تولید محتوا قیمت

سئو محتوا

تولید محتوا کلمه ای چند

تولید محتوا یکی از پر چالش ترین کار ها در بازاریابی دیجیتالی می باشد که می تواند در بسیاری از عملکرد های سئو و دیجیتال مارکتینگ شما موثر باشد. هزینه و تعرفه امروزه یکی از مهم ترین پارامتر ها در انتخاب خدمات و محصولات مختلف می باشد. بنابراین بدون در نظر گرفتن تولید محتوا قیمت هیچ یک از ما نمی توانیم تصمیم درستی درباره کسب و کار اینترنتی خود بگیریم. بیشتر مقالاتی که در تولید محتوا ارائه می شود به صورت کاراکتری حساب می شود. تولید محتوا کلمه ای چند نیز از سوالات در همین زمینه می باشد. مقیاس تولید محتوای شما فراتر از افزایش تعداد پست ها است. این در مورد خدمات بهتر به شخصیت خریدار با ارائه تا حد امکان مطالب برای آموزش، کمک و راهنمایی آن ها در طول سفر خرید است. بنابراین، صرفا برای افزایش حجم محتوای وبلاگ خود، صرفا انتشار تعداد زیادی از پست ها منطقی نیست. داشتن استاندارد کیفیت بالا ضروری است زیرا موتور های جستجو متعهد به ارائه نتایج مرتبط به کاربران هستند. علاوه بر این، مصرف کنندگان مدرن از آنچه مصرف می کنند آگاه هستند و به طور فزاینده ای تقاضا می شوند. علاوه بر این، ما نمی ‌توانیم فراموش کنیم که پست ‌های وبلاگ، اینفوگرافیک ‌ها، ویدئو ها، کتاب ‌های الکترونیکی و مطالب تعاملی همه بخشی از هر استراتژی بازاریابی عمده هستند. این به این معنی است که هر یک از پست های شما باید با استراتژی که برنامه ریزی کرده اید مطابقت داشته باشد. این چیزی است که باعث می شود وبلاگ شما با سرعت ثابت رشد کند. اگر اولویت اصلی تولید محتوا کیفیت است، چرا باید نگران کمیت باشیم؟ به هر حال، فرکانس پست ایده آل برای موفقیت یک وبلاگ در اینترنت چیست؟ این ها سوالات بسیار رایج و تا حدودی بحث برانگیز هستند. برای یافتن بحث های جالب در مورد این موضوع، نیازی به جستجو در سایت های زیادی ندارید. می ‌توانیم بگوییم که کمیت واقعا مهم است، مخصوصا وقتی موضوع ایجاد قدرت در وب باشد. با این حال، هیچ راهی برای تعریف میانگین ایده ‌آل تعداد انتشارات وجود ندارد، زیرا وجود ندارد. به جز در جستجو های بسیار خاص، محتوایی که در صفحه اول نتایج جستجو قرار می گیرد معمولا متعلق به دامنه هایی با حجم قابل توجه ی از انتشارات است. همان طور که گفته شد، واضح است که مقیاس بندی تولید محتوا برای داشتن نتایج خوب با ترافیک ارگانیک اساسی است، اما این کیفیت محتوای شما و اثربخشی استراتژی شما است که برند شما را به اوج می رساند.

سئو محتوا

سئو محتوا

چیزی که باید مطلقا از آن اجتناب کنید، افراط در آن است، که در این مورد به معنای اشباع تولید شما، از دست دادن تمرکز و تأثیر بر استاندارد های انتشارات شما است. آگاهی از برند یک معیار کیفی است که نشان می دهد چقدر و چقدر برند شما توسط مصرف کنندگان شما شناخته شده است یا با راه حلی در یک صنعت خاص مرتبط است. در دیجیتال مارکتینگ، به طور دقیق ‌تر در سئو، آگاهی از برند خود را متفاوت نشان می‌ دهد. مارک هایی که بیشتر در نتایج جستجو برای یک موضوع خاص ظاهر می شوند توجه بیشتری را به خود جلب می کنند. مصرف کننده درک می کند که شرکت در آن زمینه آگاه است و احتمالا پاسخ های مورد نیاز خود را دارد. بنابراین، هرچه شرکت شما بتواند محتوای بیشتری را رتبه بندی کند، برند شما بیشتر در بازار شما شناخته می شود. کسب اقتدار یکی از پاداش ‌های مهمی است که می ‌توانید از تلاش ‌های خوب آگاهی از برند بگیرید. هر بازاریاب دیجیتال باید روی تجربه کاربر تمرکز کند. به همین دلیل است که ما شاهد تغییرات مهمی در دستور العمل ‌های گوگل هستیم که در حال حاضر سایت‌ ها را در سراسر جهان ترغیب به سازگاری می‌ کند. در این جنبه، ما از خود محتوا فراتر می رویم و پیشرفت هایی را از نظر ناوبری، راحتی و قابلیت استفاده ارائه می دهیم. توجه داشته باشید که یک جستجو به جستجو های دیگر منجر می شود و عمق ارائه شده توسط یک پست می تواند سوالات خاص تری را ایجاد کند. این یکی دیگر از مزایای خوشه های موضوعی است زیرا شرکت شما هر چیزی را که شخصیت خریدار شما ممکن است در یک موضوع به دنبال آن باشد را پیش بینی کرده و ارائه می دهد. شایان ذکر است که ناوبری خوب نیز به اسکن ربات های موتور های جستجو کمک می کند و زمان ماندن مخاطبان در سایت شما را افزایش می دهد. بحث در مورد این موضوع از چند سال پیش شدت گرفت، زمانی که برخی از مناطق شروع به جستجوی راه ‌هایی برای تنظیم جمع ‌آوری داده‌ ها کردند، به دنبال مثال مقررات حفاظت از داده‌ های عمومی اروپا این جاده بی بازگشت است. اگر چه شرکت ها در مدیریت همه این داده ها مجبور به مقابله با الزامات جدید هستند، اما هنوز برای استراتژی های موفق ضروری هستند. اکثر عملیات دیجیتال مارکتینگ به طور مستقیم یا غیرمستقیم از داده های کاربر استفاده می کنند که یکی از موثر ترین راه ها برای درک رفتار کاربر است.


با این حال، در زمینه این مقاله، آنچه ارزش برجسته کردن دارد این است که هر محتوایی که منتشر می کنید می تواند فرصتی باشد برای درک بهتر مخاطبان و ارائه خدمات موثر تر به آن ها. از این نظر، با مقیاس ‌پذیری تولید خود، این شانس را دارید که تحلیل بازار خود را غنی کنید، آزمایش ‌های دقیق‌ تری انجام دهید و نتایج خود را بهینه کنید. می‌ توانید این مزایا را با استفاده از محتوای تعاملی مانند آزمون‌ ها، پرسش‌ نامه ‌ها و ماشین ‌حساب ‌ها گسترش دهید، زیرا آن ها کاربر را به انجام تعداد بسیار بیشتری از تعاملات تشویق می ‌کنند. مدیرانی که عادت دارند به تنهایی محتوا تولید کنند یا از قبل روی یک یا چند متخصص مورد اعتماد حساب می کنند، اغلب تمایلی به استخدام تولید کنندگان جدید یا برون سپاری خدمات ندارند، زیرا می ترسند انتظاراتشان برآورده نشود. با این حال، همان طور که وبلاگ شما رشد می کند، باید تیم خود را افزایش دهید و از اختلاف نظر اجتناب کنید و از استاندارد های برند اطمینان حاصل کنید. متخصصان جدید باید به خوبی با پروژه هماهنگ باشند. بنابراین، یک منبع ضروری برای اطمینان از استاندارد کیفیت محتوای تولید شده برای شرکت شما، راهنمای سبک است. این سند باید به عنوان یک کتابچه راهنمای دقیق با هدف اصلی راهنمایی افرادی که در کانال های ارتباطی شرکت شما کار می کنند و استاندارد کردن زبان، لحن صدا و ساختار قطعاتی که ایجاد می کنند، عمل کند. در این مطالب، برای کارمندان و ارائه دهندگان خدمات توضیح می دهید که از کار آن ها چه انتظاری دارید. در حالت ایده آل، نباید آن قدر اساسی باشد که سؤالات زیادی را باز بگذارد و نه آنقدر سفت و سخت باشد که آزادی خلاقانه تولید کنندگان را به خطر بیندازد. همچنین توصیه می ‌شود که دستور العمل ‌های اضافی برای فعالیت‌ های خاص مانند برنامه ‌ریزی، نوشتن، طراحی و توسعه ایجاد کنید تا عناصر فنی بیشتری را تعریف کنید. تولید محتوا کلمه ای چند برای کسب و کار های نوپا بسیار مورد توجه قرار می گیرد و باید دقت در این موضوع را ملاک خود قرار دهند. هزینه ی تولید محتوا در سایت سئو محتوا بسیار مقرون به صرفه است و بسیاری از شرکت ها در این حوزه مشتریان همیشگی سایت سئو محتوا هستند. گرفتن سفارش تولید محتوا سایت نیاز مند داشتن تخصص فراوان در این زمینه است. تولید محتوا تهران نیز یکی از پروژه های سایت سئو محتوا ست که با تقاضای زیادی مواجه شده است. دیگر یافتن متخصصان خوب در بازار دشوار نیست.

