های سطح بالا مانند درآمد مرتبط کنید. با شناسایی نتایج بازاریابی هدف خود شروع کنید و سپس برای تعیین اهداف فرآیند خود به عقب کار کنید. سفارش پروژه سئو از سایت سئو محتوا بسیار ساده و آسان می باشد و شما عزیزان و گرامیان می توانید از این خدمات به سادگی استفاده کنید. یکی از بزرگ ‌ترین چالش‌ هایی که شرکت ‌های بزرگ هنگام توسعه استراتژی سئو وب‌ سایت با آن مواجه هستند، مقیاس ‌پذیری ست.

سئو محتوا

سئو محتوا

شاید سایت شما هزاران صفحه داشته باشد یا پهنای باندی برای رسیدن به اهداف تولید محتوای SEO خود نداشته باشید. یا، شاید با ایجاد پیوند ها مشکل دارید. یک برنامه سئو واقعا مقیاس پذیر بسیار عمیق تر از افزونه ها و اشتراک های نرم افزار شخص ثالث است. سایت ما برخی از قوی‌ ترین فن‌ آوری‌ های SEO را برای تعیین فرصت ‌های سهم بازار، ساده ‌سازی تحقیقات کلمات کلیدی، مدیریت گسترش بلاگر ها و گزارش ‌دهی در برابر اهداف توسعه داده است. حتی بهترین مدیران سئو در جهان برای تسلط بر چندین بخش در صنعت شما نیاز به پشتیبانی دارند. فناوری سایت سئو محتوا کارایی بی ‌نظیری را به پیشرفت ه‌ترین فرآیند های SEO صنعت تزریق می ‌کند. تیم ما از این کارایی ها برای به حداکثر رساندن تأثیر و در عین حال کنترل کامل و کاهش ریسک استفاده می کند. یکپارچه‌ سازی و استاندارد سازی کلیدی برای مقیاس ‌بندی استراتژی کسب‌ و کار سئوی شما هستند. برای این منظور، همکاری بین بخشی با توسعه وب، مدیریت برند، مدیریت محصول و فروش پیشرو است. حذف سیلو ها و ایجاد فرآیند ها و سیستم های مستند و نصب نرم افزار ها و پلتفرم های قوی و مقیاس پذیر. سفارش سئو سایت از جمله تصمیماتی می باشد که همه شرکت ها که در حوزه دیجیتال مارکتینگ کار می کنند استفاده می کنند. در یک شرکت بزرگ، آگاه نگه داشتن مدیران و سایر بخش ها از پیشرفت به سمت اهداف تعیین شده بسیار مهم است. داشبورد ها به شما این امکان را می دهند که گزارش سئوی خود را به تعداد افرادی که نیاز به اطلاع دارند، مقیاس دهید. به راحتی می توان داده ها را از ابزار هایی مانند Google Analytics، Google Search Console، SEMRush یا Ahrefs و غیره استخراج کرد. تجزیه و تحلیل رقابتی فرآیند ارزیابی رقابت شما به منظور بهبود استراتژی سئوی شما است. رتبه بندی جستجوی ارگانیک رقبای خود، بررسی های آنلاین، استراتژی وبلاگ و پروفایل های بک لینک را تجزیه و تحلیل کنید. سپس، تجربه کاربری، رسانه ‌های اجتماعی، بخش‌های مخاطب هدف، USPها و متمایز کننده ‌ها را بررسی کنید. می توانید با انجام ممیزی فنی سئو، تحلیل خود را بیشتر پیش ببرید. سلامت سایت، پیاده سازی فنی سئو، سرعت صفحه و سازگاری با موبایل را بررسی کنید. تحلیل رقابتی شما البته باید شامل رقبای اصلی شما باشد. با این حال، بسیار مهم است که رقبای آنلاین خود را نیز وارد کنید. حتی اگر رقبای مستقیم نباشند، وب‌ سایت‌ هایی را که صفحه اول گوگل را برای کلمات کلیدی سئوی هدف شما اشغال می‌ کنند، بگنجانید. سفارش سئو اگر در سایت سئو محتوا ثبت شود می تواند بسیاری از ویژگی های یک سایت حرفه ای را به شما بدهد. به عنوان مثال، یک نشریه صنعتی ممکن است تهدیدی برای رتبه بندی صفحه نتایج موتور جستجو SERPشما باشد. دلیل تمرکز دوگانه بر رقبا روشن است. شما باید از رقبای آنلاین خود به اندازه رقبای تعریف شده خود بالاتر باشید تا بیشترین ترافیک جستجو را جذب کنید. به عنوان مثال، اگر شما یک برند زیبایی هستید، ممکن است ناشر آنلاین Byrdie را به عنوان یک رقیب در نظر نگیرید. با این حال، وقتی به چشم ‌انداز جستجو نگاه می‌کنید، Byrdie رقابت را در هم می ‌کوبد و ترافیک ارزشمند را در سراسر قیف کاهش می ‌دهد.


استفاده از خدمات سفارش پروژه سئو می تواند سایت شما را با ورودی های بیشتری مواجه کند. تحقیق کلمات کلیدی اساس هر استراتژی سئوی قوی است. ممکن است بدیه ی به نظر برسد، اما ایجاد محتوا و صفحات وب که مخاطبان شما واقعا جستجو می کنند، مهم است. معمولا برند های بزرگ محتوایی را بیش از حد تولید می کنند که عبارات کلیدی خاصی را هدف قرار نمی دهد یا همان عبارت را به طور مکرر هدف قرار می دهد. تحقیق صحیح کلمات کلیدی می تواند به جلوگیری از این اشتباه کمک کند و بازده SEO بیشتری را ارائه دهد. با تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی، می توانید موضوعات را به طور کامل پوشش دهید، بدون اینکه کلمات کلیدی را آدم خواری کنید و ارزش را کاهش دهید. این به معنای ترافیک بیشتر وب سایت، تعامل بیشتر و افزایش نرخ تبدیل است. از اتخاذ رویکرد محدود در تحقیقات خود اجتناب کنید. کلمات کلیدی منفرد برای یک برنامه سئو با عملکرد بالا کاملا ضروری هستند. با این حال، به همان اندازه مهم است که موضوعات کلی را که برای آن ها متخصص هستید و شایسته رتبه بالای SERP هستید، شناسایی کنید. خوشه های موضوعی یک راه عالی برای استفاده از موضوعات بسیار گسترده از طریق صفحات ستونی مانند این پست وبلاگ هستند. کمتر شرکتی پروژه سئو را قبول می کند زیرا این کار تنها از کارشناسان این حوزه بر می آید که همه آنان در تیم سئو محتوا گرد هم آمده اند. همان طور که ممکن است متوجه شده باشید، استراتژی سئو یک موضوع سطح بالا یا صفحه ستونی است که موضوعات فرعی زیادی را لمس می کند. این موضوعات فرعی در مدل pillar-cluster صفحات خوشه ای نامیده می شوند. صفحات ستون به طور گسترده یک موضوع را پوشش می دهند و برای کسب اطلاعات بیشتر به منابع عمیق پیوند می زنند. قدرت خوشه های موضوعی چند وجهی است. شما می ‌توانید طیف کاملی از یک گروه کلید واژه را پوشش دهید، از عبارات با حجم بالا گرفته تا کلمات کلیدی بسیار خاص. یک استراتژی پیوند داخلی به شما کمک می کند تا عمق پوشش خود را به موتور های جستجو منتقل کنید و ارزش پیوند ارثی را بین محتوای مرتبط منتقل کنید. چگونه کلمات کلیدی را برای تقویت استراتژی سئوی وب سایت خود پیدا می کنید؟ سایت سئو محتوا مجموعه ای از ابزار های خود را توسعه داده است که سهم بازار استفاده نشده را شناسایی می کند، نیاز های محتوا را پیش بینی می کند و کارایی تحقیق کلمات کلیدی را افزایش می دهد. فراتر از فناوری انحصاری، در اینجا فهرست کاملی از ابزار ها و فرآیند هایی وجود دارد که می توانید از آن ها برای یافتن تأثیرگذار ترین عبارات جستجو استفاده کنید. انجام سئو سایت را باید به متخصصان سایت سئو محتوا بسپارید و منتظر اتفاقات خوبی در سایت خود باشید. از ابزار های جامع SEO مانند Ahrefs، Moz و SEMRush برای داده های مرتبط با کلمات کلیدی استفاده کنید. از ابزار های اختصاصی تحقیق کلمات کلیدی مانند KWFinder، KeywordTool.io و Soovle استفاده کنید. از ابزار دشواری کلمه کلیدی استفاده کنید تا بفهمید رتبه بندی برای هر کلمه کلیدی چقدر آسان یا سخت خواهد بود.

