تولید محتوا در یوتیوب

سئو محتوا

تولید محتوا برای یوتیوب

استفاده از شبکه های اجتماعی برای رسیدن به مشتریان مختلف امروزه یکی از رایج ترین کار ها ست و همه افراد در این حوزه برای بازاریابی بهتر کار می کنند. بسیاری از شبکه های اجتماعی نیز تولید محتوایشان پولساز است و فرد یا آن شبکه تبلیغاتی را در محتوای شما قرار می دهد که بتواند انواع محصولات خود را نیز بازاریابی و تبلیغات کند بنابراین تولید محتوا به خودی خود و بودن داشتن محصول و یا خدمات شغلی پولساز است. تولید محتوا یوتیوب یکی از همین شغل هاست که درآمد خوبی را برای افرادی که قصد تولید محتوا در یوتیوب را دارند فراهم می کند. بسیاری از جوانان حتی در ایران نیز به تولید محتوا برای یوتیوب علاقه دارند. یوتیوب بیش از یک و نه دهم میلیارد کاربر فعال ماهانه دارد و هر روز یک میلیارد ساعت ویدیو تماشا می کنند. برای در نظر گرفتن این موضوع، بیش از صد و چهارده هزار سال ویدئو هر روز مصرف می شود. برترین سازندگان محتوای یوتیوب می توانند صد ها و هزاران دلار در روز درآمد داشته باشند. اما از قضا، موفقیت و کسب درآمد در یوتیوب ارتباط چندانی با ساخت ویدیو ندارد. جایگاه خالق محتوا دسته ای است که کانال آن ها در آن قرار می گیرد. این به تعیین نوع محتوایی که آن ها تولید خواهند کرد و مخاطبان هدف آن ها چه کسانی خواهند بود کمک می کند. زمینه تولید محتوا یکی از مهم ترین پارامتر ها در انتخاب یک موضوع برای محتوا می باشد. بسیاری از تولید کنندگان محتوای یوتیوب هستند که در مرکز کانال خود قرار دارند. آن ها را در همه ویدیو هایشان خواهید دید یا حداقل صحبت آن ها را می شنوید. این بسیار رایج است، اما سازندگان دیگری هم هستند که ترجیح می‌ دهند موضوع ویدیو هایشان همه توجه را به خود جلب کند. شما می توانید مفید را هر طور که می خواهید تعریف کنید. ویدیو های کمدی در صورتی مفید هستند که مردم را بخندانند و ویدیو های توصیه سبک در صورتی مفید هستند که به مردم یاد دهند چگونه بهتر لباس بپوشند. یکی از مواردی که قابل مذاکره نیست این است که محتوای شما باید با کیفیت باشد. این بدان معنا نیست که شما به بودجه تولید گران قیمت یا تجهیزات فنی موجود نیاز دارید. این بدان معنی است که شما باید محتوای با کیفیتی را بارگذاری کنید که به مخاطبان شما کمک کند و الهام بخش باشد. تولید محتوا برای یوتیوب یکی از رایج ترین مشاغل برای بازاریابی های اینترنتی می باشد. اگر به کانال های محبوب یوتیوب نگاه کنید، متوجه خواهید شد که عناوین و توضیحات ویدیو ها معمولا قالبی دارند که به آن چسبیده اند. شما به عناوینی نیاز دارید که باعث شود کاربران بخواهند با ویدیو های شما درگیر شوند. توضیحات باید به ارائه خلاصه ای از ویدیو کمک کند. اگر محصولاتی را در ویدیوی خود نشان می‌دهید، می ‌توانید آن ‌ها را در توضیحات با پیوند هایی به جایی که دنبال‌کنندگانتان می‌ توانند آن‌ ها را خریداری کنند، فهرست کنید. وقتی نوبت به ایجاد و آپلود محتوا می رسد، کیفیت را به کمیت انتخاب کنید.

سئو محتوا

سئو محتوا

برخی از کانال ها مشترک تک رقمی و برخی ده ها میلیون مشترک دارند. استفاده از تکنیک های مختلف تولید محتوا یوتیوب یکی از رایج ترین اطلاعاتی می باشد که باید در استفاده از آن دقت کنیم. فرض کنید عنوان و توضیحات قانع‌ کننده ‌ای دارید که باعث می ‌شود مردم ویدیو های شما را کلیک کرده و تماشا کنند. فقط مطمئن شوید که یک CTA تماس برای اقدام یا کال تو اکشن در ویدیو های خود دارید که از کاربران می خواهد آنچه را که می خواهید انجام دهند. برای مثال، اگر یک جفت عینک آفتابی را به صورت ویدیویی بررسی کنید، از کاربران بخواهید اکنون بخرند و به وب ‌سایت فروشنده پیوند دهند. حاشیه نویسی حباب های متنی هستند که در سراسر ویدیو های یوتیوب ظاهر می شوند. آن ها یک راه عالی برای انتقال نکات اضافی از اطلاعات مرتبط یا ترویج CTA هستند. وقتی شخصی به یک کانال خاص یوتیوب می رود، اغلب یک ویدیو شروع به پخش می کند. آن ویدیو معمولا یک تریلر کانال است که اطلاعات کلی در مورد کانال دارد. تولید محتوا در یوتیوب نیاز به تجهیزات زیادی ندارد اما برخی از افراد تجهیزات زیادی را برای کار خود طلب می کنند. پیش‌پرده کانال، عکس شما برای خلاصه‌ سازی سریع کانالتان است، به این امید که مردم برای تماشای ویدیو های شما و مشترک شدن در کنار هم باشند. آن را مجذوب کننده کنید تا مردم را مجذوب خود کند و آن ها را وادار به دیدن بیشتر کند. همراه با عنوان، تصویر کوچک اولین چیزی است که کسی از ویدیوی شما می بیند. یک تصویر کوچک جذاب باعث می شود کسی بخواهد روی ویدیوی شما کلیک کند تا ببیند در مورد چیست. یکی از بهترین راه ‌ها برای ایجاد یک تصویر کوچک عالی، گرفتن یک تصویر ثابت از ویدیوی خود و استفاده از ابزاری مانند Canva برای افزودن گرافیک و متن روی آن است. تولید محتوا برای یوتیوب موانعی دارد که باید از این موانع با دقت عبور کنید. تولید محتوا با اینشات یکی از بهترین ابزار ها در ابتدای کار می باشد که همه شما عزیزان می توانید از آن استفاده کنید. تولید محتوا در یوتیوب نیاز به داشتن مدرک دانشگاهی و یا مهارت خاصی نیست. قبلا اشاره کردیم که باید کیفیت را به کمیت ترجیح دهید و منظورمان این بود. با این حال، شما باید به طور منظم محتوای برنامه ریزی شده را پست کنید تا مشترکین خود را به کانال خود علاقه مند کنید. ارسال یک یا دو بار در هفته عالی است. فقط مطمئن شوید که محتوای آن با کیفیت بالا است. پلتفرم هایی مانند اینستاگرام و تیک تاک در نمایش ویدیو های کوتاه خوب هستند، اما یوتیوب در مورد محتوای طولانی واقعا می درخشد. ویدیو های خود را طولانی تر از پنج دقیقه و پر از اطلاعاتی کنید که بیننده را به خوبی آگاه و راضی کند. برخی از کاربران یوتیوب ممکن است احساس کنند که تولید کننده محتوا یک رقابت است، اما برخی دیگر دوست دارند با تولید کنندگان محتوا همکار خود کار کنند.


تولید محتوا یوتیوب می تواند زندگی شما را متحول کند و درآمد دلاری مناسبی را در اختیار شما قرار دهد. یوتیوب یک شبکه اجتماعی است، اما اگر می ‌خواهید به یک سازنده محتوای یوتیوب موفق تبدیل شوید، تنها شبکه ‌ای نیست که باید از آن استفاده کنید. مطمئن شوید که ویدیو های یوتیوب خود را در پلتفرم های دیگر مانند اینستاگرام، فیس بوک، توییتر و تیک تاک تبلیغ می کنید. چه محتوایی در یوتیوب تولید کنیم یکی از سوالاتی می باشد که ذهن افرادی که علاقه مند به تولید محتوا برای یوتیوب هستند را به خود مشغول کرده است. بیشتر کسب و کار ها می توانند از تعامل با مشتریان خود و شنیدن بازخورد آن ها سود ببرند، و همین امر در مورد تولید کنندگان محتوا در یوتیوب نیز صدق می کند. تعامل با مشترکین کانالتان راهی عالی برای ارتباط با طرفدارانتان و نشان دادن اهمیت صدایشان است. همکاری با برند ها یکی از بهترین راه ها برای تبلیغ کانال خود، به دست آوردن مشترکین جدید و کسب درآمد است. پلتفرم ‌هایی مختلف به سازندگان محتوا کمک می‌ کنند تا با مارک ‌های مرتبطی که به دنبال تولید کنندگان محتوای جالب برای تبلیغ محتوای خود هستند، شریک شوند. چگونه در یوتیوب تولید محتوا کنیم از سوالات پرتکراری می باشد که از کارشناسان ما در سئو محتوا می پرسند و در تولید محتوا در یوتیوب خود با چالش مواجه هستند. ویدئو های بررسی محصول نشان می ‌دهند که شخصی در مورد محصولی که خریده یا توسط یک برند به او داده شده صحبت می ‌کند و نشان می ‌دهد. این ویدیو ها معمولا به این پایان می رسند که سازنده محتوا ویدیو را توصیه می کند یا نه. ویدیو های جعبه گشایی نقد محصول نیستند، اما در یک حوزه قرار دارند. این ویدیو ها یک سازنده را نشان می ‌دهد که به معنای واقعی کلمه یک بسته محصول را باز می ‌کند تا اولین باری که آن محصول را می ‌بیند و با آن برخورد می ‌کند واکنش خود را نشان دهد. ویدیو های تگ و چالش در یوتیوب بسیار محبوب هستند. ویدیو های تگ از موضوعی مانند «ده حقیقت درباره من» پیروی می‌کنند و تعداد زیادی از سازندگان مختلف، همگی یکی از آن ‌ها را با چرخش خاص خود می ‌سازند. برای ویدیو های چالشی، به چالش سطل یخ یا چالش هایلایتر فکر کنید. یوتیوب همیشه منبع طلای کمدی بوده است. ویدیو های کمدی چه آهنگ های تقلیدی، چه شوخی باشد، بسیار محبوب هستند و اغلب در فضای مجازی پخش می شوند. یوتیوب یک پلتفرم فوق العاده سرگرم کننده است، اما مردم از یوتیوب نیز برای یادگیری چیز هایی استفاده می کنند. ویدیو های نحوه انجام دستور العمل های گام به گام در مورد چگونگی انجام یک کار خاص را ارائه می دهند. برای مثال، ویدیو هایی درباره نحوه کنار هم قرار دادن قاب ‌های تخت، وصل کردن روتر های وای فای، نقاشی، تعویض روغن خودرو و غیره وجود دارد. تقریبا در مورد همه چیز ویدیو های چگونه وجود دارد. بنابراین شما می توانید تولید محتوای صوتی و تصویری را در دستورکار تولید محتوا یوتیوب خود قرار دهید.