سئو محتوا

سئو محتوا

با این حال، خوب بودن کافی نیست. شما باید افراد مناسب برای کسب و کار خود را پیدا کنید. درجه بالایی از صلاحیت اساسی است، اما به خاطر داشته باشید که یک متخصص متخصص یا فردی با تجربه در پروژه های مشابه شما می تواند بسیار بیشتر به برند شما اضافه کند. البته، یافتن تولید کنندگان برتر به سادگی ارسال یک پیشنهاد در گروه‌ های رسانه ‌های اجتماعی نیست اگر چه این نیز راهی برای یافتن نامزد ها است. شما باید وب سایت ها و وبلاگ های صنعت خود را جستجو کنید و پست های آن ها را بررسی کنید. هنگامی که اثر خاصی توجه شما را جلب می کند، می توانید با آن ها تماس بگیرید تا متوجه شوید نویسنده، طراح یا توسعه دهنده کیست و از موجود بودن آن ها مطلع شوید. بسیاری از آن ها نمایه ها یا وب سایت های خود را دارند که این روند را آسان تر می کند، اما مشکلی در تماس با مالک سایت مورد نظر برای بررسی در دسترس بودن متخصص وجود ندارد. شما می توانید موضوعات اصلی پوشش داده شده در مطالب را فهرست کنید و با استفاده از کلمات کلیدی طولانی، پست های خاصی تولید کنید. به این ترتیب، دسترسی به محتوای خود را افزایش می دهید و پست های اصلی خود را تقویت می کنید. اما به همین جا ختم نمی شود. برای مثال، اگر کتاب ‌های الکترونیکی و اینفوگرافیک‌ های بزرگ را در استراتژی فعلی خود دارید، می‌ توانید این قطعات را به موارد کوچک‌ تر، مانند پست ‌های وبلاگ یا تصاویر برای پست ‌های رسانه‌های اجتماعی تبدیل کنید. همان محتوا را می توان در قالب های مختلفی مانند متن، ویدئو، تصویر یا مواد تعاملی در دسترس قرار داد. توجه داشته باشید که این به تجربه کاربر نیز کمک می کند، زیرا آن ها می توانند مطالب شما را به راحت ترین روش بررسی کنند. تولید محتوا برای اینترنت یک کار صرفا عملیاتی نیست. محتوای خوب نه تنها به تجربه و آموزش حرفه ای بلکه به خلاقیت و تعهد آن ها نیز بستگی دارد. به همین دلیل است که شرکت شما باید راه هایی برای حفظ ارتباط سالم با تیم خود، ارائه بازخورد سازنده و ارائه پشتیبانی لازم ایجاد کند. این یک راه عالی برای تأیید مجدد ارزش‌ های سازمان و ایجاد انگیزه در متخصصان برای ادامه انجام یک کار خوب است. برای مثال، در راک، هزاران فریلنسر آن بر روی حمایت تیم بازار محتوای راک حساب می‌کنند که مسئول انتقال اطلاعات شرکت و ارتقای پشتیبانی، آموزش و اقدامات تعاملی است.


ما همچنین فضای جامعه، یک شبکه اجتماعی منحصر به فرد به سبک انجمن را داریم. در آنجا، شرکت می تواند با ارائه دهندگان خدمات خود ارتباط برقرار کند و شرکت کنندگان می توانند در مورد موضوعات مختلف در مورد دنیای آزاد صحبت کنند. اگر سیستم خوبی داشته باشید، می توانید محتوای خوبی تولید کنید. در حالی که راه ‌اندازی یک سیستم دقیق و سازمان ‌یافته با چندین مرحله ممکن است به نظر اتلاف وقت شما باشد، این چیزی است که به شما امکان می‌دهد بعدا تلاش ‌های خود را مقیاس ‌بندی کنید، نقش ‌ها و مسئولیت‌ ها را به وضوح بیان کنید و مشکلات تولید محتوا را قبل از وقوع آن ها حل کنید. درآمد تولید محتوا بستگی به پروژه ای که داده می شو و کیفیت کار متفاوت است. تولید محتوا سایت فروشگاهی نیز با قیمت متفاوت از نوع خدماتی خود می باشد. تولید محتوا قیمت یکی از مهم ترین پارامتر ها در بازاریابی دیجیتال در دنیای امروزی تبدیل شده است. تولید محتوا اصفهان نیاز کسب و کار های اینترنتی امروزی ست. استراتژی محتوا اهداف شما و نحوه برنامه ریزی شما برای استفاده از محتوا برای دستیابی به آن اهداف را مشخص می کند. استراتژی محتوا همیشه حرف اول را می زند، در غیر این صورت هیچ راهی برای سنجش اثر بخشی سیستم تولید محتوای شما وجود ندارد. این سه مرحله به طور کلی با ابتدا، میانه و پایان قیف بازاریابی که سفر خریدار نیز نامیده می شود، مطابقت داشت. به عبارت دیگر، هر قطعه از محتوایی که منتشر می کنید باید با هدف پرورش آگاهی از برند شما، به دست آوردن سرنخ های جدید یا تشویق فروش باشد. با تعیین هدف خاص محتوای خود قبل از شروع تولید آن، پیگیری موفقیت پروژه را آسان تر می کنید. برخی از بازاریابان می خواهند محتوای آن ها هر سه مورد را انجام دهد، اما این کار بی تاثیر است. محتوای باکیفیتی که تبدیل می ‌شود، یک خریدار را در مرحله خاصی از سفر مخاطب قرار می‌ دهد. با جمع کردن آگاهی، توجه و فروش در یک بسته، محتوا را بیش از حد عمومی می کنید و توجه خریدار خود را از دست می دهید. محتوای سنگ بنای مقالات طولانی تر و با اعتبار بالا است که برای برند شما اساسی است. این ها معمولا آگاهی از اینکه شما چه کسی هستید، چه چیزی ارائه می دهید و چرا یک مرجع هستید، ایجاد می کند. محتوای اولیه معمولا برای دسترسی آسان در صفحات فرود نشان داده می شود. محتوای در حال تکامل صرفا محتوایی است که در طول زمان تغییر می کند.

سئو محتوا

سئو محتوا

در حالی که محتوای سنگ بنای شما یکسان باقی می ماند، محتوای در حال تحول هر چیزی است که به طور مکرر به روز می شود. محتوای در حال تکامل می تواند شامل محتوای متمرکز بر فروش، مانند رسانه های تبلیغاتی، یا محتوای حساس به زمان مانند پست های رسانه های اجتماعی باشد. با تصمیم گیری در مورد اینکه چه بخش خاصی از استراتژی محتوای شما توسط این محتوا پیشرفت خواهد کرد، شروع کنید. در حالت ایده آل، محتوای شما باید چندین ماه در یک زمان برنامه ریزی شود و برای پیشبرد اهداف بزرگ تر به اهداف کوچک تر تقسیم شود. به عنوان مثال، هدف شما ممکن است افزایش فروش به میزان پنج درصد در سال جاری باشد و بنابراین یک کمپین ایمیلی با هدف کوچکتر افزایش فروش دو درصد در سه ماهه آینده راه اندازی خواهید کرد. یا شاید یک مجموعه ویدیویی با هدف افزایش نام تجاری در کانال های اجتماعی، پیشبرد هدف بزرگ تر افزایش آگاهی از برند باشد. اعضای تیم اختصاص داده شده به یک پروژه محتوایی خاص باید هر بار مشخص شوند. برای جلوگیری از سردرگمی بعدا به وضوح با چه کسی مسئول است ارتباط برقرار کنید. شما باید بیش از حد روشن باشید که چه وظایفی به هر یک از اعضای تیم محول می شود و به چه ترتیبی باید تکمیل شوند. یک ابزار خوب مدیریت گردش کار به این امر کمک می کند، اما حتی نوشتن آن روی تخته سفید بهتر از عدم ارتباط است. دسترسی به عناصر محتوا و تحویل کارآمد کار تکمیل شده برای یک فرآیند تولید محتوا ضروری است. همه ما می‌خواهیم از کابوس زنجیره ‌های ایمیل گروهی بی‌ پایان که در آن به ‌روزرسانی ‌های نامربوط اسپم می ‌شویم اما جزئیات مهم را از دست می ‌دهیم، اجتناب کنیم. چند ابزار ساده سازمانی می تواند به این امر کمک کند. چیزی به سادگی یک تقویم محتوایی می تواند به شما در برنامه ریزی بلند مدت و همسویی اهداف کمک کند. تقویم‌ های خاصی برای نیاز های محتوایی خاص مانند تقویم ‌های رسانه ‌های اجتماعی وجود دارد. با بررسی تولید محتوا قیمت می توانید درک مناسبی از پاسخ سوال تولید محتوا کلمه ای چند داشته باشید. هزینه ی تولید محتوا برای کسب و کار هایی که در ابتدای مسیر هستند یک عامل اساسی می باشد. تولید محتوا شبکه های اجتماعی نیز از جمله خدماتی می باشد که سایت سئو محتوا ارائه می کند. درآمد تولید محتوا با توجه به ویژگی های محتوایی که ارائه می شود بسیار متفاوت و متغییر است. سایت سئو محتوا بهترین سایت برای سفارش تولید محتوا سایت می باشد.