سئو محتوا

سئو محتوا

به یاد داشته باشید که نه تنها عبارات سر، بلکه کلمات کلیدی دم بلند را نیز بررسی کنید. کنسول جستجوی گوگل را بررسی کنید تا ببینید کدام کلمات کلیدی در حال حاضر ترافیک ارگانیک را هدایت می کنند و فرصت های بهینه سازی را شناسایی کنید. صفحه یک و دو گوگل را مرور کنید تا هدف جستجو را تایید کنید. روند های جستجوی گوگل را مرور کنید تا روند های رو به رشد و فصلی را مشاهده کنید. برای فاش کردن ایده ‌های مرتبط با کلمات کلیدی، به ویژگی ‌های تکمیل خودکار گوگل و افراد نیز درخواست می‌ کنند مراجعه کنید. یک ابزار سئو مانند Answer The Public را امتحان کنید تا سوالاتی مانند عبارات چرا و چگونه را بررسی کنید. از BuzzSumo Questionsبرای کشف سوالات مرتبط از میلیون ها پست انجمن، آمازون، Quora و سایر وب سایت ها استفاده کنید و فراموش نکنید که از مخزن عمیق بازخورد مشتریان شرکت خود استفاده کنید. این ممکن است شامل اطلاعاتی از نظرسنجی ها، بررسی ها، چت زنده، ربات های چت، رسانه های اجتماعی، نظرات وبلاگ، تماس های فروش، تماس های پشتیبانی مشتری و غیره باشد. سفارش پروژه سئو از تخصص های کارشناسان سئو محتوا می باشد که می توانید از این موضوع به طور کامل استفاده کنید. هدف جستجو یکی از حیاتی ‌ترین جنبه ‌های تحقیق کلمات کلیدی است زیرا هدف جستجوی گوگل را زیربنای آن قرار می‌ دهد. به عبارت دیگر، گوگل قصد دارد در سریع ترین زمان ممکن مرتبط ترین محتوا را در اختیار کاربران قرار دهد. یک کلمه کلیدی ممکن است حجم جستجوی بالایی داشته باشد. با این حال، ممکن است هدف کاربر باشد که با محتوا، تجارت، محصولات یا خدمات شما ناسازگار است. در آن صورت، رتبه ‌بندی تقریبا غیر ممکن خواهد بود و هر ترافیکی به احتمال زیاد بدون تبدیل افزایش می ‌یابد. چگونه می توانید درک گوگل از هدف جستجو را رمزگشایی کنید؟ کلمه کلیدی خود را جستجو کنید و ده تا بیست نتیجه برتر را تجزیه و تحلیل کنید. آیا آن ها پژوهش محور، مبتنی بر راه حل یا متمرکز بر برند هستند؟ اگر نتایج با مقالات نحوه انجام پر شده باشد، ایجاد صفحه خدمات مطالعه موردی ممکن است به شما کمکی نکند. وقتی یک جستجوی مربوط به مراقبت از پوست نتایجی را از Wikipedia، WebMD، Mayo Clinic، Healthline و سایر سایت‌ های مرتبط به دست می ‌دهد، صفحه محصول کرم مراقبت از پوست شما هنوز آن چیزی نیست که کاربر می‌ خواهد یا نیاز دارد. اگر نتایج به وضوح برای یک صنعت متفاوت است، بهتر است به طور کلی به دنبال فرصت های جایگزین باشید. روی انجام هدف جستجو با صفحات مقصد خود تمرکز کنید، و نمی توانید اشتباه کنید. هم ترازی کلمه به صفحه هدف، یک استراتژی کلید واژه برنده را ایجاد می کند، زیرا بهترین تجربه کاربر را ارائه می دهد. سایت سئو محتوا یکی از بهترین و نمونه ترین سایت ها برای سفارش سئو سایت شما ست و سایت های شما را بهینه سازی می کند. انجام سئو بهتر است با متخصصان سایت سئو محتوا انجام گیرد تا بتوانید بهترین نتیجه را اخذ نمایید.


مهم است که پیام خود را در SERP متمایز کنید تا CTR خود را تقویت کنید. دستیابی به رتبه یک صفحه گوگل یک چیز است. این یکی دیگر از این است که به اندازه کافی رتبه بندی کنید تا جستجوگران روی آن کلیک کنند. هر دو مهم هستند. رتبه بندی ضعیف به معنای عدم دید است، و رتبه بندی بدون کلیک سوزن را برای کسب و کار شما حرکت نمی دهد. فقدان کلیک می تواند به Google نشان دهد که اطلاعات شما مرتبط نیست. آنچه در صفحه اول گوگل برای کلمات کلیدی مورد نظر شما ظاهر می شود را مرور کنید. پیام رسانی را ارزیابی کنید و در لیست های SERP کپی کنید. آیا اساسا همه آن ها یک چیز را می گویند؟ آیا تشخیص یک نتیجه از نتیجه دیگر برای جستجوگر دشوار است؟ اگر در SERP تمایز وجود ندارد، از زبان قانع ‌کننده ‌تری استفاده کنید که همچنان با قصد برجسته شدن همسو باشد. به یاد داشته باشید که هنگام توسعه استراتژی سئوی خود، کل قیف تبدیل را در نظر بگیرید. حتی اگر یک برند خرده فروشی آنلاین بزرگ را مدیریت می کنید، سئوی تجارت الکترونیک باید فراتر از محصولات و صفحات دسته بندی باشد. به این فکر کنید که نیاز های مشتریان شما در طول سفرشان چگونه تغییر می کند. شما باید در طول قیف خرید، اطلاعات مرتبط، مفید و یک تجربه عالی را برای مخاطبان خود ارائه دهید. چه مشتریان جدید در حال تحقیق در مورد عبارات کلی باشند، چه سؤالات خاص تری در اواسط قیف بپرسند، یا مارک ها و محصولات را در انتهای قیف مقایسه کنند، برند شما باید وجود داشته باشد. اگر حضور ندارید، رقبای شما برای پر کردن جای خالی وارد عمل خواهند شد. نقاط درد مشتری را کشف کنید. سپس، کلمات کلیدی را به هر نقطه درد در قیف خرید نگاشت کنید. در نهایت، به ترس ‌ها و نگرانی ‌هایی که افراد را از اقدام باز می ‌دارد، رسیدگی کنید. برای مثال، در بالای قیف، افراد بالقوه ممکن است به جای راه حل، به دنبال علائم باشند. بنابراین منطقی است که پست های وبلاگ اطلاعاتی را به کار گیرند که به آن ها کمک کند علت اصلی مشکل خود را درک کنند. یا شاید آن ها سعی می کنند خود را آموزش دهند اما دقیقا مطمئن نیستند که از کجا شروع کنند. در این مورد، توجه آن ها را با یک قطعه سرگرم کننده از محتوای مرتبط جلب کنید. در وسط قیف، مشتریان بالقوه شروع به تعامل با برند ها یا فروشندگان مختلف می کنند. در این مرحله، مشتری ممکن است به دنبال محتوای پیشرفته تر و دقیق تر یا اطلاعات خاص محصول باشد. سئو تکنیکال یکی از انواع سئو های موجود در دامنه گسترده خدمات سایت سئو محتوا ست که ارائه می کند. سفارش پروژه سئو از سایت سئو محتوا به سادگی چند کلیک در بخش فرم استعلام می باشد. در انتهای قیف، مشتری ممکن است در حال مقایسه گزینه ها و گرفتن تصمیم نهایی باشد. ممکن است بتوانید با یک ماشین حساب ROI، یک ماتریس مقایسه رقابتی یا نظرات مشتریان، آن ها را از خط پایان عبور دهید. در ابتدای سفر، مشتریان ممکن است شرکت خاصی را در ذهن نداشته باشند.