سئو محتوا

سئو محتوا

ولاگ ها نسخه های ویدیویی وبلاگ ها هستند. فرض کنید یک وبلاگ نویس مسافرتی وجود دارد که در مورد مقاصد مورد علاقه خود و جایی که در حال حاضر هستند می نویسد، اغلب یک ویدیوی موازی یوتیوب با همان اطلاعات می سازد. تفاوت این است که به جای نوشتن به صورت ویدیویی است. ویدیو های مصاحبه همان چیزی است که به نظر می رسد. آن ها معمولا دارای یک سازنده محتوا یا افراد مشهور هستند که توسط میزبان مصاحبه می شود. برخی از مصاحبه ‌ها بسیار جدی و سیاسی هستند، در حالی که برخی دیگر ساده ‌تر و احمقانه ‌تر هستند. بازی بسیار بزرگ است و نه تنها به عنوان یک سرگرمی. تعداد زیادی استریمر و گیمر های حرفه ای وجود دارند که طرفدارانی دارند که دوست دارند بازی آن ها را تماشا کنند. ویدیو های نقد و بررسی بازی های ویدیویی نیز وجود دارد. ویدیو های بهترین ها معمولا تعداد انگشت شماری از محصولات را نشان می دهند که سازنده آن ها را تأیید می کند. به ویدیویی مانند «ده بهترین کیف پول فلزی برای مردان» فکر کنید. سازنده کیف پول‌ های فلزی مورد علاقه خود را نشان داده و تجزیه می‌ کند، اما لزوما به بررسی کامل محصولات برای هر یک از آن ها نمی ‌پردازد. تولید محتوا برای یوتیوب یکی از شغل هایی ست که نوجوانا را به سمت خود جذب می کند. ویدیو های چگونه از نظر فنی آموزشی هستند، اما دنیای دیگری از ویدیو های آموزشی در یوتوب نیز وجود دارد. ویدیو هایی در مورد علوم، ریاضی، زبان، آلات موسیقی وجود دارد، شما نام ببرید. هدف ویدیو های آموزشی این است که با پاسخ دادن به سؤالات و ارائه حقایق، بینندگان را در مورد چیز ها آگاه کند. ایجاد ویدیو های جعبه گشایی یک راه محبوب برای افزایش آگاهی از برند است. کاربران محبوب یوتیوب گاهی اوقات ویدیو های پرسش و پاسخی دارند که در آن به پاسخ هایی که طرفدارانشان می خواهند بدانند پاسخ می دهند. ویدئو های پرسش و پاسخ به سازندگان کمک می ‌کند تا با طرفداران خود در سطح عمیق‌ تری ارتباط برقرار کنند. ویدیو های واکنش یک فرد (اغلب یک یوتیوبر) یا ری اکشن را به یک قطعه خاص از محتوا، یک شی یا یک رویداد نشان می دهد. ویدئو های یوتیوب، تغییرات داستانی در برنامه‌ های تلویزیونی، تریلر های فیلم ‌های جدید، اعلامیه‌ های بازی ‌های ویدئویی، رویداد های جهانی، جادو و موارد دیگر، همگی می ‌توانند موضوع ویدئو های واکنشی باشند. برخی از ویدیو های واکنش در دسته کمدی یا شوخی که قبلا به آن اشاره کردیم قرار می گیرند. تولید محتوا در یوتیوب یکی از جذاب ترین مشاغل در ایران است که می تواند درآمد دلاری را به شما ارائه کند. ویدیو های روایت محور، ویدیو های داستان سرایی هستند که یک سازنده محتوا را با استفاده از تصاویر، انیمیشن یا بازیگری برای بیان یک داستان تخیلی نشان می دهد. ویدیو های داستان سرایی به نوعی شبیه فیلم ‌ها هستند، فقط کوتاه ‌تر هستند و معمولا بدون بودجه تولید فوق ‌العاده ساخته می ‌شوند. وقتی می دانید چه دسته ای از ویدیو ها را می خواهید بسازید، به محبوب ترین ویدیو های رقیب خود نگاه کنید و از آن ها الهام بگیرید.


مضامین یا ویژگی هایی که آن ها دارند و فکر می کنید برای بینندگانشان جذاب است چیست؟ نگاه کردن به ویدیو های رقیب به شما کمک می کند بفهمید چه نوع محتوایی با دنبال کننده های شما کار می کند. گاهی اوقات، بهترین مکان برای تبلیغ ویدیو های یوتیوب شما، یوتیوب نیست با جا سازی یک ویدیوی یوتیوب در وبلاگ یا سایت رسانه های اجتماعی، توجه بیشتری نسبت به استفاده از یوتیوب به آن جلب خواهید کرد. هر تغییری را که در ترافیک کانال یوتیوب خود ایجاد می کنید، اعمال کنید. لیست های پخش مرتب کردن ویدیو های شما را برای بینندگان آسان می کند، به خصوص اگر ویدیو های زیادی در کانال خود داشته باشید. شما باید بخواهید که کانال شما کاربرپسند باشد و ناوبری آن آسان باشد. لیست های پخش یک راه عالی برای تحقق آن هستند. یوتیوب دومین موتور جستجوی بزرگ جهان است که البته بعد از گوگل قرار دارد. درست مانند برند هایی که استراتژی های سئو را برای کسب رتبه های بالا در گوگل پیاده سازی می کنند، شما باید این کار را برای یوتیوب انجام دهید. برای انجام این کار، برخی از بهترین روش ‌ها مانند قرار دادن کلمات کلیدی دقیق در عنوان و توضیحات ویدیوی خود و استفاده از دسته ‌ها و برچسب‌ های مناسب وجود دارد. به یاد داشته باشید که کلمات کلیدی را وارد کنید، اما آن ها را مجبور نکنید. سعی کنید عنوان و توضیحات شما طبیعی و مرتبط باشد. تولید محتوا یوتیوب یکی از بهترین راه ها برای درآمد دلاری از خانه می باشد. با دنبال کردن نکته قبلی ما شما همچنین می خواهید گوگل را در ذهن داشته باشید. به هر حال، این بزرگ ترین موتور جستجو در جهان است. ویدیو های یوتیوب در هفتاد درصد از صد نتیجه جستجوی برتر گوگل نمایش داده می شوند. این خبر بسیار خوبی برای سازندگان است. فرض کنید یک ویدیوی بررسی محصول یوتیوب در مورد رژ لب خاصی از Sephora دارید. اگر آن ویدیو را با کلمات کلیدی بهینه کنید، زمانی که شخصی مواردی مانند رژ لب Sephora، بررسی رژلب Sephora و غیره را در گوگل جستجو می ‌کند، به احتمال زیاد در نتایج برتر گوگل نشان داده می‌ شود. پخش زنده به یک روند بزرگ رسانه های اجتماعی تبدیل شده است، و اینجاست که بماند. برای ایجاد علاقه به کانال خود، چیزی را به صورت زنده پخش کنید. خواه پرسش و پاسخ باشد، جعبه گشایی یا نمایش محصول، می ‌توانید با پخش زنده برخی از جذابیت‌ ها را ایجاد کنید. تولید محتوا برای یوتیوب اگر با دقت و استمرار زیاد انجام شود می تواند درآمد مناسبی را به شما ارائه کند. ایده تولید محتوا در یوتیوب می تواند ملاک خوبی را برای تولید محتوای مناسب یوتیوب باشد. یک مفهوم خلاقانه موفق می تواند تأثیر زیادی بر یک کانال داشته باشد.