تولید محتوا ارزان

قیمت تولید محتوا باید دقیق محاسبه شود البته این فاکتور با توجه به مقدار و کیفیت تولید محتوا متفاوت است. تولید محتوا ارزان از مهم ترین ویژگی های سایت سئو محتوا ست. تولید محتوا یونیک برای بسیاری از کسب و کار های نیاز شدید شان است. آموزش تولید محتوای سایت برای داشتن چشم اندازه مناسب این حوزه بسیار اساسی ست. تولید محتوا یک سیستم است نه یک هدف. این سیستمی برای ایجاد اطلاعات برای یک مخاطب مشخص است. این شامل کار کردن با افرادی است که می خواهید با آن ها صحبت کنید و می خواهید چه کاری انجام دهند. به این ترتیب، استراتژی محتوای شما باید همیشه سیستم تولید محتوای شما را هدایت کند. اهداف مشترک برای یک سیستم تولید محتوا، ایجاد آگاهی، سرنخ و فروش است. نوع محتوایی که تولید می کنید باید یکی از آن اهداف را برآورده کند. این برای محتوای نوشتاری، ویدیو یا تصویر صادق است. این همچنین برای هر جایی که شخصی آن محتوا را مصرف می کند صادق است. نوع محتوایی که تولید می کنید نحوه تولید آن را تعیین می کند. شما می توانید محتوا را بر اساس قالب آن تعریف کنید مانند یک وبلاگ، یک مقاله یا یک ویدیو. اما مفید تر است که محتوا را با عملکردی که می خواهید مخاطبان پس از مصرف آن انجام دهند، تعریف کنید. اگر محتوا را با نتایج آن تعریف کنید، اندازه گیری آن و درک اینکه آیا برای شما کار می کند بسیار آسان تر می شود. مقدار واقعی محتوایی که برای تولید نیاز دارید از شرکتی به شرکت دیگر و صنف به صنف دیگر متفاوت است. یک پاسخ کوتاه به این است که بگوییم شما فقط باید حداقل مقدار محتوایی را که برای دستیابی به نتایج دلخواه خود نیاز دارید تولید کنید. اما این برای بسیاری از مردم رضایت بخش نیست. فکر کردن به اینکه برای هر نوع محتوا چه مقدار محتوا باید تولید کنید، ممکن است راحت تر باشد. محتوای سنگ بنا باید متفکرانه و معتبر باشد. بنابراین تولید آن زمان زیادی می برد. در نتیجه، شما سعی نمی کنید مقدار زیادی از آن را تولید کنید، زیرا این امر باعث هدر رفتن زیادی از منابع خواهد شد. بنا به ماهیت خود، محتوای سنگ بنا نیازمند بیشترین منابع از هر نوع محتوا است. این منابع ممکن است زمان یا دانش باشد اما رهبری فکری به هر دوی آن ها نیاز دارد. محتوای دروازه ‌دار برای دستیابی به اهدافش نباید به اندازه محتوای سنگ بنای قطعی باشد. البته می تواند باشد. اما از آنجا که هدف محتوای دروازه ای ایجاد یک ارتباط است.

سئو محتوا

سئو محتوا

بنابراین قطعات بیشتری از محتوای کمتر قطعی می تواند این هدف را تامین کند. محتوای در حال تکامل نیاز به تولید منظم دارد. هدف از تکامل محتوا ایجاد آگاهی است. شما این کار را با ایجاد و توزیع محتوای جدید به طور منظم انجام می دهید. اگر مخاطبان بالقوه شما بدانند که شما این کار را انجام می دهید، ممکن است کنجکاو شوند تا درباره شما اطلاعات بیشتری کسب کنند. هدف از تولید محتوا برقراری ارتباط با یک مخاطب خاص است. محتوا همچنان بین تعداد زیادی از افرادی که آن مخاطبان را تشکیل می دهند توزیع می شود. اما به علایق، مشکلات و امید های تک تک افراد آن مخاطب می پردازد. درک این نکته اساسی تفاوت زیادی در اثربخشی محتوا ایجاد می کند. اگر هدف محتوا تحریک برخی اقدامات توسط یک فرد است، باید به یک فرد بپردازد. این تفاوت بین صحبت کردن با کسی و صحبت کردن با او است. فردی که شما به آن خطاب می کنید توسط شخصیت های بازاریابی شما نشان داده می شود. این پرسونا ها به عنوان بخشی از استراتژی محتوای شما ایجاد می شوند. راه ارتباط با یک فرد، ایجاد محتوایی است که سرگرم کننده، آموزشی، آموزنده یا ترکیبی از هر سه باشد. محتوای سرگرم کننده با افراد در سطح احساسی ارتباط برقرار می کند. محتوای آموزشی در سطح فکری به هم متصل می شود. و محتوای آموزنده در سطح توجه ارتباط برقرار می کند. اگر هدف شما این است که با مخاطبان در سطح احساسی ارتباط برقرار کنید، باید محتوایی درباره مردم تولید کنید. محتوای احساسی اغلب به شکل نوعی داستان است. اغلب شامل بسیاری از زبان های توصیفی حول حواس پنج گانه می شود. این به این دلیل است که ما احساسات را از طریق حواس خود تجربه و ابراز می کنیم. اگر پاسخی را بر حسب چیز هایی که می بینید، می شنوید، می چشید، لمس می کنید یا بویید توصیف کنید، خوانندگان احساسات مرتبط با آن حواس را احساس می کنند. اگر هدف شما آموزش مخاطبان است، باید محتوایی تولید کنید که فرآیند ها یا تجزیه و تحلیل داده ها را توصیف کند. این داده ها، شواهد و استدلال ساختاری است که محتوای آموزشی را از نظر متمایز می کند. به هر حال، یک نظر ممکن است بر اساس تجربه شخصی یا حرفه ای شما باشد. اما بدون اطلاعاتی که ادعا های آن را تأیید کند، واقعا محتوای آموزشی نیست. احساسی است این در مورد یک شخص است، شما. تفاوت بین یک داستان آموزشی و یک داستان سرگرم کننده، عینیت در مقابل ذهنیت است.


نوشتن هر فرآیند تولید محتوا را آغاز می کند. نوشتن همیشه آغاز است، چه قصد ساختن یک ویدیو یا وبلاگ یا یک اثر هنری خیابانی را داشته باشید. عمل نوشتن، اهداف استراتژی محتوای شما را به تاکتیکی برای جذب مخاطب تبدیل می کند. برخی افراد نوشتن را دشوار می دانند. دلایل زیادی برای آن وجود دارد. معمولا افراد هنگام نوشتن در جزئیات غرق می شوند. آن ها در وسط جمله متوقف می شوند و سعی می کنند آنچه را که نوشته اند بازنویسی کنند. یا ساعتی را صرف فکر کردن به جمله کاملی می کنند که افکار آن ها را بیان می کند. نویسندگان حرفه ای این کار را نمی کنند. آن ها فقط کلمات را روی کاغذ یا بر حسب مورد روی صفحه نمایش می آورند. سپس وقتی آن ها به پایان رسید، انتظار دارند آنچه را که نوشته اند بازنویسی کنند. و دوباره آن را بازنویسی کنید. همه از عمل نوشتن می ترسند. زیرا آن ها خود را با نویسندگانی که از نظر آن ها بزرگ هستند مقایسه می کنند. آن ها به عنوان یک مخاطب به نوشته های خود نگاه می کنند. اما وقتی به‌عنوان یک نویسنده به نوشتن نزدیک می ‌شوید، انتظار ندارید لحظه ‌ای که روی صفحه قرار می ‌گیرد عالی باشد. نیاز به بازنویسی دارد. و پس از آن، اغلب نیاز به کمک بیشتر از کارشناسان تولید یا طراحان و ویراستاران دارد تا محصول نهایی به بهترین شکل ممکن باشد. تمام محتوا ها، از فروتن ترین وبلاگ گرفته تا یک فیلم یا کتاب بلند، در یک فرآیند تولید قرار می گیرند. اگر محتوا به صورت آنلاین مصرف شود، توسط یک طراح UX و یا UI ارائه می شود. اگر در حال چاپ باشد، توسط یک طراح گرافیک ارائه می شود. اگر یک ویدیو است، کسی باید از آن فیلم بگیرد و صدا را ضبط کند. در حالی که طراحی خوب اغلب برای مخاطب نامرئی است، این بدان معنا نیست که وجود ندارد. در حالی که یک طراح UX کار بسیار متفاوتی را با مثلا یک فیلم بردار انجام می دهد، یک نکته کلیدی مشترک آن ها وجود دارد. آن ها به دنبال راه هایی برای نمایش بصری یک ایده هستند. طراحی و تولید عالی همیشه با ایده های بیان شده توسط نویسنده شروع می شود. سپس طراحان و افراد تولید کننده واژگان بصری خود را به آن ایده می ‌رسانند، که ارتباطات را تقویت می‌ کند. به عنوان مثال، اگر فیلم نامه ای در مورد کیفیت یک محصول بنویسید، پس از آن فیلمی بر اساس آن اسکریپت در آیفون خود نمی گیرید.