سئو محتوا

سئو محتوا

در نتیجه، آن ها تمایل به جستجوی کلمات کلیدی عمومی و غیر مارک دارند تا ابتدا درباره موضوع یا حوزه محصول بیشتر بدانند. زمانی که شخصی شروع به بررسی شرکت ‌های خاص می ‌کند، اغلب جستجو های چند برند انجام می ‌دهد. آن ها ممکن است نام محصول، نام شرکت، یا نظرات محصول را جستجو کنند. آن ها ممکن است به دنبال مقالات مقایسه ای بین راه حل های رقیب باشند. این نوع جستجو های مارک دار باید اطلاعات لازم را برای پاسخ به سؤال جستجوگر ارائه دهند. اما آن ها همچنین نیاز به ایجاد اعتماد با فرد دارند. تصور کنید یکی از مشتریان شما زمانی که با رتبه ‌بندی ‌های دو ستاره ‌ای در نظر سنجی مواجه می ‌شود، آماده خرید است. انبوهی از بازخوردهای منفی می بیند احتمالا باعث می ‌شود که آن ها تجدید نظر کنند و به بررسی گزینه ‌های دیگر بازگردند. همچنین می توانید چک را مستقیما برای رقبای خود ارسال کنید. علاوه بر این، احتمالا تبلیغات دهان به دهان منفی آنلاین یا آفلاین منتشر می شود و به فروش آینده لطمه می زند. یک استراتژی بسیار موثر برای تسلط بر نتایج جستجوی ارگانیک این است که از نقاط قوت خود سرمایه گذاری کنید. چگونه؟ در دسته بندی هایی که قبلا در آن ها رتبه خوبی داشته اید دو برابر شوید. به جای انتخاب چند عبارت جستجوی نامرتبط با حجم بالا، به عمودی که قبلا در آن برنده هستید حمله کنید تا زمانی که بر آن مسلط شوید. هدف قرار دادن مجموعه‌ های بزرگی از گروه‌ های کلید واژه همپوشانی به شما کمک می‌ کند تا در حین انتقال تخصص خود به موتور های جستجو، قیف را اشباع کنید اگر در بازی شطرنج شگفت ‌انگیز هستید، احتمالا می ‌توانید به راحتی شطرنج شش ضلعی را یاد بگیرید و به آن مسلط شوید. از آنجا ممکن است بتوانید در بازی ژاپنی شوگی نیز ستاره شوید. همه این ها بازی های استراتژی هستند. با این حال، اگر بخواهید از بازی شطرنج به فوتبال یا بسکتبال تغییر دهید، بسیار دشوار تر خواهد بود. در واقع، بدون توجه به مهارت ‌های برتر خود در شطرنج، می‌ توانید در ورزش جدید شکست کاملی داشته باشید. تمرکز خود را در جایی قرار دهید که گوگل قبلا نام تجاری شما را مرتبط و معتبر می‌ شناسد، و دیدن نتایج افزایشی از طریق افکت هاله بسیار سریع ‌تر و آسان ‌تر خواهد بود. به این ترتیب، می ‌توانید به ساخت یک اکوسیستم هدفمند برای دستیابی به تسلط در آن منطقه قبل از مقابله با سایر مناطق چالش‌ برانگیز ادامه دهید. سفارش سئو در سایت سئو محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین سایت ها برای ارائه این چنین خدماتی می باشد که سئو داخلی نیز شامل آن است. استراتژی کلمات کلیدی به تنهایی به شما کمک نمی کند که SERP ها را داشته باشید. وب سایت شما همچنین باید از نظر فنی سالم و برای موتور های جستجو بهینه باشد. این ممکن است بدیه ی به نظر برسد، اما اغلب بزرگ ترین مانع برای برند های بزرگ برای رفع آن است. موانع داخلی و پهنای باند توسعه می ‌تواند به‌روزرسانی‌ های فنی ضروری را از مسیر خارج کند و باعث شود تیم ‌های سئو بدون ایجاد پایه‌ های مناسب، از ساخت لینک بازگردند. در نتیجه، مشکلات فنی باعث ایجاد مشکلاتی در خزیدن، توزیع سهام لینک و تجربه کاربر می شود. این بدان معنا ست که الگوریتم گوگل احتمال کمتری دارد که سایت شما را به خوبی رتبه بندی کند. سایت سئو محتوا بهترین خدمات سئو و بهینه سازی را ارائه می کند و پلتفرمی مناسب برای سفارش پروژه سئو می باشد.

سفارش سئو حرفه ای

سفارش سئو حرفه ای را بهتر است به سایت هایی که در این زمینه تجربه فراوانی دارند بسپارید مگر نه نمی توانید سئو حرفه ای را تجربه نمایید، سایت سئو محتوا یکی از بهترین ماکز برای دادن سفارش سئو حرفه ای در بازار ایران می باشد. موتور های جستجو اغلب با خزیدن URL های صفحه بی اهمیت در وب سایت های بزرگ و پیچیده گم می شوند. اگر فایل‌ های گزارش خود را برای کارایی بودجه خزیدن آنالیز کنید، ممکن است متوجه شوید صفحات قابل فهرست ‌سازی بدون بازدید ربات‌ های موتور جستجو یا صفحات غیرقابل فهرست ‌سازی درخواست ‌های ربات را از بین می ‌برند. یا، ممکن است متوجه شوید که صفحات با زمان بارگذاری طولانی ‌تر در جستجوی ارگانیک ضعیف عمل می‌ کنند. شاید ساختار URL شما مشکل ساز باشد. یا محتوای ترکیبی دارید، جایی که برخی از محتوای پیوند شده در یک صفحه مانند بقیه سایت HTTPS نیست. شاید در صفحات خطای ۴۰۴ افزایش یافته باشد. ممکن است نقشه ‌های سایت XML شما با URL های قدیمی یا گمشده مشکل داشته باشند. سئو فنی پایه و اساس استراتژی بهینه سازی موتور جستجوی شما است و باید در اولویت قرار گیرد. با یک زیرساخت فنی قوی، محتوا و بک لینک های شما تاثیر بسیار بیشتری بر نتایج جستجوی ارگانیک شما خواهند داشت. به گفته آندری لیپاتسف، استراتژیست ارشد کیفیت جستجوی سابق گوگل، محتوای با کیفیت یکی از سه فاکتور برتر رتبه بندی سئو است. اما محتوای عالی چیست؟ و چگونه می توانید یک استراتژی محتوا ایجاد کنید که بر ابتکارات کلیدی کسب و کار شما تأثیر بگذارد؟ در سایت سئو محتوا، ما از طیفی از تحقیق، توسعه استراتژیک، IA و طرح کلی در سطح صفحه و قابلیت ‌های انتشار کامل برای تأثیر گذاری بر صفحات در سراسر وب ‌سایت و در سراسر قیف مشتری استفاده می ‌کنیم. ما چشم‌ انداز جستجو را در بازار شما تجزیه و تحلیل می ‌کنیم تا موضوعات بهینه برای هدف، و همچنین هدف اصلی آن جستجو ها و انواع قالب محتوای مورد نیاز برای رتبه‌ بندی، مانند صفحات محصول، پست‌ های وبلاگ، یا محتوای طولانی را شناسایی کنیم. یک رویکرد متمرکز بر سئو در بازاریابی محتوا نه تنها به گوگل درکی از ارتباط شما می ‌دهد، بلکه به شما کمک می ‌کند تا دقیقا زمانی که مخاطبان شما به دنبال پاسخ ‌هایی مرتبط با موضوعی خاص هستند، یک تجربه مشتری برتر ارائه دهید. در نتیجه، شما هزاران بک لینک قدرتمند به دست خواهید آورد و در عین حال مشتریان خود را راضی خواهید کرد. ثبت سفارش سئو حرفه ای در سایت سئو محتوا برا شما عزیزان که دارای کسب و کار های اینترنتی هستید بسیار به چشم می خورد. حتی شگفت‌انگیزترین محتوای دنیا نیز اگر به‌درستی برای کلمات کلیدی جستجو شده توسط افراد بهینه‌سازی نشده باشد، ترافیک ارگانیک به همراه نخواهد داشت. اما، بهینه‌ سازی روی صفحه موضوعی عظیم است که شامل عناوین، سرفصل ‌ها، متن جایگزین تصویر، متن لنگر، هدف جستجو، طرح واره برای قطعه ‌های برجسته و موارد دیگر می‌ شود. اگر به تجدید نظر نیاز دارید، راهنمای گام به گام ما در مورد تکنیک های سئو داخلی برای متخصصان جستجو را بخوانید.