سئو محتوا

سئو محتوا

ویدیو های جذاب می تواند بینندگان جدیدی را جذب کند، آن ها را با بقیه محتوای شما آشنا کند و یک پایگاه طرفداران وفادار ایجاد کند. در حالی که هیچ قانون سختگیرانه ای بر ایجاد محتوا در یوتیوب حاکم نیست. مردم اغلب محتوا را به اشتراک می گذارند زیرا احساس می کنند محتوا چیزی را در مورد اعتقادات خود می رساند. اشتراک ‌گذاری محتوای خنده‌ دار باعث می ‌شود آن ها احساس خنده‌ داری کنند، اشتراک ‌گذاری محتوای آموزنده باعث می‌ شود آن ها احساس آگاهی داشته باشند، و اشتراک ‌گذاری محتوای موضوعی باعث می‌ شود آن ها احساس کنند که از آخرین اخبار مطلع هستند. این را در نظر داشته باشید که ویدیوی شما در مورد افرادی که آن را به اشتراک می گذارند چه می گوید؟ تولید محتوا در یوتیوب برای ویدئو سازی یکی از بهترین موضوعات می باشد. ویدیو های ویروسی و سریال‌ های تکرار شونده متقابلا منحصر به فرد نیستند. بسیاری از سازندگان برتر یوتیوب مجموعه ‌هایی را منتشر می ‌کنند که در آن هر قسمت از اشتراک ‌گذاری و فعالیت ویروسی بالایی برخوردار است. اغلب یک ویدیو پخش می شود و سپس مخاطبان زیادی را به کل مجموعه معرفی می کند. یوتیوب یکی از پر کاربرد ترین موتور های جستجو در جهان است. مردم به دنبال ویدیو هایی در مورد انواع موضوعات به سایت می ریزند. این بینندگان ممکن است لزوما به دنبال ویدیوی شما نباشند، اما زمانی که توسط سایت نمایش داده شد، روی آن خواهند نشست. درصد قابل توجه ی از مخاطبان شما ویدیوی شما را از یک فید اجتماعی، یک نتیجه جستجو یا یک مکان ویدیویی مرتبط کشف می کنند. این بدان معناست که آن ها هیچ زمینه ای برای مطالب ندارند. حتی یک سری یکنواخت را می توان به گونه ای ساختار داد که هر ویدیو به تنهایی باشد و برای بینندگان جدید قابل دسترسی باشد. تولید محتوا در یوتیوب می تواند تحول بسیار زیادی را به درامد شما بدهد. هر چه بیشتر بتوانید گروهی را که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید شناسایی کنید، پاسخ بهتری به محتوای شما خواهد داشت. تعیین کنید که آیا به دنبال دستیابی به یک گروه گسترده هستید یا یک مخاطب خاص. اگر فرمت ثابتی برای ویدیو های خود طراحی کرده اید، عالی است. اکنون زمان آن است که مطمئن شوید می توانید آن قالب را حفظ کنید. نگاهی طولانی به تمام عناصر تولید، از لوکیشن و بازیگران گرفته تا بودجه کلی بیندازید و تصمیم بگیرید که آیا می ‌توانید پروژه را در طول زمان حفظ کنید یا خیر. بخشی از آنچه یوتیوب را قابل توجه می کند این است که می توانید با طرفداران خود در زمان واقعی صحبت کنید. آن ها می توانند فورا به شما اطلاع دهند که چه کاری را درست انجام می دهید و چه چیزی در حال سقوط است. طرفداران شما می خواهند احساس کنند که به شکل گیری برند شما کمک می کنند. با فراهم کردن فرصت ‌هایی برای بازخورد، یا بهتر از آن، مشارکت دادن آن‌ ها در محتوای خود، به آن ‌ها این شانس نادر را بدهید تا با برند شما ارتباط برقرار کنند. تولید محتوا برای یوتیوب نیاز دارد به خلاقیت و نیاز های مختلف در این حوزه. شما عزیزان و گرامیان می توانید با تماس به متخصصان سایت سئو محتوا از بهترین و مناسب ترین خدمات حوزه تولید محتوا یوتیوب ارائه کند و بهترین و مناسب ترین مشاوره ها را دریافت نمایید.

ایده برای تولید محتوا در یوتیوب

ایده برای تولید محتوا در یوتیوب یکی از مهم ترین موضوعات می باش که در ابتدای تولید محتوا در یوتیوب ذهن شما را به خود مشغول می کند. ویدیو های جعبه گشایی در بین یوتیوبر ها مورد علاقه است و به نظر می رسد بینندگان نیز به همان اندازه از آن ها لذت می برند. جعبه گشایی به روشی کلیدی برای تصمیم گیری بینندگان برای خرید تبدیل شده است. آن ها همچنین یک راه عالی برای برند ها هستند تا در مورد محصولات جدید و موجود صحبت کنند. بینندگان یوتیوب از ویدیو هایی که تماشا می ‌کنند ارزش می‌ خواهند بنابراین جای تعجب نیست که ویدیو های آموزشی یک فرمت ویدیویی محبوب هستند. به عنوان یک یوتیوب زیبایی و مد، می توانید به راحتی ویدیو های آموزشی را در زرادخانه خود ببافید. بینندگان ویدیو های مربوط به مواد آرایشی، مارک های مد اخلاقی، تاریخچه یک روند یا سبک خاص و موارد دیگر را دوست دارند. موارد دلخواه یا بهترین ویدیو ها یکی دیگر از فرمت های ویدیویی است که در بین سازندگان زیبایی و مد بسیار محبوب است. ویدیو های مورد علاقه بینندگان را به محصولاتی که یک یوتیوب واقعا دوست دارد و استفاده می کند، نگاهی صمیمی نشان می دهد. این برای تصمیم خرید مصرف کنندگان بسیار مهم است. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب بسیار زیاد است اما داشتن تقویم محتوا می تواند شما را یاری کند. از ده ویدیو درباره من تا چالش هایلایتر، ویدیو های تگ در یوتیوب بسیار محبوب هستند. این فرمت ویدیویی به کاربران این امکان را می دهد که تماشا کنند سازندگان مختلف همان چالش را به روش منحصر به فرد خود انجام می دهند. ویدیو های تگ نیز کاربران را تشویق می کند که مدت بیشتری در سایت بمانند و آن ها را در معرض سازندگان جدید قرار می دهد. ویدیو های Haul توسط سازندگان زیبایی در یوتیوب معروف شدند و تا به امروز یکی از محبوب ترین فرمت های ویدیویی باقی مانده اند. ویدئو های حمل و نقل نیز بین برند هایی که برای نمایش ارگانیک جدید ترین محصولات خود به حمل و نقل متکی هستند، بسیار محبوب هستند. مردم عاشق خندیدن هستند. طبق تحقیقات، ویدیو های کمدی محتمل ترین فرمت ویدیویی برای رسیدن به وضعیت ویروسی هستند. بسیاری از متخصصان زیبایی فرمول اسکیت را در ویدیو های خود به شکل مقدماتی سرگرم کننده و بسیار تولید کرده اند. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب یکی از نیاز ها برای تولید ویدئو می باشد. در حالی که این ویژگی واقعا برای سازندگان زیبایی صدق نمی کند، بازی یکی از محبوب ترین فرمت های ویدیویی در یوتیوب است. بنابراین اگر عاشق بازی های ویدیویی هستید، یک کانال بازی ممکن است ایده خوبی باشد. از آنجایی که بینندگان به این فرمت ویدیویی معتبر معتاد شده اند، کانال های ولاگ صد ها میلیون بازدید می کنند. بسیاری از اینفلوئنسر های زیبایی، وبلاگ نویسی را در کانال های خود قرار می دهند بعضی از آن ها حتی یک کانال وبلاگ نویسی کاملا مجزا دارند و موفقیت های زیادی را در ویدیو های وبلاگ نویسی خود مشاهده می کنند.

سئو محتوا

سئو محتوا

ایده برای تولید محتوا در یوتیوب یکی از مهم ترین موضوعات می باش که در ابتدای تولید محتوا در یوتیوب ذهن شما را به خود مشغول می کند. ویدیو های جعبه گشایی در بین یوتیوبر ها مورد علاقه است و به نظر می رسد بینندگان نیز به همان اندازه از آن ها لذت می برند. جعبه گشایی به روشی کلیدی برای تصمیم گیری بینندگان برای خرید تبدیل شده است. آن ها همچنین یک راه عالی برای برند ها هستند تا در مورد محصولات جدید و موجود صحبت کنند. بینندگان یوتیوب از ویدیو هایی که تماشا می ‌کنند ارزش می‌ خواهند بنابراین جای تعجب نیست که ویدیو های آموزشی یک فرمت ویدیویی محبوب هستند. به عنوان یک یوتیوب زیبایی و مد، می توانید به راحتی ویدیو های آموزشی را در زرادخانه خود ببافید. بینندگان ویدیو های مربوط به مواد آرایشی، مارک های مد اخلاقی، تاریخچه یک روند یا سبک خاص و موارد دیگر را دوست دارند. موارد دلخواه یا بهترین ویدیو ها یکی دیگر از فرمت های ویدیویی است که در بین سازندگان زیبایی و مد بسیار محبوب است. ویدیو های مورد علاقه بینندگان را به محصولاتی که یک یوتیوب واقعا دوست دارد و استفاده می کند، نگاهی صمیمی نشان می دهد. این برای تصمیم خرید مصرف کنندگان بسیار مهم است. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب بسیار زیاد است اما داشتن تقویم محتوا می تواند شما را یاری کند. از ده ویدیو درباره من تا چالش هایلایتر، ویدیو های تگ در یوتیوب بسیار محبوب هستند. این فرمت ویدیویی به کاربران این امکان را می دهد که تماشا کنند سازندگان مختلف همان چالش را به روش منحصر به فرد خود انجام می دهند. ویدیو های تگ نیز کاربران را تشویق می کند که مدت بیشتری در سایت بمانند و آن ها را در معرض سازندگان جدید قرار می دهد. ویدیو های Haul توسط سازندگان زیبایی در یوتیوب معروف شدند و تا به امروز یکی از محبوب ترین فرمت های ویدیویی باقی مانده اند. ویدئو های حمل و نقل نیز بین برند هایی که برای نمایش ارگانیک جدید ترین محصولات خود به حمل و نقل متکی هستند، بسیار محبوب هستند. مردم عاشق خندیدن هستند. طبق تحقیقات، ویدیو های کمدی محتمل ترین فرمت ویدیویی برای رسیدن به وضعیت ویروسی هستند. بسیاری از متخصصان زیبایی فرمول اسکیت را در ویدیو های خود به شکل مقدماتی سرگرم کننده و بسیار تولید کرده اند. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب یکی از نیاز ها برای تولید ویدئو می باشد. در حالی که این ویژگی واقعا برای سازندگان زیبایی صدق نمی کند، بازی یکی از محبوب ترین فرمت های ویدیویی در یوتیوب است. بنابراین اگر عاشق بازی های ویدیویی هستید، یک کانال بازی ممکن است ایده خوبی باشد. از آنجایی که بینندگان به این فرمت ویدیویی معتبر معتاد شده اند، کانال های ولاگ صد ها میلیون بازدید می کنند. بسیاری از اینفلوئنسر های زیبایی، وبلاگ نویسی را در کانال های خود قرار می دهند بعضی از آن ها حتی یک کانال وبلاگ نویسی کاملا مجزا دارند و موفقیت های زیادی را در ویدیو های وبلاگ نویسی خود مشاهده می کنند.