سئو محتوا

سئو محتوا

تولید محتوا و سئو باید مقرون به صرفه باشد تولید محتوا ارزان از جمله خدماتی می باشد که سایت سئو محتوا به شما عزیزان ارائه می کند. تولید محتوا مشهد نیاز امروزی بسیاری از کسب و کار های اینترنتی می باشد. هزینه ی تولید محتوا یکی از پارامتر های اساسی در تصمیم گیری کسب و کار های نوپا ست. تولید محتوا قیمت به عوامل مختلفی بستگی دارد که بر کیفیت تاثیر می گذارد. ویراستاران نقش های مهمی در تولید محتوا دارند. در سطح خرد، آن ها چیز هایی مانند املا، بیان و حس را در یک نوشته بررسی می کنند. در سطح کلان، آن ها به این موضوع نگاه می‌کنند که نویسنده می‌خواهد چه بگوید و آیا به آن اهداف دست می ‌یابد یا خیر. برای تولید ویدیو یا صدا، ویرایشگر ممکن است نسخه نهایی یک داستان را از فیلم یا صوت خام و بر اساس یک فیلم نامه مونتاژ کند. اگر این طور باشد، نقش آن ها یکسان است، حتی اگر وظایفی که انجام می دهند متفاوت باشد. آن ها همچنان پل ارتباطی بین نویسنده و مخاطب هستند. معمولا مردم فکر می کنند، من در رایانه ام املا را بررسی می کنم، به ویرایشگر نیاز ندارم. و درست است که ابزار های دیجیتالی وجود دارند که بررسی نوشتار خود را کمی آسان‌ تر می‌کنند. در حالی که برخی از این ابزار ها کاملا پیچیده هستند، هیچ یک از آن ها نمی توانند بررسی کنند که آیا نوشتن شما منطقی است یا خیر. ویرایش کار خود غیرممکن است، زیرا مغز شما می داند که چه چیزی می خواهید بگویید. به‌ عنوان یک ماشین کارآمد، شما را مجبور می ‌کند منظورتان را ببینید، نه آنچه را که واقعا نوشته ‌اید. یک ویرایشگر تنها کسی است که می تواند به شما در غلبه بر این مشکل کمک کند. اگر قرار است محتوای شما در یک وب سایت ظاهر شود، باید در صفحه برای موتور های جستجو نیز بهینه شود. سال ها پیش، این شامل تلاش برای لغزش بسیاری از کلمات کلیدی هدف در متن بود. این عمل، که پر کردن کلمات کلیدی نامیده می‌شود، اکنون ضروری نیست. در واقع می تواند جریمه ای برای شما به همراه داشته باشد. موتور های جستجو ترجیح می دهند محتوای خود را با در نظر گرفتن افراد بنویسید. آن ها استدلال می کنند که اگر افراد زیادی محتوای شما را دوست داشته باشند و به آن ها اعتماد کنند، رتبه بندی به طور طبیعی دنبال می شود. اما همچنان باید به استفاده از کلمات کلیدی در چند مکان کلیدی در مقالات خود توجه کنید.


استفاده از آن کلمات کلیدی به موتور های جستجو کمک می کند تا بفهمند محتوای شما در مورد چیست. این به نوبه خود به آن ها کمک می کند تا آن را به افرادی که در جستجو هستند ارائه دهند. کلمه کلیدی مورد نظر شما در هر بخش از محتوا به نوع محتوای آن بستگی دارد. اگر محتوای سنگ بنای تولید می کنید، یک کلمه کلیدی یا عبارت کوتاه تری را هدف قرار می دهید مثلا کفش قرمز. اگر این یک ورودی وبلاگ است، ممکن است یک عبارت کلیدی طولانی تر و خاص تر مانند کفش دویدن قرمز برای مردان یا فیلم ترسناک کره ای کفش قرمز را هدف قرار دهید. ابزار های آنلاین مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید که صفحات وب شما را به همان روشی که یک موتور جستجو می خواند می خواند. اکثر آن ها از طریق سیستم چراغ راهنمایی به شما می گویند که آیا بهینه شده است. شناخته شده ترین افزونه Yoast است که برای سایت های وردپرس و دروپال در دسترس است. اغلب چک‌کننده ‌های سئوی روی صفحه در نرم ‌افزار های اتوماسیون بازاریابی مانند HubSpot یا Marketo گنجانده می ‌شوند. برنامه تولید محتوا به شما می گوید که چه چیزی را منتشر خواهید کرد. این با یک استراتژی محتوا متفاوت است که سندی است که شخصیت های بازاریابی، اهداف مورد انتظار و تاکتیک های شما را برای دستیابی به آن اهداف مشخص می کند. برنامه تولید محتوا نقشه ای است از جایی که هر قطعه از محتوایی که تولید می کنید در مسیر فروش ایده آل مشتری از آگاهی تا حمایت قرار می گیرد. نیاز به شخصیت‌ های از پیش تعیین‌ شده، همراه با ایده ‌ای از مشکلاتی دارد که آن شخصیت ‌ها ممکن است در تلاش برای حل آن باشند. محصولات یا خدمات شما که آن مشکل را حل می کند؛ و ایده ای در مورد اینکه چگونه می توانید از انتظارات آن ها فراتر بروید. سپس این طرح هر یک از این مراحل را ترسیم می ‌کند و نشان می ‌دهد که چه نوع محتوایی به مشتری از طریق آن ها کمک می ‌کند. بخشی از فرآیند توسعه شخصیت‌ های بازاریابی شامل شناسایی مشکلاتی است که افراد در تلاش برای حل آن ها با استفاده از محصولات یا خدمات شما هستند. هنگامی که این کار را انجام دادید، برنامه تولید محتوای شما ایده های تک تک محتوا را با آن مشکلات مطابقت می دهد. به عنوان مثال، شما ممکن است کارگاه های کد نویسی کامپیوتر تعطیلات مدرسه را بفروشید.

سئو محتوا

سئو محتوا

یکی از شخصیت های بازاریابی شما، مادران شاغل با کودکان زیر دوازده سال خواهند بود. یکی از مشکلات آن ها تلاش برای یافتن فعالیت های تعطیلات مدرسه است که یک روز کامل را به خود اختصاص می دهد. مشکل خاص دیگر پیدا کردن فعالیتی است که برای فرزندانشان مفید باشد. بنابراین ممکن است برنامه ریزی کنید تا در تعطیلات مدرسه، محتوای آگاهی بخشی در مورد فعالیت های همه جوی برای بچه ها تولید کنید. همچنین م ی‌توانید محتوایی در مورد مهارت‌ هایی که کودک در یادگیری کدنویسی ایجاد می ‌کند تولید کنید. در نهایت، می ‌توانید محتوای تبدیلی در مورد اینکه چرا کارگاه‌ های کدنویسی خاص شما منحصر به فرد و سودمند هستند، تولید کنید. طرح تولید محتوا هر یک از آن قطعات محتوا را در مرحله ای از سفر مشتری همسو می کند. محتوای آگاهی منجر به توجه به محتوایی می شود که منجر به تبدیل محتوا می شود. طرحی مانند این باید برای هر شخصیت بازاریابی که شما هدف آن هستید تهیه شود. زمان ‌بندی تولید محتوا به شما می‌ گوید که چه زمانی هر بیت محتوایی را که تولید می ‌کنید منتشر می ‌کنید. برنامه تولید محتوا گاهی اوقات تقویم سرمقاله نیز نامیده می شود. هم برای مشتریان و هم برای تیم شما مفید است، زیرا هر محتوایی را که تولید می کنید در یک جدول زمانی تنظیم می کند. یکی از مهم ترین جنبه های بازاریابی محتوا، انتشار منظم است. اگر طبق برنامه منظمی منتشر می کنید، برای مخاطبان آسان تر است که به شما اعتماد کنند. به همین دلیل است که مجلات هر ماه در زمان مشخصی منتشر می شوند و برنامه های تلویزیونی و رادیویی هر هفته در یک زمان مشخص پخش می شوند. برنامه تولید محتوا همچنین به شما کمک می کند تا با تلاش های بازاریابی خود سازگاری داشته باشید. هنگامی که برنامه تولید محتوای خود را تهیه کردید، باید تعیین کنید که چه زمانی می خواهید هر قطعه از محتوا را منتشر کنید. شما همچنین باید تخمین بزنید که تولید هر قطعه چگونه به شما نیاز دارد. برنامه شما همچنین می تواند مکان و زمان تبلیغ هر قطعه از محتوا را مشخص کند. به عنوان مثال، ممکن است برنامه ریزی کنید که هر هفته دو قطعه محتوا منتشر کنید. برنامه شما می تواند اطمینان حاصل کند که یکی از آن بخش ها محتوای آگاهی است، جایی که دیگری ممکن است محتوای مورد توجه یا تبدیل باشد. می‌توانید ببینید که آیا یک نوع محتوا را بیش از حد منتشر می‌کنید یا نه، و ببینید چه زمانی باید شروع به تولید بیشتر کنید تا ثبات خود را حفظ کنید. سایت سئو محتوا برای تولید محتوا ارزان از متخصصانی که در این حوزه آگاهی دارند استفاده می کند. البته باید درآمد تولید محتوا آنان را نیز در نظر بگیرد. شما عزیزان می توانید با تکمیل فرم استعلام از خدمات تولید محتوا ارزان سایت سئو محتوا بهره ببرید.

