سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان

سئو محتوا

سئو و بهینه سازی در اصفهان

دنیای وب بسیار گسترده تر از آن است که تصورش را هم کنید. اگر شما بخواهید به این دنیا وارد شوید قطعا نیاز به آگاهی کامل دارید. اگرچه بسیاری از افراد بدون آگاهی نیز وارد این فضا می شوند اما قطعا به اندازه ی فردی که با علم و اطلاعات کافی وارد این فضا می شود موفق نخواهند بود. ما در این مقاله قصد داریم با استفاده از دانش کارشناسان متخصص خود به شما عزیزان اطلاعات لازم را بدهیم. پس با سئو محتوا همراه باشید و از این فرصت بسیار عالی استفاده نمایید. در ابتدا باید متذکر شویم که سئو پایه و اساس یک کسب و کار موفق می باشد. درک اصول سئو لازمه شروع کار در این زمینه است. با توجه به اینکه حدود پنجاه و یک درصد از ترافیک سایت به صورت طبیعی جذب می شود، مشخصا بالا بودن رتبه وب سایت در نتایج جستجو گوگل، تاثیر زیادی در موفقیت و افزایش ترافیک آن می گذارد. اگر یک تازه کار در زمینه بهینه سازی می باشید، بهتر است که قبل از هرگونه اقدامی، یک سری مفهوم پایه و اصلی سئو را بیاموزید تا بتوانید عملکرد مناسبی از خود نشان دهید. درک هرچه بهتر این اصول کلی سئو یک روش بسیار مناسب برای شروع موفقیت در این زمینه است. با این حال استراتژی های سئو، توسط برخی از کسب و کارها مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ چراکه آن ها اهمیت سئو سایت را به خوبی درک نکرده اند و مطمئن باشید که اگر یک سری اصول اولیه بهینه سازی سایت را بدانند، سریعا شروع به استفاده از این عامل موفقیت خواهند کرد. البته باید به این نکته دقت داشته باشید که سئو در برخی موارد می تواند فریب دهنده باشد. یعنی که ممکن است یک صاحب وب سایت صفحه مورد نظر خود را به خوبی بهینه کرده اما ترافیک مناسبی از سمت موتورهای جستجو دریافت نکرده است. در این مدل موقعیت ها، بیشتر صاحبان وب سایت ها دست از سئو وب سایت خود و استفاده از اصول سئو برداشته و دیگر از استراتژی های آن استفاده نمی کنند. باید بگوییم که بهینه سازی وب سایت ممکن است چند ماه حتی تا یک سال طول بکشد تا به نتیجه برسد و عملکرد صفحات سایت شما را بهبود بخشد. پایه و اساس یک کسب و کار موفق می باشد. درک اصول سئو لازمه شروع کار در این زمینه می باشد. با توجه به اینکه حدود پنجاه و یک درصد از ترافیک سایت به صورت طبیعی جذب می شود، مشخصا بالا بودن رتبه وب سایت در نتایج جستجو گوگل، تاثیر زیادی در موفقیت و افزایش ترافیک آن می گذارد. اگر یک تازه کار در زمینه بهینه سازی می باشید، بهتر است که قبل از هرگونه اقدامی، یک سری مفهوم پایه و اصلی سئو را بیاموزید تا بتوانید عملکرد مناسبی از خود نشان دهید. درک هرچه بهتر این اصول کلی سئو یک روش بسیار مناسب برای شروع موفقیت در این زمینه است. با این حال استراتژی های سئو، توسط برخی از کسب و کارها مورد استفاده قرار نمی گیرد؛ چراکه آن ها اهمیت سئو سایت را به خوبی درک نکرده اند و مطمئن باشید که اگر یک سری اصول اولیه بهینه سازی سایت را بدانند، سریعا شروع به استفاده از این عامل موفقیت خواهند کرد.

سئو محتوا

سئو محتوا

البته باید به این نکته دقت داشته باشید که سئو در برخی موارد می تواند فریب دهنده باشد. یعنی که ممکن است یک صاحب وب سایت صفحه مورد نظر خود را به خوبی بهینه کرده اما ترافیک مناسبی از سمت موتورهای جستجو دریافت نکرده است. در این مدل موقعیت ها، بیشتر صاحبان وب سایت ها دست از سئو وب سایت خود و استفاده از اصول سئو برداشته و دیگر از استراتژی های آن استفاده نمی کنند. باید بگوییم که بهینه سازی وب سایت ممکن است چند ماه حتی تا یک سال طول بکشد تا به نتیجه برسد و عملکرد صفحات سایت شما را بهبود بخشد. اوایل شروع سئو در اوایل سال ۱۹۹۰ اولین موتور‌های جستجو کار خود را آغاز کردند؛ بعضی از محبوب ‌ترین آن‌ها Infoseek،Alta Vista و Yahoo بودند. در آن زمان مردم موتورهای جستجو را به دید یک لیست فهرست شده نگاه می‌کردند که همانند صفحه زرد، سئو اولیه بر اساس حروف الفبا انجام می ‌شد. در این لیست صفحاتی همچون AAA در بالا ی این لیست وجود داشتند. با رشد مداوم اینترنت موتورهای جستجوی جدید‌تری ظاهر می ‌شدند که از الگوریتم‌ های رتبه ‌بندی پیچیده‌ تری استفاده می‌ کردند. این الگوریتم ‌ها با معیار تراکم کلمه کلیدی ( تعداد دفعاتی که یک کلمه کلیدی یا یک عبارت در یک صفحه استفاده شده تقسیم بر تعداد کل کلمات صفحه) و برچسب ‌های شبیه key-words برای فهم محتویات وب سایت ‌ها استفاده می ‌کردند. به دنبال این رشد سئو برای بیشتر دیده شدن سایت ‌ها فعالیت خود را شروع کرد. با توسعه رتبه ‌بندی صفحات توسط موتور‌های جستجو، مهندسین سئو به دنبال پیدا کردن راه‌ هایی جهت تاثیرپذیری در رتبه بندی این موتورها چه با استفاده از روش‌ های اخلاقی و چه غیر اخلاقی روی آوردند. یک مقاله که توسط نیویورک تایمز در نوامبر سال ۱۹۹۶ چاپ شد راجع به توسعه‌ دهندگان وب صحبت کرد که برای قرار گرفتن در بالای صفحه نتایج جستجو از روش‌ های غیر اخلاقی سئو استفاده می ‌کردند. این مقاله توضیح می ‌دهد که چگونه توسعه ‌دهندگان وب به راحتی یک سایت را به همراه کلمات کلیدی ویژه که معمولا در پشت گرافیک سایت پنهان شده است، بارگذاری می ‌کنند که در نتیجه موتورهای جستجو این کلمات کلیدی را شمارش کرده و رتبه بندی سایت را افزایش می ‌دهند. همان طور که گفته شد بدست آوردن رتبه ‌بندی بالا برای کلمات کلیدی خاص در اوایل کار خیلی راحتی نسبت به امروز بوده است. با به کارگیری روش‌ های غیر اخلاقی در آن زمان قرار گرفتن در بالای لیست نتایج جستجو تضمین شده بود. امروزه الگوریتم ‌های موتورهای جستجو پیچیده‌ تر شده‌اند و خیلی سخت است که مهندسین بهینه‌ سازی بتوانند موتورهای جستجو را دستکاری کنند، البته این بازی موش و گربه بین مهندسین سئو و موتورهای جستجو امروزه نیز وجود دارد و ادامه پیدا خواهد کرد


هدف سئو کمک به وب سایت ‌ها در به دست آوردن محل بالا در نتایج جستجوی طبیعی و افزایش ارتباط بین صفحات و کلمات کلیدی وارد شده توسط کاربران است. نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس ‌و ‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌ کند و موتور جستجو قابل اعتماد می ‌شود چرا که الگوریتم آن بیشترین صفحات مرتبط را نشان می ‌دهد. بعد از اینکه سئو برای بهبود رتبه ‌بندی سایت ‌ها در نتایج جستجوی طبیعی کار خود را شروع کرد، این فرآیند نیازمند دانش و زمان برای پیاده ‌سازی روش ‌های خود شد. زمان، بزرگ ‌ترین سرمایه ‌گذاری اولیه برای بهینه شدن سایت و یا یک صفحه است. بسته به اینکه چگونه کلمات کلیدی رقابتی در بهینه سازی مورد استفاده قرار می ‌گیرند، سئو هفته ‌ها یا ماه ‌ها طول می ‌کشد تا به نتیجه برسد. اگر چه ممکن است نتایج بهینه ‌سازی جستجو به سرعت دیده نشود ولی در دراز مدت مزایای سئو باعث افزایش رتبه ‌بندی سایت و افزایش بازدیدکنندگان است. برای وب سایت ‌ها خیلی مهم است که در صفحه اول نتایج جستجو گوگل به خصوص جزو سه تا نتیجه طبیعی اول که پنجاه و هشت درصد کلیک ‌ها را شامل می ‌شود، قرار گیرند. این جای تعجب نیست که وب سایت ‌ها با محصولات و خدماتی که به فروش می ‌رسانند بر سر رسیدن به رتبه یک نتایج جستجو رقابت کنند. به عنوان مثال کلمه کلیدی رقابتی بیمه خودکار ی میلیون جستجوی گوگل را در ماه به خود اختصاص می ‌دهد، این بدین معنی است که سه جایگاه اول پنجاه و هشت درصد بازدیدکنندگان و خود جایگاه اول سی و شش درصد بازدیدکنندگان را به خود اختصاص می ‌دهد. این مسئله برای خیلی از سایت ‌ها سودمند است که در بالای نتایج جستجو قرار گیرند به خصوص آنهایی که با افزایش ترافیک سایت به تعداد مشتریانشان اضافه می ‌شود.

سئو محتوا

سئو محتوا

یک مطالعه دیگر نشان می ‌دهد جستجو کنندگان خیلی دوست دارند روی پیوندهای طبیعی نتایج جستجو کلیک کنند؛ این مطالعه مشخص می ‌کند هفتاد و دو درصد کاربران گوگل روی پیوندهای طبیعی نتایج جستجو کلیک می ‌کنند و تنها بیست و هفت درصد کاربران روی پیوند های لیست های پرداخت شده کلیک می ‌کنند. این یکی دیگر از دلایلی است که شرکت‌ ها تاثیر سئو را دانسته و حاضر هستند برای آن زمان و هزینه صرف کنند. کسب درآمد یکی از مهم ‌ترین اهدافی که افراد سعی دارند به آن برسند و به همین دلیل سایتی برای خود دست و پا می ‌کنند، کسب درآمد است. در حقیقت این روزها که به دلایل مختلفی اعم از نبود شغل و یا بیماری کرونا، کسب درآمد از اینترنت بیش از پیش رونق گرفته است، وب سایت ‌ها حرف اول در این زمینه را می‌ زنند. صاحبان مشاغل اینترنتی از سئو در این زمینه نیز بهره می‌گیرند. در واقع آن ‌ها به صورت مستقیم یا غیر مستقیم از اینترنت و با کمک سئو می ‌توانند سود ببرند. اگر فروشگاه آنلاین دارید باید به فکر درآمد مستقیم از طریق فروش کالا باشید که این امر مستلزم داشتن بازدیدکننده است که با سئو به دست می ‌آید. همچنین اگر می‌ خواهید از روش‌ های غیرمستقیم مانند تبلیغات درآمدی کسب کنید نیز باید دست به دامان سئو شوید. سئو و بهینه سازی سایت یکی از مهم ترین روش های ابتدایی برای پایه گذاری یک سایت است. ما در سئو محتوا، اساس سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان پایه گذاری نموده ایم. سئو محتوا با داشتن سالها تحربه در زمینه سئو و بهینه سازی و همچنین کارشناسان بسیار با تجربه در این زمینه خدمات تولید محتوا در اصفهان را ارائه می نماید. با ما همراه باشید تا شما را با بهترین مطالب در ارتباط با بهبود سئو سایت و سئو و بهینه سازی در اصفهان را به شما عزیزان ارائه خواهیم داد.