مخاطبان خود را در درس هایی که آموخته اید راهنمایی کنید، یا حتی می توانید در مورد چیزی که به طور تجربی یاد گرفته اید صحبت کنید. ایده تولید محتوا در یوتیوب بسیار زیاد است و می تواند بسیاری از این ایده ها با بقیه کانال ها مشابه شود. می ‌توانید ویدیو هایی درباره موضوعات مرتبط اجتماعی مانند آزار و اذیت سایبری، بستن کمربند ایمنی در حین رانندگی و غیره ایجاد کنید. ویدیو های عمیق یا کوتاهی ایجاد کنید که یک مفهوم را از ابتدا تا انتها توضیح می دهد. کسب ‌و کار ها می ‌توانند از ویدیو های توضیح ‌دهنده استفاده کنند تا به مخاطبان خود درک بهتری از کاری که انجام می‌ دهند یا نحوه عملکرد محصولشان بدهند. فهرست ‌ها راه ‌های سریع و بسیار آسانی برای اشتراک‌گذاری محتوا با مخاطبانتان هستند که می ‌توانند نرخ نگهداری بالاتری نسبت به ویدیو های دیگرتان داشته باشند. می ‌توانید فهرست‌ هایی درباره موضوعات جالب مانند بزرگ ترین دروغ ‌هایی که تا به حال گفته شده در تاریخ، محبوب ‌ترین رهبران جهان تهیه کنید، یا همچنین می‌ توانید فهرست ‌هایی تهیه کنید که حقایق مربوط به یک موضوع خاص را بیان می‌ کنند. ایده تولید محتوا برای یوتیوب می تواند آن قدر زیاد باشد که شما را گیج کند بنابراین ایده برای تولید محتوا در یوتیوب خود را دسته بندی کنید. هرکسی وقتی برای اولین بار شروع به یادگیری چیزی می کند مبتدی است. دادن کتابچه راهنمای اطلاعات می تواند ایده خوبی باشد. یک ویدیوی راهنمای مبتدی ایجاد کنید که به آن ها کمک می کند تا اصول اولیه را درک کنند. با اغراق برای جلوه های کمیک و تقلید خنده دار از شخصیت ها، پارودی های آهنگ ها، فیلم ها و نمایش های محبوب را ایجاد کنید. ابزار های جدید را مرور کنید، دو گجت را که ویژگی‌ های مشابه ارائه می‌کنند یا آن‌ هایی که با هم راه ‌اندازی شده ‌اند مقایسه کنید، پیش ‌نمایش‌ های اولیه یا حتی یک ویدیوی جعبه ‌گشایی را انجام دهید. همچنین می ‌توانید در مورد برنامه ‌ها و نرم ‌افزار های جالبی صحبت کنید که می ‌توانند برای مخاطبانتان مفید باشند. با اتفاقات بسیار در فضای فناوری، اکثر شرکت ها و محصولات دارای تاریخچه جالبی هستند. ویدیویی مانند این ایجاد کنید که یک جدول زمانی برای مخاطبان شما ایجاد کند. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب در اینترنت بسیار موجود است. این ها چیز هایی هستند که نمی توانید بدون آن ها از خانه خارج شوید، هر روز به آن ها نیاز دارید یا همیشه در کوله پشتی خود هستند. ویدیویی ایجاد کنید که در آن این موارد را معرفی کنید و در مورد اینکه چرا نمی ‌توانید بدون آن ها کار کنید صحبت کنید. ویدیویی ایجاد کنید که محصولات فنی را که می ‌خواهید روزی برای خود بخرید فهرست کند. همچنین می‌توانید فهرستی از علاقه‌ مندی ‌های تعطیلات مانند TechLead ایجاد کنید که ویدیوی آن برای افرادی که می ‌خواهند چیزی برای شخصی که اهل فن است بخرند بسیار مفید است. هر روز چیز های جدیدی اختراع می شود.

سئو محتوا

سئو محتوا

ایده دیگر ایجاد یک ویدیوی برجسته، از برش ‌های سریع با مهم ‌ترین لحظات مسابقه، مانند ویدیوی زیر است. لحظات به یاد ماندنی برای یک ویدیوی فهرستی مانند این عالی از ورزش مورد علاقه خود به اشتراک بگذارید یا همه آن ها را ترکیب کنید. شما همچنین می توانید یک ویدیو در مورد عکس های ترفند و نحوه انجام آن ها ایجاد کنید. داستان ورزشکاران مورد علاقه خود را بگویید در مورد روز های اولیه آن ها صحبت کنید، بهترین دستاورد های آن ها را برجسته کنید و به مخاطبان خود نگاهی بیاندازید که برای آن ها چگونه بوده است. خنده دارترین یا عجیب ترین لحظات ورزشی را که ممکن است از دست داده باشند با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید یکی از این لحظات را تجزیه کنید یا آن را با هم برای یک ویدیو جمع آوری کنید. تولید محتوا برای یوتیوب شغلی بسیار جذاب و آموزنده می باشد. افرادی که به دنبال ویدیو های دکوراسیون منزل هستند، بیشتر به دنبال الهام گرفتن هستند. ویدیویی ایجاد کنید که در آن آن ها بتوانند دکور خانه را با قیمت مناسب بخرند، دکوراسیون قدیمی خود را اصلاح کنند، و نکاتی را برای طراحی مجدد دکور کنند. به مخاطبان خود نگاهی به خانه خود بیندازید و در مورد طراحی، زیبایی شناسی و ایده های دکوراسیون و نحوه انتخاب آن ها با آن ها صحبت کنید. اگر در دکور و دکوراسیون داخلی متخصص هستید، می توانید اصول طراحی را نیز تجزیه و تحلیل کنید تا مخاطبان شما بتوانند بر اساس نیاز های خود بهترین انتخاب را داشته باشند. ویدیویی بسازید که در آن نکات و ترفند هایی را برای تمیز و تازه نگه داشتن خانه خود بریزید. حتی می ‌توانید ویدیو هایی بسازید که به مخاطبانتان کمک کند بفهمند چگونه می ‌توانند از مبلمان، وسایل چوبی و غیره مراقبت کنند. هنگام آشپزی از خود فیلم بگیرید و دستور العمل های دقیق را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید یا یک ویدیو از دستور العمل های آماده سازی غذا بسازید که تهیه و ذخیره آن برای یک هفته آسان است. همچنین می‌توانید در مورد نکات آشپزی، هک ‌های آشپزخانه و مهارت‌ های اولیه آشپزی مانند پوست کندن و خرد کردن، ویدیو بسازید. یک کاردستی به خودی خود، ویدئو های مینیاتوری و غول پیکر پخت غذا، اینترنت را تحت تاثیر قرار داده است. می ‌توانید همه چیز را به کوچک ‌ترین اندازه کوچک کنید و از خودتان در حال پختن این وعده ‌های غذایی کوچک ‌تر از لقمه فیلم بگیرید، یا می ‌توانید همه چیز را بسیار بزرگ ‌تر کنید، مانند این چیزکیک پنجاه پوندی. دوست دارید سفر کنید و از غذاهای مختلف از سراسر جهان استفاده کنید؟ حتما ویدیویی فیلم بگیرید که در مورد عادات غذایی، غذا های لذیذ، تور های غذایی و غذا های نمادین از مقصد صحبت می کند. اکثر افرادی که این نوع ویدیو ها را تنظیم می کنند در حال تحقیق در مورد زمانی هستند که سفر می کنند. فراموش نکنید که به مخاطبان خود بگویید چگونه و کجا می توانند این غذا ها را در سراسر جهان، تخصص آن ها و سنت های غذا خوردن پیدا کنند.