قیمت تولید محتوای حرفه ای

تولید محتوا های مختلف دارای تعرفه های متنوعی هستند و شما باید با هزینه های آنان کسب و کار خود را وقف دهید. قیمت تولید محتوای حرفه ای با توجه به پارامتر های کیفیتی این نوع محتوا متناسب است. تولید محتوا قیمت برای کسب و کار های نوپا بسیار مهم است. تولید محتوا اصفهان نیاز به دقت به کسب و کار های محلی آن دارد که این موضوع تنها از درک متخصصان سایت سئو محتوا ممکن است. اگر محتوای شما مطابق با اهداف کسب و کار شما و نیاز های مخاطبان نباشد، هیچ فرآیندی نمی تواند به شما کمک کند تا کسب و کار خود را به سمتی که می خواهید سوق دهید. هنگامی که هر قسمت از محتوای شما دارای یک هدف تعریف شده است، شما قدرت سنجش عملکرد آن و بهینه سازی تلاش های آینده خود را دارید. دانستن اینکه هدف محتوای شما افزایش رتبه جستجو، آگاهی از برند، تولید سرنخ یا هر چیز دیگری که برای کسب و کار شما مهم است یا خیر، به شما کمک می کند تا تفاوت واقعی با این محتوا ایجاد کنید. بهترین زمان برای تعیین اهداف برای هر قسمت از محتوای شما در مرحله برنامه ریزی موضوع است. تعیین اهداف همچنین می تواند در مرحله کشف یا شروع پروژه های وب سایت اتفاق بیفتد. برنامه ریزی موضوعات محتوای خود به صورت انبوه رایج ترین و کارآمد ترین راه برای تعریف تقویم محتوای خود برای یک چهارم یا حتی یک سال آینده است. به عنوان مثال، پس از اینکه سینزده موضوع پست وبلاگ را برای سه ماهه اول سال آینده فهرست کردید، از فضای کنار ستون موضوعات خود برای اضافه کردن یک هدف برای هر موضوع استفاده کنید. وقتی تمام سینزده هدف را فهرست می ‌کنید، که انتظار می ‌رود برخی از آن ‌ها بیش از یک بار ظاهر شوند، فهرست خود را مرور کنید و ببینید آیا با اهدافی که کل کسب ‌و کار در تلاش برای دستیابی به آن است، همسو است یا خیر. اگر هدف اصلی شما افزایش پانزده درصدی تولید سرنخ است، اما اکثر اهدافی که برای موضوعات خود تعیین کرده اید با هدف افزایش آگاهی از برند است، باید با در نظر گرفتن این هدف به برنامه ریزی موضوع خود بازگردید. به همین دلیل است که برنامه ریزی حداقل یک ربع از قبل با ارزش است. این به شما فرصتی می دهد تا تأثیری را که محتوای شما بر تصویر کلی خواهد داشت را بررسی کنید و به شما زمان می دهد تا کل استراتژی بازاریابی محتوای خود را بر اساس آن دوباره بررسی کرده و تنظیم کنید.

سئو محتوا

سئو محتوا

ندانستن وظایفی که در فرآیند تولید محتوای شما دخیل است می ‌تواند پروژه ‌هایی را که هرگز به موقع یا اصلا منتشر نمی ‌شوند، به تأخیر بیندازد و از مسیر خارج شود. وقتی زمانی را برای نوشتن و ویرایش در نظر می ‌گیرید، اما نه برای طراحی و اصلاح، ناگهان به زمان بیشتری از دیگران نیاز خواهید داشت که به سادگی ممکن نیست. این منجر به تاخیر و ناامیدی زیادی می شود. هر اقدامی را که باید انجام شود تا یک محتوا از حالت خلاصه به تایید و منتشر شود، فهرست کنید. ساده به نظر می رسد، اما فراموش کردن برخی از مراحل و به ویژه مراحل فرعی آسان است. پیش بروید و همه چیز هایی که در طول فرآیند تولید شما اتفاق می افتد را فهرست کنید. و منظور من همه اینها ست یک رویکرد خوب در اینجا این است که تا حد امکان جزئیات را ارائه کنید و هنوز وظایف خود را ادغام نکنید. به عنوان مثال، به جای اینکه صرفا ویرایش کلی را به عنوان یک کار فهرست کنید، هر ویرایشی را که باید انجام دهید، مانند ویرایش کپی، ویرایش سرفصل، ویرایش گرافیکی فهرست کنید. مراحلی مانند بررسی حقایق، تصحیح، ترجمه یا بررسی قانونی را نیز فراموش نکنید. این تضمین می کند که هیچ یک از وظایف کوچک تری را که در صورت فراموشی به گلوگاه تبدیل می شوند، فراموش نکنید. این ممکن است منجر به یک لیست طولانی شود که ظاهرا به جای بهتر شدن اوضاع را بدتر کرده است، اما مراحلی که بعد از این لیست دنبال می شود به شما کمک می کند لیست را اصلاح کنید و آن را قابل اجرا کنید. یک بار دیگر با همه افراد درگیر بررسی کنید و تأیید کنید که هیچ کاری گم نشده است. وقتی این کار انجام شد، برای مرحله بعدی آماده هستید. هر یک از وظایف را به فردی که مسئول انجام آن است محول کنید. اگر این طور نیست، بیش از ضرب الاجل شما در خطر است زیرا زمینه ای برای تغییر سرزنش و روابط تیمی ناسالم می شود. این می تواند عواقب طولانی مدت داشته باشد. اگر ترتیب وظایف در فرآیند تولید محتوای شما به هم نخورد، افرادی را خواهید داشت که منتظر یکدیگر هستند تا کار ها را به پایان برسانند. در عوض، آن ها باید زمان خود را به حداکثر برسانند و هر زمان که ممکن است به طور همزمان کار کنند تا فرآیند تولید را کوتاه کنند. فرض کنید شما دو نفر دارید که از تمام عناصر گرافیکی برای محتوای شما مراقبت می کنند، اما یکی از آن ها منبع عکاسی و گرافیک است،


در حالی که دیگری آن ها را بر اساس دستور العمل های برند شما ویرایش می کند. وظیفه ویرایش تصاویر هرگز نباید قبل از منبع یابی تصاویر باشد. در غیر این صورت، یک نفر وقت خود را تلف می کند تا شخص دیگری وظیفه خود را به پایان برساند. یکی دیگر از فعالیت های صرفه جویی در زمان در اینجا این است که به مراحل تولید محتوای خود از منظری بالاتر نگاه کنید و به دنبال کار هایی باشید که می توانید همزمان انجام دهید. به عنوان مثال، در حالی که نسخه شما هنوز در نسخه دوم خود است، مسئول منبع تصاویر احتمالا می تواند کار خود را شروع کند. مسئولیت های موجودی محتوا باید تعریف شوند تا هرگز یک قطعه از محتوا را نادرست قرار ندهید. درست مانند مسئولیت ها در مورد وظایف، هر یک از اعضای تیم باید در مورد نقش خود در فهرست محتوا مطمئن باشد. بسیاری از وظایفی که تعریف کرده اید با اضافه شدن یا تغییر خاصی در موجودی محتوای شما همراه خواهند بود. به عنوان مثال، شخصی که مسئول نوشتن اولین پیش نویس است، سندی را ایجاد می کند که حاوی آن پیش نویس باشد. شخصی که آن را بررسی می کند، تغییراتی در همان فایل ایجاد می کند. شخصی که منابع تصاویر شما را تهیه می کند آن را با فردی که مسئول ویرایش آن تصاویر است به اشتراک می گذارد. سپس آن شخص باید گرافیک جدیدی را که ایجاد می کند ذخیره کند. شخصی که آن ها را در CMS آپلود می کند باید به آن ها دسترسی داشته باشد و به روز رسانی های اجتماعی را برای آن قسمت از محتوا بنویسد. بنابراین اقدام شما در اینجا این است که مسئولیت موجودی محتوا را به هر یک از وظایف اختصاص دهید البته اگر مسئولیتی مرتبط با کار وجود دارد. ابزار های تولید محتوا در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. برخی از افراد ترجیح می دهند نرم افزار خود را برای نیاز های مختلف سازمانی خود ترکیب و مطابقت دهند. اول از همه، شما باید با تعریف هدف و اطمینان از دنبال کردن آن در کل فرآیند تولید شروع کنید. اگر در بازار تازه کار هستید، هدف ممکن است اطلاع رسانی و معرفی محصول خود به مشتریان احتمالی باشد. هدف باید این باشد که به مردم نشان دهید محصول شما چیست و چگونه کار می کند. شما باید آنچه را که می خواهید در ویدیو بگنجانید، مشخص کنید، و مطمئن شوید که نقاط فروش منحصر به فرد خود USPو دلایلی که چرا شما راه حل عالی در صنعت هستید را ذکر کنید.