خدمات سئو اصفهان

اگر چه به نظر نمی‌رسد تاکید بر اهمیت سئو چندان ضروری باشد،‌ اما بد نیست مروری به برخی آمارهای منتشر شده درباره موتورهای جستجو داشته باشیم‌. طبیعی است که با توجه به روش اجرای تحقیق، آمار و ارقام ارائه شده توسط منابع مختلف، می‌توانند متفاوت باشند؛ بنابراین شاید بهتر باشد به جای تمرکز بر مقدار دقیق اعداد، بیشتر به مقیاس و اهمیت نسبی آنها توجه کنیم؛ ابتدا اینکه مردم جهان روزانه بین شش تا هفت میلیارد بار از موتورهای جستجو استفاده می‌ کنند.نکته بعدی اینکه هفتاد تا هشتاد درصد جستجوگران، به لینک ‌هایی که به صورت تبلیغ (با پرداخت پول) توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل، نمایش داده می ‌شوند، نگاه نمی‌کنند. کسی که از طریق کلیک کردن روی لینک در موتور جستجو وارد فضای آنلاین شما می‌ شود، در مقایسه با کسی که شما برای بازاریابی به سراغ او رفته‌اید، برای تبدیل شدن به یک مشتری هزینه‌ی کمتری خواهد داشت. جستجو بر روی موبایل طی سال ‌های اخیر همواره روندی افزایشی داشته و از سال ۲۰۱۵ به بعد، سرچ موبایل از سرچ دسکتاپ بیشتر شده است. همچنین در حال حاضر، سهم دسکتاپ در میان ابزارهای اتصال به اینترنت در سطح جهان کمتر از پنجاه درصد است. بنابراین سئو بیش از گذشته، اهمیت پیدا کرده است و لازم است به منظور ارتقا سایت و همچنین بهینه سازی آن با سئو و اهمیت آن آشنا باشیم و آن را به کار بگیریم. در ادامه با مواردی آشنا خواهیم شد که می تواند شما را در ارتباط با سئو راهنمایی نماید. پس همراه با سئو محتوا باشید تا شما را با بهترین مرکز ارائه دهنده خدمات سئو اصفهان آشنا سازیم. افزایش ترافیک سایت ترافیک ارگانیک یکی از معیارهایی است که می تواند بیشترین موفقیت را در مورد افزایش seo سایت خود به شما بگوید. هنگامی که شما ترافیک را به وب سایت خود افزایش می دهید، نه تنها استخر بزرگتری از مشتریان بالقوه را باز می کند بلکه به موتورهای جستجو سیگنال می دهد که محتوای شما با ارزش است. این به نوبه خود ، پتانسیل رتبه بندی شما را افزایش می دهد. افزایش ترافیک در وب سایت هایی که وابسته تبلیغات هستند بسیار مهم است. افزایش ترافیک سایت یک عامل مهم در افزایش سئو وب سایت به شمار می ‌رود و نتیجه بخش بودن تبلیغات آنلاین تحت تاثیر ترافیک واقعی سایت می‌ باشد. نمایه بک لینک خود را بهبود بخشید دستیابی به بک لینک های باکیفیت به وب سایت شما به افزایش قدرت دامنه و همچنین پتانسیل کلی رتبه بندی شما کمک می کند. وقتی هدف سئو را تعیین می کنید، به تعداد پیوندهایی که می خواهید بدست آورید فکر نکنید بلکه در مورد وب سایت هایی که می خواهید آنها را بدست آورید فکر کنید. از آنجا، می توانید به محتوای آنها تمرکز کنید تا ببینید چه نوع محتوایی به طور معمول به آنها پیوند می یابد و به دنبال مشترکات می باشید. بک لینک ها به عنوان یک عامل حیاتی رتبه دهی گوگل در آینده باقی خواهند ماند، اما در حال حاضر ساخت لینک موثر است به معنی اعتماد و محبوبیت است. ما در این مقاله نکاتی را در ارتباط با اینکه چگونه بک لینک های با کیفیت بالا و به روش مقیاس پذیر بسازیم را بیان کنیم.

سئو محتوا

سئو محتوا

گام اول درک اینکه گوگل چه می خواهد. وقتی که بحث از بهینه سازی موتورهای جستجو سئو و بازاریابی می شود، گوگل به سرعت، امر می کند. به همین دلیل است که درک ماموریت گوگل مهم است. استراتژی گوگل فقط به این شکل انجام نمی شود، اما می تواند شما را در شکل دادن سایتتان هدایت کند. این چیزی است که گوگل در مورد ماموریت خود می گوید: ماموریت گوگل سازمان دهی اطلاعات جهان و ایجاد دسترسی جهانی و مفید به آنها است. گوگل همچنین معتقد است که همیشه اطلاعات بیشتری وجود دارد. با ساخت لینک، سازماندهی اطلاعات (برای کمک به خوانندگان خود) ماموریت شما نیز می شود. هنگامی که شما توجه نزدیکی به خواسته خوانندگان و خریداران ایده آل خود دارید، لازم نیست که از تبلیغات غیر معمول برای فروش محصولات خود استفاده کنید.اگر می خواهید بدون دریافت جریمه لینک بسازید، باید درک و همکاری نزدیک با بیانیه ماموریت گوگل داشته باشید. گام دوم چگونه تاثیر ساختمان لینک خود را اندازه بگیریم؟ به نظر بسیاری از مردم ایجاد لینک استرس زا است. یکی از دلایل این است که آنها محتوایی را که به نظر مردم قابل اشتراک هست را تولید نمی کنند. در کتاب کلاسیک Moz، کوروش شپرد توصیه می کند که نود درصد از تلاش خود را باید برای ایجاد محتوای عالی، و ده درصد را برای ساخت لینک صرف کنید. این قانون، ساختمان لینک است. اگر می خواهید در ایجاد لینک با مقیاس موفق شوید، نیاز به محتوای با کیفیت دارید. ساختمان لینک تماما در مورد موقعیت محتوا و دریافت بازدید کننده بیشتر است. به عبارت دیگر، یک پست به تنهایی می تواند لینک های با کیفیت زیادی را برای شما ایجاد کند. لینک های با کیفیت بالا دارای دو مزیت کلیدی نسبت به لینک های سنتی هستند: ارتباط و اعتماد. در اینجا تفاوت هایی وجود دارد: فرض کنید شما یک سایت آموزش سگ دارید و یک لینک ورودی از یک دایرکتوری مقاله دریافت کرده اید. گوگل آن لینک را مرتبط با سایت شما نمی بیند. اما در صورتی که آن لینک از یک سایت مربوط به آموزش سگ، مانند یک فروشگاه مواد غذایی سگ باشد، شما نه تنها به بهبود رتبه بندی خود کمک کرده اید، بلکه سایت شما برای کسانی که از آن بازدید می کنند مرتبط و ارزشمند خواهد بود. و به شما کمک می کند که لینک های بیشتری را دریافت کنید. بنابراین محتوا مهم ترین قسمت این قضیه است شما با ساخت محتوای با کیفیت، می توانید تاثیر لینک خود را افزایش دهید. ما در سئو محتوا برای این منظور مقالاتی همچون تولید محتوا سایت چیست را آماده نموده ایم. شما می توانید با رجوع به این مقالات در سئو محتوا با بهترین نکات در ارتباط با محتوا نویسی، آشنا شوید.


گام سوم جستجوی کلمات کلیدی و هدف قرار دادن: استفاده از کلمات کلیدی نکته مهم در لینک دهی است: Moz با تمرکز بر کلمات کلیدی نتایج عالی بدست آورد. به طور خاص، کلمات کلیدی طولانی، هشتاد درصد ترافیک واقعی را وقتی که با کلمات کلیدی محبوب مقایسه می شود، تشکیل می دهند. به طور کلی کلمات کلیدی بیشترین اهمیت را در سئو و محتوا نویسی به خود اختصاص می دهد. کلمات کلیدی محبوب در مقابل جستجوی ترافیک طولانی: کلمات کلیدی تا چه حد با نیازهای پیش بینی شده مرتبط است؟ اگر می خواهید سایت خود را از طریق ساخت لینک قویتر کنید، نمی توانید از هزینه تحقیق کلمات کلیدی چشم پوشی کنید. پژوهش درمورد کلید واژه به شما در درک هدف کاربران کمک می کند. گام چهارم: پست هایی بیابید که برای کلمات کلیدی سخت رتبه خوبی می گیرند: این مهم ترین گام شما خواهد بود. در ابتدا باید پست هایی را بیابید که برای کلمات کلیدی سخت در نیچ یا بازار کاری تان می توانند رتبه خوب و بالایی به دست بیاورند. انجام این کار آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست. کافی ست سری به گوگل بزنید و درباره موضوعی که می خواهید برایش مطلب بنویسید جستجو کنید. حالا به نتایجی که به دست آمده است خوب نگاه کنید.. بهتر است اینکار را به صورت ناشناس انجام دهید. اگر از کروم به عنوان مرورگر استفاده می کنید وارد وضعیت InCognito شوید. شاید از خودتان بپرسید چرا باید برای کلمات کلیدی سخت رتبه به دست بیاوریم و نه برای کلمات کلیدی آسان؟ چون کلمات کلیدی سخت نیازمند بک لینک های بهتر و بیشتری هستند تا بتوانند رتبه ای به دست بیاورند. این ها کلمات کلیدی رقابتی هستند و بدون بک لینک های با کیفیت به سختی می توان آن ها را به صفحه اول گوگل آورد. باید به دنبال محتوای منتشر شده توسط سایت هایی باشید که بک لینک های عالی زیادی دارند. این پست ها برای عبارات رقابتی بهینه شده اند. عبارتی که در ابزار Keyword Finder رتبه ۵۰ یا بالاتر را دارند. اگر کلمات کلیدی طولانی پیدا کردید که نمره سختی شان بیست بود می توانید بفهمید که بک لینک های زیادی برایش لازم نیست. چرا چون برای رسیدن به این کلمات و رتبه بندی آن ها بک لینک های زیادی لازم ندارید. ما در مقاله آموزش تولید محتوای سایت و تولید محتوا سایت چیست به طور کامل به بررسی کلمات کلیدی و نحوه استفاده از آنها در متن محتوا صحبت نموده ایم. شما می توانید با مراجعه به این مقالات در سایت سئو محتوا، نکات لازم را مطالعه نمایید.

سئو محتوا
سئو محتوا

اقتدار دامنه خود را تقویت کنید: افزایش قدرت دامنه شما می تواند تأثیر زیادی در پتانسیل رتبه بندی شما داشته باشد. هرچه موتورهای جستجو معتبرتر سایت شما را ببینند، اولویت بیشتری در SERP خواهید داشت. اگر این یکی از اهداف SEO شما برای سال ۲۰۲۲ باشد، اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که بدانید چه متغیرهایی برای محاسبه این امتیاز در نظر گرفته می شود. مؤلفه اصلی اقتدار دامنه با کیفیت محتوا در سایت شما ارتباط مستقیم دارد. اصولاً هرچه بازدیدکنندگان بیشتر مطالب شما را بخوانند ، به اشتراک بگذارند و با آنها تعامل داشته باشند، شانس شما برای افزایش نمره بهتر می شود. برای اینکه واقعاً تأثیر بگذارید، ببینید که چه محتوا در حال حاضر با ارزش ترین ترافیک را ایجاد می کند. سپس تجزیه و تحلیل کنید که چرا فکر می کنید این مطالب می تواند کمک کننده باشد، راه حل مناسب را بیابید و شروع به یادگیری و کسب تجربه نمایید و سپس آن یادگیری ها را در استراتژی تولید محتوا خود اعمال کنید. این یکی از آن اهدافی است که جنبه های مختلف استراتژی سئو شما را با هم جمع می کند، بنابراین کار برای تأثیر مثبت بر روی اهداف دیگر به پیشبرد این هدف کمک می کند. لازم است به خاطر داشته باشید که محتوا نویسی یک تکنیک بسیار عالی برای بهینه سازی سئو سایت می باشد. پس علاوه بر سئو، محتوا را نیز در الویت قرار دهید. حداکثر سرعت صفحه: این اولین هدف SEO فنی ما است. هنگامی که سرعت صفحه خود را افزایش می دهید، می تواند تأثیر گسترده ای در پتانسیل رتبه بندی شما و تجربه کلی وب سایت شما داشته باشد. بهترین راه برای تعیین آنچه برای افزایش سرعت صفحه شما لازم است استفاده از ابزاری مانند PageSpeed Insights توسط Google است. این سایت وب سایت شما را بررسی کرده و پیشنهادات عملی را می دهد که می توانید به تیم های طراحی و توسعه خود برسانید. با همکاری با تیم خود می توانید تغییراتی انجام دهید که با کمترین میزان کار بیشترین تأثیر را داشته باشد در اولویت قرار دهید. عدم حضور متخصصان مورد نیاز موضوع در فرایند تنظیم هدف می تواند تأثیر منفی بر توانایی شما در دست یابی به این هدف بطور مؤثر داشته باشد. به خاطر داشته باشید که بسته به آنچه باید در سایت شما به روز شود، کار برای افزایش سرعت صفحه می تواند شامل تغییر ساختار قابل توجهی در محتوای شما باشد. انجام این کار بر قابلیت استفاده و به روز بودن وب سایت شما تأثیر خواهد گذاشت.