ویدیویی در مورد محصولات فناوری شگفت ‌انگیز بسازید مخصوصا اگر برای خرید در دسترس هستند تا مخاطبان خود را از چیز های جدید در دنیای فناوری به ‌روز نگه دارید. ویدیویی بسازید که به مخاطبان خود نشان دهید چه چیزی در کمد یا کیت آرایش شما وجود دارد. همچنین می ‌توانید لباس ‌ها و اکسسوری ‌ها را از چیز های روزمره بسازید یا نشان دهید که چگونه می ‌توانند لباس ‌های مختلف را جفت کنند و ظاهری محبوب ایجاد کنند. می ‌توانید ویدیو های مرتبط فصلی مانند این را توسط تس کریستین بسازید یا می ‌توانید فهرستی از هک ‌ها و نکات مد روزمره را تهیه کنید. شما همچنین می توانید ویدیو هایی ایجاد کنید که در مورد درمان های زیبایی صحبت می کند و آن ها را برای مخاطبان خود مرور کنید. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب با استفاده از اخبار و رویداد های روزانه بسیار زیاد است. مخاطبان خود را در برنامه تمرینی خود راهنمایی کنید یا حتی می توانید کل روز خود را در وبلاگ خود قرار دهید تا آن ها بتوانند ببینند شما چه می خورید مانند این وبلاگ سلامتی و روز شما چگونه به نظر می رسد. یک ایده عالی دیگر این است که روتین های تمرینی افراد مشهور را از بین ببرید و آن ها را برای مخاطبان خود امتحان کنید. همچنین می توانید راهنما های تمرینی را برای مخاطبان خود ایجاد کنید تا هر روز آن ها را دنبال کنند. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن داستان تناسب اندام خود با مخاطبان خود در مورد موانعی که در مسیر رسیدن به تناسب اندام بر آن غلبه کرده اید صحبت کنید. اینترنت پر از روند ها و چالش ها است. ویدیو های سرگرم کننده ای ایجاد کنید که در آن تلاش خود را در این چالش ها امتحان کنید و هک های ویروسی را که توجه اینترنت را به خود جلب کرده اند آزمایش کنید. چگونه در یوتیوب تولید محتوا کنیم یکی از موضوعات پرتکرار برای افرادی می باشد که در ابتدای کار هستند. ویدیو های توضیح دهنده می توانند راهی عالی برای نشان دادن نحوه عملکرد های خاص به مخاطبان شما باشند از سوی دیگر، می ‌توانید در مورد مسائل مهم سلامتی صحبت کنید یا صحبت‌ هایی را که توسط متخصصان ارائه می ‌شود به اشتراک بگذارید. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب گاهی اوقات یک چالش برای ما می تواند باشد. هر چند ماه یکبار یک رژیم غذایی جدید، غذای فوق العاده، یا سایر مد های جدید وارد قفسه تناسب اندام می شود. این مد های محبوب را برای مخاطبان خود آزمایش کنید تا بتوانند تصمیمات تناسب اندام بهتری بگیرند. هر طرفدار ورزش می‌خواهد پس از یک مسابقه خوب، تجزیه و تحلیل مسابقه را انجام دهد در اینجا فرصت شما برای انجام این کار است. همچنین می‌توانید به صورت زنده در کانال خود پخش کنید و در مورد یک مسابقه در حال انجام با انجمن یوتیوب خود صحبت کنید. می توانید از مخاطبان خود بخواهید پاسخ دهند و سوالات خود را در بخش چت زنده بپرسند.

سئو محتوا

سئو محتوا

دستور العمل های فصلی برای کریسمس، شکرگزاری، و دیگر تعطیلات محبوب را به اشتراک بگذارید. این ها می توانند شیرینی ها و شیرینی های سنتی باشند یا می توانید دستور العمل های امروزی و ترکیبی خود را برای بینندگان خود اضافه کنید. ایده برای تولید محتوا در یوتیوب بسیار جذاب و مناسب است و می تواند متحول کننده باشد. اگر از علاقه مندان به سفر هستید، درباره نحوه برنامه ریزی برنامه سفر خود، نحوه بودجه بندی هزینه های خود صحبت کنید و به مخاطبان خود راهنمای سفر بدهید. بهترین بخش ‌های سفرتان را ولوگ کنید تا مخاطبان احساس کنند در کنار شما هستند و هر کاری را که انجام می ‌دهید تجربه می‌ کنند. هتلی که در آن اقامت دارید، غذا هایی که می خورید، چیز هایی که می خرید و غیره را به آن ها بپردازید. فهرست های سریعی تهیه کنید که از دانش شما در مورد یک مقصد خاص استفاده کند. به عنوان مثال، می توانید بیست و پنج مکان برای بازدید در یوروتریپ خود را به اشتراک بگذارید، پنج کاری که باید هنگام حضور در آلمان انجام دهید، و غیره. این ویدیو های با مصرف آسان، قلاب های خوبی برای ترغیب افراد به کاوش محتوای بیشتر در کانال شما هستند، به خصوص اگر آن ها به دنبال الهام و راهنمای سفر هستند. یک مستند سفری بسازید که به درک عمیق این مکان، تاریخ، فرهنگ، آب و هوا، مردم و سایر عوامل مهم می ‌پردازد. این ویدیو ها توسط افرادی ترجیح داده می شود که نه تنها سفر می کنند، بلکه بسیار مشتاق هستند که تاریخ و میراث فرهنگی یک مکان را بدانند. مخاطبان خود را از طریق برنامه روزانه بهره وری خود ببرید و به آن ها نشان دهید که چگونه کار خود را انجام می دهید. می توانید این کار را به عنوان یک وبلاگ انجام دهید یا به سادگی جلوی دوربین بنشینید و در مورد آن صحبت کنید. همچنین می‌توانید نکات و ترفند های مورد علاقه‌ تان را فهرست کنید که در تمام طول روز شما را پر انرژی و کارآمد نگه می‌ دارد. چه محتوایی در یوتیوب تولید کنیم از جمله سوالت بسیار کاربردی برای داشتن یک کانال یوتیوبی مناسب و پرسود می باشد. اگر به یک سخنرانی خوب در مورد مراقبت از خود برخورد کردید یا مطلبی را خواندید که به نظرتان فوق العاده بود، دیدگاه خود را در مورد آن با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. می ‌توانید با افزودن تصاویر قدرتمند ویدیو را جذاب ‌تر کنید و همچنین می ‌توانید عادت ‌های متخصص را به نکاتی برای مصرف آسان تقسیم کنید. سایت سئو محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین سایت ها برای پرسیدن سوال های خود پیرامون ایده برای تولید محتوا در یوتیوب می باشد.

آموزش تولید محتوا در یوتیوب

یادگیری یکی از مهم ترین موضوعات در تولید محتوا یوتیوب می باشد. سایت سئو محتوا بهترین ارائه دهنده اطلاعات پیرامون آموزش تولید محتوا در یوتیوب است که می توانید از آن استفاده کنید. همه یوتیوب را تماشا می کنند. بیش از هفتاد و پنج درصد از آمریکایی های پانزده ساله به بالا در یوتیوب هستند که بخشی از بیش از دو میلیارد کاربر فعال ماهانه است که آن را به محبوب ترین وب سایت در جهان پس از گوگل تبدیل می کند. پتانسیل یک مخاطب عظیم دلیلی عالی برای بازاریابی کسب و کار شما و یا دیدن آموزش تولید محتوا در یوتیوب است. برای بازاریابی کسب و کار خود در یوتیوب چه یک کارآفرین یا یک شرکت تجاری باشید باید آنچه را که مشتریان هدف شما می خواهند تولید کنید. ساده به نظر می رسد، درست است؟ تا زمانی که بدانید مشتریان شما واقعا چه می ‌خواهند و این فقط آن چیزی نیست که فکر می‌کنید آن ها می‌خواهند، تله‌ ای است که بسیاری از مشاغل در آن گرفتار می ‌شوند. به علاوه، باید مطمئن شوید که افراد مناسب ویدیو های شما را پیدا می کنند. یوتیوب یک موتور جستجو است، بنابراین شما باید محتوای خود را برای الگوریتم یوتیوب بهینه کنید، درست مانند سئوی گوگل. از آنجایی که یوتیوب بخشی از گوگل است، برای ثبت نام در یک کانال یوتیوب ابتدا باید یک حساب گوگل ایجاد کنید. می توانید از یک حساب کاربری موجود استفاده کنید یا یک حساب ویژه برای مدیریت کسب و کار خود ایجاد کنید. مدیریت کانال یوتیوب خود با یک حساب برند بهترین روش است، برخلاف اجرای آن با حساب شخصی گوگل. برای یک چیز، یک حساب نام تجاری به چندین نفر در شرکت شما اجازه می دهد کانال یوتیوب شما را مدیریت و به روز کنند. هفتاد و هفت درصد از افراد پانزده تا سی و پنج ساله از یوتیوب استفاده می‌ کنند و برخلاف سایر پلت ‌فرم‌ های اجتماعی، کاهش زیادی در این نرخ برای کاربران مسن ‌تر وجود ندارد. آموزش تولید محتوا در یوتیوب می تواند شما را به مقدار زیادی در این حوزه یاری کند. علاوه بر یادگیری از رقبای خود، باید از کانال های یوتیوب مورد علاقه خود نیز یاد بگیرید. این ها نباید کانال های مرتبط با صنعت شما باشند. با مصرف محتوای یوتیوب، چیز های زیادی در مورد آنچه کار می کند، یاد خواهید گرفت، به خصوص که همیشه در حال تغییر است. دو میلیارد کاربر یوتیوب هر روز حدود یک میلیارد ساعت محتوای ویدیویی تماشا می کنند. اگر با SEO و الگوریتم گوگل آشنایی دارید، یوتیوب به روشی مشابه با یک تفاوت کلیدی کار می کند.وقتی عبارتی را در گوگل جستجو می کنید، تقریبا همان نتایج وب سایتی را دریافت می کنید که سایر افراد. اما اگر شما و یکی از دوستانتان در یک اتاق، روی یک Wi-Fi کنار هم بنشینید و کلمه کلیدی مشابه ی را جستجو کنید، نتایج یکسانی خواهید دید. اگر بتوانید الگوریتم های یوتیوب را درک کنید گامی مهم را در آموزش تولید محتوا در یوتیوب طی کرده اید. وقتی یوتیوب نتایج جستجو را به شما نشان می ‌دهد