سئو محتوا

سئو محتوا

مهم ‌ترین سیگنال ‌های رتبه ‌بندی سئو در صفحه از برچسب عنوان صفحه، H۱ و سر فصل‌ های فرعی شما می ‌آیند. با این حال، استراتژی شما باید فراتر از سرفصل ها و متا تگ ها باشد. همچنین باید هدف جستجو، نهاد های مرتبط، عمق و وسعت پوشش و به خصوص پیوند های داخلی را در نظر بگیرید. و در حالی که توضیحات متا یک سیگنال رتبه بندی مستقیم نیست، همچنان می تواند از نرخ کلیک از SERP بهره مند شود. اشتباه نکنید، این یک تعهد بزرگ است که به تخصص، فناوری و فرآیند ها نیاز دارد. تیم محتوای ما از تعدادی ابزار پیشرو SEO برای توسعه و اصلاح محتوا استفاده می کند. اما ما همچنین فناوری انحصاری خود را برای پر کردن شکاف ‌هایی که این ابزار ها کوتاهی می ‌کنند ساخته ‌ایم. برای بهبود کارایی، کل پروژه بهینه سازی روی صفحه خود را ترسیم کنید. سپس، یک فرآیند تکرار پذیر برای حمله سیستماتیک به یک صفحه در یک زمان ایجاد کنید. سایت سئو محتوا انواع خدمات سئو محلی، سئو منفی و سئو خارجی سایت را به شما عزیزان ارائه می نماید. سئوی خارج از صفحه که سئوی خارج از سایت نیز نامیده می شود به هر اقدامی که خارج از وب سایت خود برای بهبود سئوی خود انجام می دهید اشاره دارد. این اغلب شامل ایجاد لینک، انتشار در وب سایت های شخص ثالث و مصاحبه می شود. گوگل به آنچه دیگران درباره برند شما فکر می کنند ارزش قائل است، بنابراین بهینه سازی روی صفحه کافی نیست. شما باید به موتور های جستجو ثابت کنید که دیگران به برند شما به عنوان یک مرجع نگاه می کنند. برای به حداکثر رساندن واقعی نتایج جستجوی ارگانیک خود، باید به وب‌ سایت ‌ها و تأثیر گذاران با کیفیت بالا و معتبر دسترسی استراتژیک داشته باشید. رتبه صفحه و اعتماد بسیار مهم است. با این حال، مطمئن شوید که وب ‌سایت ‌های مرتبط با برند شما نیز مرتبط هستند. یک شرکت بیمه خودرو با بک لینک از یک وب سایت تدریس خصوصی ریاضی یک پرچم قرمز بزرگ برای دستکاری لینک است. توجه کنید که این یک مثال واقعی در دنیای واقعی است، و بله، زمانی که دستکاری کشف شد، شرکت توسط گوگل جریمه شد. در نهایت، پروفایل بک لینک خود را متنوع کنید. دریافت صد بک لینک از یک وب سایت به اندازه دریافت صد بک لینک از صد دامنه منحصر به فرد و با کیفیت بالا نیست. بنابراین، باید به دنبال مقیاس‌ پذیری فرآیند کسب پیوند خود باشید. پلتفرم های اختصاصی سئو محتوا ابزار های کشف محتوا و عملکرد CRM را با پایگاه داده ای از بیش از نه میلیون ناشر و تأثیرگذار ترکیب می کند. این ما را قادر می ‌سازد تا دسترسی استراتژیک را در مقیاس برای مخاطبان بسیار هدفمند اجرا کنیم. سفارش سئو حرفه ای و سفارش سئو به طور معمولی تنها از افرادی بر می آید که تجربه ای قابل توجه در این کار داشته باشند. جستجوی موبایلی اکنون پنجاه و نه درصد از کل جستجو ها در گوگل را به خود اختصاص داده است که در مقایسه با پنج سال پیش، چهل و پنج درصد افزایش یافته است.


این روند به سرعت در حال رشد است. با افزایش محبوبیت تلفن های هوشمند و جستجوی تلفن همراه، منطقی است که گوگل به سمت مدل شاخص اول موبایل حرکت کرده است. این به این معنی است که اکنون برای شما بسیار مهم است که به اندازه کافی برای موبایل بهینه سازی کنید، یا خطر آسیب رساندن نه تنها به نتایج تلفن همراه، بلکه به نتایج موتور جستجوی دسکتاپ و تبلت شما نیز وجود دارد. سفارش سئو سایت از جمله مهم ترین پروژه ها در سایت سئو محتوا می باشد. یک وب سایت واکنش گرا بسازید که به راحتی در گوشی های هوشمند قابل مشاهده باشد و به سرعت بارگیری شود. اگر محتوای موبایل شما با دسکتاپ متفاوت است، ارزیابی کنید که آیا نسخه سئوی شما به اندازه کافی کلمه کلیدی مورد نظر شما را پوشش می دهد یا خیر. در نهایت، با استفاده از ابزار تست سازگار با موبایل خود، ببینید که گوگل چگونه دوستی تلفن همراه شما را مشاهده می کند. در داخل کنسول جستجوی گوگل، می ‌توانید از قابلیت استفاده از موبایل گوگل برای کشف هر گونه خطای احتمالی موبایل استفاده کنید. اگر از ابزار های توسعه ‌دهنده در مرورگر های وب مطلع هستید، می ‌توانید بدون اینکه صفحه را ترک کنید چگونه محتوای خود را در نما های مختلف تلفن همراه ارائه می ‌کند. یوتیوب به عنوان دومین موتور جستجوی محبوب جهان، یک جستجوگر شبکه‌ های اجتماعی است. بیش از یک میلیارد کاربر روزانه بیش از یک میلیارد ساعت ویدیو تماشا می کنند. با این سطح تأثیر، باید به سئوی ویدیو توجه کنید. تسلط یوتیوب آن را به راهی حیاتی برای گرد آوری ابتکارات جستجو، اجتماعی و محتوای خود تبدیل می کند. اما، ارزش بسیار فراتر از بهبود دید در میان بخش ‌های مخاطب هدف شما در یوتیوب است. انجام سئو سایت که توسط متخصصان سایت سئو محتوا انجام می شود دارای کیفیتی باور نکردنی ست. یک استراتژی موثر سئوی ویدیویی به محتوای شما کمک می کند تا در SERP های گوگل دارای املاک و مستغلات شود. در نتیجه، استراتژی بازاریابی دیجیتال شما مزایای بیشتری از تولید و بهینه ‌سازی ویدیو خواهد داشت. چگونه در سئو ویدیو برنده می شوید؟ با ابزار هایی مانند YouTube Suggest، YT Cockpit، vidIQ، KeywordTool.io و Tubics، تحقیقات پیشرفته کلمات کلیدی ویدیویی را شروع کنید. هنگامی که کلمات کلیدی خود را تعریف کردید، ویدیو های عالی ایجاد کنید که بهتر از ویدیو های رقیب برای موضوعات مورد نظر شما هستند. سپس عنوان، توضیحات، ابر داده و برچسب ها را بهینه کنید. با قرار دادن رونوشت ویدیو در صفحه و با پیاده سازی نقشه سایت ویدیویی، بهینه سازی خود را افزایش دهید. جستجوی صوتی به سرعت در حال افزایش محبوبیت است. در سال دو هزار و بیست پنجاه درصد جستجو ها از طریق جستجوی صوتی انجام می ‌شود. خرید مبتنی بر صدا تا سال دو هزار و بیست و دو به چهل میلیارد دلار برسد. جستجوی صوتی به افراد اجازه می دهد تا با استفاده از دستورات شفاهی به جای تایپ عبارت های جستجو در دستگاه، با فناوری تعامل داشته باشند. فناوری مبتنی بر صدا بسیار بیشتر از مدیریت وظایف تصادفی است. جستجوی صوتی در حال تبدیل شدن به روشی برای کشف اطلاعات در اینترنت است.