عکس های ویژه بیشتر را ضبط کنید: گوگل اعلام کرده است که هر روز ده ها میلیون ها نفر از Google Images برای کشف و جستجوی محتوای تصویری موجود در وب استفاده می کنند. در کنار پشتیبانی از محتوا و ارتقای تجربه ی کاربری، تصاویر منبعی بسیار مهم برای کسب ترافیک به شمار می روند و نباید از آن غافل شد. بهینه سازی و سئو سایت از مهم ترین اهداف ایجاد یک وب سایت گیرا و جذاب است. بنابراین این نکته را در نظر داشته باشید که هنگام ایجاد یک وب سایت، همیشه سئو و بهینه سازی را در برنامه ارتقا وب سایت خود قرار دهید. . اضافه گویی را کاهش دهید: وقتی کسی به سایت شما دسترسی پیدا کند و سریع آن را ترک کند، توسط اکثر ارائه دهندگان تجزیه و تحلیل سایت به عنوان گزاف گویی شمرده می شود. عدد بالای ترک سایت پتانسیل رتبه بندی شما را با گذشت زمان کاهش می دهد زیرا به موتور جستجو نشان می دهد که محتوای شما به قصد جستجوگر ربطی ندارد. استراتژی هایی که برای رسیدن به هدف خود در کاهش نرخ ترک سایت به کار می گیرید حول محور هدف جستجو با محتوا، عنوان و توضیحات متا می باشد. بنابراین سعی کنید محتوای خود را به گونه ای بنویسید که بیشترین تاثیر را در جذب خواننده داشته باشد. به منظور اطلاع از نحوه نوشتن محتوای مفید می توانید به مقاله تولید محتوا سایت چیست مراجعه نمایید. ما در این مقاله به صورت کامل در ارتباط با نوشتن محتوا و نکات لازم برای ایجاد یک وب سایت با محتوای گیرا صحبت نموده ایم. افزایش زمان بازدید کننده در صفحه: این هدف جستجوگرها در کنار هدف قبلی مفید خواهد بود. منطقی است که وقتی نرخ گزاف گویی را کاهش می دهید، زمان صفحه باید بالا برود. از هر دو هدف به عنوان فرصتی استفاده کنید تا در مورد ساختار صفحه ای مطالب خود فکر کنید. هرچه اطلاعات شما بهتر سازمان یافته باشد، خوانندگان راحت تر می توانند ارزش محتوای شما را تجزیه کنند.

سئو محتوا

سئو محتوا

تبدیل ترافیک بیشتر سایت: وقتی شخصی در سایت شما فرود آمد، چه اتفاقی می افتد؟ آیا آنها به جستجوی گزینه های دیگر، محتوای شما را می خوانند؟ وقتی به فکر افزایش ترافیک کلی سایت خود هستید، مهم است که در مورد چگونگی تبدیل آن ترافیک نیز فکر کنید. در بازار رقابتی امروز، جلب بازدید کنندگان به سایت شما کافی نیست. باید آنها را به محض حضور در آنجا شگفت زده کنید. با صفحات کوچک شروع کنید، سپس یادگیری های خود را در مقالات و محتوای اصلی سایت گسترش دهید. این تضمین می کند که شما می توانید به محتواهایی که بیشترین تأثیر را بر قابلیت های تبدیل شما دارد ، اولویت بندی کنید و به شما کمک می کند تا بهتر یاد بگیرید و سریعتر حرکت کنید. با تغییرات اساسی و به روز رسانی مقالات گذشته میتوانید به سرعت این ترافیک سایت را افزایش دهید. پس ار آن متوجه سرعت افزایش بازدید سایت می شوید. پیوند داخلی خود را بهینه کنید: پیوند داخلی فقط برای طولانی تر نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت شما مفید نیست. این یک سیگنال ر در حال آماده شدن برای این هدف، به دو جنبه مجزا پیوند داخلی فکر کنید. یکی برای بازدید کنندگان وب سایت و دیگری برای خزندگان وب گوگل از طریق ارتباط لینک ها که یکی از شاخص های سئو است و یکپارچگی تولید محتوای سایت را نشان می دهد سایت شما را ارزش گذاری می کند. با استفاد از این نکات شما می توانید سئو سازی سایت خود را به خوبی انجام دهید. ما در سئو محتوا با داشتن بهترین متخصصان در زمینه های مختلف اعم از محتوا و سئو، سئو در تولید محتوا و سایر موارد لازم برای یهینه سازی وب سایت، آماده ارائه خدمت به شما عزیزان خواهیم بود. سئو محتوا، خدمات سئو اصفهان را به بهترین نحو به شما عزیزان ارائه خواهد کرد. ما در کار خود متخصص هستیم و شما را به بهترین خودتان مبدل خواهیم کرد.

بهترین شرکت سئو در اصفهان

افزایش فروش یک کسب‌ و‌ کار آنلاین چه به صورت غیرحضوری و آنلاین یا به روش ‌های دیگر مطرح شده در یک سایت فروشگاهی، یکی از مهمترین اثرات سئو وب سایت خواهد بود. سئو با افزایش بازدیدکنندگان سایت و هدایت ترافیک به سایت ‌ها یکی از دلایل این افزایش فروش خواهد بود. در نتیجه اغلب صاحبان وب سایت ها که در بازار رقابتی مایل به پیشرو بودن هستند از این ویژگی مهم استقبال می‌کنند و همواره برای بهبود جایگاه و سئوی سایت هزینه می ‌کنند و برنامه ‌ای بلند مدت دارند. برای وضوح این مسئله یک جستجوی گوگل انجام دهید، در صورتی که لینک سایت شما در صفحه اول گوگل نباشد، به این معنا است که میزان بازدید‌کننده و ترافیک سایت شما پایین است. در حالی که بسیاری از سایت ‌ها در تلاش هستند تا از هر شگردی برای سئو و نزدیک شدن به صفحه اول جستجو گوگل، استفاده کنند. و در نهایت سئو منجر به افزایش ورودی هر سایت خواهد شد که در نتیجه مزیت‌ های دلخواهی را برای آن سایت به نسبت نوع تجارتی که دارد به همراه خواهد داشت. کاربران و عملکردی که در مشاهده یک سایت و بخش‌های مختلف آن دارند در سئوی سایت موثر خواهد بود. گوگل که یکی از مهمترین موتورهای جستجو و انتخاب تقریبا نود و هفت درصد بازدیدکنندگان است، مدت زمان حضور کاربران در وب سایت را یک امتیاز برای بهبود جایگاه سایت در نظر می گیرد. هر چقدر محتوای سایت جذابیت بیشتری برای کاربران داشته باشد، در کسب رتبه از گوگل امتیاز بالاتری خواهد گرفت.محتوای سایت و به روز رسانی آن از دیگر عوامل مهم در بهینه سازی سئوی سایت بوده که در بررسی مداوم و دوره‌ای سایت در بازه‌های زمانی متفاوت، جایگاه سایت را بهینه می‌کند. اگر یک محتوا به خوبی سئو شده باشد می ‌تواند در موتورهای جست‌وجو رتبه بالایی بگیرد. به بیان دیگر می ‌توان بهینه‌کردن محتوا را سئو کردن نامید. به گونه ‌ای که بتواند کمک کند یک محتوا بهتر توسط موتورهای جست ‌و جو مانند گوگل رتبه بگیرد. از لحاظ لغوی سئو یک کلمه انگلیسی است که به صورت مخفف SEO نوشته می‌شود. به معنی بهینه‌کردن محتوا برای موتورهای جست ‌و جو است که ما قبل از این به مفهوم آن اشاره کردیم.

سئو محتوا

سئو محتوا

حال که با معنی لغوی سئو آشنا شدید فکر می‌کنید که اهمیت سئوکردن محتوا در چیست؟ در پاسخ باید بگوییم که اهمیت این موضوع در امکان جذب مخاطبان بیشتر در فضای مجازی است؛ اما چرا باید مخاطب را در فضای مجازی به خود جذب کرد؟ تا زمانی که شما نتوانید مخاطب را در فضای مجازی به خود جلب کنید نخواهید توانست به هدف خود که فروش کالا یا افزایش فروش و جذب مشتری است برسید یا این که نخواهید توانست موفق به افزایش ترافیک سایت خود شوید. هر کسی می ‌خواهد محتوایی عالی برای مخاطب خود تولید کند باید توجه داشته باشد که این محتوا در قدم اول باید برای دادن اطلاعات مفید به خواننده نوشته شود. برای همین یک محتوای خوب باید بتواند مخاطب را جذب کند و باید به گونه ‌ای باشد که مخاطب با خواندن آن معلومات بیشتری کسب کند. درست است که یک محتوا باید دارای کلمات کلیدی اصلی و فرعی باشد اما این کلمه ‌ها نباید بدون هدف در متن استفاده شوند. باید تلاش نمود که استفاده از کلمات کلیدی به صورت هدف‌ مند باشد تا به متن ارزش بیشتری بدهد. امروزه می ‌بینیم که بسیاری هستند ادعا می‌کنند که توان تولید بهترین محتوای سئو شده را دارند؛ اما در واقع منظور آن ‌ها از بهترین محتوای سئو شده استفاده از کلمات کلیدی در متن است یا این که روی استفاده از لینک داخلی و خارجی بحث می‌کنند. درست است که این جنبه ‌ها در نوشتن محتوا بسیار مهم هستند اما باید به درون ‎مایه محتوا هم اهمیت داد و کاربرد آن را در نظر گرفت. در واقع استراتژی سئو به هر تفکر یا ایده‌ ای گفته می‌ شود که بتواند تعداد مخاطب و بازدید کننده را در سایت ‌های مختلف افزایش دهد. افزایش بازدید کننده و مخاطب یک سایت، باعث می ‌شود که تعداد مشتریان خدمات یا محصولات آن وب ‌سایت هم بیشتر شوند؛ چون یک کسب‌ و کار آنلاین یا یک سایت خدماتی صرفا از ورود مخاطب به صفحات مختلف درآمد کسب نمی‌کند و باید کاربر در مراحل تبدیل به مشتری بالقوه و واقعی قرار بگیرد تا طی تعاملاتی مانند خرید، سود مناسبی به دست صاحب کسب‌ و کار برسد. برای مثال، اگر یک سایت فروش کفش را در نظر بگیرید، کسب ‌و کارهای آنلاین زیادی وجود دارند که در حال فروش همین محصول هستند؛ پس دیده شدن در چنین بازار پر رقابتی بسیار مهم است.


صاحب چنین کسب‌ و کاری باید بتواند سهم مناسبی از بازار فروش را در دست بگیرد. راه ‌اندازی وب‌ سایت یکی از مهم ‌ترین قدم ‌ها در جهت رسیدن به چنین هدفی است. این وب‌ سایت باید بتواند خود را به کاربر نشان دهد؛ پس با استفاده از روش ‌های بهینه و مناسب تحت عنوان روش های سئو سایت به این هدف خود نزدیک‌ تر می ‌شود. همه چیز در سئو سایت از کلمات شروع می‌شود! به همین دلیل است که تحقیقات و آنالیزها درباره کلمات کلیدی، معمولا اولین گام برای هر استراتژی اصولی بهنیه ‌سازی است. پیدا کردن کلمات کلیدی، خیلی راحت ‌تر از آن چیزی است که فکرش را بکنید. برای انجام این کار، می‌توانید از Google Suggest (پیشنهادات گوگل) کمک بگیرید. یک کیورد را در قسمت جستجو وارد کرده و لیستی از پیشنهادات پیرامون آن تهیه کنید. از بین این کلمات، معمولا کلیدواژه‌ های فوق ‌العاده ‌ای برای سئو به دست خواهید آورد؛ چرا که مستقیم از خود گوگل گرفته می ‌شوند. همچنین با انجام این کار، درمی ‌یابید که کاربران دقیقا به دنبال چه چیزهایی هستند و تولید محتوای شما هدفمندتر می ‌شود. خوب است بدانید که کلمات کلیدی طولانی‌ تر، که به آن‌ها Long -Tail گفته می ‌شود، محبوبیت کم ‌تری نسبت به نوع کوتاه آن برای جستجو دارند. البته هرچند که کاربران کم‌ تری برای رسیدن به هدفشان از این عبارات بلند استفاده می‌ کنند، اما معمولا ارتقای رتبه سایت با استفاده از آن‌ها سریع ‌تر اتفاق می‌افتد. علاوه بر این، به دلیل نرخ تبدیل بالای چنین عباراتی، از نظر مارکتینگ نیز سودمندتر هستند. ما در سئو محتوا با داشتن تخصص در سئو و بهینه سازی سایت، به شما این اطمینان را خواهیم داد که افزایش رتبه سایت تخصص و مهارت ما است. سئو محتوا، بهترین شرکت سئو در اصفهان شناخته شده است که اقدام به ارائه سئو سایت تضمینی می نماید. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نکات ارزنده دیگری در ارتباط با بهینه سازی و سئو به شما عزیزان ارائه نماییم.