سئو محتوا

سئو محتوا

کلمه کلیدی و چیز های مشابه ی را که گوگل به دنبال آن است در نظر می ‌گیرد میزان محبوبیت یک ویدیو در حال حاضر، کلمات کلیدی در عنوان و غیره. شخصی ‌سازی نقش مهمی را ایفا می‌ کند، اما همچنان مهم است که تمام کار های دیگر سئوی یوتیوب را انجام دهید تا ویدیو های خود را در جستجو پیدا کنید. قبل از اینکه بتوانید ویدیوی خود را بهینه کنید، باید بدانید که برای چه چیزی بهینه سازی می کنید. تحقیق کلمات کلیدی عباراتی را که مردم برای یافتن محتوا استفاده می کنند در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید آن را به محتوای خود نیز اضافه کنید. آموزش تولید محتوا در یوتیوب بسیاری از نیاز های شما را مرتفع می کند. موضوع خود را در نوار جستجوی یوتیوب تایپ کنید و ببینید چه چیزی پیش می آید. این ها همه چیز هایی هستند که افراد واقعی جستجو کرده اند. این می تواند به شما ایده هایی برای کلمات کلیدی جدید بدهد. توضیحات هر ویدیو باید یک بخش منحصر به فرد از چند جمله داشته باشد که در مورد آن توضیح دهد. اما، می ‌توانید برای صرفه ‌جویی در زمان برای قسمت ‌هایی که در هر ویدیو می‌ خواهید، توضیحات پیش ‌فرض ایجاد کنید. ریز عکس های سفارشی برای نما ها بسیار مهم هستند. علاوه بر عنوان شما، این تنها چیز دیگری است که کاربران باید تصمیم بگیرند که آیا می ‌خواهند ویدیوی شما را تماشا کنند یا خیر. آنچه به عنوان یک تصویر کوچک یوتیوب خوب محسوب می شود بسته به مخاطبان شما متفاوت است. به عنوان حداقل، مطمئن شوید که فقط یک اسکرین شات از ویدیوی شما نیست. می ‌توانید ویدیوی تمام ‌شده خود را مستقیما در استودیوی یوتیوب آپلود کنید و یا فورا آن را منتشر کنید یا برای بعدا زمان ‌بندی کنید. همچنین می ‌توانید ویدیو ها را با Hootsuite به همان روشی که برای سایر محتوای اجتماعی خود برنامه ‌ریزی می‌ک نید، برنامه‌ ریزی کنید. بیشتر تبلیغات یوتیوب ویدیو هستند اما می ‌توانید تبلیغات بنری را هم در ویدیو ها یا در وب سایت قرار دهید. همچنین می توانید تبلیغات ویدیویی خود را پس از پنج ثانیه قابل رد شدن یا غیرقابل رد شدن کنید. قوانین یوتیوب برای تولید محتوا از جمله مواردی می باشد که باید در آموزش تولید محتوا در یوتیوب آن را یاد بگیرید. به عنوان یک شرکت گوگل، تبلیغات یوتیوب از طریق پلت فرم گوگل ادز کار می کنند. اجرای تبلیغات موفق مستلزم یک استراتژی خاص خود است که در راهنمای Google Ads به تفصیل آن را توضیح می دهیم. کمپین نایک با در داخل چیست؟ نشان می‌ دهد وقتی به سازنده خود اجازه رهبری را بدهید، چه چیزی ممکن است. این کانال با نام مناسب که به خاطر به نصف کردن وسایل روزمره برای دیدن داخل آن مشهور است، مجموعه ‌ای از ویدئو ها را برای نایک برای تبلیغ یک کفش جدید ایجاد کرد. محبوب ترین ویدیوی این مجموعه جایی است که آن ها کفش جدید را از وسط نصف کردند که بیش از هفت و یک دهم میلیون بازدید به دست آورد. مانند سایر بازاریابی ‌ها، باید حداقل ماهانه تحلیل ‌های یوتیوب خود را دنبال کنید. از گزارش ‌های داخلی یوتیوب استفاده کنید تا ببینید مخاطبان شما چه چیزی را تماشا می ‌کنند، چه چیزی را بیشتر دوست دارند، ترافیک شما از کجا می ‌آید و موارد دیگر. آموزش تولید محتوا در یوتیوب شامل ایده برای تولید محتوا در یوتیوب نیز می باشد و می توانید پاسخ سوال چه محتوایی در یوتیوب تولید کنیم را بدهید. سایت سئو محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین سایت ها برای آموزش تولید محتوا در یوتیوب در بازار ایران می باشد.

قوانین یوتیوب برای تولید محتوا

رعایت قوانین یوتیوب برای تولید محتوا یکی از مهم ترین پارامتر ها برای داشتن یک تولید محتوا برای یوتیوب مناسب می باشد که درامد خوبی را برای شما ایجاد می کند. هنگام ضبط، ممکن است اشتباهاتی مرتکب شوید یا مکث و حواس ‌پرتی ‌هایی داشته باشید که نمی‌ خواهید شامل آن ‌ها شوید. آن ها را ویرایش کنید. یک ویدیوی کوتاه و با ویرایش خوب بسیار بهتر از یک ویدیوی طولانی‌تر است که خسته‌ کننده و پر از خطا باشد. ویرایش های خود را تا حد امکان یکپارچه کنید تا ویدیویی با کیفیت بالاتر و روان تر داشته باشید. ویدیو های دیگر را تماشا کنید و تکنیک های جدید را از فیلمبردارانی که سال ها تجربه دارند یاد بگیرید. شما می توانید یاد بگیرید که برخی از نکات و ترفند های آن ها را در خلاقیت خود بگنجانید و به آن ها برتری دهید که ممکن است دیگران نداشته باشند. نور پردازی، جلوه‌ های صوتی و لوازم جانبی تنها چند مورد از مواردی هستند که هنگام تماشای ویدیو های دیگران باید به آن توجه کنید. ایده‌ های آن ‌ها را بپذیرید و آن‌ ها را تغییر دهید تا منحصرا متعلق به شما باشند. ساده همیشه بهتر است. شلوغ کردن ویدیوی خود با بسیاری از عناصر اضافی می تواند آنچه را که می خواهید انجام دهید کاهش دهد. اهداف خود را مشخص کنید و مستقیم به سمت آن ها حرکت کنید. مسیر های انحرافی را انتخاب نکنید که تمرکز را از آنچه می خواهید بگویید خارج می کند. اگر می خواهید علاقه مخاطبان خود را حفظ کنید، به طور مرتب پست کنید. زمانی که مخاطبان شما از برنامه شما اطلاع داشته باشند و چه زمانی به احتمال زیاد پست ارسال کنید، بار ها و بار ها بر می گردند تا ببینند شما چه چیزی را به اشتراک می گذارید. اگر نمی خواهید هر روز پست بگذارید، هفته ای یک یا دو بار پست بگذارید. به یک برنامه پایبند باشید و مخاطبان شما زمانی که برنامه بعدی خود را پخش کنید آماده خواهند بود. بسته به اهداف و موضوعی که در مورد آن بحث می کنید، سئو می تواند ابزار ارزشمندی باشد. اگر چه بسیاری از افراد سئو را فقط با مطالب نوشتاری مرتبط می ‌دانند، اما برای ویدیو ها نیز مفید است. کلمات کلیدی خود را بشناسید و اغلب در طول ویدیو از آن ها استفاده کنید. آن ها را هم در عنوان و هم در توضیحات وارد کنید تا ویدیوی شما از این طریق نیز مورد بازدید قرار گیرد. برخی از محتوا ها یوتیوب را با دولت ‌های ملی در تنگنا قرار داده است. در آوریل دو هزار و هفت، زمانی که دولت تایلند یک کلیپ را توهین آمیز به پادشاه بهومیبول آدولیادج تشخیص داد، مقامات تایلند دستور ممنوعیت سراسری یوتیوب را صادر کردند. یوتیوب این ویدیو را حذف کرد و موافقت کرد که هر گونه ویدیوی دیگری که حاوی مطالب توهین آمیز برای مردم تایلند باشد را ممنوع کند. Viacom، یک شرکت بزرگ رسانه ای، شکایتی یک میلیارد دلاری علیه گوگل، شرکت مادر یوتیوب تنظیم کرده است.

سئو محتوا

سئو محتوا

Viacom ادعا می کند که یوتیوب بیش از صد و پنجاه هزار کلیپ غیر مجاز را میزبانی کرده است که اعضا بیش از یک و نیم میلیارد بار آن ها را مشاهده کرده اند گوگل یک سیستم فیلتر ایجاد کرد که از نرم افزار تشخیص محتوا برای شناسایی ویدیو و صدا استفاده می کند، اما یک نکته وجود دارد گوگل باید کپی هایی از مطالب اصلی داشته باشد تا آن را با ویدیو های یوتیوب مقایسه کند. برخی از شرکت های رسانه ای مشتاق نیستند که هزاران ساعت برنامه را به شرکت دیگری بسپارند. یوتیوب همیشه مجموعه‌ای از دستور العمل ‌های انجمن داشته است که نشان می ‌دهد چه نوع محتوایی در یوتیوب مجاز نیست. این خط ‌مشی ‌ها برای همه انواع محتوا در پلتفرم ما اعمال می ‌شود، از جمله ویدیو ها، نظرات، پیوند ها و تصاویر کوچک. دستور العمل‌ های انجمن ما بخش مهمی از مجموعه گسترده ‌تر خط ‌مشی ‌های ما است و به ‌طور منظم با مشورت کارشناسان خارجی و سازندگان یوتیوب به‌ روز رسانی می ‌شود تا با چالش‌ های نو ظهور همگام شود. ما این دستور العمل‌های انجمن را با استفاده از ترکیبی از بازبین ‌های انسانی و یادگیری ماشینی اجرا می‌ کنیم و آن‌ ها را به طور یکسان برای همه اعمال می ‌کنیم صرف نظر از موضوع یا پیشینه، دیدگاه سیاسی، موقعیت یا وابستگی سازنده. یوتیوب هر چیزی را که به ‌طور مصنوعی تعداد بازدید ها، لایک‌ ها، نظرات یا سایر معیار ها را با استفاده از سیستم ‌های خودکار یا ارائه ویدیو ها به بینندگان ناآگاه افزایش دهد، مجاز نمی‌ داند. همچنین، محتوایی که صرفا برای تشویق بینندگان برای تعامل وجود دارد نمایش، لایک، نظر و غیره ممنوع است. رعایت قوانین یوتیوب برای تولید محتوا یک قانون در استفاده از این شبکه اجتماعی می باشد. اگر شخصی را برای تبلیغ کانال خود استخدام کنید، تصمیمات او ممکن است بر کانال شما تأثیر بگذارد. هر روشی که خط ‌مشی ‌های ما را نقض می ‌کند، ممکن است منجر به حذف محتوا یا حذف کانال شود، خواه این اقدام توسط شما یا شخصی باشد که استخدام کرده‌اید. زمانی که هدف اصلی یک کاربر انسانی تعامل واقعی با محتوا باشد، تعامل را مشروع می دانیم. ما نامزدی را نامشروع می دانیم، برای مثال، زمانی که ناشی از اجبار یا فریب باشد، یا زمانی که تنها هدف از نامزدی منفعت مالی باشد. اگر محتوایی پیدا کردید که این خط‌ مشی را نقض می ‌کند، آن را گزارش کنید. دستور العمل ‌های گزارش تخلف از دستور العمل ‌های انجمن ما در اینجا موجود است. اگر چند ویدیو یا نظر پیدا کردید که می ‌خواهید گزارش دهید، می ‌توانید کانال را گزارش کنید. اگر محتوایی با هر یک از توضیحات ذکر شده در زیر مطابقت دارد، در یوتیوب پست نکنید. به سرویس ‌های شخص ثالث پیوند می ‌دهد یا آن‌ ها را تبلیغ می ‌کند که به‌ طور مصنوعی معیار هایی مانند بازدید ها، پسندیدن ‌ها و مشترکین را افزایش می‌ دهند. محتوایی که به وب ‌سایت ‌ها یا خدمات بازی ‌های مربوط به تعداد بازدید های شخص ثالث پیوند داده یا تبلیغ می ‌کند.