سئو محتوا

سئو محتوا

در مورد ماموریت و انگیزه های روزمره خود و نحوه تعامل مشتریان آینده شما با این ویدیو فکر کنید. در مورد طول ویدیو تصمیم بگیرید، اطمینان حاصل کنید که این مفهوم به راحتی با فرمت های کوتاه تر سازگار است. باید ساختاری واضح با مقدمه، محتوای اصلی با USP داشته باشد و با صفحه پایانی و یک فراخوان برای اقدام CTAبه پایان برسد. ویدئو باید مختصر، مستقیم به اصل مطلب، آسان برای هضم، و، آخرین اما نه کم، جذاب باشد. توسعه مفهوم شامل یک جلسه خلاقانه است که در آن ایده ‌ها را با تیم خود یا با آژانس پشتیبانی مطرح می ‌کنید. همه ذینفعان باید در این فرآیند اولیه مشارکت داشته باشند تا دیدگاه خود را در مورد تمام جنبه های اساسی پروژه ارائه دهند. ما در مورد تیم خلاق، طراحان گرافیک، کپی رایتر ها، مدیران برند، و همچنین مدیران کانال مربوطه صحبت می کنیم که قرار است از ویدیو در کمپین های خود استفاده کنند. در این مرحله باید مفهوم، سبک ویدیو انیمیشن یا لایو اکشن، بودجه و منابع را تعریف کنید. سئو در تولید محتوا بهتر است گنجانده شود زیرا باعث بهینه سازی محتوای شما خواهد شد. قیمت تولید محتوای حرفه ای بیشتر از نوع کم هزینه خود است زیرا یونیک بوده و برای سایت شما بسیار موثر خواهد بود. تولید محتوا گردشگری از جمله پروژه هایی ست که برای شهر هایی که گردشگری خوبی دارند مناسب هستند. رعایت اصول سئو در تولید محتوا برای کسب و کار شما الزامی می باشد. البته، سخت است که برای موانع پیش ‌بینی نشده آماده باشیم، اما باید هر کاری که می‌ توانیم برای اجتناب از آن ها انجام دهیم. یک برنامه دقیق به روند تولید کمک می‌ کند تا به خوبی پیش برود و به افراد مسئول تحویل این فرصت را می ‌دهد تا هر گونه سکسکه احتمالی را پیش ‌بینی کرده و جلوتر از آن ‌ها بگیرند. یکی از منابع تضاد که می تواند در طول فرآیند تولید رخ دهد، زمانی است که ذینفعان نمی توانند در مورد نسخه نهایی به توافق برسند، که می تواند باعث شود که حلقه بازخورد بیش از حد انتظار طول بکشد. با اختصاص تماس نهایی به یک مدیر می توان از این امر جلوگیری کرد. علاوه بر این، مدیر پروژه باید در قبال رعایت مهلت ‌ها پاسخگو باشد تا زمان از دست نرود. پس از اتمام پروژه، باید مطمئن شویم که با موفقیت به هدف خود رسیده ایم، پروژه را در تمام فرمت های درخواستی تحویل داده ایم و KPI های خود را برآورده کرده ایم.


ما باید ساختاری برای بازبینی کار هایی ایجاد کنیم که چه کارایی داشته اند و چه چیز هایی را انجام نداده اند تا برای پروژه های آینده بهبود پیدا کنند. همچنین بررسی سهامداران کلیدی پروژه برای پرسیدن بازخورد آن ها در مورد فرآیند و تجزیه و تحلیل عملکرد ویدیو در هر کانال با هم مفید است. تولید محتوا عبارت است از ایجاد عملی رسانه های بازاریابی مصرفی مانند گرافیک، متن، ویدئو، صدا و رسانه های اجتماعی. تولید محتوا معادل نوشتن یک مقاله خوب تحقیق شده است، در حالی که بازاریابی محتوا چاپ آن مقاله در روزنامه است. برای برداشتن یک قدم جلوتر، بازاریابی محتوا در حال تحقیق در مورد بهترین روزنامه ‌ها و مکان‌ هایی است که به بهترین وجه مناسب مقاله شما هستند و آن را توزیع می‌کنند تا مقاله شما در بیشترین مکان‌ ها قرار گیرد و بیشترین بازخورد را به دست آورد. قبل از شروع تولید محتوا، باید بدانید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند. هدف اصلی بازاریابی محتوا ایجاد یک رابطه مستمر با مشتریان و مشتریان بالقوه است، به این معنی که شما باید محتوای خود را مطابق با مخاطبان خود تنظیم کنید و نه برعکس. شما باید از طریق محتوای خود ارزش ارائه دهید تا حداکثر تأثیر را داشته باشد. این بدان معنا ست که ابتدا باید نقاط درد و رنج مخاطبان و همچنین خواسته ها و نیاز های آن ها را شناسایی کنید و محتوایی تولید کنید که بتواند این موارد را برطرف کند. محتوای چگونه در اینجا مثال خوبی است، زیرا اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبان شما قرار می دهد تا به سرعت یک مهارت جدید را انتخاب کنند یا از محصولات و خدمات شما استفاده کنند. با هر محتوایی که تولید و بازاریابی می کنید، باید آنچه در آن برای من است از دیدگاه مصرف کنندگان در نظر بگیرید. وقتی آن ها محتوای شما را مصرف می کنند، زمان و توجه خود را با چیزی که شما ارائه می دهید معامله می کنند، بنابراین بهتر است آن را خوب کنید. هنگام قرار دادن محتوا در پشت فرم، ریسک‌ ها حتی بیشتر می ‌شوند. باید مطمئن شوید که ارزشی که می دهید بیشتر از زمانی است که فرد برای مصرف محتوا صرف می کند. تولید محتوا تولید محتوا از هیچ است. این محتوا لزوما نباید محتوای اصلی باشد و می تواند شامل ایجاد نسخه های جدید و تکرار محتوای موجود باشد. تولید محتوای نوشتاری، ویدئویی و صوتی را می توان به روش های مختلفی انجام داد. برخی از شرکت های بزرگ تر ممکن است بتوانند محتوای خود را در داخل تولید کنند،

سئو محتوا

سئو محتوا

در حالی که سازمان های کوچک تر ممکن است بهتر باشند تولید محتوای خود را برون سپاری کنند. بازاریابی محتوا نمی تواند بدون محتوا کار کند و همچنین نمی تواند با مطالب ضعیف یا بدون الهام به طور موثر کار کند. بنابراین، تولید محتوای خوب به بهترین وجه با درک مخاطبان و با تحقیقات بازار مناسب به دست می آید که هر دو جنبه های کلیدی بازاریابی محتوا هستند. در نتیجه، تولید محتوا و بازاریابی محتوا دو علم و مهارت مجزا هستند. افرادی که محتوا تولید می کنند لزوما نمی دانند چگونه آن را بازاریابی کنند. آن هایی که می دانند چگونه آن را بازاریابی کنند، در بسیاری از موارد مهارت تولید آن را ندارند. آن ها با هم یک چرخه بازخورد دائما در حال بهبود ایجاد می‌ کنند که در آن محتوا ایجاد می ‌کنید، آن را بازاریابی می‌ کنید، بینش جدیدی از مخاطبان خود به دست می ‌آورید و درباره آن ‌ها اطلاعات جدیدی کسب می ‌کنید و چرخه را دوباره با داده ‌های بهبود یافته و محتوای تأثیر گذار تر شروع می ‌کنید. یکی از چالش هایی که شما به عنوان یک بازاریاب محتوا دارید، ایجاد مداوم محتوای جدید است. شما احتمالا لوکس اجرای یک سایت محتوا مانند Huffington Post یا Buzzfeed را ندارید، جایی که می توانید هر چیزی از میم گربه تا فیزیک ذرات را بنویسید. شما یک بازاریاب محتوا هستید و باید محتوایی تولید کنید که مخاطبان و مشتریان شما جستجو کنند و از آن لذت ببرند. شما باید در محتوای خود نظم داشته باشید، زیرا فقط می توانید در محدوده خاصی از موضوعات بمانید. محتوا می تواند به شرکت شما در دستیابی به تعدادی از اهداف بازاریابی مختلف کمک کند. مسئله این است که همه محتوا برای همه اهداف یکسان عمل نمی کند. باید با در نظر گرفتن هدف نهایی شما ایجاد شود. سایت سئو محتوا با درک قیمت تولید محتوای حرفه ای از همه انواع مشتریان و با بودجه های مختلف استقبال می کند و می تواند محتوای مناسب آنان را برای شان برنامه ریزی کند. سایت سئو محتوا یکی از بهترین و مناسب ترین سایت برای تولید محتوا قیمت است که بسیار ارزنده ارائه می شود. تولید محتوا اینستاگرام یکی دیگر از محتوا های بسیار اساسی برای کسب و کار شما می باشد.

درآمد تولید محتوا

درآمد تولید محتوا متناسب با محتوایی که ارائه می شود متفاوت است و کسب و کار ها بر همین اساس سفارش تولید محتوا سایت می دهند. تولید محتوا قیمت از مهم ترین ویژگی های یک قرار داد تولید محتوا خواهد بود. با دانستن آنچه در مورد اعضای مخاطب خود می دانید، مدتی را صرف تحقیق در مورد موضوعات گسترده ای که با آن ها طنین انداز می شود، به دنبال چه چیزی هستند و به نمایندگان فروش شما چه می گویند. موضوعات خاص و منحصر به فرد مقاله را در مراحل بعدی تولید محتوا بگذارید. در حال حاضر، روی موضوعات کلی مورد علاقه مخاطبان خود تمرکز کنید. به تجزیه و تحلیل وب سایت خود نگاه کنید تا بینش هایی را در مورد آنچه که مخاطبان شما قبلا با آن درگیر هستند، بررسی کنید و کمی تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام دهید تا کشف کنید که چه موضوعات مرتبط دیگری می توانید محتوای خود را گسترش دهید. با کاهش ایده های مخاطبان و موضوعات کلی، زمان آن فرا رسیده است که تعیین کنید چگونه می خواهید محتوای مناسب را برای آن مخاطب ایجاد کنید. گردش کار تحریریه شما فرآیندی است که تیم شما موافقت می کند برای پرورش یک پروژه محتوایی از ابتدای شکل گیری تا شکل نهایی آن و ارائه آن در مقابل مخاطبان خود از آن استفاده کند. این امر باعث ایجاد ثبات در فرآیند تولید، حذف ناکار آمدی‌ ها می‌شود و به همه افراد تیم شما اجازه می ‌دهد تا زمان و استعداد خود را روی بخش‌ هایی از فرآیند متمرکز کنند که در آن بهترین هستند. با تشریح سفری که محتوای شما از ابتدا تا انتها طی خواهد کرد، شروع کنید. تیم شما برای تولید محتوا باید چه مراحلی را طی کند؟ چه کسی مسئول چه چیزی است؟ استاندارد کیفیت شما چیست و هر مرحله چه زمانی انجام شده در نظر گرفته می شود؟ پاسخ‌ های شما به این سؤالات به شما کمک می ‌کند فرآیندی برای ایجاد مداوم و کارآمد محتوای عالی ایجاد کنید. تقویم سرمقاله یک روش محبوب برای سازماندهی تولید محتوای تیم شما است. این ابزار به بازاریاب‌ های محتوا کمک می ‌کند تا محتوای آینده را برنامه ‌ریزی کنند و یکدیگر را مسئول ایجاد محتوای ثابت بدانند. تنظیم یک تقویم قبل از اینکه قلم روی کاغذ قرار دهید بسیار مهم است، زیرا دانستن اینکه چه مقدار از محتوای مورد نیاز خود را دارید و تا چه زمانی به همه اعضای تیم شما کمک می کند تا پروژه ها را اولویت بندی کنند و زمان خود را به طور موثر تری در طول تقویم بودجه بندی کنند.