سئو محتوا
سئو محتوا

قیمت سئو در اصفهان

مبلغی که شما برای بهینه سازی سایت خود به منظور بالا آوردن کسب و کارتان در گوگل پرداخت می کنید هزینه سئو سایت یا قیمت سئو سایت شماست. تعرفه خدمات سئو بر اساس سئو پروژه ای، سئو ماهیانه، سئو ساعتی و سئو کلمات کلیدی متفاوت است. هزینه سئو بسته به سطح دشواری کلمات و وضعیت رقبا و وضعیت فعلی سایت شما مشخص خواهد شد. برای محاسبه قیمت سئو سایت فرمول دقیقی وجود ندارد. در واقع گوگل می خواهد مخاطب را به سمتی ببرد که محتواهایی که شما تولید میکنید کیفیت بالا داشته باشد چرا که روزانه موتور جستجوی گوگل به هوش انسان نزدیک ترمی شود و میتواند تشخیص دهد که شما محتوا را فقط برای رتبه بالا تولید کرده اید نه برای کاربر(بروز رسانی الگوریتم های گوگل بسیار به این هدف نزدیک شده است). تعرفه سئو بر اساس میزان زمان پروژه سئو و میزان رقابت کلمات کلیدی در پروژه سئو هدف تعیین خواهد شد. البته باید در نظر داشته باشید در هر پروژه ای حتی یک پروژه ی ساختمانی حتی اگر تورم هم نباشد قیمت حدود بیست و پنج درصد نوسان دارد قیمت پروژه سئو را هدف شما زمان رسیدن به هدف و بودجه تعیین می کند که گاها بودجه ممکن است با هدف یا زمان هماهنگی نداشته باشد چون زمان و هدف هزینه را هم مشخص می کنند. آنالیز کلمات کلیدی و میزان فعالیت رقیبان شما نیز از جمله پارامترهای تأثیر گذار در قیمت سئو است. یکی دیگر از پارامترهای مهم در تعرفه سئو سایت تجربه تیمی است که سئو سایت را برای شما انجام می دهد. هرچه تجربه و نمونه کارهای این تیم بیشتر و با کیفیت تر باشد هزینه پروژه سئو شما در طولانی مدت کمتر خواهد بود. هزینه انجام سئو به تعداد کلید واژه های منتخب، سختی کلمات کلیدی، وضعیت رقبا، جایگاه فعلی سایت و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد. هزینه انجام سئو در نهایت با توجه به تحلیل سایت توسط تیم متخصصین سئو تعیین می گردد.


بعضی از وبسایت ها در زمینه سئو، قصد صرف بودجه مشخصی را دارند و جدا از هدفشان که رسیدن به صفحه اول گوگل است، بودجه محدودی در این زمینه دارند و می خواهند آرام آرام به هزینه کردن در این پروسه بپردازند. این نوع سیاست برای بسیاری از کسب وکارهایی که از یک محیط فیزیکی مانند یک فروشگاه در یک مرکز خرید برخوردارند، و بالطبع درامدی دارند و در کنار آن علاقه مندند در سال های آینده از وبسیات خود نیز مشتریانی کسب کنند، بسیار مناسب است. صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. آنها در آینده می خواهند به درامد خود افزوده و یا صرفا به شکل آنلاین فعالیت کنند. ما این نوع اهداف بلند مدت را بسیار تقدیر می کنیم، چرا که آینده نگری در آنها وجود دارد و همواره اعتبار سایتی که دارای سن بیشتری است، بالاتر می باشد. با فرض ثابت بودن بقیه عوامل موثر در تعرفه سئو ، حوزه فعالیت بیشترین تاثیر را در قیمت خدمات سئو سایت دارد. حتما می گویید چرا و چطور ؟ پاسخ : بین کسب و کاری که میزان جستجوی ماهانه آن بسیار زیاد بوده و رقابت سنگینی بین نتایج جستجو وجود دارد ، با کسب و کاری که میزان جستجو و رقابت آن پایین تر است قطعا تفاوت زیادی وجود دارد. یکی طالب وقت بسیار زیادی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است و دیگری وقت بسیار کمتری را می خواهد. برای مثال در حوزه خرید و فروش گوشی و لپ تاپ نسبت جستجو به حوزه های دیگری مثل کیف و کفش میزان جستجویی دارد. و طبق اعلام گوگل، کلیدواژه های خرید گوشی و خرید لپ تاپ به ترتیب هر کدام ۲۴۰۰ و ۲۹۰۰ جستجو در ماه دارند. با این تفاسیر، شرکت سئو محتوا، با داشتن سالها تجربه در زمینه تولید محتوا و سئو و بهینه سازی سایت در اصفهان، در حال حاضر بهترین قیمت سئو در اصفهان را ارائه می نماید. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر، با ما در ارتباط باشید.

سئو محتوا

سئو محتوا

سئو سایت رایگان در اصفهان

امروزه، تمامی صاحبان سایت از این موضوع اطلاع دارند تنها در صورتی می توانند به موفقیت برسند و بازدید سایت خود را بالا ببرند که به سئو سایت خود اهمیت بدهند. سئو سایت در چند سال اخیر بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. پس از آنکه سایت آمازون بیست کتاب را در بستر اینترنت به فروش رساند، بسیاری از کسب و کارها تصمیم گرفتند تا با راه اندازی سایت های فروش کالاهای خود را به مشتریانشان عرضه کنند. اگر شما نیز جز آن دسته افرادی هستید که می خواهید برای سئو سایت خود از سئوکاران کمک بگرید، ممکن است در این زمینه سوال بپرسید که خدمات سئو سایت شامل چه مواردی می شود. خدمات سئو ارزان برای کسب و کار های کوچک شامل مغازه ها و فروشگاه ها، شرکت ها و تولیدی های کوچک در نظر گرفته شده است. روال کار در این بخش از خدمات سئو پیاده سازی سئو محلی برای کسب رتیه اول در یک محل محدود، یا بهینه سازی سایت روی کلماتی که تعداد جست و جو و رقابت در آن ها کمتر بوده و همینطور دارای بازدهی مناسب برای کسب و کار مد نظر است. خدمات سئو ارزان علاوه بر دارا بودن هزینه بهینه برای مشتری بازدهی سریع را نیز برای وی در پی دارد. یکی از نگرانی بسیاری از افراد اعتماد به اشخاص یا شرکت هایی هستند که خدمات seo ارائه می دهند. برای بدست آوردن یک اطمینان نسبی ابتدا شما می بایست بررسی نمایید شرکتی که ادعای ارائه خدمات سئو می نماید خود چه جایگاهی در موتورهای جستجو دارد. اگر ترافیک قابل قبولی از سمت موتورهای جستجو داشت، سپس شما می بایست برخی نمونه کارهای سئو آن شرکت را بررسی نمایید تا متوجه شوید آیا همان کاری که برای خود انجام داده است، برای مشتریانش انجام شده است یا خیر. حال با بررسی موارد قبلی شما می توانید حداقل از این مسئله اطمینان حاصل نمایید که شرکت مورد نظر دارای توانایی جهت انجام این خدمت می باشد ولی باز این دلیل کافی نخواهد بود. از این رو تضمین های کافی جهت انجام موضوع قرارداد می تواند تا حدی خیال شما را آسوده سازد. یکی از نکات مهمی که صاحبان کسب و کارها می بایست از آن اگاهی داشته باشند این مسئله است که فقط موتورهای جستجو، وب سایت شما ارزیابی می کنند و جایگاه شما را مشخص می نمایند از این رو در بسیاری موارد تضمین جایگاهی خاص توسط افراد عملا غیر ممکن خواهد بود. برطرف نمودن مشکلات فنی سایت قبل از هرگونه فعالیت بهینه سازی برای وب سایت ابتدا می بایست زیر ساخت فنی سایت مناسب باشد و به عبارتی دیگر می بایست مشکلات فنی وب سایت برطرف شود. شرکت سئوکار ابتدا طی یک چک لیست کلیه مشکلات فنی وب سایت را بررسی نموده و سپس به برطرف کردن این مشکلات فنی می پردازد. تا زمانی که مشکلات فنی وب سایت بصورت کامل برطرف نشده باشد نمی توان در مراحل بعدی به نتیجه مطلوبی رسید. در ادامه با برخی از خدمات سئو سایت رایگان در اصفهان آشنا خواهیم شد. به خاطر داشته باشید این خدمات با هزینه کم تری نسبت به سایر شرکت ها در سئو محتوا عرضه می شود.

تولید و مدیریت محتوا: در بحث سئو تولید محتوا یکی از مهمترین معیارها می باشد. می بایست برای وب سایت روی کلمات کلیدی مورد نظر محتوای مناسب آماده نمود. مدیریت محتوا از جمله وظایف اصلی صاحبان کسب و کار می باشد.
فعالیت در شبکه های اجتماعی: فعالیت در شبکه های اجتماعی یکی از معیارهای موتورهای جستجو برای قراردادن کلمات کلیدی در جایگاه های بالا می باشد. شبکه های اجتماعی با دادن سیگنال های قوی به سمت وب سایت باعث می شود بسرعت ترافیک مطلوبی به سمت وب سایت هدایت شود.
ایجاد بک لینک های طبیعی: اگر چه بک لینک ها کم کم از اعتبارشان کاسته می شود ولی هنوز دارای اعتبار می باشند و باعث دادن قدرت به وب سایت و یا به عبارتی دیگر باعث بهبود جایگاه کلمات کلیدی در موتورهای جستجو می شوند. ولی اینکه از چه وب سایت هایی بک لینک گرفته شود و از چه وب سایت هایی گرفته نشود از جمله موارد تخصصی است که شرکت سئوکار به آن می پردازد. ایجاد بک لینک های می بایست بصورت طبیعی صورت پذیرد در غیر این صورت می تواند صدمات زیادی به وب سایت وارد نماید.
تفکر انتقادی: برای یک سئوکار خیلی مهم است که بتواند ذهن تحلیلی داشته باشد؛ یعنی بتواند ارتباطات و علت اتفاقات را متوجه شود. به طور خلاصه اینکه چرا چنین اتفاقی افتاده و باید چه اقداماتی در رابطه با آن انجام داد. به عبارتی بتواند ذهن خود را به انتقاد و چالش بکشاند. سه سؤال اصلی وجود دارند که هر سئوکاری باید به خوبی بتواند برای هر کدام پاسخی داشته باشد: چه اتفاقی افتاده است؟ چرا اتفاق افتاده است؟ چه اقداماتی باید انجام داد؟ هیچ پاسخ صحیح و از پیش نوشته شده‌ ای برای این سؤالات وجود ندارد. در حقیقت جواب به هر کدام از این پرسش‌ها به موقعیت پیش آمده بستگی دارد. چگونگی پاسخ به این سؤالات است که به اصطلاح عیار سئوکار را مشخص می‌کند. باید گفت خیلی مهم است که فرد فعال در این حوزه بتواند قبل از شروع کار خود، یک مسیری از روند کاری پیشرو داشته باشد

سئو محتوا

سئو محتوا

توانایی نوشتن و صحبت کردن: فرض اشتباه در دنیای سئو این است که متخصصین حوزه اصلا نیازی به صحبت و نوشتن ندارند. فقط باید پشت دستگاه خود نشسته و کار کنند. برخلاف بقیه فعالیت ‌های بهینه سازی سایت مانند تولید محتوا یا کارهای گرافیکی که بیشتر نیاز است تا در یک اتاق ساکت بنشینند، صبح ‌ها باید با تمامی افراد گروه خود در ارتباط باشند و با آن‌ها صحبت کنند. البته نه تنها با افراد تیم خود بلکه با مشتریان‌ هم هر چند وقت یکبار باید جلسات و مذاکراتی داشته باشند. موضوع این مذاکرات و صحبت ‌ها بیشتر در خصوص توضیح چگونگی روند کار است. همچنین که باید قادر باشد تا گزارشی از عملکرد خود یا اتفاقات اخیر نوشته و آن را به هم‌تیمی ‌ها یا مشتری خود تحویل دهد. هرچه سئوکار بتواند بهتر این دو توانایی را در خود پرورش دهد، بیشتر از بقیه همکاران خود قادر به جذب مشتری خواهد بود. همچنین که در کارش هم موفقیت بیشتری دارد. به یا داشته باشید که نوشتن از مهارت هایی است که نیازمند خلاقیت و ذهن فعال است. بنابراین سعی کنید این مهارت را در خود افزایش دهید.
دانش برنامه نویسی: قرار نیست برنامه نویسی کند. حتی قرار نیست که سایتی را هم طراحی کند؛ اما باید با اصول آن کاملا آشنا باشد. اینکه در صورت صحبت کردن با یک برنامه نویس و طراح سایت، باید بتواند صحبت ‌های ما را درک کند و از همه مهم ‌تر اینکه خواسته ‌های خود را به او بیان کند. به هر حال یکی از اصول مهم سایت، ساختار درست آن است. وقتی ساختار درست نباشد یا اشکال در برنامه نویسی وجود داشته باشد که روی سرعت سایت و غیره تاثیر منفی می ‌گذارد، متخصص سئو چگونه می ‌تواند کار خود را پیش ببرند؟ این دانش را سئوکار باید به صورت جدی داشته باشد تا بتواند بهترین اقدامات را در ارتباط با ارائه خدمات سئو سایت انجام دهد.