سئو محتوا

سئو محتوا

بهینه سازی برای جستجوی صوتی مانند بهینه سازی برای جستجوی سنتی نیست. دستگاه های هوشمند بر زبان ساده، واضح و طبیعی تکیه می کنند. جستجوی صوتی در مورد بهترین پاسخ است، بنابراین کلمات کلیدی دم بلندی را هدف قرار دهید که واقعا می توانید بر آن ها تسلط داشته باشید. به گفته بینگ، جستجو های صوتی اغلب به شکل جملات هستند و میانگین جستجو بین شش تا ده کلمه است. سفارش سئو در سایت های متنوع و با کیفیت های مختلفی انجام می گیرد که هیچکدام تضمینی ندارد. سئوی محلی، که شامل بهینه‌ سازی یک وب ‌سایت برای یافتن در نتایج جستجوی محلی است، رشته مهمی است که اگر خرده ‌فروش یا ارائه‌ دهنده خدمات با مکان‌ های فیزیکی هستید، در استراتژی سئوی خود قرار دهید. همچنین مهم است که آیا بازار شما از نظر جغرافیایی هدایت می شود، چه ویترین داشته باشید یا نه. سئوی محلی هنگام تبدیل علاقه به فروش واقعی بسیار مهم است. طبق گفته گوگل، چهل و شش درصد از کل جستجو های گوگل دارای هدف محلی هستند. و طبق گزارش انجمن جستجوی محلی، موتور های جستجو بیشترین استفاده را برای یافتن اطلاعات کسب و کار محلی دارند، به طوری که هشتاد و هفت درصد از پاسخ دهندگان نظرسنجی از موتور جستجو برای یافتن یک کسب و کار محلی استفاده کرده اند. برای برتری در سئوی محلی، حساب Google My Business خود را به‌ روز نگه دارید، همراه با بسیاری از سایت‌ های فهرست محلی دیگر آنلاین. این شامل Yelp، Citysearch و فهرست ‌های محلی مشابه می‌ شود. صفحات و محتوای خود را برای محتوای محلی، مانند نام ایالت، شهر و حتی محله، بهینه کنید. همچنین می ‌توانید جستجو های نزدیک من را برای پوشش محلی بیشتر بهینه کنید. بررسی ها همچنین می توانند نقش مهمی در نتایج تلاش های جستجوی محلی شما داشته باشند. هشتاد و دو درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید یک محصول، یک بررسی آنلاین را مطالعه می کنند. برنامه ای ایجاد کنید که از مشتریان خوشحال شما نظر بخواهد. سئو محتوا می تواند سایت ها را با ترافیک بهتری مواجه نماید. در صورتی که کسب و کار شما جهانی است، برنامه سئوی شما باید شامل بهینه سازی سایت شما برای مناطق مختلف هدف شما در سراسر جهان باشد. سئوی بین المللی فرآیند بهینه سازی وب سایت شما است به طوری که موتور های جستجو نسخه مناسب کشور و نسخه زبان سایت شما را برای جستجوگران در مکان های مختلف ارائه می دهند. برای دستیابی به سایتی که بسیار بهینه شده است، از یک ساختار URL مناسب بین المللی استفاده کنید تا کشور و زبان آن قابل مشاهده باشد. البته هر نسخه از سایت باید به زبان یا زبان های محلی نیز باشد. برای بهینه ‌سازی بیشتر، تگ ‌های hreflang را پیاده‌ سازی کنید تا به گوگل کمک کند تا بفهمد در صورتی که محتوای صفحه مشابه در سایر نسخه‌ های بین ‌المللی سایت استفاده می‌ شود


از چه زبانی در یک صفحه خاص استفاده می ‌شود. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که گوگل نسخه زبان صحیح سایت را در SERP برای جستجو های مختلف در سراسر جهان نمایش می دهد. شرکت های سئو دارای تیم حرفه سئو نیستند اما سایت سئو محتوا در این بین استثنا ست. برند سازی و سئو ممکن است همیشه به طور مستقیم به هم مرتبط نباشند، اما موارد زیادی وجود دارد که شهرت برند قوی نتایج جستجوی ارگانیک شما را افزایش می‌ دهد. یک برند قوی می تواند طرفداران بیشتری را به همراه داشته باشد. هر چه برند شما طرفداران بیشتری داشته باشد، بیشتر در مورد برند شما صحبت می کنند، با آن درگیر می شوند، محتوای مرتبط را به اشتراک می گذارند و به شما لینک می دهند. از آنجایی که همه چیز بین شما و رقبای خاص برابر است، قوی ترین برند اغلب بیشترین ترافیک و بک لینک ها را هدایت می کند، که به نوبه خود می تواند سیگنال قدرتمندی را به گوگل ارسال کند که برند معتبر است. به رشد سریع Airbnb فکر کنید. از طریق برند سازی ماهرانه، آن ها کاملا متعهد به عکاسی و طراحی جذاب بوده اند. این برند که در داستان سرایی مهارت دارد، هر زمان که فرصت داشته باشد، داستان های میزبان و مهمان را ارائه می دهد. در نتیجه، Airbnb همه نوع توجه رسانه ها، تأثیر گذاران و مردم را به خود جلب می کند. همه این ها به تقویت حضور آنلاین برند و نتایج جستجوی ارگانیک کمک می کند. اگر Airbnb را در گوگل جستجو کنید، بیش از دویست و پنجاه و سه میلیون نتیجه وجود دارد و یک برند بسیار محبوب. در طول دهه گذشته، این برند بیش از سی و یک میلیون بک لینک ایجاد کرده است که یک مانع بزرگ برای رقبا است. با سئو، هدف اصلی شما رتبه بندی صفحات و محتوای خود در SERP های گوگل است. و این روز ها، این چیزی بیش از بهینه سازی کلمات کلیدی است. این بدان معنا ست که شما همچنین باید تجربه کاربری برتر را ارائه دهید. چرا؟ زیرا هدف اصلی گوگل ارائه مرتبط ترین و مفید ترین نتایج برای جستجوگران است. بنابراین، تجربه کاربری را به بخشی کلیدی از استراتژی سئو خود تبدیل کنید. هدف جستجو را برآورده کنید و به نحوه تعامل مثبت با مخاطبان خود فکر کنید. وقتی یک تجربه دیجیتال شگفت انگیز ارائه می کنید، نرخ پرش را نیز کاهش می دهید و به طور بالقوه تبدیل ها را افزایش می دهید. پروژه سئو و سفارش سئو حرفه ای می تواند سایت شما را بهبود ببخشد. بسیاری از شرکت‌ ها ابتدا یک استراتژی بازاریابی ایجاد می‌ کنند که با ابتکارات، کمپین ‌ها و دارایی ‌ها تکمیل می‌ شود و سئو را به عنوان یک فکر بعدی در نظر می ‌گیرند. سپس، آن ها سعی می کنند آنچه را که قبلا توسعه داده اند بهینه کنند. در عوض، با استفاده از داده های جستجو به عنوان یک موتور بینش، سئو می تواند به عنوان یک قطب نما قدرتمند در بالادستی در فرآیند توسعه استراتژی بازاریابی عمل کند.

سئو محتوا

سئو محتوا

به‌ جای بهینه‌ سازی کمپین‌ های کاملا آماده، بینش مخاطبان و چشم ‌انداز رقابتی شما باید استراتژی ‌ای را که در همه کانال ‌ها در سراسر قیف به کار می ‌گیرید هدایت کند. این رویکرد به شما این امکان را می دهد که هر شخصیت خریدار و محتوایی را با کانال بازاریابی ایده آل، اعم از پولی، اجتماعی یا ارگانیک، هماهنگ کنید. برای به حداکثر رساندن ارزش تلاش ‌های سئوی خود، به دنبال ادغام بهترین شیوه‌ های SEO خود با سایر ابزار های بازاریابی باشید. سئو می تواند به شما در تقویت شهرت آنلاین، جستجوی پولی، روابط عمومی، رسانه های اجتماعی، وب سایت و موارد دیگر کمک کند. و تمام بازاریابی شما، از جمله سئو، زمانی سود خواهد برد که بازاریابی خود را به طور جامع نگریستید. به عنوان مثال، می ‌توانید روی جستجوی ارگانیک برای کلمات کلیدی تمرکز کنید که برای ایجاد یک بازگشت سرمایه بازاریابی مناسب با جستجوی پولی بسیار گران هستند. برعکس، می‌ توانید از جستجو و تبلیغات پولی برای به دست آوردن ترافیک برای یک کلمه کلیدی خاص، در حین ایجاد یک سئوی ساحلی استفاده کنید. وقتی نوبت به سئو و روابط عمومی می‌ رسد، می ‌توانید کلمات کلیدی مرتبط را در مکان‌ های روابط عمومی قرار دهید تا به طور طبیعی ارزش سئو را به دست آورید. در نتیجه، SEO عملکرد بهتر آنلاین و بازگشت سرمایه را از برنده های روابط عمومی تقویت می کند. علاوه بر این، تجزیه و تحلیل بهینه سازی موتور جستجو بینش های ارزشمندی را برای تیم روابط عمومی فراهم می کند. به عنوان بخشی از ابتکارات ایجاد ارتباط تیم روابط عمومی، زمینه عمیق تری را در مورد ارزش وب سایت ها، وبلاگ نویسان و تأثیرگذاران اضافه می کند. سایت سئو محتوا برعکس بسیاری از سایت های دیگر در گرفتن سفارش سئو حرفه ای مشهور است و پروژه های خود را به خوبی به پایان می رساند.