سئو محتوا

سئو محتوا

بیشتر تقویم ‌ها ماهانه هستند، اما بسته به میزان انتشار و اندازه تیمتان، می ‌توانید تقویم ‌های هفتگی دقیق یا حتی اسپرد های سه ماهه ایجاد کنید تا تصویر بزرگی از تولید محتوای خود را در سه ماهه ببینید. تقویم تحریریه شما می ‌تواند به همان اندازه که می ‌خواهید ساده یا قوی باشد و می ‌تواند شامل هر تعداد فیلد مانند نوع محتوا، عنوان، تاریخ انتشار، نویسنده، دعوت به اقدام و موارد دیگر باشد. نکته این است که تقویم شما باید یک ابزار مرکزی باشد که هر کسی در تیم شما می تواند به آن دسترسی داشته باشد تا به سرعت ببیند چه محتوایی در حال تولید است، وضعیت آن و تاریخ انتشار آن. هر محتوایی که ایجاد می کنید با یک ایده شروع می شود. برای ایجاد مداوم ایده هایی که به محتوای قدرتمند تبدیل می شوند، باید بدانید کجا را دنبال کنید. درآمد تولید محتوا می تواند تحولی عمیق را بای کسب و کار شما ایجاد کند. در حالی که هر مقاله جداگانه برای استراتژی کلی شما مهم است، بازاریابی محتوا ایجاد یک محتوای خارق العاده نیست. سعی کنید موضوعات خود را سازماندهی کنید تا در نهایت رشته ای از پست های یکباره ایجاد نکنید که به طور طبیعی با استراتژی تصویر بزرگی که در حال کار روی آن هستید، مطابقت ندارد. کارشناسان واقعی در شرکت شما محتوایی را که شما ایجاد می‌کنید خط‌ مشی می‌ کنند، نه شرکت شما را به‌عنوان یک کل. بنابراین، شغل شما به عنوان یک بازاریاب محتوا، همراستایی با صدای متخصص و ایده های آن با هدف موضوع شما می شود. و به اشتراک گذاری دانش بهترین راه برای انجام این کار است. چه با یک داستان نویس شفاهی کار می کنید یا با شخصی که دوست دارد ایده ها را به شیوه ای آگاهانه بنویسد، این فرآیند می تواند برای همه کارساز باشد. صرف نظر از قالب، ایده یکسان است. از یک سری سوالات استراتژیک برای استخراج اطلاعات، ایده ها، داستان ها و مثال های خاص از رهبران فکری تیم خود برای استفاده در محتوا استفاده کنید. تحقیقات CMI نشان می ‌دهد که بازاریابان B۲B پست‌ های وبلاگ، کاغذ های سفید و مطالعات موردی را به‌ترتیب موثر ترین نوع محتوا برای مراحل اولیه، میانی و اواخر فرآیند خرید ارزیابی می ‌کنند. بنابراین مرحله سفر خریدار را در نظر بگیرید و پیام خود را طوری تنظیم کنید که با مخاطبان خود در جایی که در آن هستند ملاقات کنید. کار هایی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا نویسنده بهتری شوید


و راه هایی وجود دارد که می توانید مهارت های ویرایشی خود را تقویت کنید. با این حال، مهم نیست که چقدر در هر یک از آن ها مهارت دارید، معمولا ایده خوبی نیست که تنها فردی باشید که کار خود را ویرایش می کند. همکاری برای اطمینان از اینکه یک ایده منطقی است، پیام شما واضح است و نسخه شما عاری از خطا است، بسیار مهم است. مرحله نهایی در فرآیند ایجاد، انتشار محتوای خود در جهان است. تیم شما همچنان باید آن را توزیع کند، عملکرد آن را تجزیه و تحلیل کند، و احتمالا ویرایش هایی را برای به روز رسانی یا بهینه سازی آن در طول زمان انجام دهد اما در حال حاضر، آخرین مرحله ایجاد محتوا، آزاد کردن آن است. اگر در حال ایجاد محتوا برای وب سایت یا وبلاگ خود هستید، این مرحله به سادگی آپلود، پیش نمایش و انتشار است. با این حال، چیزی که باید در نظر گرفت، سازگاری است که با آن منتشر می کنید. تمام تلاش خود را بکنید تا به تقویم خود پایبند باشید و مرتبا آن را منتشر کنید تا به مخاطبان خود چیزی را ارائه دهید که مشتاقانه منتظر آن باشند. ایجاد محتوای جذاب و با کیفیت برای مخاطبان شما یک عملیات یک نفره نیست. فرآیند تولید محتوا به بهترین وجه در دستان گروهی از افراد با مجموعه مهارت‌ های تخصصی است که می ‌توانند دقیقا بر آنچه در آن برتری دارند تمرکز کنند نه اینکه خود را بیش از حد نازک پخش کنند. این پست تقریبا تمام جنبه های تولید محتوا را تجزیه کرده است، که کل فرآیند را کمی قابل کنترل تر می کند. با این حال، مطمئن شوید که ابزار مناسبی را در اختیار دارید تا این کار را برای خود تان آسان ‌تر کنید، هرگز ضرری ندارد. تولید محتوا فرآیندی است که استراتژی کلی بازاریابی محتوای شما را به دارایی ها و نتایج واقعی و ملموس تبدیل می کند. به همین دلیل است که توسعه سیستمی که برای کل تیم شما کار می کند بسیار مهم است. با این مراحل، تیم بازاریابی محتوای شما باید آماده ایجاد و استفاده از یک فرآیند تولید محتوا باشد که نتایج را برای کل سازمان شما ارائه دهد. شما اساسا شانس موفقیت خود را با یک استراتژی وبلاگ نوشته شده دو برابر می کنید. طبق گزارش موسسه بازاریابی محتوا، شصت درصد از سازمان ‌هایی که دارای استراتژی محتوای مکتوب هستند، مؤثر هستند، در حالی که تنها سی و دو درصد از سازمان ‌هایی که استراتژی محتوای کلامی صرفا کلامی دارند، مؤثر هستند. اگر چیز دیگری از این مقاله حذف نمی کنید، هدف گذاری را حذف کنید.

سئو محتوا

سئو محتوا

داشتن یک هدف کاملا مشخص، شما را آماده می‌ کند تا تمام مراحل دیگر، ساعت ‌های نوشتن و همه موانعی را که احتمالا ظاهر می ‌شوند، پشت سر بگذارید. کلمات کلیدی نان و کره برای یک استراتژی محتوای وبلاگ موثر هستند. بدون آن ها، برای رتبه بندی خوب در موتور های جستجو به سختی تحت فشار خواهید بود. بدون رتبه بندی در موتور های جستجو، زمان بیشتری برای به دست آوردن ترافیک ثابت زیادی خواهید داشت. کلمات کلیدی مورد نظر خود را پیدا کنید که دارای حجم جستجوی بالا و رقابت کم هستند. محتوای وبلاگ فوق ‌العاده خوبی بنویسید که شامل کلمات کلیدی اصلی شما در عنوان، متن، سرصفحه و متن جایگزین تصویر باشد البته زیاده روی نکنید. سه تا هفتاد بار در یک مقاله، بسته به طول، کافی است. روی دریافت بک لینک به آن مقاله با کلمات کلیدی اصلی خود به عنوان متن لنگر کار کنید به عنوان مثال اگر کلمه کلیدی اصلی شما استراتژی های بازاریابی است، می خواهید لینک سایت شما با متن استراتژی های بازاریابی مرتبط شود. اما مراقب باشید در این مورد نیز زیاده روی نکنید. تعداد زیاد لنگر های بهینه شده ممکن است گوگل را به روشی اشتباه راه اندازی کنند. تحقیق کلمات کلیدی یک راه عالی برای ارائه ایده ها و فرصت های جدید برای محتوا است، اما سئو نباید کل استراتژی محتوای شما را هدایت کند. باید موضوعات و پیام محتوای شما را در نظر بگیرد، اما نه به طور کامل کنترل کند. ممکن است فرصتی برای یک کلمه کلیدی خاص پیدا کنید، اما سپس باید آن اطلاعات را با دانش خود از بازار هدف و شخصیت های خود ترکیب کنید تا بهترین محتوای ممکن را بنویسید. یک تقویم محتوا شما را در مسیر خود نگه می دارد و سیستمی ایجاد می کند تا مطمئن شود محتوای شما همیشه درجه یک و به موقع منتشر می شود. بهترین تقویم ها همچنین دارای اطلاعات اشتراک گذاری اجتماعی و بازاریابی ایمیلی هستند تا کار ها را سازماندهی و آسان کنند. همچنین می ‌توانید از ابزار رایگانی مانند Trello یا Google Calendar برای ایجاد تقویم محتوای وبلاگ خود استفاده کنید، اما اگر به دنبال یک تقویم کاملا اختصاصی با ویژگی‌های اضافی برای کمک به رشد وبلاگ خود هستید، ابزاری مانند CoSchedule ممکن است مفید تر باشد. در حالی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که پست های وبلاگ خود را همان طور که به ذهن می آورید حذف کنید، داشتن یک استراتژی محتوای وبلاگ نوشته شده شما را ساعت ها از سردرد نجات می دهد. به علاوه، موفقیت بیشتری خواهید دید.