داشتن مهارت ارتباطی: مهارت ارتباطی نیاز رشد در کسب و کاری است. حتی اگر در کار باید بیشترین زمان خود را در گوشه‌ ای برای تمرکز بالا، با داشتن حداقل مهارت ارتباطی با دیگران ضروری است. آن ‌هایی که فکر می‌ کنند در این مهارت ضعیف هستند، باید سریعا برای تقویت آن اقدام کنند. باید گفت داشتن این مهارت برای یک سئوکار از همه چیز واجب ‌تر است.به غیر از توانایی صحبت با هم تیمی و مشتریان خود، او نیاز دارد تا با همکاران خود هم ارتباطاتی داشته باشد. داشتن این ارتباطات به او کمک می‌کند تا علاوه بر پیدا کردن دوستان خوب کاری برای گرفتن پروژه‌ های مشترک با بزرگ، در صورت برخورد با مشکل در کار خود، از آن‌ها کمک بگیرد. گوشه‌ گیری در دنیای سئو بیشتر از همه باعث می ‌شود تا فرد کمتر شناخته شود؛ آن ‌هم در روزهایی که تعداد رقیب بیشتر از گذشته شده است.
توانایی تجزیه ‌وتحلیل: باید بتواند به خوبی با ابزارهای گوگل از جمله آنالیتیکس کار کند؛ اما مهم‌تر از به دست آوردن این داده‌ ها، چگونگی تفسیر آن است.شاید بتوان با یک مثال خیلی ساده این بخش را بهتر توضیح داد. در گزارش گوگل آنالیتیکس، می ‌توان داده‌ های مربوط به موقعیت زندگی کاربران ورودی، سن آن‌ها، جنسیت و همچنین چگونگی فعالیت آن‌ ها در هر صفحه به دست آورد. این داده‌ ها برای فعالیت ضروری مهم هستند؛ اما وقتی نتوان آن را تجزیه‌ و تحلیل کرد، هیچ ارزشی نخواهند داشت.برای مثال اگر سئوکار متوجه می‌ شود که بیشتر کاربران ورودی از شهر ساری هستند و همچنین بیشتر از همه کالای خاصی را خریداری می‌کنند، بهتر می‌ تواند در خصوص کلمه کلیدی و تدوین استراتژی تبلیغاتی و همچنین بازاریابی تولید محتوا، برنامه ریزی کند. همچنین این که قدرت تجزیه ‌و تحلیل به او کمک می‌کند تا خروجی مناسب ‌تری از روند کار به دست بیاورد. بنابراین توانایی تجزیه و تحلیل از جمله مهارت هایی است که نیاز است سئو کار با آن آشنا باشد و به کار گیرد.
مدیریت داده: مدیریت داده یکی از ترندترین دانش‌هایی است که هر مدیری باید داشته باشد؛ اما داشتن این دانش و تسلط به آن برای سئوکاری بیشتر از همه اهمیت دارد. متاسفانه برخی فکر می‌کنند که صرف آشنایی با اکسل کفایت می‌کند؛ اما باید گفت که برعکس تسلط بر پایه‌ ترین ابزار بیشتر از آشنایی اهمیت دارد که سئوکار باید اول از همه به آن توجه کنند. نرم افزار اکسل به او در تجزیه ‌و تحلیل داده ‌ها کمک زیادی خواهد کرد؛ اما وقتی بحث مدیریت داده ‌ها مطرح می ‌شود، تسلط به پایتون و سایر نرم افزار ها  اهمیت زیادی پیدا می‌ کند. باید گفت که مدیریت و کنترل داده‌ ها خیلی فراتر از تجزیه ‌و تحلیل آن ‌ها است.

سئو محتوا
سئو محتوا

انواع سئو در اصفهان

سئو دارای انواعی ست و اگر قصد بهینه سازی وبسایت خود را دارید بهتر است با انواع سئو آشنا باشید. سپس می توانید نیازهای خود در هر یک از انواع سئو را یافته و از آنها استفاده کنید. دقت داشته باشید که حتی اگر بخواهید سئو سایت را برون سپاری نیز کنید، بهتر است با اصول آن آشنا باشید تا در تصمیم گیری ها هوشمندانه تر رفتار کنید. از نظر فنی دو نوع سئو داخلی و سئو خارجی وجود دارد. هر یک از آنها با دیگری متفاوتند و همینطور دارای اهمیت یکسانی برای موتورهای جستجو هستند. این دو مورد در عین تفاوت به یکدیگر وابسته نیز هستند و در صورت عدم رعایت نکات در هر کدام از آنها، در نتیجه کلی کار با شکست رو به رو می شوید. سئو داخلی: منظور از سئو داخلی رعایت پارامترهاییست که در ارائه محتوای سایت به موتورهای جستجو نقش دارند. این مورد به طور کلی به محتوا و طراحی سایت وابسته است. سئو داخلی سایت موجب نمایش صحیح سایت در نتایج جستجو و کسب رتبه در کلمات کلیدی مشخص با هر مطلب می گردد. سئو داخلی را میتوان با ویرایش محتوا و همینطور اعمال تغییرات در کدهای صفحه ارتقا داد. سئو خارجی: منظور از سئو خارجی، اعتبار سایت شما در اینترنت است که بر روی رتبه سایت بسیار تاثیر گذار است. سئو خارجی به نحوه توصیف سایر سایت ها از شما وابسته است. این مورد خیلی تحت تاثیر محتوا نیست و ارتقا آن کمی زمان می برد. در ادامه با تکنیک های این نوع سئو بیشتر آشنا خواهیم شد. تکنیک های بزرگ سئو خارجی شامل موارد زیر هستند: سایت های شبکه های اجتماعی امروزه دیگر شبکه های اجتماعی جز لاینفک زندگی هرکسی شده است و اکثر مردم عضو حداقل یکی از شبکه های اجتماعی می باشند. چهار شبکه اجتماعی که بیشتر تاثیر را در سئو خارجی دارند فیس بوک، توییتر، لینکدین و گوگل پلاس است. هر ورودی که از این شبکه های اجتماعی شما داشته باشید، امتیاز بالایی در گوگل دارد. اگر به دنبال افزایش رتبه سایت خود در گوگل هستید، بهتر است که حتما در این ۴ شبکه عضو شوید و فعالیت کنید. شبکه های اجتماعی بهترین و ارزانترین منبع تبلیغات آنلاین می باشند.


تولید محتوا: تولید محتوا براساس اصول سئو یکی از بهترین راه ها برای افزایش رتبه سایت است. با تولید محتوا ناب و جدید شما علاوه براینکه شما می توانید بهانه ای برای برگرداندن کاربران خود به سایت ایجاد کنید، موتورهای جستجوگر هم چون که سایت شما به روز رسانی می گردد، مدام و به طور پیوسته سایت را بررسی می کنند( میخزند). این نکته را در نظر داشته باشید که هرچه محتوا جدید و ناب باشد، شما از رتبه و اعتبار بالاتری نزد گوگل برخوردار خواهید بود. مهمترین نکته فقط این است که محتوای شما باید براساس اصول سئو نوشته شود و اگر به این زمینه خیلی وارد نیستید، می توانید یک بلاگ نویس را استخدام کنید. بازاریابی محتوا: یکی از تکنیک های سئو خارجی، بازاریابی محتوا می باشد. بهترین راهی که می توان بازاریابی محتوا را در آن انجام داد، نوشتن نظر خود به همراه لینک اصلی سایت در بلاگ های دیگر سایت ها می باشد. این لینک توسط موتورهای جستجو مورد پیمایش قرار می گیرد و می تواند باعث افزایش رتبه سایت شما گردد. بازاریابی فروم و انجمن ها: فروم آنلاینی که مرتبط با کسب و کار شما هستند را پیدا کنید و در آن ها فعالیت کنید. به سوالات پاسخ دهید و در پیام هایی که قرارداده شده است نظر بدهید. این به شما کمک می کند که یک فرد متخصص شناخته شوید و باعث افزایش شهرت شما می گردد. در بعضی از فروم ها هم شما مجاز به قرار دادن لینک هستید که لینک ها توسط موتورهای جستجو پیمایش می گردد. ثبت نام در موتورهای جستجو: موتورهای جستجو همیشه سایت شما را مورد پیمایش قرار می دهند اما پیدا کردن سایت شما توسط آن ممکن است مدت زمانی به طول انجامد ( که به اصطلاح آن را ایندکس شدن می نامند.) اگر می خواهید که سایت شما سریعا توسط موتورهای جستجو ایندکس گردد، بهتر است که خودتان دستی این کار را انجام دهیم. ثبت نام در موتورهای جستجو مانند گوگل،یاهو یکی از تکنیک های سئو خارجی محسوب می شود نه سئوداخلی. 

سئو محتوا

ثبت نام در دایرکتوری ها سایت های مرجع که بقیه وب سایت های موجود در اینترنت را براساس زمینه فعالیت دسته بندی می کنند وب دایرکتوری می نامیم. ثبت لینک در آنها می تواند بصورت دستی یا اتوماتیک انجام گیرد و در حالت اتوماتیک احتمال قرار گرفتن در دسته بندی نامناسب زیاد بوده و ممکن است در وب دایرکتوری نامناسبی سایت خود را ثبت کنید. بعضی از افراد پیشنهاد ثبت سایت شما در تعداد زیادی سایت یا وب دایرکتوری را می دهند بدون آنکه لیستی از آنها در اختیار شما قرار گیرد. با اینکار به احتمال زیاد در سایت های بی کیفیت ثبت شده و در نهایت لینک سازی نامناسبی خواهید داشت. سایت های مرجع که بقیه وبسایت های موجود در اینترنت را براساس زمینه فعالیت دسته بندی می کنند وب دایرکتوری می نامیم. اگر انتخاب های مناسبی داشته باشید با توجه به زمان و هزینه مصرفی، ثبت در وب دایرکتوری روش خوبی برای کسب بک لینک خواهد بود. دایرکتوری های بزرگ و معتبر مانند Yahoo و DMOZ همچنان تاثیر بالایی بر سئو سایت شما خواهند داشت. این بک لینک ها با اهمیت هستند زیرا کسب آنها کار ساده ای نیست و سایت لینک دهنده به شما بازدیدکننده و اعتبار زیادی دارد اما موضوع جالب توجه اینجاست که لینک دهی در دایرکتوری به دو شکل انجام می ‎شود که عبارتند از: لینک دهی مستقیم: به این معنا که اگر سایتی با رتبه ۴ یا ۵ بصورت دایرکتوری طراحی شده است و مدیر قصد ثبت سایت و وبلاگ را داشته باشد، برای ساختار سایت باید از یک کد استفاده کند. این امر موجب می ‎شود تا سود رسانی به سایت ‎ها‎ی زیر مجموعه صورت بگیرد. لینک دهی غیر مستقیم: برخی دایرکتوری ‎ها‎ بدون ایندکس شدن سایت و با استفاده از کدهای خاص موجب می ‎شوند تا موتور‎ها‎ی جستجو از دیدن لینک ‎ها‎ی ثبت شده منع شوند. این امر موجب ارتقا رتبه سایت می ‎شود. بعضی از متخصصان عقیده دارند که ثبت نام در دایرکتوری ها دیگر ارزشی ندارد اما در واقع در بهینه سازی سایت و افزایش رتبه الکسا تاثیر دارد. البته گرفتن بازخورد صحیح بستگی به انتخاب درست دایرکتوری دارد. اگر می خواهید که بهترین نتیجه را بگیرید، بهتر است که در دایرکتوری های مرتبط با کسب وکار خود فعالیت کنید.