انجام پروژه سئو

انجام پروژه سئو نیاز به دانش و تجربه فراوان در حوزه های مختلف سایت و محتوا و از همه مهم تر جزئیات سئو می باشد. رتبه بندی کلمات کلیدی صفحه یک، ردیابی تعداد رتبه بندی های صفحه اول گوگل به شما کمک می کند تا سهم صدا را به دست آورید، رقبا را در رتبه بندی جستجو پایین بیاورید و ترافیک را جذب کنید. رتبه بندی کلمات کلیدی صفحه دو، این عبارات جستجو کاندیدای اصلی برای فشار هماهنگ سئو برای انتقال آن ها به صفحه یک هستند. اگر به دنبال منطقه ای برای اولویت بندی هستید. کل رتبه ‌بندی کلمات کلیدی، مشابه موارد فوق، درک چشم ‌انداز رتبه ‌بندی کلی به شما کمک می ‌کند تا بدانید کجا باید تلاش‌ های خود را اولویت بندی کنید و در کجا به بازه زمانی طولانی ‌تری نیاز دارید و برای شروع مشاهده نتایج ترافیک برنامه‌ ریزی کنید. کل سهم بازار ارگانیک، رتبه بندی ها خوب هستند، اما چقدر از سهم بازار را از طریق رتبه بندی خود کنترل می کنید؟ سایت سئو محتوا از چندین نقطه داده همراه با فناوری داخلی برای محاسبه سهم بازار موجود در برابر مجموع فرصت های ارگانیک موجود استفاده می کند. این معیار بسیار ارزشمند تر از یک جدول ساده از رتبه بندی موقعیت ها است. بازدید های منحصر به فرد صفحه فرود از ترافیک ارگانیک، این یک چیز است که بدانید چقدر ترافیک ارگانیک دریافت می کنید. درک صفحات خاصی که مستقیما چنین ترافیکی را دریافت می کنند، چیز دیگری است و به شما کمک می کند تا تلاش های سئو را با اولویت های بازاریابی کلی خود هماهنگ کنید. جستجو های ارگانیک در هر منطقه جغرافیایی، این داده ‌ها می ‌توانند به شما کمک کنند تا ببینید کجا از نظر جغرافیایی قوی هستید و کجا ضعیف هستید و به شما کمک می‌کند تا در صورت نیاز توجه خود را به سمت ایجاد آگاهی از بازار معطوف کنید. دامنه‌ های ارجاع ‌کننده، بک لینک ‌ها یکی از مهم‌ ترین عوامل رتبه ‌بندی در سئو هستند، و بنابراین واضح است که پیشرفت خود را در تامین بک لینک ‌های جدید و با کیفیت بالا از وب ‌سایت‌ های معتبر پیگیری کنید. انجام پروژه سئو از کمتر گروه سئویی بر می آید. یک تبدیل می تواند هر چیزی باشد، از ثبت نام در لیست پستی گرفته تا مشاهده ویدیو و درخواست صحبت با تیم فروش شما. انواع مختلف تبدیل ها را دنبال کنید تا تصویر واضحی از نحوه حرکت سئو برای کسب و کار شما داشته باشید. سرنخ های واجد شرایط بازاریابی MQLبه طور مشابه، MQL های حاصل از تبدیل های ارگانیک خود را ردیابی کنید. این یکی از مهم‌ ترین شاخص ‌های کلیدی عملکرد برند شما است که باید روی آن متمرکز شود، زیرا چیزی است که سوزن کسب‌ و کار شما را حرکت می ‌دهد. ارزش تبدیل ها و MQL ها، تبدیل ها و MQL ها هر کدام ارزشی برای کسب و کار شما دارند. ارزش پولی هر کدام را تعریف کنید تا به شما کمک کند ROI کلی ابتکارات سئوی خود را محاسبه کنید. برای موفقیت در سئو، نمی‌توانید آن را تنظیم کنید و فراموش کنید. شما باید به طور مداوم سایت خود را بهینه کنید

سئو محتوا

سئو محتوا

محتوای با ارزش را منتشر کنید و بک لینک های قابل اعتماد را ایمن کنید. علاوه بر این، همیشه آماده سرمایه گذاری بر روی روند های جدید سئو باشید مثلا جستجوی صوتی سال ها پیش شروع کننده نبود. با در نظر گرفتن این موضوع، به حوزه های رو به رشد اهمیتی مانند جستجوی موبایل، جستجوی صوتی، ویدئو و داده های ساخت یافته توجه کنید. برای نگاهی به آینده، حتما هر سال در کنفرانس توسعه دهندگان گوگلشرکت کنید یا ویدیویی را تماشا کنید. در طول این رویداد، گوگل نگاهی اجمالی به آینده ارائه می‌ کند و محصولات، ویژگی ‌ها و فناوری‌ های جدید را نشان می‌ دهد. این به شما کمک می کند تا مسیر های کلی را ببینید که گوگل در آن حرکت می کند. با گسترش گسترده دستگاه های متصل، نظارت بر رفتار جستجوگر با استفاده از انواع مختلف دستگاه ها در محیط ها و موقعیت های مختلف نیز مهم خواهد بود. برای مثال، جستجوی صوتی از طریق داشبورد خودروی شما ممکن است فراتر از آن چیزی باشد که معمولا هنگام صحبت در مورد جستجوی گوگل در لپ‌تاپ یا تلفن هوشمند به آن فکر می‌ کنیم. چیزی که تغییر نخواهد کرد اصول اولیه است ارائه یک تجربه کاربری عالی که با هدف جستجو مطابقت دارد بدون توجه به اینکه شخص در کجای قیف است. سئو خارجی از انواع خدمات سئو در بازار می باشد که سایت سئو محتوا آن را مرغوب ترین کیفیت ارائه می دهد. سئو کلاه سفید به بهبود عملکرد وب سایت کمک می کند و در عین حال همچنان از قوانین و مقررات موتور جستجو پیروی می کند. مثلا اگر شرکتی از گوگل استفاده می‌ کند، هنگام استفاده از خدمات سئو، از شرایط و ضوابط آن پیروی می ‌کند. سئو کلاه سفید نسبت به سایر انواع سئو تکنیکی ماندگار تر است زیرا شما از قوانین و مقررات پیروی می کنید. محتوای با کیفیت ارائه می دهد و از کلمات کلیدی برای کمک به مشتریان برای یافتن وب سایت کسب و کار استفاده می کند. همچنین می ‌توانید برای تبلیغات برای کمک به تبلیغ وب ‌سایت خود و جلب بازدید مشتریان بیشتر هزینه کنید. استفاده از تاکتیک های غیر قانونی دیگر می تواند باعث ممنوعیت شرکت شما از وب سایتی مانند گوگل شود. محروم شدن از موتور جستجو بر فروش و شناخت برند شما تأثیر می گذارد. اتخاذ تصمیمات تجاری هوشمندانه و استفاده از SEO که حضور طولانی مدتی خواهد داشت ضروری است. اگر چه باید برای سئو هزینه پرداخت کنید، اما دریافت اطلاعات مورد نیاز برای بهبود عملکرد مفید است. تصور کنید که می خواهید برای وب سایت خود که مجسمه های ارتش را می فروشد توجه خاصی را به خود جلب کنید. می‌ خواهید مطمئن شوید که تمام شرایط و ضوابط گوگل را رعایت می ‌کنید. شما از کلمات کلیدی برای کمک به کاربران برای یافتن مجسمه های مختلف شما در سایت خود استفاده می کنید. استفاده از تبلیغات همچنین به کسب و کار کمک می کند تا شناخت بیشتری کسب کند، بنابراین تصمیم می گیرید از تبلیغات پرداخت به ازای کلیک استفاده کنید تا بتوانید به رسمیت شناختن برند بیشتر و افزایش فروش به دست آورید.