پیشنهاد اشتراک در کانال سازنده دیگری تنها در صورتی که آن ها در کانال شما مشترک شوند. شما مجاز هستید بینندگان را تشویق کنید مشترک شوند، دکمه لایک را بزنید، به اشتراک بگذارید یا نظر بگذارید. محتوایی که سازنده نظرات خود را از شخص ثالث به قصد تبلیغ سرویس خریداری می کند. این خط ‌مشی برای ویدیو ها، توضیحات ویدیو، نظرات، پخش ‌های زنده و هر محصول یا ویژگی چیست اعمال می ‌شود. به خاطر داشته باشید که این یک لیست کامل نیست. اگر محتوای شما این خط ‌مشی را نقض می ‌کند، محتوا را حذف می ‌کنیم و ایمیلی برای شما ارسال می ‌کنیم تا به شما اطلاع دهیم. اگر این اولین بار است که دستور العمل‌ های انجمن ما را نقض می ‌کنید، احتمالا اخطاری بدون جریمه برای کانال خود دریافت خواهید کرد. اگر این طور نیست، ممکن است به کانال شما اخطار دهیم. اگر در عرض نود روز سه اخطار دریافت کنید، کانال شما بسته خواهد شد. در اینجا می توانید درباره سیستم اعتصابات ما بیشتر بدانید. ممکن است تعداد مشترکین در YouTube Analytics با تعداد مشترکین کانال یوتیوب شما متفاوت باشد. این تعداد در YouTube Analytics تقریبا چهل و هشت ساعت عقب است. تأخیر به ما امکان می ‌دهد تا تأیید و بازبینی هرزنامه اضافی را انجام دهیم تا اعداد دقیق باشند. ترافیک صفحه ای که تشخیص داده شود مصنوعی است در یوتیوب محاسبه نمی شود و می تواند منجر به اخطار حساب شما شود. حساب ‌های تعلیق شده و مشترکینی که به ‌عنوان هرزنامه شناسایی می ‌شوند در تعداد کل مشترکین یا بازدید های شما حساب نمی ‌شوند. این ها بینندگان فعال نیستند، بنابراین حذف آن ها نباید بر بازدید ها یا زمان تماشای شما تأثیر بگذارد. یک گواهی ویدیویی که در آن یک سازنده نشان می ‌دهد که با موفقیت ترافیک صفحه مصنوعی را از شخص ثالث خریداری می‌ کند. ویدیویی که در آن یک سازنده به یک ارائه ‌دهنده ترافیک صفحه مصنوعی شخص ثالث در یک زمینه تبلیغاتی یا حمایتی پیوند می‌ دهد. به عنوان مثال من در یک روز یک میلیون مشترک در این ویدئو گرفتم و شما هم می توانید. ویدیویی که سعی می‌ کند بینندگان را مجبور کند یا از طریق ابزار های فریبنده، بینندگان را به تماشای ویدیوی دیگری فریب دهد مثلا یک کارت اطلاعات با برچسب گمراه ‌کننده کانال ‌های اختصاص داده شده به ترافیک تعامل مصنوعی کانال یا تبلیغ کسب‌ و کار هایی که تنها برای این هدف وجود دارند. محتوایی که برای جعل هویت یک شخص یا کانال در نظر گرفته شده است در یوتیوب مجاز نیست. یوتیوب همچنین حقوق دارندگان علامت تجاری را اعمال می کند. هنگامی که یک کانال یا محتوای موجود در کانال باعث سردرگمی در مورد منبع کالا و خدمات تبلیغ شده شود، ممکن است مجاز نباشد. کانالی که نمایه، پس ‌زمینه یا ظاهر و احساس کلی کانال دیگری را به گونه ‌ای کپی می ‌کند که آن را شبیه کانال دیگران کند. لازم نیست کانال صد درصد یکسان باشد، تا زمانی که هدف از کپی کردن کانال دیگر مشخص باشد. محتوایی که به نظر می رسد مانند شخص دیگری باشد که آن را پست می کند.

سئو محتوا

سئو محتوا

به طور مثال؛ کانال هایی با نام و تصویر مشابه با کانال دیگر، با تنها تفاوت درج فاصله در نام یا صفر جایگزین حرف. استفاده از نام واقعی، نام کاربری، تصویر، نام تجاری، لوگو یا سایر اطلاعات شخصی دیگران برای فریب دادن افراد به این باور که شما آن شخص هستید. دقیقا تطبیق توضیحات کانال با کانال دیگر. راه اندازی یک کانال با استفاده از نام و تصویر یک شخص و سپس وانمود کردن آن شخص در حال ارسال محتوا به کانال. راه اندازی یک کانال با استفاده از نام و تصویر یک شخص و سپس ارسال نظرات در کانال های دیگر به گونه ای که گویی توسط آن شخص ارسال شده است. کانال‌ هایی که ادعا می‌کنند یک حساب طرفداران یا فن پیج هستند، اما در واقع به عنوان کانال دیگران ظاهر می ‌شوند و محتوای خود را دوباره آپلود می ‌کنند. کانال ‌هایی که جعل هویت یک کانال خبری موجود هستند. از جمله این قوانین یوتیوب برای تولید محتوا می باشند. اگر محتوای شما این خط ‌مشی را نقض می ‌کند، محتوا را حذف می ‌کنیم و ایمیلی برای شما ارسال می‌ کنیم تا به شما اطلاع دهیم. اگر این اولین بار است که دستور العمل ‌های انجمن ما را نقض می‌ کنید، احتمالا اخطاری بدون جریمه برای کانال خود دریافت خواهید کرد. اگر این طور نیست، ممکن است به کانال شما اخطار دهیم. اگر در عرض نود روز سه اخطار دریافت کنید، کانال شما بسته خواهد شد. در اینجا می توانید درباره سیستم اعتصابات ما بیشتر بدانید. ممکن است کانال یا حساب شما را به دلیل نقض مکرر دستور العمل ‌های انجمن یا شرایط خدمات، فسخ کنیم. همچنین ممکن است پس از یک مورد سوء استفاده شدید یا زمانی که کانال به نقض خط مشی اختصاص داده شده است، کانال یا حساب شما را فسخ کنیم. در اینجا می توانید درباره فسخ کانال یا حساب بیشتر بدانید. قوانین یوتیوب برای تولید محتوا در برخی از حوزه ها سخت گیرانه هستند. اگر کاربران را به سمت محتوایی هدایت می‌کنند که دستور العمل‌ های انجمن ما را نقض می ‌کند، پیوند هایی را در محتوای خود در یوتیوب پست نکنید. این شامل پیوند هایی است که با هر یک از توضیحات ذکر شده در زیر مطابقت دارند. پیوند هایی به پورنوگرافی، پیوند هایی به وب سایت ها یا برنامه هایی که بدافزار نصب می کنند. پیوند هایی به وب ‌سایت ‌ها یا برنامه ‌های فیشینگ برای اعتبار ورود کاربر، اطلاعات مالی و غیره. پیوند هایی به وب ‌سایت ‌ها، برنامه‌ ها یا سایر فناوری‌ های اطلاعاتی که دسترسی غیر مجاز رایگان به محتوای صوتی، محتوای سمعی و بصری، بازی ‌های ویدیویی کامل، نرم‌ افزار یا سرویس ‌های جریانی که معمولا به پرداخت نیاز دارند، می ‌دهد. پیوند هایی به وب سایت هایی که به دنبال جمع آوری کمک مالی یا جذب نیرو برای سازمان های تروریستی هستند. پیوند به سایت های حاوی تصاویر سوء استفاده جنسی از کودکان، پیوند هایی به سایت ‌های فروش اقلام ذکر شده در دستور العمل ‌های کالا های تحت نظارت ما،