سئو محتوا

بوکمارک کردن: یکی از بهترین تکنیک های سئو خارجی برای افزایش رتبه سایت می باشد. برای اینکار کافی است که آخرین پست و صفحات ایجاد شده خود را در سایت های بوکمارک مانند ردیت و غیره قرار دهید. موتورهای جستجو به این نوع سایت ها علاقه بسیاری دارند و به هر لینک و مطلبی که داخل این سایت ها قرار داده می شود، امتیاز ویژه ای می دهند.
لینک طعمه: لینک طعمه یا طعمه لینک (LinkBait) فرایند تولید محتوایی جذاب است که برای جذب و دریافت بک لینک طراحی می‌ شود. انواع رایج لینک طعمه شامل محتواهای بحث‌برانگیز، داده، راهنما ها و بخش ‌های خبرساز می ‌باشد. لینک طعمه راه دیگری با بهبود رتبه سایت در سئو خارجی می باشد. فرض کنید که زمانی مجبور هستید که مطالبی را از سایت های دیگر در محتوای خود قرار دهید. گوگل وقتی مطالب کپی شده را مشاهده کند سریعا آن را جریمه می کند. شما برای اینکه رعایت حق کپی را بکنید، بهتر است در قالب یک لینک منبع اصلی را معرفی کنید. وقتی شما منبع اصلی را معرفی کنید، این کار باعث افزایش محبوبیت سایت شما بین دیگران می گردد.
به اشتراک گذاری عکس: اگر در سایت خود برای محصولات یا هر قسمتی دیگر از عکس استفاده می کنید، می توانید این عکس ها را در وب سایت های به اشتراک گذاری عکس مانند فلیکر، پیکاسا و غیره به اشتراک بگذارید. با این روش بقیه افراد می توانند عکس های شما را مشاهده کنند و زیر آن ها کامنت بگذارند و اگر عکسی نظر آن ها را به خود جلب کرد، با لینکی که شما قرار دادید، وارد سایت شما شوند.
بازاریابی ویدئو: همانطور که می دانید در بازاریابی اینترنتی، تاثیر ویدئو و عکس، خیلی بیشتر از متن می باشد. سایت هایی وجود دارند که شما می توانید ویدئو های مربوط کسب و کار خود را در آن قرار دهید مانند آپارات و یوتیوب. همچنین شما می توانید لینک صفحه مربوط به ویدئو خود را در آن قرار دهید (البته ممکن است لینک فعال نباشد و کاربر فقط متن آن را مشاهده کند).
بررسی و نقد کسب و کار: در خصوص بقیه کسب وکارها نقد و بررسی بنویسید یا از کاربران خود بخواهید که در خصوص کسب وکار شما نقد وبررسی بنویسند و آن را وب سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهند. بهترین منبع برای سئو خارجی است چونکه می تواند لینک های زیادی را به سایت شما هدایت کند.

سئو محتوا

سئو محتوا

لیست محلی: بسته به نوع کسب وکار شما، شما ممکن است لیست هایی از دایرکتوری های محلی پیدا کنید که برای کسب وکار شما مفید باشد. سایت هایی وجود دارند که می توانند به رشد کسب وکار شما به صورت محلی کمک بسیاری کنند. برای مثال سایت های رایگان اگهی که می توانند بسیار زیادی به شما در کسب وکار کنند چونکه در این سایت می توانید براساس موقعیت شهری خود، کسب وکار خود را جستجو کرده و پیدا کنید. همچنین گوگل امکاناتی را در نقشه خود قرار داده است که نزدیک ترین کسب و کار ها را براساس موقعیت جستجو کننده نشان می دهد. پس بهتر است که کسب وکار خود را در نقشه گوگل ثبت کنید.
ثبت مقاله های نوشته شده: یکی از تکنیک های طلایی برای سئو خارجی، درج مقاله های جدید و نوشته شده توسط خودتان در وب سایت هایی مانند Ezine، Go Article، Now public و غیره است. این تکنیک باعث می تواند باعث افزایش ترافیک سایت شما گردد.
شبکه های فروش آنلاین: اگر شما دارای یک فروشگاه اینترنتی می باشد، برای افزایش سئو فروش محصولات خود می توانید از شبکه های و سایت های فروش محصولات آنلاین کمک بگیرید. برای مثال یکی از سایت هایی که می توانید محصولات خود را در آن معرفی کنید، سایت دیجی آنلاین یا میهن مارکت می باشد. در این سایت ها شما امکان قرار دادن لینک های مستقیم سایت خود را دارید که این می تواند یک نوع بک لینک برای سایت شما باشد.
پاسخ به سوالات : یکی از تکنیک های سئو خارجی، پاسخ به سوالات پرسیده شده در وب سایت هایی مانند Yahoo Answer است. البته این تکنیک مانند شرکت در فروم ها می باشد که شما می توانید در آنجا سوال بپرسید یا پاسخ سوالی را بدهید. هر چه سوالات شما یا پاسخ تان تخصصی تر باشد، محبوبیت شما بیشتر می شود. تا اینجا با دو اصل مهم از سئو آشنا شدیم. اما باید بدانیم که علاوه بر این دو نوع اصل، چهار مورد دیگر نیز وجود دارد. چهار نوع اصلی از سئو یا بهینه سازی موتورهای جستجو وجود دارد که همه آنها به شما کمک می کند که در نتایج جستجو بهتر دیده شوید.


سئو کلاه سفید: سئوی کلاه سفید مجموعه تکنیک‌های استاندارد و اصولی در بحث سئو هستند که تمرکز اصلی آن‌ها بر روی جذب هدفمند و واقعی کاربران در بهترین و ایده‌آل ترین حالت ممکن است. با این تعریف ساده می‌توان دریافت که سئوی کلاه سفید بهترین نوع سئو می‌باشد که در نتیجه آن، شما به عنوان یک صاحب سایت به صورت همزمان رضایت مخاطبین و همچنین رضایت موتورهای جستجو را جلب کرده‌اید. اما همانطور که قبلاً هم گفتیم، کسب رضایت کاربران به صورت خودکار به منزله کسب رضایت موتورهای جستجو نیز است. در سئوی کلاه سفید ملاک اصلی، بهبود عملکرد و بهینه‌سازی یک سایت در صفحات نتایج موتورهای جستجو از روش‌های استاندارد و پیشنهادی است. برخی از مهمترین این روش‌ها استفاده قانونی و طبیعی از کلمات کلیدی و بک لینک ها، لینک ‌دهی‌های داخلی و خارجی، تمرکز بر بحث تولید و بازاریابی محتوا و در نهایت منجر به افزایش رتبه سایت به صورت طبیعی می گردد. روند فرآیندهای سئوی کلاه سفید اگرچه طولانی‌مدت است اما نتایج حاصل از آن تقریباً همیشگی هستند. در ضمن، راهکارهایی که از طریق این نوع سئو اعمال شوند، شامل جرایم آنلاین موتورهای جستجو نمی‌شوند. همین مسئله باعث می‌شود تا تجارت اینترنتی شما با کمترین درصد خطر روبه‌رو شود. بنابراین می‌توانید به همین خاطر، حمایت طبیعی موتور های جستوجو را نیز در اختیار داشته باشید. اگر بخواهیم رنگ سفید سئو را به تکنیک های کاربردی تقسیم کنیم، به چند مورد می رسیم:
استراتژی سئو: شما در نتایج جستجو چه هدفی دارید و می خواهید چطور و به چه روش هایی به هدف خود برسید؟ تحقیق، آنالیز و انتخاب کلمات کلیدی هدف: هنوز هم استفاده از کلیدواژه ها در سئو کاربرد دارد ولی مشکل اینجاست که این فرآیند به ظاهر ساده را از کجا شروع کنیم و به کجا برسیم؟
تولید محتوا برای کاربر: در نهایت گوگل از ما محتوای خوب و ارزشمند میخواهد. ولی یک محتوای خوب و ارزشمند دقیقاً چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ اگر بخواهیم کلمات «خوب» و «ارزشمند» را به یک سری راهنمای عملی و کاربردی تبدیل کنیم به چه چیزی می رسیم؟

سئو محتوا

سئو محتوا

سئو داخلی: چه اتفاقی می‌افتد وقتی کاربر وارد سایت شما میشود؟ آیا به خاطر لینک سازی داخلی غیراصولی و ساختار نادرست سردرگم میشود و سایت را رها میکند یا اینکه اینقدر از ساختار داخلی سایت شما خوشش میاید که بستن سایت را کار سختی میداند؟ سئو تکنیکال: تا حالا دیدید ماشینی بدون موتور و اجزای درونی آن به حرکت درآید؟ سایت شما هم یک سری اعضای حیاتی دارد که حسابی به توجه شما نیاز دارد. واقعاً چقدر به تغذیه و سلامت این ارگان های حیاتی سایت خود توجه می کنید؟ لینک سازی خارجی: وقتی چند سایت به شما لینک دهد، گوگل راحت تر میتواند به سایت شما اعتماد کند، ولی آیا هر روشی از اعتماد سازی میتواند به اعتماد گوگل منجر شود؟ مزیت دیگری که استفاده از روش کلاه سفید نسبت به سایر روش های دیگر دارد این است که شما می توانید بهبود رتبه سایت و ماندگاری در رتبه مورد نظر را بطور قطعی تضمین کنید .در حالیکه در سایر روش ها این قطعیت وجود داشته و موتورهای جستجو بخوبی می تواند متوجه دور زدن قوانین گوگل شوند نکته ای که صاحبان سایت و متخصصان سئو باید همیشه مدنظر قرار داده این است که وقتی می توان با روش ها و استراتژی های اصولی در بهینه سازی سایت که مورد تایید گوگل هم می باشد به رتبه دلخواه رسید.
سئو کلاه سیاه : اصطلاح سئو کلاه سیاه برای معرفی تکنیک هایی استفاده می شود که هدف آنها فریب ربات های گوگل و کسب جایگاه در سریع ترین زمان ممکن است. بسیاری از این تکنیک ها در گذشته تاثیر و نقش مهمی در کسب جایگاه یک سایت داشته اند ولی گوگل رفته رفته آنها را شناسایی کرده و روش هایی برای جلوگیری از تاثیر هرکدام یافته است. در یک تعریف ساده می توان گفت سئو کلاه سیاه مجموعه ای از تکنیک ها برای کسب جایگاه سریع در نتایج جستجو است که با استانداردها و الگوریتم های پیشنهادی گوگل در تضاد است. به بیان ساده تر تکنیک های کلاه سیاه روش هایی برای فریب موتور جستجو هستند تا جایگاه بهتری برای سایت ما در نظر بگیرند. برخلاف تصور عموم، تکنیک های کلاه سیاه تنها مختص لینک سازی خارجی نیستند بلکه حتی در آموزش تولید محتوا، لینک سازی داخلی و سئو تکنیکال نیز روش های کلاه سیاه متعددی وجود دارند. بسیاری از فعالیت های رایج در مدیریت یک سایت پتانسیل تبدیل شدن به یک روش کلاه سیاه را دارند و با توجه به دانش پایین ما در مورد الگوریتم های گوگل نمی توان مرز مشخصی میان سئو کلاه سفید و سیاه در نظر گرفت. تکنیک های سئو کلاه سیاه عموما بر رشد سریع سایت در نتایج گوگل تمرکز می کنند و توجهی به میزان رضایت کاربر نخواهند داشت.


هدف اصلی از این کار کسب جایگاه بهتر ولی غیر واقعی است و تلاش می شود از نقاط ضعف گوگل در تشخیص صفحات بهتر استفاده شود. تکنیک های کلاه سیاه مدام در حال تغییر هستند و هر زمان که گوگل راه حلی برای شناسایی این سایت ها پیدا می کند روش های جدیدی پیدا می شوند. با استفاده از سئو کلاه سیاه شما خیلی سریع رشد می کنید و به جایگاه مناسب می رسید ولی جایگاه شما بسیار لغزنده خواهد بود و هر روز ممکن است توسط گوگل جریمه شده و از لیست نتایج حذف شوید. سئو کلاه خاکستری : تعریف سئو کلاه خاکستری سخت است. براساس تعریفی که جان اندرو، متخصص سئو، بیان کرده است: " سئو کلاه خاکستری چیزی بین سئو کلاه سفید و سیاه نمی باشد. بلکه شامل تکنیک هایی که اگر گوگل متوجه استفاده آن ها شود، سایت شما را جریمه می کند و افرادی بیشتر از این تکنیک ها استفاده می کنند که خیلی به قانون پابند نمی باشند ولی در نظرشان نمی خواهند کار غیر قانونی کنند. اگر تکنیک های سئو کلاه خاکستری توسط حرفه ای ها مورد استفاده قرار بگیرد، کاملا می تواند موثر باشد، ولی باید بدانید که شما در واقع با استفاده از تکنیک ها، به نوعی در لبه آتش و پرتگاه راه می روید. یک اشتباه کوچک می تواند شما داخل پرتگاه بیندازید. برای همین نمی تواند خیلی مطمئن بود که استفاده از این تکنیک ها کاملا جواب صددرصد به شما بدهد. در واقع سئو کلاه خاکستری شامل تکنیک هایی است که خیلی شبیه به سئو کلاه سیاه است اما اگر به درستی استفاده شود، می تواند برای افزایش رتبه وب سایت موثر واقع شود. درک صحیحی از سئو کلاه خاکستری اهمیت زیادی دارد برای اینکه اگر به درستی تکنیک های استفاده شود، می تواند به راحتی باعث افزایش رتبه سایت شما شود و از طرف دیگر، باعث صرفه جویی هزینه شود.
سئو منفی: سئو منفی شامل تکنیک‌ ها و روش ‌هایی است که به‌ نوعی شبیه تکنیک ‌های سئو کلاه سیاه است و روی رتبه سایت شما اثر منفی می‌گذارد و باعث کاهش آن می‌ شود. آیا سئو منفی واقعاً یک تهدید است؟ شک نکنید. سئو منفی واقعاً وجود دارد و هزاران وب‌سایت وجود دارد که ناخودآگاه دچار این مسئله شده‌اند و حتی بعضی‌ها نیز مجبور شدند که سایت خود را هم نیز ببندند. پس این مسئله یک تهدید جدی است و باید سعی کنید در دام آن گرفتار نشوید. مهم ترین موارد سئو منفی را در ادامه خواهیم خواند.