شما تمام قوانین را رعایت کردید و از سئو کلاه سفید استفاده کردید. سئو کلاه سیاه راهی است که یک شرکت می تواند با نقض شرایط خدمات موتور های جستجو رتبه خود را در سئو افزایش دهد. کلاه سیاه اغلب برای افرادی استفاده می شود که از اینترنت برای انجام اقدامات غیر قانونی مانند هک کردن، ارسال ویروس یا انجام هر گونه رفتار غیراخلاقی آنلاین استفاده می کنند. استفاده از کلاه سیاه می تواند شرکتی را از موتور جستجو محروم کند، زیرا آن ها قوانین را زیر پا می گذارند. برای یک شرکت ارزش آن را ندارد زیرا وقتی دستگیر شود، بر سود آن ها تأثیر می گذارد. انجام سئو و پروژه های مرتبط با آن از تیم حرفه ای سئو حتوا انتظار می رود. مدتی طول می ‌کشد تا وب ‌سایت ‌های جدید با شیوه ‌های خوب سئو مورد توجه قرار گیرند و تأسیس شوند. روند های جستجوی جدید، صنایع در حال تحول، و تغییرات مکرر در فناوری و به‌روزرسانی ‌های هسته گوگل می ‌تواند پیشروی دامنه ‌های جدید را دشوارتر کند. سئو برای وب سایت های جدید یک نکته مهم در بازاریابی است زیرا مهم است که سایت خود را به سرعت مورد توجه قرار دهید و شروع به ایجاد ترافیک در سریع ترین زمان ممکن کنید. در بهینه سازی جستجو، گاهی اوقات ممکن است مدتی طول بکشد تا نتایج را ببینید. و مخصوصا برای وب ‌سایت‌ های جدید، بیشتر از حد معمول طول می‌ کشد تا مورد توجه ربات ‌های نمایه ‌سازی گوگل قرار بگیرند و شروع به صعود به رتبه ‌بندی کنند. بنابراین چگونه یک وب سایت جدید می تواند یک استراتژی سئو ایجاد کند؟ خوشبختانه، اگر در دنیای سئو و طراحی وب سایت کاملا تازه وارد هستید، لازم نیست فورا یک متخصص باشید. درک ساده اصول سئو و تدوین یک برنامه قبل از ایجاد وب سایت می تواند بعدا از کار و استرس شما جلوگیری کند. ما چند نکته و استراتژی سئو داریم تا به شما شانس بیشتری بدهیم. بیایید به اصول SEO برای وب سایت های جدید بپردازیم. انجام پروژه سئو توسط سایت سئو محتوا چنان با کیفیت و مقرون به صرفه است که بسیاری از افراد در این حوزه از ما پروژه می خواهند. سعی کنید برخی از کلید واژه های اصلی خود را در نوار جستجو وارد کنید و ببینید گوگل چه نوع پیشنهاداتی را برای تکمیل خودکار به شما می دهد. این ها می توانند ایده هایی برای شما در مورد نحوه جستجوی افراد برای محصولات یا خدمات در جایگاه شما باشند و به شما سرنخ هایی در مورد چگونگی هدف قرار دادن آن ها ارائه دهند. تعیین کلمات کلیدی خود در مراحل اولیه استراتژی بسیار مهمی برای رتبه بندی سریع تر وب سایت جدید شما خواهد بود. ابزار های سئوی متعددی مانند برنامه ریز کلمات کلیدی گوگل وجود دارد که پیشنهاد های کلمات کلیدی، اطلاعات جستجو، رقابت و سایر داده های مفید را برای کلمات کلیدی فهرست شما ارائه می دهد. از این اطلاعات برای تصمیم گیری در مورد اینکه چه کلمات کلیدی را می خواهید در برچسب های عنوان سایت خود و در محتوا استفاده کنید، استفاده کنید. سرعت صفحه یک عامل مهم رتبه بندی در سئو است. نه تنها می خواهید به صفحه یک نتایج جستجوی گوگل برسید،

سئو محتوا

سئو محتوا

بازدید کنندگان اغلب بی تاب هستند و انتظار دارند وب سایت شما در عرض چند ثانیه بارگذاری شود. اگر چه راه‌ های زیادی برای افزایش سرعت صفحه وجود دارد، اما انتخاب یک ارائه ‌دهنده میزبانی وب معتبر و سیستم مدیریت محتوا CMSکمک می ‌کند تا از همان ابتدا به سایت جدید شما مزیت بدهد. یک وب سایت با عملکرد خوب هم گوگل و هم مشتریان بالقوه شما را راضی می کند. یک صفحه اینترنتی به طور متوسط حدود پانزده ثانیه طول می کشد تا به طور کامل بارگذاری شود. برای بسیاری از سایت ‌ها، هر چه بیشتر طول بکشد تا یک صفحه بارگذاری شود، احتمال اینکه بازدید کننده شما تسلیم شود و آن را ترک کند بیشتر است. برای صفحاتی که یک تا سه ثانیه طول می کشد تا بارگذاری شوند، احتمالا جهش بینندگان حدود سی و دو درصد است. زمان بارگذاری خود را به پنج ثانیه افزایش دهید و احتمالا تا نود درصد افزایش می یابد. در برخی موارد، پاسخ ضعیف سرور و زمان بارگذاری ضعیف و با کاهش بودجه خزیدن، مانع از توانایی گوگل در فهرست کردن سایت شما می شود. بودجه خزیدن تعداد صفحاتی است که Googlebot در یک بازه زمانی مشخص می خزد. اگر ربات گوگل سرور یک سایت را بیش از حد بارگذاری کند و به طور بالقوه مانع عملکرد آن شود، گوگل کندتر سایت را می خزد. گوگل در اینجا راهنمایی هایی را ارائه کرده است و می گوید که بارگذاری سریع سایت نشانه سرور های سالم است، به این معنی که Googlebot می تواند محتوای بیشتری را در همان تعداد اتصال بخزد و فهرست کند. برای سایت های تجارت الکترونیک بزرگ، این بدان معنی است که سایت شما ممکن است به سرعت ایندکس نشود. برای کمک به بهبود سئوی وب سایت جدید خود، به گزارش Crawl Errors در کنسول جستجوی گوگل و کم نگه داشتن تعداد خطا های سرور توجه کنید. انجام پروژه سئو را به متخصصان سایت سئو محتوا بسپارید تا نتیجه آن را در کمترین زمان ببینید. همچنین می توانید به گزارش سرعت موجود در کنسول جستجو مراجعه کنید. این گزارش به شما نشان می دهد که صفحات سایت شما با توجه به داده های زنده دنیای واقعی چقدر سریع کار می کنند. اگر سرعت صفحه جدید سایت شما بر سئوی شما تأثیر بگذارد، در اینجا گوگل به شما هشدار می دهد. ابزار دیگری که توسط گوگل ارائه شده است ابزار PageSpeed Insights برای توسعه دهندگانی است که می خواهند درباره عملکرد سرعت موبایل و دسکتاپ بیشتر بدانند. این روز ها وب سایت های موبایل فرندلی بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارند. بسیاری از مردم هنوز از رایانه های رومیزی و لپ تاپ برای جستجو در وب استفاده می کنند، اما بسیاری از مردم مرور با تلفن همراه خود را سریع تر و راحت تر می دانند. به همین دلیل، مطمئن شوید که وب سایت شما برای موبایل مناسب است و به راحتی قابل مشاهده و پیمایش از طریق دستگاه تلفن همراه است. سازگاری با موبایل موضوع گسترده ای است و متغیر های زیادی را در بر می گیرد، اما برای ارائه عملکرد بهتر سئوی وب سایت جدید،