پیوند هایی به محتوایی که اگر در یوتیوب آپلود شود، خط‌ مشی ‌های تنفر یا آزار ما را نقض می‌ کند. پیوند هایی به محتوایی که دیگران را به ارتکاب اعمال خشونت آمیز تشویق می کند، پیوند هایی به محتوایی که اطلاعات نادرست پزشکی را منتشر می کند که در تضاد با اطلاعات پزشکی مقامات محلی بهداشت یا سازمان بهداشت جهانی WHO در مورد COVID-۱۹ است. پیوند هایی به وب ‌سایت ‌ها یا برنامه ‌هایی که محتوای گمراه‌ کننده یا فریبنده را منتشر می ‌کنند که می‌ تواند خطر جدی آسیب ‌های فاحش را ایجاد کند، مانند تداخل در فرآیند های دموکراتیک. این خط‌ مشی در مورد ویدیو، صدا، توضیحات ویدیویی، نظرات، نظرات سنجاق ‌شده، پخش جریانی زنده و هر محصول یا ویژگی دیگر یوتیوب اعمال می ‌شود. پیوند ها می توانند هر شکلی داشته باشند که کاربر را به سایتی خارج از یوتیوب هدایت کند، از جمله آدرس های اینترنتی قابل کلیک، نشان دادن متن آدرس ها در ویدئو ها یا تصاویر، آدرس های اینترنتی مبهم، هدایت شفاهی کاربران به سایت ‌های دیگر از طریق ویدیو یا صدا، یا تشویق بینندگان به بازدید از نمایه‌ های سازندگان یا صفحات سایت‌ های دیگر. لطفا توجه داشته باشید که این یک لیست کامل نیست. یوتیوب به هرزنامه، کلاهبرداری یا سایر روش ‌های فریبنده که از انجمن یوتیوب استفاده می ‌کند، اجازه نمی‌ دهد. همچنین به محتوایی اجازه نمی ‌دهیم که هدف اصلی آن فریب دیگران باشد تا یوتیوب را به سایت دیگری ترک کنند. اگر محتوایی پیدا کردید که این خط‌ مشی را نقض می ‌کند، آن را گزارش کنید. دستور العمل‌های گزارش تخلف از دستور العمل ‌های انجمن ما در اینجا موجود است. اگر چند ویدیو یا نظر پیدا کردید که می ‌خواهید گزارش دهید، می ‌توانید کانال را گزارش کنید. فراداده یا تصاویر کوچک گمراه کننده استفاده از عنوان، ریز عکس ها، توضیحات برای فریب دادن کاربران به این باور که محتوا چیزی نیست. محتوایی که هدایای نقدی ارائه می‌کند، طرح‌های سریع پولدار شوید یا طرح ‌های هرمی ارسال پول بدون محصول ملموس در ساختار هرمی. محتوایی که معیار های تعامل مانند بازدید ها، لایک ها، نظرات یا هر معیار دیگری را در یوتیوب می فروشد. این نوع هرزنامه همچنین می ‌تواند شامل محتوایی باشد که تنها هدف آن افزایش مشترکین، بازدید ها یا معیار های دیگر است. لیست ‌های پخش راهی عالی برای ترکیب ویدیو هایی هستند که جامعه شما ممکن است بخواهد به صورت مجموعه تماشا کند. می‌ دانیم که اغلب عمدی نیست، اما ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که لیست ‌های پخش حاوی محتوایی باشد که در پلتفرم مجاز نیست و می ‌تواند به جامعه ما آسیب برساند. این بدان معنا ست که لیست ‌های پخشی که دستور العمل‌ های انجمن ما را نقض می ‌کنند در یوتیوب مجاز نیستند. اگر می ‌خواهید همه ویدیو های فهرست‌ های پخش را در یک ویدیو ترکیب کنید و آن ویدیو دستور العمل‌ های انجمن ما را نقض کند، ممکن است فهرست پخش دستور العمل ‌های انجمن را نیز نقض کند. اگر محتوایی پیدا کردید که این خط ‌مشی را نقض می ‌کند

سئو محتوا

سئو محتوا

لطفا آن را گزارش کنید. دستور العمل ‌های گزارش تخلف از دستور العمل‌ های انجمن ما در اینجا موجود است. اگر ویدیو ها، نظرات یا کل کانال سازنده ‌ای را پیدا کردید که می ‌خواهید گزارش دهید، از ابزار گزارش ما دیدن کنید. در یوتیوب، ما سلامت و رفاه همه سازندگان و بینندگان خود را جدی می‌ گیریم. آگاهی و درک سلامت روان مهم است و ما از سازندگانی حمایت می ‌کنیم که داستان‌ های خود را به اشتراک بگذارند، مانند پست کردن محتوایی که در مورد تجربیات خود در مورد افسردگی، آسیب رساندن به خود یا سایر مسائل مربوط به سلامت روان بحث می ‌کند. با این حال، ما به محتوایی در یوتیوب اجازه نمی‌ دهیم که خود کشی، خود آزاری، شوکه کردن یا انزجار را تبلیغ کند یا برای بینندگان خطر قابل ‌توجه ی ایجاد کند. یوتیوب به محتوایی که سلامت عاطفی و جسمی خردسالان را به خطر می اندازد اجازه نمی دهد. خردسال به عنوان فردی زیر سن قانونی تعریف می شود معمولا در اکثر کشور ها یا مناطق، هر فردی کمتر از هجده سال سن دارد. اگر محتوایی پیدا کردید که این خط ‌مشی را نقض می‌ کند، آن را گزارش کنید. اگر فکر می کنید که کودکی در خطر است، باید با مجری قانون محلی خود تماس بگیرید تا فورا وضعیت را گزارش کنید. دستور العمل ‌های گزارش تخلف از دستور العمل ‌های انجمن ما در اینجا موجود است. اگر چندین ویدیو یا نظراتی پیدا کردید که می‌ خواهید گزارش دهید، می‌ توانید کانال را گزارش کنید. به طور کلی، انتظار می رود کاربران اعضای فعال در انجمن یوتیوب باشند. اگر حسابی بیش از حد غیر فعال تشخیص داده شود، ممکن است یوتیوب بدون اطلاع قبلی آن را باز پس گیرد. عدم فعالیت ممکن است به صورت زیر در نظر گرفته شود، عدم ورود به سایت حداقل به مدت شش ماه، هرگز محتوای ویدیویی را آپلود نکرده اید، عدم مشارکت فعال در تماشای ویدیو ها یا کانال ها یا نظر دادن در مورد آن ها. محتوایی که افراد را تهدید می کند در یوتیوب مجاز نیست. همچنین به محتوایی که فردی را با توهین ‌های طولانی یا مخرب بر اساس ویژگی ‌های ذاتی هدف قرار می ‌دهد، اجازه نمی‌ دهیم. این ویژگی ها شامل وضعیت گروه محافظت شده یا ویژگی های فیزیکی آن ها می شود. اگر محتوایی پیدا کردید که این خط‌ مشی را نقض می ‌کند، آن را گزارش کنید. دستور العمل‌ های گزارش تخلف از دستور العمل ‌های انجمن ما در اینجا موجود است. اگر چندین ویدیو یا نظراتی پیدا کردید که می‌ خواهید گزارش دهید، می‌ توانید کانال را گزارش کنید. برای نکات و بهترین روش ها برای ایمن ماندن، ایمن نگه داشتن حساب خود و محافظت از حریم خصوصی خود، این مقاله مرکز راهنمایی را بررسی کنید. سایت سئو محتوا سعی دارد که شما را در تولید محتوا یوتیوب به طور کامل راهنمایی کند و مناسب ترین خدمات را به شما ارائه نماید.

سخن پایانی

استفاده از انواع روش های مختلف برای داشتن یک محتوای مناسب برای شبکه های اجتماعی یک روش برای بازاریابی ست که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. بسیاری از کاربران فارسی زبان خارج از ایران و کاربرانی در ایران با استفاده از فیلتر شکن وارد سایت یوتیوب می ‌شوند و به تولید محتوا در یوتیوب می‌ پردازند. عده ‌ای فقط جهت سرگرمی عضو این وب ‌سایت هستند و عده ‌ای هم مشغول به کسب درآمد هستند. با استفاده از آموزش تولید محتوا در یوتیوب می توانید ایده های تولید محتوا در یوتیوب را شناسایی کنید و همچنین قوانین یوتیوب برای تولید محتوا را به درستی رعایت کنیم. چگونه در یوتیوب تولید محتوا کنیم سوالی می باشد که ذهن بسیاری از افراد را در این حوزه به خود مشغول کرده است. تولید محتوا برای یوتیوب کاری بسیار لذت بخش است و می تواند درآمد شما را بسیار بالا ببرد. باید شما مجموعه از کاربران یوتیوب را تبدیل به کاربران وفادار خود کنید. زیرا کاربران وفادار شما را به دوستان خود معرفی می کنند. تولید محتوا باید با کیفیت و جذاب باشد. باید تولید محتوا به گونه ‌ای انجام گیرد که موجب جذب مخاطبان شوند و اینکه یک مخاطب وقتی وارد صفحه شما می شود به راحتی از آن خارج نشود و برای حداقل چند دقیقه در صفحه شما بماند. یک راه کار برای کسب درآمد از یوتیوب تبلیغات می ‌باشد. ایده های تولید محتوا در یوتیوب بسیار زیاد هستند فقط باید آنان را انتخاب کنید و شروع به درست کردن ویدئو ها نمایید. پس از اینکه شما این مراحل را پشت سر گذاشتید، باید یک محتوای با کیفیت و جذاب تولید کنید. خوب اینجا باید از قوانین تولید محتوا یوتیوب پیروی کنید یکی از قوانین که بسیار مهم است، محتوای تولید شده به هیچ وجه نباید کپی باشد. شما عزیزان و گرامیان که مخاطبین سایت سئو محتوا هستید می توانید بهترین و مناسب ترین خدمات را از کارشناسان ما طلب کنید.

سئو محتوا