سئو محتوا
سئو محتوا

مزرعه لینک و لینک‌ های اسپم شده: یکی از روش‌های دریافت بک لینک نیز استفاده از مزرعه لینک است. اگر به‌ درستی از قانون این مزرعه استفاده کنید، می‌ تواند باعث افزایش رتبه سایت شما شود ولی متأسفانه این اتفاق خیلی کم می‌افتد. در مزرعه لینک، انواع لینک ‌های مختلف مانند لینک ‌های اسپم شده و غیره وجود دارد و سایت شما ناخودآگاه از این سایت ‌ها بک لینک دریافت می‌کند. درواقع اسپمرها که چنین لینک ‌هایی را ایجاد می‌کنند، با ثبت سایت شما و انکر تکست سعی می‌کنند که به سایت شما لینک بدهند. برای اینکه سایت ‌های آن‌ ها از محتویات ضعیفی یا کپی شده برخوردار است، سایت شما نیز جریمه خواهد شد. اما چگونه از این مسئله در امان باشیم؟ این نکته را بهتر است بدانید که در امان بودن کامل از سئو منفی به‌ هیچ‌ وجه در دست و قدرت شما نیست و همیشه لینک ‌هایی وجود دارند که بخواهند به سایت شما لینک بدهند. اولین مسئله‌ این است که سعی کنید اگر قصد ایجاد مزرعه لینک دارید، حتما با سایت ‌های مشابه خود و دارای رتبه بالا این کار را انجام دهید و بعد اینکه همیشه از طریق گوگل وبمستر، ورودی ‌ها را بررسی کنید و هرکدام به نظر شما مشکوک آمد را سریعا خودتان اسپم یا حذف کنید. نفوذ هکرها: هکرها افرادی هستند که کارشان نفوذ غیرمجاز به سایت‌های دیگران به‌ منظور دزدیدن یا تخریب اطلاعات آن‌ها می‌باشند و برای بازگرداندن آن‌ها از مالک سایت باج می‌گیرند. ازاین‌رو، امنیت مهم‌ ترین عامل در هر وب‌ سایت است. هکرها زمانی که بتوانند یک باگ در سایت شما پیدا کنند، به هیچ چیز رحم نکرده و سریعا همه‌ چیز را به می‌ ریزند که این خود نمونه ‌ای از سئو منفی است، مسئله‌ ای که اصلا دست شما نیست ولی باید با استفاده از تکنیک ‌هایی جلوی ورود آن‌ها را گرفته و سریعا بعد از هر حمله، اقدام به بازسازی سایت خود کنید.
تخریب برند و انتشار محتوای انتقادی در اینترنت: زمانی که شما به یک برند معتبر و قدرتمند تبدیل می شوید احتمالا نکات امنیتی سایت خود را به شدت جدی خواهید گرفت و لینک سازی های ارزشمند و معتبری در سطح اینترنت دارید. در این شرایط استفاده از دو تکنیک قبلی عملا غیرممکن خواهد بود و دشمنان شما تلاش می کنند تا شخصیت و هویت برند شما را تخریب کنند. کاربران اینترنتی عادت کرده اند که قبل از انتخاب یک شرکت یا محصول در مورد آن تحقیق کنند و زمانیکه با جستجوی نام شما صفحات زیادی از تجربه منفی مشتریان پیشین یا نظرات انتقادی مشاهده کنند در تصمیم گیری دچار تردید خواهند شد. تا اینجای مقاله با انواع سئو آشنا شدیم در ادامه همراه ما باشید تا شما را با نکات بیشتری در ارتباط با سئو و بهینه سازی سایت آشنا سازیم.


سفارش سئو در اصفهان

امروزه دیجیتال مارکتینگ توانسته بیش از هر زمان دیگری به روند رشد بیزینس ها کمک نماید، حال باید دانست که چه چیزی سبب می شود تا تجارت های اینترنتی به اهداف خود نزدیک شوند، پاسخ کاملا مشخص است، سئو و بهینه سازی سایت به کسب و کارها اجازه رشد می دهد که این کار تنها باید توسط متخصصین با تجربه صورت گیرد. اگر می خواهید تا سئو حرفه ای سایت را تجربه کنید توجه به موارد زیر را به شما پیشنهاد می کنیم: استفاده از تکنیک کلاه سفید در سئو سایت، دوری از هر گونه تکنیک های غیر قانونی کلاه سیاه، اطلاع از قوانین جدید گوگل، اطلاع از آپدیت های الگوریتم های گوگل، پشتیبانی ۲۴ ساعته از سئو سایت. الگوریتم های گوگل هر از چند گاهی تغییر می کند که این تغییرات نباید از دید سئو کاران مخفی بماند چرا که توجه نکردن به این تغییرات می تواند یک وب سایت با سئوی موفق را به تنزل برساند و این امر می تواند به رکود کسب و کار یک بیزینس بی انجامد. قبل از هرکاری بهتر است که ابتدا مشخص کنید، چه میزان می خواهید برای سئو و بهینه‌سازی سایت خود هزینه کنید؟ مشخص کردن میزان بودجه به شما کمک می کند که به دنبال خدمات خاص برخی از شرکت ها و یا بسته های ارائه شده توسط آن ها باشید. در نظر داشته باشید که خدمات سئو بسته به نوع آن و کلیدواژه های هدف شما دارای قیمت های مختلفی هستند که شاید با بودجه ی شما در تناسب نباشد! اگر بودجه ی زیادی برای سئو و بهینه‌سازی سایت خود ندارید، می توانید خیلی راحت با استفاده از یک مشاور سئو حرفه ای راهنمایی های لازم برای این کار را دریافت کنید تا خودتان فعالیت های مثتبی در این زمینه انجام دهید. البته این که کدام مشاور را برای کسب و کار یا بیزینس آنلاین خود انتخاب می کنید، بسیار پراهمیت است از جمله موارد مهمی که باعث می شود، شما بتوانید به میزان تخصص یک شرکت یا تیم سئو اعتماد کنید، رزومه و سابقه کاری آن هاست! در واقع شرکت های باتجربه و حرفه ای با داشتن چندین پروژه ی موفق و مشتریان راضی گزینه های مناسب تری نسبت به شرکت ها یا تیم های جوان و تازه تاسیس هستند که هنوز هیچ رزومه ای ندارند. اعتبار یک تیم سئو به این موضوع بستگی دارد که آن تیم تا چه میزان توانسته است، رضایت کاربران خود را جلب کند. اگر شما نیز به دنبال یک مجموعه مورد اعتماد برای سفارش سئو در اصفهان هستید، سئو محتوا می تواند بهترین گزینه برای شما عزیزان باشد. تیم سئو محتوا با داشتن سالها تجربه در زمینه بهینه سازی سئو سایت، خدمات تولید محتوا در اصفهان را به بهترین نحو به شما عزیزان عرضه می نماید. ما تخصص خود را زمینه ساز اعتماد شما عزیزان قرار داده ایم.

سئو محتوا

سئو محتوا

افزایش سئو سایت در اصفهان

 افزایش رتبه گوگل برای بسیاری از سایت ها مهمترین عامل پیشرفت و توسعه بوده و هست. بنابراین صاحبان و مدیران سایت های کوچک و بزرگ همواره به فکر سئو سایت خویش آن هم به صورت کاملا حرفه ای هستند. بالا بردن سئو سایت یا در واقع بهبود رنک در گوگل روش های مختلفی دارد و همانطور که احتمالا می دانید گوگل برای این اتفاق دویست فاکتور دارد که باید تعداد زیادی از آن ها را رعایت کنید تا در صدر نتایج گوگل قرار گرفته و درآمد اینترنتی خود را صد برابر کنید. اولین و مهمترین آن، نام دامنه ای است که دقیقا با کلمات کلیدی مد نظر شما برای بهبود رتبه منطبق باشد. این امر یکی از دلایل این است که دامنه‌ های با انطباق کامل نام، از قیمت بالایی در سایت های فروش دامنه برخوردارند. پیشنهاد ما این است که بهتر است به جای دامنه های .info و .biz دامنه های .com ، .net و .org انتخاب شوند، چراکه موتورهای جستجو نسبت به دامنه های مشابه و جایگزین دید خوبی ندارند. جدا از این شرایط عجیب و غریب، Bing مشکلی با انواع دامنه ها ندارد و حتی دامنه های .cc ، .ws و .tv را نیز به خوبی ایندکس می کند؛ لذا حجم بیشتری از کلمات کلیدی شامل ترافیک آمده از این موتور می شود. البته موتور جستجوی بینگ که مربوط به شرکت مایکروسافت است در ایران طرفدار زیادی ندارد، پس نیاز نیست روی آن سرمایه گذاری کنید. نکته جالب دیگری که در مورد نام دامنه کاملا منطبق وجود دارد این است که گوگل ممکن است فرض کند کاربرانی که یک کلمه کلیدی را جستجو می کنند واقعا دنبال سایت شما می گردند؛ لذا به سایت شما اولویت بیشتری نسبت به عمر، لینک، سئو و … می دهد. از سوی فعالان سئو، سایت شما برای یک جستجوی راهبردی و مشخص سئو می شود و در خارج از آن بسیاری از فاکتورهای سئو لازم است. اگر تاکنون متعجب بوده اید که چرا سایت هایی با محتوای کم در نتایج جستجو بخوبی ظاهر می شوند، پاسخ جستجوی راهبردی است. امروزه سایت های زیادی در وب وجود دارند و هیچ تضمینی نیست که سایت شما در صفحه اول گوگل قرار بگیرد.اما شما می توانید با راهکارهایی شانس خود را برای دیده شدن افزایش دهید. فقط یک ساعت یا کمتر وقت بگذارید و سئو سایت خود را به بهترین نحو افزایش دهید. در ادمه همراه ما باشید تا شما را با راهکارهای لازم برای افزایش سئو سایت آشنا کنیم. لازم به ذکر است که تیم سئو محتوا بهترین مرکز برای افزایش سئو سایت در اصفهان محسوب می شود. شما می توانید برای افزایش سئو سایت در اصفهان از مشاوره تخصصی کارشناسان ما بهره مند شوید.


آدرس (URL) مناسب را انتخاب کنید: آدرس سایت یکی از اولین چیزهایی است که بازدیدکننده در سایت شما می بیند.به همین دلیل گوگل هم وقتی برای اولین بار سایت شما را میبیند به آدرس آن نگاه می کند و درک میکند که چگونه این سایت را دسته بندی کند و چه رتبه ای به آن اختصاص دهد. برای هر صفحه عنوان و توضیحات مناسب انتخاب کنید: هنگامی که سایت شما در صفحه نتایج جستجو نشان داده می شود، خوانندگان وب عنوان و توضیحات شما را می خوانند تا بدانند که سایت شما چه چیزی است و تصمیم می گیرند که آن را بررسی کنید یا نه. اضافه کردن متن ALT به تمام تصاویر خود: موتورهای جستجو در خواندن متن در وب سایت شما بسیار عالی هستند، اما نمی توانند تصاویر را ببینند. برای درک آنچه در یک عکس یا گرافیک نمایش داده می شود، موتورهای جستجو به دنبال عبارت “alt text”، یک توضیح مختصر نوشته شده (فقط چند کلمه) در مورد هر یک از عکس ها در یک وب سایت هستند. هنگام نوشتن متن alt، مطمئن شوید که دقیقا توصیف آنچه در تصویر نشان داده شده است، اما همچنین سعی کنید نام کسب و کار خود و یا چند کلمه کلیدی مرتبط با آنچه شما انجام می دهید را نیز قرار دهید. ساختار سایت خود را با هدرهای مناسب ایجاد کنید: هر صفحه در وب سایت شما باید یک عنوان، زیرعنوان و غیره داشته باشد. هنگامی که موتورهای جستجو وب سایت شما را اسکن می کنند، اگر برای آنها سلسله مراتب متن را توضیح دهید، محتوای شما را بهتر درک می کنند. بخش مهم مربوطه عنوان صفحه شما است و شما باید آن را H۱ (در ویرایشگر متن) تعریف کنید. H۱ باید محتوای صفحه توصیفی باشد و نباید بیش از یک H۱ در هر صفحه داشته باشید. دقت انتخاب کنید و فراموش نکنید که کلمات کلیدی خود را وارد کنید. بعد از H۱ شما می توانید از H۲،H۳ و غیره استفاده کنید. هر چه ساختار متن شما واضح تر باشد، موتورهای جستجو ساده تر محتوای سایت شما را هضم خواهند کرد.