تنها چند ساعت طول می کشد تا یک استراتژی محتوای وبلاگ عالی را تنظیم کنید. همان طور که ضرب المثل قدیمی می گوید، اگر چهار ساعت فرصت دارید تا یک درخت را قطع کنید، اگر یکی از آن ساعت ها را برای تیز کردن تبر خود صرف کنید، شانس بیشتری خواهید داشت. این استراتژی محتوای وبلاگ معادل تیز کردن تبر شما است. اگر برای جمع آوری آن وقت بگذارید، بسیار آماده تر خواهید بود و احتمالا لذت بیشتری خواهید برد. تولید محتوای دیجیتال فرآیند تولید ایده های موضوعی است که برای مخاطبان شما جذاب است و سپس محتوای نوشتاری یا بصری پیرامون آن موضوعات ایجاد می کند. این در مورد آشکار کردن اطلاعات و تخصص شما برای هر کسی است که محتوای شما را مصرف می کند. برای به دست آوردن واقعی مزایای تولید محتوای دیجیتال، باید آن اطلاعات را تا حد امکان در دسترس مخاطبان خود به عنوان وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک یا فرمت های دیگر قرار دهید. سپس چگونه می دانید که آیا کار را درست انجام می دهید؟ همه چیز به تجزیه و تحلیل برمی گردد. ایجاد محتوا، کمک اطلاعات به هر رسانه و به ویژه رسانه های دیجیتال برای کاربر نهایی یا مخاطب در زمینه های خاص است. محتوا چیزی است که باید از طریق برخی رسانه‌ ها، به عنوان گفتار، نوشتار یا هر یک از هنر های مختلف بیان شود برای بیان خود، توزیع، بازاریابی و یا انتشار. اشکال معمول ایجاد محتوا شامل نگهداری و به روز رسانی وب سایت ها، وبلاگ نویسی، مقاله نویسی، عکاسی، فیلم برداری، تفسیر آنلاین، نگهداری حساب های رسانه های اجتماعی، و ویرایش و توزیع رسانه های دیجیتال است. یک نظرسنجی Pew ایجاد محتوا را به عنوان ایجاد ماده‌ای که مردم در دنیای آنلاین مشارکت می‌ کنند توصیف کرد. تعیین مخاطب برای محتوای شما از نظر دشواری برای هر فرد و کسب و کار متفاوت است. اگر شما یک کسب و کار با مشتریان هستید، می توانید به مشکلاتی که آن ها دارند نگاه کنید و می توانید به آن ها کمک کنید. اگر یک کسب و کار جدید تر هستید، باید چند فرض دیگر در مورد مخاطبان خود ایجاد کنید. در هر صورت، شما همچنان فرصتی برای بهینه سازی محتوای خود پس از ساخت آن خواهید داشت. محتوای نوشتاری برای محتوای دیجیتالی مبتنی بر وب به سمت محتوا رفته است. موتور های جستجو از آن برای یافتن موضوع وب سایت شما و رتبه بندی شما در زمانی که افراد سؤالاتی را جستجو می کنند استفاده می کنند که محتوای وبلاگ شما می تواند به آن ها در حل آن ها کمک کند.

سئو محتوا

سئو محتوا

همچنین می‌ توانید در پلتفرم ‌ها و سایت‌ های رسانه ‌های اجتماعی مختلف مانند رسانه و لینکدین، مقاله بنویسید. من ایده استفاده از این پلتفرم‌ ها را برای محتوای نوشتاری دوست دارم، اما مشکل اینجا ست که شما ترافیک را به سمت چیزی هدایت می‌کنید که کنترل یا مالک آن نیستید. به یاد داشته باشید که دلیل اصلی نوشتن محتوا این است که شما را به یک مخاطب مرتبط مرتبط کند. تولید محتوا فرآیند تولید ایده ‌های موضوعی است که برای خریدار شما جذاب است، محتوای نوشتاری یا بصری پیرامون آن ایده ‌ها ایجاد می‌کند و آن اطلاعات را به عنوان وبلاگ، ویدئو، اینفوگرافیک یا قالب ‌های دیگر برای مخاطبان در دسترس قرار می ‌دهد. تولید محتوا، عمل بازاریابی درونگرای نهایی است. هنگامی که محتوا ایجاد می کنید، اطلاعات رایگان و مفیدی را برای مخاطبان خود ارائه می دهید، مشتریان بالقوه را به وب سایت خود جذب می کنید و مشتریان فعلی را از طریق تعامل با کیفیت حفظ می کنید. یکی از انواع تولید محتوا نوعی که در حال حاضر مصرف می کنید پست های وبلاگ است. وبلاگ ها برای آموزش، سرگرمی و الهام بخشیدن به مخاطبان شما از طریق کلام نوشته شده است. وقتی شخصی در گوگل درخواستی را تایپ می کند، پست هایی که ظاهر می شوند معمولا پست های وبلاگ هستند. تنها راه برای انجام این کار این است که با بازدید کنندگان، سرنخ ها و مشتریان خود صمیمی شوید باید آن ها را مانند یک دوست قدیمی بشناسید. شما باید از موانع، نقاط دردناک، چالش‌ ها و ترس ‌هایشان آگاه باشید. به طور مشابه، شما باید بهترین نتیجه ممکن، راه حل رویایی و بزرگ ترین تخیلات آن ها را درک کنید. درآمد تولید محتوا یکی از مهم رتی پارامتر های تعیین کننده میزان قیمت تولید محتوا حرفه ای می باشد. سایت سئو محتوا بهترین خدمات طراحی سایت و تولید محتوا سایت ها را به شما مخاطبین خود ارائه می کند.

سخن پایانی

تولید محتوا قمیت برای کسب و کار هایی که در ابتدای مسیر بازاریابی دیجیتالی می باشند بسیار مهم و اساسی می باشد. تولید محتوا کلمه ای چند از جمله سوالاتی می باشد که مدیران سایت های مختلف به فکر پاسخ آن هستند. تولید محتوا ارزان می تواند تکامل بسیار اساسی را بیزینس شما ایجاد کند. قیمت تولید محتوا حرفه ای برای سایت های مختلف با توجه به میزان سختی محتوای شان متفاوت می باشد. درآمد تولید محتوا برای بسیاری از افراد یک درآمد رویایی به حساب می آید. ایجاد شخصیت خریدار به کمی تحقیق، حدس و گمان و اصلاح نیاز دارد. اما نتیجه نهایی یک تصویر واضح از شخصی است که می خواهید برای او بازاریابی کنید و کسی که با خوشحالی محتوای شما را مصرف می کند. با ایجاد محتوا برای هر مرحله از سفر خریدار، اطمینان می‌دهید که هیچ بازدید کننده ‌ای دچار مشکل نمی ‌شود و هر فردی که به سایت شما می ‌آید احساس می‌ کند اطلاعات مرتبط و مفیدی را دریافت می ‌کند. همچنین می ‌خواهید قالبی را برای محتوای خود انتخاب کنید تا برای هر مرحله از سفر خریدار مناسب باشد. یک بازدید کننده جدید در مرحله آگاهی، نمی‌ خواهد نسخه نمایشی زنده از محصول شما داشته باشد، اما یک چک لیست سریع یا پست وبلاگ را می‌ خواند که به آن ها کمک می ‌کند مشکل خود را بهتر درک کنند. یک مشتری در مرحله تصمیم گیری نیازی به دانستن همه راه حل های ممکن ندارد، آن ها به مشاوره یا نسخه نمایشی نیاز دارند که به آن ها نشان دهد محصول شما راه حل مناسبی است. همیشه مخاطبان خود را در جایی که هستند ملاقات کنید. چه برای مدتی بدون هیچ مسیر مشخصی محتوا تولید کرده باشید یا یک استراتژی را همیشه دنبال کرده باشید، هر بخش بازاریابی می تواند از ممیزی محتوا بهره مند شود. فقط به این دلیل که شما با یک استراتژی مشخص شروع نکرده اید، به این معنی نیست که محتوایی که از قبل دارید در یک استراتژی قرار نمی گیرد. سایت سئو محتوا بهترین خدمات تولید محتوا را با بهترین قیمت های ممکنه به شما ارائه می کند.

سئو محتوا