باید از آماده بودن آن اطمینان حاصل کنید. زمانی که قصد طراحی سایت خود را دارید، مطمئن شوید که در حال توسعه با موبایل هستید. گوگل اخیرا اعلام کرده است که برای هر وب سایتی از شاخص موبایل اول استفاده می شود. این بدان معناست که برای هر سایتی با نسخه موبایل، آن نسخه نتایج اولیه در فهرست گوگل خواهد بود. نام دامنه سایت شما و URL صفحه اصلی می تواند عوامل کوچکی باشد که به موتورهای جستجو کمک می کند تا بفهمند صفحه و وب سایت شما در مورد چیست. اما در سال های اخیر دامنه ها به عنوان راهی برای سوء استفاده از کلمات کلیدی شما بی ارزش شده اند. استفاده از نام شرکت شما به عنوان دامنه و URL صفحه اصلی یک مسیر طبیعی برای بسیاری از افراد است، بنابراین مکان خوبی برای شروع است. اگر این برای اهداف شما قابل اجرا نیست، چیزی را انتخاب کنید که به راحتی به خاطر بسپارید، مرتبط باشد و یک کلمه کلیدی اصلی را که می خواهید برای آن رتبه بندی کنید، در خود جای دهد. اگرچه می‌تواند وسوسه‌انگیز باشد که کلمات کلیدی بیشتری را در URL صفحه اصلی قرار دهید، اما این امر نه تنها به خاطر سپردن URL سایت شما را دشوار می‌کند، بلکه در واقع می‌تواند منجر به تأثیر منفی رتبه‌بندی شود تمرین دامنه های تطبیق دقیق استفاده از یک کلمه کلیدی خاص به عنوان دامنه برای رتبه بندی برای آن کلمه کلیدی دقیق اکنون تا حد زیادی بی فایده است. مانند سایر جنبه‌ های استفاده از کلمه کلیدی، انتخاب مسیر طبیعی و غیر اسپم بهترین گزینه است. در صورت امکان، از تقسیم سایت خود به دامنه های m-dot برای موبایل یا به طور کلی استفاده از زیر دامنه ها خودداری کنید. هیچ اشکالی در این عمل وجود ندارد، اما شما در خطر تقسیم اختیار دامنه خود در چندین دامنه هستید. مشابه URL صفحه اصلی، بقیه URL های سایت شما یک عامل رتبه بندی کوچک هستند. بنابراین، سفارشی کردن هر URL جدید می تواند مفید باشد تا به راحتی به خاطر بسپارید، در مورد هر صفحه ارتباط برقرار کنید، و کلمات کلیدی مرتبط را به طور طبیعی، بدون اجبار، هدف قرار دهید. بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا URL های شما را به طور خودکار بهینه می کنند، اما اگر این کار را نکردند، قبل از شروع به کار سایت، خودتان این کار را انجام دهید. ساختار URL خوب برای وب ‌سایت ‌های جدید به این معنی است که نشانی ‌های اینترنتی خود را نشان‌ دهنده محتوای صفحه کنید. پورتال کنسول جستجوی گوگل یک منبع رایگان برای وب مسترها و کسب و کارهای آنلاین است تا بر عملکرد وب سایت خود نظارت کنند. با استفاده از کنسول جستجو می توانید حضور خود را در نتایج جستجوی گوگل نظارت کنید، حفظ کنید و عیب یابی کنید و از هر گونه هشدار یا مسائلی که به طور مستقیم از گوگل آمده است آگاه باشید. برای وب سایت های کاملا جدید، این ابزار برای SEO و درک رتبه شما مفید خواهد بود.

سئو محتوا

سئو محتوا

همچنین به شما کمک می‌ کند تا با ارائه داده ‌هایی در مورد عبارات جستجویی که بازدید کنندگان برای دسترسی به سایت شما استفاده می ‌کنند، سئوی سایت جدید خود را استراتژی کنید. ابتدا برای یک حساب کنسول جستجو ثبت نام کنید و مالکیت سایت خود را تأیید کنید. معمولا این به معنای افزودن یک قطعه کد به سایت شما است که با اطلاعات حساب کنسول جستجوی شما مطابقت دارد. می توانید یک فایل HTML را در سایت خود آپلود کنید یا یک تگ HTML را در صفحه جزئیات تایید برای سایت خود آپلود کنید. سفارش و خرید سئو برای سایت یکی از راه های رایج برای وب سایت های مختلف می باشد که باید از آن آگاهی کاملی داشته باشید. جستجوی گوگل به شما این امکان را می دهد که دامنه خود را مستقیما به فهرست گوگل ارسال کنید و به کشف سریع سایت شما کمک می کند. این به بهبود عملکرد سئو سایت جدید شما کمک می کند تا سریع تر بهبود یابد. هر چه زودتر در فهرست گوگل قرار بگیرید، زود تر نتایج را خواهید دید. کنسول جستجو همچنین به شما امکان می دهد اطلاعات مربوط به عملکرد جستجوی خود را مشاهده کنید. گزارش عملکرد به شما این امکان را می دهد که ببینید برای کدام کلمات کلیدی نمایش داده می شوید، به همراه تعداد کلیک هایی که در جستجو دریافت می کنید، چند نفر سایت شما را در جستجو می بینند و میانگین رتبه شما برای کلمات کلیدی خاص. تگ عنوان یک صفحه وب به گوگل می گوید که هر صفحه درباره چه چیزی است و مکانی عالی برای هدف قرار دادن کلمات کلیدی مرتبط است. برچسب ‌های عنوان را کوتاه نگه دارید، زیرا گوگل تنها پنجاه تا شصت کاراکتر را در نتایج موتور جستجو نمایش می ‌دهد. مطمئن شوید که همه تگ ‌های عنوان خود را منحصر به ‌فرد کنید، زیرا عنوان‌ های تکراری می ‌توانند هرزنامه به نظر برسند و تنوع کلمات کلیدی زیادی را اضافه نکنند. همچنین، در تلاش برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی بیشتر، چیز های کلید واژه را وارد نکنید. استفاده از چند کلمه کلیدی اولیه بهتر است. انجام پروژه سئو یک چالش برای همه وب سایت ها ست که برای بهینه سازی سایت باید انجام شود. به همین ترتیب، همیشه باید توضیحات متا منحصر به فردی را برای هر صفحه بنویسید. اگر چه آن ها به طور مستقیم بر رتبه بندی در صفحات نتایج موتور جستجو تأثیر نمی گذارند، اما نرخ کلیک را افزایش می دهند. کلمات کلیدی مورد نظر خود را برای هر صفحه خاص و توضیحات مفیدی که به طور خلاصه به بازدید کنندگان بالقوه اطلاع می دهد که چه چیزی را می توانند در صفحه پیدا کنند یا بیاموزند را درج کنید. توضیحات متا باید حدود صد و چهل و پنج تا صد و پنجاه و پنج کلمه باشد، اما گوگل اغلب تصمیم می گیرد که چه چیزی در صفحه نتایج جستجوی زنده نمایش داده شود. سایت سئو محتوا و متخصصانش توانسته اند بهترنی شرکت در حوزه خدمات بازار یابی باشند که می توانند نیاز شما را در این حوزه پاسخ دهند.

سخن پایانی

استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ و انجام پروژه سئو می تواند نیاز شما عزیزان را در حوزه وب سایت های فروشگاهی و خدماتی مرتفع می سازد. سفارش سئو حرفه ای و سفارش سئو می تواند رتبه شما را در رنکینگ گوگل بالا ببرد. پیوند داخلی به گوگل می آموزد که یک صفحه در مورد استفاده از متن لنگر، که کلمات ابر پیوندی است که روی آن ها کلیک می شود، چیست. پیوند دادن دو هدف اصلی را دنبال می کند. در مرحله اول، نحوه اتصال صفحات شما را به موتور های جستجو نشان می دهد و اطلاعاتی در مورد آنچه در صفحه است ارائه می دهد. ثانیا، کاربران را تشویق می کند تا زمان بیشتری را در وب سایت شما صرف کنند و نرخ پرش را کاهش می دهد. نرخ پرش زمانی است که کاربر از صفحه فرود خارج می شود بدون اینکه به هیچ صفحه دیگری در یک وب سایت بروید. نرخ پرش بالا یک سیگنال واضح است که نشان می دهد چیزی در سایت شما آن قدر که می تواند خوب نیست. از آنجایی که موتور های جستجو از لینک‌ ها برای خزیدن در سایت و یافتن صفحات جدید استفاده می ‌کنند، پیوند داخلی خوب به ایندکس شدن سریع ‌تر سایت جدید شما کمک می ‌کند. هر چه زودتر دامنه جدید شما به طور کامل ایندکس شود، عملکرد سئو سایت جدید شما زود تر بهبود می یابد. حفظ وبلاگ و سایر محتوای قابل اشتراک گذاری در سایت شما راهی عالی برای تکمیل محصولات و خدماتی است که ارائه می دهید. محتوای همیشه سبز نه تنها اطلاعات مهمی را به بازدید کنندگان می آموزد، بلکه مکانی را برای شما فراهم می کند تا به طور طبیعی به بخش های مرتبط وب سایت خود پیوند دهید. سئو محتوا بهترین شرکت سئو در بازار دیجیتالی ایران می باشد که خدمات منحصر به فردی را ارائه می کند. سفارش پروژه سئو به سایت های نامعتر می تواند وب سایت شما را به ورطه نابودی بکشاند. برای اینکه وب سایت شما در صفحات نتایج جستجو نمایش داده شود، گوگل باید سایت را بخزد. این می تواند به تدریج و بدون انجام هیچ کاری در طول زمان اتفاق بیفتد، اما بهتر است نقشه سایت خود را از طریق کنسول جستجوی گوگل ارسال کنید و روند را سریع تر شروع کنید. این به گوگل اطلاع می دهد که وب سایت شما وجود دارد و نشان می دهد که چه صفحاتی در آن هستند. گوگل فعالانه این مرحله را تشویق می کند. متخصصان سایت سئو محتوا در انجام پروژه سئو بسیارحرفه ای هستند و می تواند به خوبی عمل کنند.

سئو محتوا