سئو محتوا

سئو محتوا

از منابع خارجی معتبر استفاده کنید: گوگل به لینک ‌های شما به مراجع معتبر اهمیت می ‌دهد. برای موثق و قابل اعتماد بودن مطالب در سایت خود از مراجع معتبر و دقیق که مورد اعتماد گوگل و همچنین خوانندگان هستند استفاده کنید.
سرعت برگزاری سایتتان را بهبود دهید: افزایش سرعت سایت کاملا به عملکرد شما بستگی دارد. برای ای کار راه‌ هایی از جمله کاهش اندازه تصویر، اضافه کردن یک افزونه ذخیره، تعویض ارائه‌ دهنده خدمات میزبانی و حذف پلاگین های غیر ضروری وجود دارد.
محتوای سایت را از چند طریق انتشار دهید: انتشار محتواها از طریق شبکه‌ های اجتماعی و لینک کردن سایت کمک می‌کند تا رتبه سایت شما چندین برابر بیشتر افزایش پیدا کند. راه‌ های معرفی ‌شده در موضوعات رقابتی رتبه‌ ی بالایی برای سایت شما تضمین نمی‌کند. همچنین این تمهیدات برای کوتاه مدت پاسخگوی نیاز شما ست اما کمک می‌ کند شروع قدرتمندی در رتبه‌ بندی داشته باشید. بهبود سئوی یک وب سایت کار بسیار فنی است که نیاز به دانش به ‌روز و تجربه فراوان دارد و صرفا ارتقا سئو سایت و کسب رتبه در صفحه اول گوگل کافی نیست و باید هر روز به دنبال بهتر شدن سایت از جنبه‌ های مختلف بود. این امر جدا از آنکه به بالا بردن رتبه در گوگل کمک بسیاری می ‌کند، می‌تواند روی افزایش رونق کاری شما و همین طور حفظ رتبه سایت تاثیر مثبت بگذارد. ولی فراموش نکنید که به همین دلیل، رقبا هم همچون شما در تلاش برای بالا بردن رتبه سایت در گوگل و کسب لینک های برتر در آن، تلاش پایان ناپذیری را صورت می ‌دهند. ما در سئو محتوا بهینه سازی و سئو سایت را با داشتن تخصص و تجربه با بهترین و مناسب ترین قیمت به شما عزیزان عرضه می کنیم. همچنین تیم سئو محتوا با داشتن کارشناسان متخصص بسیاری در زمینه افزایش سئو سایت در اصفهان به شما ارائه خدمت می نماید.

مشاوره رایگان سئو در اصفهان

راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، سایت خدماتی یا خبری و حتی سایت معرفی شرکتی نیز فعالیت کم اهمیتی نیست و از حساسیت های خاص خود برخوردار می باشد. بهترین ایده برای تضمین دریافت بهترین نتیجه از شروع یک فعالیت و راه اندازی وب سایت اینترنتی، دریافت خدمات مشاوره سئو حرفه ای از یک تیم یا شخص متخصص با تجربه می باشد که بهترین راهکار و زمینه را برای شروع فعالیت های تحت وب و ورود به دنیای موتور های جست و جو در اختیار سایت مورد نظر قرار دهد. یک مشاور سئو حرفه ای این امکان را دارد که در هر زمانی که شما اراده کنید بتواند بهترین مشاوره را نسبت به جایگاه فعلی و قابلیت هایی که دارید به شما ارائه کند اما بهتر است به یاد داشته باشید قبل از آنکه دیر شود باید از مشاوره تخصصی سئو استفاده کنید و به ضرب المثل ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است در مورد هر شرایط و موقعیتی تکیه نکنید. در جلسه مشاوره سئو، سئوکارانی که قرار است پروژه سایت شما را قبول کنند از پلن و برنامه های سئو سایت شما صحبت می کنند و شما را با مسیر سئو سایت تان آشنا می کنند. مشاور حرفه ای سئو تمام برنامه هاییکه می تواند برای بالا آوردن سایت شما در گوگل انجام دهد را به اطلاع شما می رساند و شما از صحبت های مشاور سئو انتخابی تان متوجه می شوید که در این حوزه تا چه اندازه متخصص و با تجربه است. مشاوره سئو برای آشنایی شما با روند کار مجموعه انتخابی تان است و می توانید از همان ابتدای مسیر متوجه شوید که شرکت سئو شما از چه استراتژی ها و تکنیک هایی و در چه مدت زمانی می تواند سایت تان را به صفحه اول گوگل بیاورد. مشاور سئو یک مسیر کلی برای فعالیت هایی که لازم است انجام شود به مجری اعلام می کند. مجری مختار است از این مسیر پیروی کند و تمامی فعالیت ها را قدم به قدم اجرا نماید یا اینکه از اجرای آن صرف نظر نماید! مشاورین سئو معمولا بهترین مسیر و استراتژی را به صاحبان سایت ها و یا سئوکارانی که مجری پروژه های مختلف هستند مشخص می کنند و این استراتژی اغلب با آخرین متدهای روز همخوانی دارند و لازم است امن ترین متدها در نظر گرفته شود. در هنگام مشاوره سئو پیشنهاد می شود سوالات زیر را از اشخاصی که می خواهند این کار را برای شما انجام دهند بپرسید:

سئو محتوا

سئو محتوا

آیا شما می توانید از نمونه کارهایی که قبلا در زمینه سئو انجام داده اید، به من نشان دهید؟ آیا شما می توانید افرادی که به آنها مشاوره سئو داده اید، به من معرفی نمایید؟ آیا شما توصیه های گوگل وب مستر را پیاده سازی می نمایید؟ مشاوره سئو شما چه پیشنهاداتی روی کلمات کلیدی مد نظر من دارد؟ تجربه شما از کسب و کار من چقدر است؟ از شهر یا کشور من چقدر اطلاعات دارید؟ مهمترین تکنیک هایی که شما می خواهید در افزایش رتبه وب سایت من بکار برید، چیست؟ چقدر پیش بینی می نمایید این کار به نتیجه برسد؟ جایگاه کسب وکار من چقدر است؟ موارد بالا تنها برخی از سوالاتی است که می بایست در مشاوره سئو بپرسید. برای گرفتن نتایج دلخواه از مشاوره سئو، لازم است که مشخصاتی را برای یک مشاور سئو حرفه ای در ذهن داشته باشید و بر اساس آنها، فرد یا شرکت سئو کار را انتخاب کنید. در ادامه به ویژگی های مشاوره حرفه ای سئو اشاره خواهیم نمود : داشتن توان طراحی یک استراتژی موفق، داشتن توان تحلیل در زمینه وب و مهارت دیجیتال مارکتینگ، نمونه کارهای موفق در زمینه سئو، دانش تخصصی برنامه نویسی در زمینه javascript،CSS،HTML ، مشخص کردن زمان لازم برای سئو سایت شما اما وظیفه اصلی مشاور سئو چیست؟ مشاور سئو یک مسیر کلی برای فعالیت هایی که لازم است انجام شود به مجری اعلام می کند. مجری مختار است از این مسیر پیروی کند و تمامی فعالیت ها را قدم به قدم اجرا نماید یا اینکه از اجرای آن صرف نظر نماید! مشاورین سئو معمولا بهترین مسیر و استراتژی را به صاحبان سایت ها و یا سئوکارانی که مجری پروژه های مختلف هستند مشخص می کنند و این استراتژی اغلب با آخرین متدهای روز همخوانی دارند و لازم است امن ترین متدها در نظر گرفته شود. ما در سئو محتوا برای شما عزیزان مشاوره رایگان سئو در اصفهان را راه اندازی نموده ایم. شما می توانید از مشاوره آگاهانه و تخصصی ما در زمینه سئو و بهینه سازی سایت اصفهان برخوردار شوید. ما با داشتن سالها تجربه در زمینه سئو و بهینه سازی سایت بهترین راهنمای شما عزیزان خواهیم بود. کارشناسان ما بهترین در تخصص خود هستند و بهترین را برای شما ارائه خواهند داد. ما به جرات بهترین ارائه دهنده تولید محتوای سئو شده در اصفهان هستیم.


سخن پایانی

سئو و بهینه سازی سایت جهت موتورهای جستجو، فرآیندی است که جدای از اهمیت آن در حضور مناسب در موتورهای جستجوی معتبر، می تواند بازدهی وب سایت را افزایش داده و موجب جذب مخاطبان بیشتری جهت بازدید از سایت شما شود. تمام استانداردهای لازم جهت بهینه سازی وب سایت برای بهبود عملکرد وب سایت ها تدوین شده است. اهمیت سئو یا بهینه سازی کردن سایت از آنجا ناشی می شود که اکثر مردم از موتورهای جستجو برای رسیدن به مطلب یا محصول مورد نظر خود استفاده می کنند.و اهمیت بهینه سازی جایی به اوج خود می رسد که اکثر مردم فقط به صفحه‌ی اول نتایج جستجو نگاه می کنند. بنابراین برای داشتن ترافیک بالا از طرف موتورهای جستجو، این مسئله الزامی است که سایت شما در صفحه‌ی اول نتایج جستجو قرار گیرد. اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا می کنند، از این رو بهینه سازی (سئو) مناسب کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است. علاوه براین موتورهای جستجو همان چیزی را در اختیار کاربران قرار میدهند که آنها بدنبالش هستند به همین دلیل در مقایسه با تبلیغات اینترنتی مشتریان اعتماد بیشتری به سایت شما خواهند داشت و این امر ارزش سئو را دوچندان خواهد کرد. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر شرکتی را تضمین کند، بازدید بدست آمده از روش سئو بر هر نوع تبلیغ برتری داشته و هزینه کمتری را نیز به شما تحمیل خواهد کرد. سئو را می ‌توان مجموعه ‌ای از روش‌ ها برای تغییر استراتژیک وب سایت‌ ها دانست. این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد. سئو فرآیند ساده‌ای نیست که به راحتی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش زیاد، علم پیش زمینه‌ای و صبر است. موتور‌های جستجو با تغییر مداوم الگوریتم‌های رتبه‌بندی خود غیر قابل پیش ‌بینی هستند؛ بنابراین وظیفه مهندسین سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه است. 

سئو محتوا

سئو محتوا

الگوریتم رتبه‌ بندی گوگل دارای بیش از دویست معیار جهت رتبه ‌بندی یک سایت است. از این رو مهندسین سئو می ‌بایست مهم‌ ترین این معیار‌ها را جهت پیاده‌ سازی موفق سئو بدانند. یکی از مهمترین اهداف سئو رساندن سایت به رتبه بندی های بالای گوگل است تا فروش یا بازدید وب سایت شما بالا برود. البته لازم به ذکر است که موضوع ذکر شده و رسیدن به اهداف باید به صورت طبیعی باشد. طبیعی به آن معناست که سئو به روش کلاه سفید و بازدید به صورت ارگانیک باشد. یکی دیگر از اهداف سئو، نمایش دادن بیشترین صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجو شده کاربران است که دارای مزایای زیادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است. چرا برای موتور جستجو خوب است؟ چون در آن جستجو کاربر بیشترین نتایج مرتبط جستجو شده را پیدا می‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد می‌شود. بعد از اینکه سئو و بهینه سازی سایت در نتایج جستجوی طبیعی کار خود را شروع کرد، این فرآیند نیازمند دانش و زمان برای پیاده ‌سازی روش ‌های خود شد. زمان، بزرگ‌ ترین سرمایه‌گذاری اولیه برای بهینه شدن سایت و یا یک صفحه است. بسته به اینکه چگونه کلمات کلیدی رقابتی در بهینه سازی مورد استفاده قرار می‌گیرند، سئو هفته‌ ها یا ماه‌ ها طول می‌کشد تا به نتیجه برسد. اگرچه ممکن هستش که در کوتاه مدت نتیجه نبینید ولی در دراز مدت بهترین نتیجه ها را خواهید دید. ما در این مقاله سعی نمودیم تا شما را با نکات ارزنده و مهمی در ارتباط با سئو و بهینه سازی سایت آشنا سازیم. لازم به ذکر است این مقاله بخش کوچکی از نکات موجود در دنیای سئو را برای شما عرضه داشت. سئو و محتوا دانشی نوین و بسیار ارزنده در عصر حاضر محسوب می شود که لازم است قبل از گام برداشتن در راستای آنها به خوبی مسیر های لازم را بدانیم و از آنها آگاه باشیم. قطع به یقین مشورت خواستن از کارشناسان و متخصصان در این زمینه می تواند کمک زیادی به شما عزیزان نماید. ما در سئو محتوا با داشتن سالها تجربه در این زمینه می توانیم مشاور شما عزیزان باشیم.